Naruto text-based RPG game.

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Cvičiště týmu 7

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorZpráva
Raiden
Chūnin

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Wed Sep 12, 2018 11:56 pm

[npc_name=koneko]Koneko[/npc_name]
[rec=koneko]
"Za dva sudy na měsíc klidně i parťáci,"[/rec] pronesla rebelsky a usadila si, aby si mohla vyslechnout tu hroznou lovestory. Jen u toho pokyvovala hlavou, až do chvíle, kdy začal zmiňovat jako opice. To se měla jako spokojit s tím, že je tu srovnával s nějakýma špinavýma opicema? No to bylo teda ošklivý i na Rina. A když už došel k tomu poslednímu, pomalu se zvedla dramaticky k němu přišla a už to vypadalo, že natáhne packu k němu, aby si s ním ťukla, když v tom... ho zase flákla ocasem.
[rec=koneko]"Co to tady sakra meleš, jakej ocas? Jak silnější? Vzal sis ráno léky?"[/rec] hleděla na něj spíš jak na blázna.

Genin

Počet příspěvků : 602
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Thu Sep 13, 2018 1:15 am

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"Že já tě za ten vohon chytnu a hodím do vzduchu?!"[/rec] zapištěl hned po tom, co ho kočka flákla do ksichtu. Dost překvapivě to bolelo. Rina by nikdy předtím nenapadlo, že rána ocasem od kočky může takhle bolet. Položil si ruku na tvář a opatrně si jí třel.
Vypadalo to každopádně, že Koneko neví, o čem mluví. Možná prostě patřila k nevzdělaným kočkám a nebo to u koček vůbec nešlo. Obě možnosti byly dost nemilé, protože žádnou jinou kočku neznal a pokud to fakt nebylo možné, tak zašel do slepé ulice.
[rec=rintaro]"Já to myslím vážně! Sensei prostě udělal uhhh,"[/rec] začal mávat levou rukou ve vzduchu. [rec=rintaro]"A pak mu najednou narostl ocas,"[/rec] poklepal si na levou půlku zadnice. [rec=rintaro]"Viděl jsem to na vlastní oči!"[/rec]
Asi to bylo zbytečné, když Koneko nevěděla, o čem tady vlastně Rin mele. [rec=rintaro]"Asi to neřeš."[/rec] Povzdychl si rezignovaně.
[rec=rintaro]"Ten mečík je pro tebe nebo pro mě?"[/rec] zeptal se nakonec na novou výbavičku, se kterou se jeho kočičí parťačka objevila.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sat Sep 15, 2018 12:10 pm

[npc_name=koneko]Koneko[/npc_name]

Koneko se uchechtla. [rec=koneko]"Na to nemáš,"[/rec] odpověděla mu na jeho otázku. Takový typický přístup pána a kočky, jen Rinovi chyběla ta srst.
[rec=koneko]"Tvůj sensei evidentně umí něco víc jak ty... ale to asi každý," [/rec]odpověděla mu zase docela štiplavě, když se tam před ní plácal po zadku. Jeho očím a raději ani svým teď rozhodně nechtěla věřit. Raději to neřešila... aspoň první věc ve které ho poslechla.
Když se konečně zeptal na něco, o čem něco věděla, tak už se chystala na další útok ocasem, pak ho však stočila a obtočila ho kolem jílce a prudce wakizashi vytáhla. [rec=koneko]"Moje! Ale možná ti ho půjčím, když si ho zasloužíš,"[/rec] mrkla na tebe.

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště týmu 7
Strana 11 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Cvičiště v Zemi čaje
» Cvičiště č. 2
» Cvičiště
» Cvičisko 3
» Cvičiště 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru