Naruto text-based RPG game.

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Kancelář hokageho

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Raiden
Chūnin

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář hokageho   Mon Sep 03, 2018 5:13 pm

[npc_name=hideki]Sarutobi Hideki[/npc_name]

Hokage se zamračil. Rin v tom chtěl evidentně více šťourat a to nebylo něco, co Hokage úplně chtěl. Promnul si ruce a zaměřil svůj pohled přímo na tebe. [rec=hideki]"Musí to pro mě něco znamenat?"[/rec] opáčil se nejprve otázkou a pak se zvedl. Otočil směrem k Rinovi obrázek, co měl na stole. Bylo na ní několik známých tváří, byl malovaný ručně, mezi těmi, co mohl Rin poznat tak byly - Uzumaki Boruto, Sarutobi Konohamaru a Uchiha Sarada. Hideki poklepal na Konohamara a Saradu. [rec=hideki]"Tito dva měli sen stát se Hokagem, žili pro to a byli si vědomí aspektů. Přešli do bodu, kdy nebyl titul Hokage jen titulem. Byl to jejích život. A taky ho položili tím způsobem,"[/rec] řekl trochu znechuceným tónem.
[rec=hideki]"Pro mě ten titul nic neznamená. Nemusím mít plášť, nemusím mít titul. Pro mě to znamená něco jiného. Něco, co mi bylo svěřeno místo osob, které na to byli připraveni. Stal jsem se štítem vesnice, jsem ochoten pro ní položit život. Ale titul Hokage není něco, co pro to je potřeba,"[/rec] pokračoval o něco klidněji, zatímco otočil obrázek zpět.
[rec=hideki]"Takže tu můžou být lidé, co vykřikují, že chtějí být Hokage, můžou se tvářit, že plně rozumí, co to post Hokageho je, ale ve skutečnosti netuší. Pro každého je to něco jiného,"[/rec] dokončil svojí myšlenku a posadil se zpět na své místo.

Genin

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář hokageho   Mon Sep 03, 2018 7:23 pm

[rintaro_jmeno]

Teď pro změnu neříkal vůbec nic. Jenom poslouchal, co mu hokage říkal. A byl to úplně jiný příběh než to, co mu napovídal mistr Kohaku. Nevěděl, kde přesně leží pravda, ale osobně si tipoval, že nejspíš někde ve středu.
Nic pro něj titul hokage neznamenal, protože i bez něj může být štítem vesnice a obětovat pro ni život. Jo, to do určité míry dávalo smysl, jenže to nebylo jenom o titulu. Bylo to o tom, co znamenal. Byl symbolem. Když někdo napadne vesnici, tak si obyčejný člověk neřekne, že doufá v záchranu od nějakého náhodného shinobiho. Věří v to, že ho ochrání hokage, ve kterého všichni věří. Jasně, nechtěl těmito myšlenkami podkopávat žádného obyčejného ninju. Nešlo tu totiž o ty činy, spíš o tu víru. A ta byla taky důležitá. Dávala totiž naději v těžkých časech. Naději, že je tu vždycky někdo silný, za koho se ostatní můžou postavit a třeba si jen na chvíli oddechnout, protože na sebe vezme zodpovědnost a tíhu všech problémů. A to je něco, co by měl každý kage vědět. Něco to rozhodně znamenalo.
[rec=rintaro]"Děkuji za vaši upřímnou odpověď, Hokage-sama,"[/rec] uklonil se. S něčím nesouhlasil a s něčím zase ano. Zatím se rozhodl, že Sarutobi Hidekiho odsuzovat nebude. Bylo hodně času na to, aby si na něj udělal vlastní názor a zjistil, kdo to ve skutečnosti je. [rec=rintaro]"Už vás nebudu víc zdržovat."[/rec] A pokud hokage už nic neřekl, tak Rin odešel a nechal ho hokagovat svoje hokage věci.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář hokageho   Tue Sep 04, 2018 6:57 pm

[npc_name=hideki]Sarutobi Hideki[/npc_name]

Hideki jen kývl Rinovi na pozdrav a nechal ho odejít. Neměl moc náladu se v tom více rozebírat, ale když Rin zavíral dveře, mohl si všimnout, jak si k sobě přitáhl ten obrázek, co mu původně ukázal. [rec=hideki]"Těžší jste mi to udělat nemohli?"[/rec] zaslechl jsi ještě.

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář hokageho   

Návrat nahoru Goto down

Kancelář hokageho
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato :: Uzavřené lokace-
Přejdi na: