Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Kancelář hokageho

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 446

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář hokageho   Sat Aug 11, 2018 11:36 am

[taiyo_jmeno]

[rec=taiyo]"Gine."[/rec] pozdravila ho mile ze židle a zamávala mu. Pak si uvědomila, že tam vlastně opravdu stojí Gin. V tu chvíli jako kdyby viděla ducha. [rec=taiyo]"Tohle opravdu špatně skončí."[/rec] dodala jen tak pro sebe. Vybavila se jí totiž Rinova slova: [rec=rintaro]Jednou se s ním potkám. A až k tomu dojde, tak se mi nestav do cesty![/rec] Jen kdyby Rin tušil, že se mu to možná splní dřív než by čekal. Tenhle týden bude opravdu náročný.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1903
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář hokageho   Sat Aug 11, 2018 12:05 pm

Gin se na Taiyo usmál a ne tak hlasitě dodal: [rec=gin]"Rád tě vidím, Taiyo."[/rec] Hokage mu načež pokynul, aby se posadil, načež tak udělal.[rec=hideki] "Zrovna jsem tady Taiyo pověřil tím, že bude vaším doprovodem, zatímco budete u nás ve vesnici. Doufám, že chápete, že není asi úplně dobrý nápad vás nechávat bez dozoru,"[/rec] promluvil klidným hlasem směrem ke Ginovi. [rec=gin]"Je to vcelku pochopitelné,"[/rec] promluvil Gin neutrálním a mírně nervózním tónem.
Hokage se pak podíval na Taiyo a promluvil přímo k ní: [rec=hideki]"Předpokládám, že jsi měla nějaké otázky, nuže, máš slovo,"[/rec] vyzval jí. I Ginův pohled se tak upoutal na ní.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 446

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář hokageho   Sat Aug 11, 2018 12:42 pm

[taiyo_jmeno]

[rec=taiyo]"No.... mám spíše takové technické otázky ohledně ubytování a tak. Zda je něco už připraveno, nebo jestli to mám zařídit? Kolik je celkem lidí z Kiri, kteří tu ten týden stráví? Také se chci zeptat, zda mi s dohledem nad Kiri někdo pomůže? Neptám se kvůli ochraně Listové, ale kvůli zabránění například nevhodné setkání."[/rec] Taiyo se honem snažila přemýšlet, na co všechno by si měla dát pozor. Nebylo potřeba říkat, že je tu pár lidí ..... hlavně jeden.... kteří neuvidí lidi k Kiri moc rádi. A všechny přeci Taiyo nezvládne pohlídat. Taiyo chápala některé z pocitů lidí z Listové, ale tohle jsou jiní lidé k Kiri, než ti, co způsobili onu smrt dvou ninjů z Listové. Tedy aspoň v to doufala. Trochu víc se naklonila k Ginovi. [rec=taiyo]"Jsou tu i ti dva?"[/rec] zašeptala k němu otázku. Samozřejmě tím myslela Kirisakiho a Hozukiho... či jak se jmenovali.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1903
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář hokageho   Sat Aug 11, 2018 4:05 pm

[rec=hideki]"Je v jednání jedna ubytovna. Prozatím jsou zamluvené tři pokoje, ale ještě to bude chtít dojednat přímo na místě. Počítal jsem s tím, že Jounin bude chtít svůj pokoj, studenti do jednoho,"[/rec] pronesl Hokage, ale říkal přeci tři. Na otázku ohledně počtu se pak obrátil na Gina. [rec=gin]"Jsem tu já, jakožto dozor. Následně tři Genini a ještě s námi dorazil jeden Jounin, ale ten není oficiální součástí výpravy na zkoušky,"[/rec] seznámil je se situací Gin. [rec=hideki]"Budeš mít k ruce ještě jednoho chuunina pro případ, kdyby se chtěla delegace rozdělit. Samozřejmě, jak je pravidlem Konohy, boje na ulicích a podobně jsou zakázané. Tvým úkolem je případné problémy zastavit. Momentálně je jejích skupina řekněme... diplomatická. Oni nebudou vyvolávat potíže a my nebudeme dělat potíže jim, že ano?"[/rec] pokračoval Hokage naprosto klidným hlasem i když i on tušil, že by mohli být problémy.
[rec=gin]"Je tu pouze Engetsu, Kirisaki byl minule povýšen. Spolu s ním je tu ještě jeden nováček a Ryo,"[/rec] oznámil pak Gin ještě složení geninského týmu. Teď měla prostor zase Taiyo.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 446

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář hokageho   Sat Aug 11, 2018 10:37 pm

[taiyo_jmeno]

Střídavě je poslouchala a snažila se zapamatovat, co nejvíce. [rec=taiyo]"Dobře, ubytovnu dojednám na místě."[/rec] přikývla Taiyo. Hlavně si říkala, že se musí i tak podívat na celou delegaci z Kiri, aby je pak vždy dokázala poznat a popřípadě najít. To, že bude mít k ruce ještě jednoho chuunina se jí celkem ulevilo. Bohužel klony dělat neumí a tak pomoc při tomto úkolu ocení. [rec=taiyo]"Pravda, na pravidlo, že boje na ulicích a podobně jsou zakázané bych málem zapomněla..... Jen doufám, že na to nezapomněli i ostatní... ehm...."[/rec] říkala si spíše pro sebe. [rec=taiyo]"Naprosto chápu."[/rec] přikývla Taiyo ohledně svého úkolu. [rec=taiyo]"Aha, dobře."[/rec] přikývla ohledně složení geninského týmu z Kiri. Další otázky jí prozatím nenapadaly. Prostě bude muset věci řešit za pochodu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 590
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář hokageho   Sat Aug 11, 2018 11:15 pm

[rintaro_jmeno]

Díky Hidemu se Rinovi podařilo odpovědět si na otázky, které ho trápily, ale i tak si pořád chtěl promluvit s mužem, který byl ve středu toho všeho. Ještě než dorazil k budově, kde sídlil hokage, se stavil doma a obvázal si zraněnou ruku. Teď už byl ale konečně tady. Čekala ho konfrontace, na kterou se připravoval skutečně dlouhou dobu. Nejhorší bylo to, že Rin nevěděl, jestli si jen tak může přijít a požadovat setkání s jejich lídrem. Nemohl to ale zjistit, dokud to nezkusí, že jo. Zhluboka se nadechl a udělal krok směrem ke dveřím, místo toho, aby je ale otevřel, se zastavil, složil ruce v bok a chvíli tam podupával na místě.
Byl poměrně dost nervozní. Nechtěl před hokagem vypadat jako nějaký vytřepaný slaboch. Protáhl si ruce a zamával s nimi ve vzduchu. Když hokageho viděl naposledy, dělal si z něj srandu, že je ve skutečnosti mnohem vypasenější než na skále za vesnicí.
[rec=rintaro]"No, co by se mohlo pokazit?"[/rec] zeptal se a prošel dveřmi dovnitř. Pokud si dobře pamatoval, tak hokage měl kancelář ve druhém patře. Zamířil ke schodům.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1903
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář hokageho   Yesterday at 7:05 pm

Hokage se trochu pousmál. Sice obyvatelům své vesnice věřil, ale nikdy si nemohl být člověk jistý kdy se něco podělá. [rec=hideki]"Chápu, že to není snadný úkol. Ale vybojovala sis povýšení, nyní je na čase vesnici dokázat, že sis to zasloužila. To samé čeká tvé vrstevníky,"[/rec] prohlásil Hokage a pak se podíval na Gina. [rec=hideki]"Pokud budete cokoliv potřebovat, směřujte to na Taiyo. Věřím, že vše proběhne v pořádku,"[/rec] prohlásil rozhodně. Načež si vzal ještě slovo Gin: [rec=gin]"Pomohu jí. Co se týká mého poslání, Mizukage mě poslal ještě s jedním vzkazem. Ale to bych probral až někdy jindy,"[/rec] řekl mírně váhavým tónem. Ne, že by chtěl mít před Taiyo nějaké tajnosti, ale tohle bylo evidentně něco důležitého.
[rec=hideki]"Předpokládám, že je pak určitě budeš chtít doprovodit i do Sunagakure spolu s našimi týmy, že?"[/rec] zeptal se ještě Hokage.

A mezitím venku...

Rin mířil do patra, přímo ke kanceláři Hokageho. Jenže na něco, co se mohl pokazit narazil už na vršku schodů. Byli tam tři osoby. "Těm to trvá," prohlašoval zrovna jeden s bílými vlasy. Pak tam seděl další, co se opíral o zeď a pomalu klimbal. A největší problém by mohl být ten třetí. Ten stál nahoře opřený o zeď a na zádech měl přitom obrovský hrdlozeřský meč. Hozuki Engetsu, Rikutův protivník ze zkoušek. Všichni měli čelenky Kiri.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 590
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář hokageho   Today at 8:53 pm

[rintaro_jmeno]

Znáte takový ten pocit, kdy se na něco strašně dlouho připravujete, jste si naprosto jistí tím, jak to všechno půjde podle vás, ale ve chvíli kdy na tu situaci skutečně dojde, najednou nevíte, co přesně byste měli dělat? Jo, přesně tak se teď cítil Rin. Na několik dlouhých vteřin zamrzl pod schodištěm. Nevěděl, jak přesně by měl v téhle situaci reagovat. Jeho tělo mu říkalo, aby se proti nim rozběhl, nějak rychle složil ty dva zelenáče, který pravděpodobně dostal ten hrdlořez, aby vůbec mohl na zkoušku, a pak se pustil rovnou do něj. Jenže sem nepřišel udělat ostudu. Chtěl zjistit, jestli je Sarutobi Hideki skutečně takový muž, za jakého ho označil Kohaku-sensei. Potřeboval s ním vést diskuzi na nějaké rozumné úrovni, a kdyby tam toho držkozuba prohodil zdí, tak by k tomu asi nedošlo. Bylo to skutečné dilema. Nohy se mu napětím třásly a levačka byla připravená na rotující sféru, kterou by ho sestřelil. Nakonec levou dlaň sevřel v pěst a zhluboka se nadechl. Kdyby se do nich navíc pustil, vůbec by nepomohl jak sobě, tak Rikutovi. Pravděpodobně by Rina totiž nepustili na zkoušky. A jak už si několikrát ujasnil, nehodlal mu stát v cestě za jeho snem.
Ačkoliv to bylo téměř nemožné, musel v téhle chvíli zvítězit rozum. Rin vyšel schody a prošel kolem těch dvou. Zastavil se přímo naproti toho držkouna, co v první zkoušce bojoval proti Rikutovi. Na Rinovi bylo dost vidět, že by se do něj nejradši pustil hned.
[rec=rintaro]"Nazdar, zubatá čubko,"[/rec] oslovil ho poměrně přátelsky. [rec=rintaro]"Nevím, jestli si na mě pamatuješ, ale pro jistotu se ti připomenu."[/rec] Nadechl se, a pak na sebe ukázal palcem levé ruky. [rec=rintaro]"Potkali jsme se na předchozí zkoušce. Jmenuju se Kageyama Rin a až se na bojišti potkáme příště, nebudu nad tebou mít žádný slitování, stejně jako jsi ho tenkrát neměl ty."[/rec]
Když nad tím teď tak přemýšlel. Co tady vlastně sakra dělali tihle šupáci z Kirigakure?

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 446

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář hokageho   Today at 9:57 pm

[taiyo_jmeno]

Taiyo přikyvovala ohledně toho, když Hokage mluvil o tom, že musí dokázat, že si povýšení zasloužila. Svým způsobem by mohla protestovat, že povýšena byla z jeho rozhodnutí a svým způsobem vlastně nic neudělala. Ale neprotestovala, vlastně chtěla dokázat, že to zvládne. Pak ještě promluvil Gin něco o tajném vzkazu....asi [myslenky=taiyo]Hmmmm... Jen počkejte. Jedou tady budou vládnou jenom ženy.[/myslenky] smála se v duchu. [rec=taiyo]"Pokud mi to dovolíte, tak ano. Ráda bych doprovodila Kiri i naše týmy do Sunagakure."[/rec] odpověděla Taiyo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář hokageho   

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář hokageho
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato :: Uzavřené lokace-
Přejdi na: