Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Cvičiště týmu 7

Goto down 
+6
Raiden
Randroth
Medusa
Nawaki
Eshen
PP
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next
AutorZpráva
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeWed Sep 12, 2018 11:56 pm

[npc_name=koneko]Koneko[/npc_name]
[rec=koneko]
"Za dva sudy na měsíc klidně i parťáci,"[/rec] pronesla rebelsky a usadila si, aby si mohla vyslechnout tu hroznou lovestory. Jen u toho pokyvovala hlavou, až do chvíle, kdy začal zmiňovat jako opice. To se měla jako spokojit s tím, že je tu srovnával s nějakýma špinavýma opicema? No to bylo teda ošklivý i na Rina. A když už došel k tomu poslednímu, pomalu se zvedla dramaticky k němu přišla a už to vypadalo, že natáhne packu k němu, aby si s ním ťukla, když v tom... ho zase flákla ocasem.
[rec=koneko]"Co to tady sakra meleš, jakej ocas? Jak silnější? Vzal sis ráno léky?"[/rec] hleděla na něj spíš jak na blázna.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeThu Sep 13, 2018 1:15 am

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"Že já tě za ten vohon chytnu a hodím do vzduchu?!"[/rec] zapištěl hned po tom, co ho kočka flákla do ksichtu. Dost překvapivě to bolelo. Rina by nikdy předtím nenapadlo, že rána ocasem od kočky může takhle bolet. Položil si ruku na tvář a opatrně si jí třel.
Vypadalo to každopádně, že Koneko neví, o čem mluví. Možná prostě patřila k nevzdělaným kočkám a nebo to u koček vůbec nešlo. Obě možnosti byly dost nemilé, protože žádnou jinou kočku neznal a pokud to fakt nebylo možné, tak zašel do slepé ulice.
[rec=rintaro]"Já to myslím vážně! Sensei prostě udělal uhhh,"[/rec] začal mávat levou rukou ve vzduchu. [rec=rintaro]"A pak mu najednou narostl ocas,"[/rec] poklepal si na levou půlku zadnice. [rec=rintaro]"Viděl jsem to na vlastní oči!"[/rec]
Asi to bylo zbytečné, když Koneko nevěděla, o čem tady vlastně Rin mele. [rec=rintaro]"Asi to neřeš."[/rec] Povzdychl si rezignovaně.
[rec=rintaro]"Ten mečík je pro tebe nebo pro mě?"[/rec] zeptal se nakonec na novou výbavičku, se kterou se jeho kočičí parťačka objevila.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeSat Sep 15, 2018 12:10 pm

[npc_name=koneko]Koneko[/npc_name]

Koneko se uchechtla. [rec=koneko]"Na to nemáš,"[/rec] odpověděla mu na jeho otázku. Takový typický přístup pána a kočky, jen Rinovi chyběla ta srst.
[rec=koneko]"Tvůj sensei evidentně umí něco víc jak ty... ale to asi každý," [/rec]odpověděla mu zase docela štiplavě, když se tam před ní plácal po zadku. Jeho očím a raději ani svým teď rozhodně nechtěla věřit. Raději to neřešila... aspoň první věc ve které ho poslechla.
Když se konečně zeptal na něco, o čem něco věděla, tak už se chystala na další útok ocasem, pak ho však stočila a obtočila ho kolem jílce a prudce wakizashi vytáhla. [rec=koneko]"Moje! Ale možná ti ho půjčím, když si ho zasloužíš,"[/rec] mrkla na tebe.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeThu Sep 27, 2018 11:13 pm

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"Jak jako každej? Ty máš strašně proříznutou tlamu. Nechápu, proč musím mít zrovna já takovou kočku. Určitě jste tam neměli nějakou hodnější, co by se ke mně hodila trochu víc ne?"[/rec] Zavrčel a trochu si při tom dupl pravou nohou. No, nehodlal řešit to, jestli dostal správnou nebo špatnou kočku. Místo toho se radši rozhodl soustředit na jinou věc, kterou Koneko řekla. [rec=rintaro]"A kal bycj si ho měl zasloužit?"[/rec] Docela ho to zajímalo. Neuměl s mečem teda jako vůbec bojovat, ale i tak by se to mohlo hodit. Rasengany nemůže metat věčně a občas to zkombinovat se sečnou zbraní nemuselo být od věci. Navíc najít někoho, kdo by ho naučil trochu sekat, by nebylo zase až tak těžké. Dokonce ho hned někdo napadl.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeThu Sep 27, 2018 11:45 pm

[npc_name=koneko]Koneko[/npc_name]

Koneko si vyslechla Rinovo brečení, pak z poza pouzdra wakizashi vyndala kapesníček a ocasem mu ho podala. [rec=koneko]"Už ses vybrečel?"[/rec] zeptala se ho kousavě a pak si ještě neodpustila poznámku: [rec=koneko]"Rada starší si myslela, že se můžeme učit navzájem od sebe. Ale fňukna ze mě nikdy nebude!" [/rec]
Když už se konečně dostali k něčemu zajímavějšího, kočka hravě vytasila wakizashi svým ocasem a zamávala jím ve vzduchu. [rec=koneko]"Seber mi jí,"[/rec] řekla a zároveň vytasila drápy na tlapkách.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeFri Sep 28, 2018 3:25 pm

[rintaro_jmeno]

Rin se dost znechuceně zamračil. Honit se tu za kočkou zrovna nechtěl. Byly to pořádně mrštné mrchy, které když se prostě rozhodly, že nechtějí být chyceny, tak nebudou. Na chvíli se zamýšlel nad tím, jestli za to ten mečík stojí nebo ne. Nakonec se rozhodl, že to minimálně zkusí. Kromě toho, že si nejspíš odnese několik nepříjemných škrábanců, nic ztratit nemohl.
Protáhl si ruce, dvakrát poskočil na místě, a pak se prostě vrhl na kočku. Prostě na Koneko skočil jako idiot. Snažil se samozřejmě nenapíchnout na ten meč. To by totiž byla dost trapná tečka za Rinovým dosavadním příběhem.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeMon Oct 01, 2018 10:28 pm

[npc_name=koneko]Koneko[/npc_name]

Koneko nachvíli strnula na místě. Nejspíše jí překvapilo, že ten blbec na ní prostě hupsnul. Stačilo by jí tak málo, aby stočila wakizashi do správného úhlu a trefila toho blbouna třeba rovnou do srdce. To však raději neudělala. Kočky jsou od přírody hravé a ona si přišla hrát. Uskočila tedy dozadu a roztočila se jako káča. Takže pokud Rin pokračoval dál, nejspíše byl zaříznut. Pokud to však vhodně načasuje a bude přemýšlet, měl šanci jí dostat hned.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeTue Oct 02, 2018 12:15 am

[rintaro_jmeno]

Rin je degen, to jo. Zároveň je to ale mladý ninja, který každý den trénoval svoje tělo k tomu, aby ze sebe vždycky dokázal dostat maximum. A to právě hodlal udělat. Pořád byl ještě ve vzduchu, když složil pečeť. [rec=rintaro]"Kage Bunshin no Jutsu!"[/rec] Těsně nad ním se objevil klon, který chytil za nohy a hodil proti Koneko. Normálně by to nebylo možné, ale jsme v anime a Rin měl docela velkou rychlost při tom padání. Právě té využil k tomu, aby svoji kopii vystřelil co nejrychleji proti svému zvířecímu summonovi. Klon měl jediný úkol. Získat si pozornost Koneko. Rin chtěl, aby kočka začala přemýšlet nad tím, že mečem vyrazí proti jeho kopii a zneškodní ji. Všechno tohle se pořád dělo v rozmezí několika sekund. Rin už dopadal k zemi, kde si brzo těžce nabije držku. Ještě předtím ale sáhl do své výbavy za zády, vytáhl jeden kunai a mrskl ho vší silou proti mečíku, na kterém se kočka (jestli správně chápu, jak funguje káča) točila. Jestli byla její pozornost jinde, měla by taky padnout na hubu. Teda, byla to kočka, takže nejspíš dopadne na všechny čtyři. Mohlo by jí to ale zbraň vyrazit z držení a klon by jí pak mohl chytit. . . . . Rin dopadl na hubu.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeFri Oct 05, 2018 11:13 pm

[npc_name=koneko]Koneko[/npc_name]

Se zaujetím sledovala, co tam Rin čaroval se svým klonem. Čekala až se klon přiblíží k ní a pak se na té zabodlé wakizashi v zemi (původně jsem to myslel trochu jinak, ale to je jedno). Kdyby měl Rin nějaké spešl očička, viděl by, jak se většina její chakry přesunula do drápů. [rec=koneko]"Nekogiri!"[/rec] pronesla písklavě a sekla do vzduchu oběma tlapkami. Od drápků jí vyletěly malé chakrové projektily. Jedny srazily kunai a druhé pěkně seřízli klonu kus kůže na tváři. Otázka byla, zapře klon Rinovu normální povahu a obětuje se bez keců?
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeSun Oct 07, 2018 3:28 am

[rintaro_jmeno]

Jestli si někdo myslel, že Rinově klonu v tu chvíli došlo něco jako, že se jedná o oběť, tak je těžce na omylu. Nehodlal samozřejmě podniknout nic takového, ale stejně tak nehodlal vycouvat bez boje. Prostě se na Koneko vrhl a zkusil jí zpacifikovat. Rin, jak už jsem napsal, si mezitím těžce nabil držku o zem, protože proč by měl přemýšlet nad něčím tak zbytečným, jako bylo hladké přistání.
[rec=rintaro]"Dostal jsem jí?"[/rec] zeptal se a zvedl hlavu, aby se podíval. Kunai ležel někde mezi ním a kočkou. Rin nahodil resting bitch face a povzdychl si. Co si budem povídat, klon si nejspíš taky nabil tlamu (o kočičí drápy) a pravděpodobně pufnul zpátky do kloní dimenze.
Mezitím se náš fialovovlasý hrdina všech dívčích srdcí postavil zpátky na nohy. Protože dneska nepočítal s žádnou bitvou nebo ochranou vesnice před zákeřnou záporáckou organizací, vzal si jen kraťasy (jinak by totiž šel ve svých tříčtvrtečních kalhotách), čehož v tuto chvíli litoval, protože si odřel koleno.
Pak to vytáhl až odněkud z paty, nahodil v hubě hlasitý mixér a vyplivl na zem vedle sebe pořádný hustý flusanec. Kočka ho už srala. Složil pečeť.
[rec=rintaro]"Kage Bunshin no Jutsu"[/rec] Tentokrát to nebyl jeden klon na cirkusové akrobatické kreace. Vyvolal jich rovnou pět. Dva klony doleva, dva doprava, jeden středem a Rin přímo za ním. Žádné čekání, jenom prvotřídní příprava kočičího guláše. Rin nejdřív nechal zaútočit klony. Sám v ruce začal tvořit rasengan a v hlavě se modlil, aby to Koneko nezabilo. Kdyby mu to ráno někdo řekl, že dneska použije svoji nejsilnější techniku na kočku, asi by radši zůstal ležet v posteli a radši celej den prospal, protože nic absurdnějšího se fakt nemohlo stát.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeSun Oct 07, 2018 9:56 pm

[npc_name=koneko]Koneko[/npc_name][npc_name=saru]Sarutobi Saru[/npc_name]

Koneko se evidentně docela bavila nad snažením svého svolávače. Jenže když tam začal vyvolávat další a další klony tak jí smích pomalu přecházel. A když viděla tu modrou rotující kouli, tak si polkla. O tomhle už evidentně někde slyšela.
Jenže, co nemohl Rin tušit... že ho v tu chvíli někdo čapne za ruku, kterou rasengan tvořil. V tu chvíli se všechny klony zobláčkovali, protože je někdo majznul černou vycházkovou holí.
[rec=saru]"Neříkal jsem ti snad, že tahle technika může zabíjet?"[/rec] pronesl tichým a velmi vyčerpaným hlasem Saru-sensei. Za ním stála poměrně velká opice. Pomalu pustil Rinovu ruku, zatímco si sedl do tureckého sedu opici do ruky. Měl přes ramena přehozený jen vršek kimona, pod očima měl opravdu tmavé kruhy od únavy a vypadal poměrně vychrtle.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeSun Oct 07, 2018 10:56 pm

[rintaro_jmeno]

Už se chystal vyrazit, jenže v tu chvíli ho někdo chytil za ruku. Rinův rasengan zmizel a stejně tak jeho klony. K Rinově velkému překvapení tou neznámou osobou nebyl nikdo jiný, než jeho mistr - Saru. No a samozřejmě to nebylo nic jako rád tě vidím nebo vypadá to, že si zesílil, Rine. Než ale začal držkovat, pořádně si senseie prohlédl. Vůbec nevypadal dobře. Dokonce to vypadalo, že sám ani nezvládá chodit a místo toho ho tu po vesnici nosí nějaká z jeho velkých opic. Rozhodl se, že ho ušetří stížnostem, protože se nezdálo, že by sensei chtěl, aby mu tu ještě přidával nějaké pitomé kecy.
[rec=rintaro]"Tak víte, jak to je, kunai dokáže taky zabíjet, ale když ho umíte správně hodit, tak někoho můžete jen škrábnout!"[/rec] řekl s hrdým výrazem v obličeji a složil ruce na hrudníku. [rec=rintaro]"Ale máte pravdu, asi to nebylo úplně nejlepší řešení. Jen jsem chtěl Koneko ukázat, že nejsem žádný slabý pitomec, nic víc."[/rec] Sklopil svůj zrak na chvíli k zemi. Pak se ale znovu podíval na svého učitele. [rec=rintaro]"Rád vás vidím,"[/rec] usmál se na něj. Potom se otočil na Koneko. [rec=rintaro]"Promiň, že jsem na tebe vytáhl tamto. Potřeboval jsem něco, co by tě trochu překvapilo, fakt jsem ten mečík chtěl."[/rec] Zachechtal se.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeTue Oct 09, 2018 1:23 pm

[npc_name=koneko]Koneko[/npc_name][npc_name=saru]Sarutobi Saru[/npc_name]

Saru se mírně pousmál tomu, co Rin řekl. [rec=saru]"Však taky vím, že nejsi žádný Uchiha, aby jsi tak perfektně házel kunaie. Nadruhou stranu vím, že když tohle trefíš, tak nastanou problémy. Takže dokud nebudeš umět Rasengan házet nebo limitovat jeho sílu natolik, tak to prosím nepoužívej,"[/rec] řekl klidným, unaveným hlasem.
Pak mu rukou naznačil, aby šel blíž. Pokud tak učinil, položil mu ruku na hlavu, jak to v anime dělávají a trochu mu rozcuchal háro. [rec=saru]"Slyšel jsem, že jsi se zase s ostatními dostal do malérů. Jsem rád, že jsi v pořádku,"[/rec] pronesl s mírným náznakem hrdosti.
Koneko mezitím došla až k těm třem a zabodla wakizashi před Rina. [rec=koneko]"Rozhodla jsem se, že ti ho tu chvíli nechám. Je svázán s mým přivoláním, takže logicky by měl zmizet ve chvíli, kdy zmizím já. Můžu to však zařídit tak, že ti tu vydrží ještě tři dny. Pokud si za tu neuřízneš prsty, tak snížíme počet dlužných sudů smetany na čtyři, páčko!"[/rec] řekla zvesela. Docela obrátila potom, co viděla rasengan. Potom pufla v obláčku dýmu.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeTue Oct 09, 2018 6:14 pm

[rintaro_jmeno]

Rin rozhodil rukama do stran se samolibým úsměvem na obličeji a očima při tom zajel někam do nedalekého keře. [rec=rintaro]"Tak na to přece nemusím být Uchiha, abych perfektně házel kunaie. Vy taky nejste Uchiha a určitě to neznamená, že perfektně neumíte házet věci, který byste perfektně házet umět měl."[/rec] Pak nechal keř keřem a vrátil se k Saruovi. [rec=rintaro]"Ale nebojte se, normálně to na kočky fakt nepoužívám."[/rec] Nad tím, že dokud rasengan nebude umět házet, se trošku pozastavil a zavzpomínal na to, jak ho mrskl do protější skály. Od té doby to ale nedokázal zopakovat a sám začínal pochybovat o tom, zda to někdy zase dokáže. Jestli to prostě nebyla nějaká náhoda.
[rec=rintaro]"Jo, pan Uchiha potřeboval pomoc, tak jsme do toho šli. Byla to dost zvláštní mise, ale určitě mi dala něco novýho. Pomohlo mi to vyjasnit si pár věcí. Navíc jsme potkali jednoho šestýho hokage. Docela drsňák. Měl takový špičatý vlasy."[/rec] Začal ukazovat na svoje vlasy, chytat se za ně a vytahovat je ještě výš, než je normálně má.
Pak k nim přišla Koneko a k Rinově obrovskému překvapení se rozhodla, že mu tu ostrou kráječku na cibuli nechá na pár dní. Rin vykulil oči a pravděpodobně se mu v nich objevilo něco jako zářící hvězdičky. [rec=rintaro]"Vážně, Koneko?????"[/rec] Tenhle deal se Rinovi dost líbil. Nechápal teda, proč Koneko najednou takhle změnila názor, ale nehodlal se ptát. Vzal si od ní zbraň, a když zmizela, tak se svým šťastně zamilovaným pohledem malého dítěte, které právě k Vánocům dostalo dárek, který vždycky chtělo, podíval na Saru-senseie.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeTue Oct 09, 2018 11:19 pm

[npc_name=saru]Sarutobi Saru[/npc_name]

Se uchechtl. [rec=saru]"Teď můžu hodit přesně možná tak šavli,"[/rec] pronesl ironicky. [rec=saru]"Poslední akce mi moc neprospěla, co myslíš,"[/rec] bylo až děsivé, že se Saru učil od svého studenta jak se chovat. Tohle bylo až moc podobné Rinovým obvyklým žvástům.
[rec=saru]"Nečekáš doufám, že tě s tím budu učit?"[/rec] nadhodil a ukázal hůlkou na to wakizashi. [rec=saru]"Momentálně by sis sice uřezal prsty, ale asi by si uřezal i ty moje. Nečekal jsem, že se chceš zlepšovat... takto,"[/rec] řekl skoro až zamyšleně.
[rec=saru]"A co ti Hatake Kakashi řekl? Dal tě trochu dohromady potom, co jsme zažili v té jeskyni?" [/rec]zeptal se ho po chvíli zvědavě. Nebyl od konce té výpravy zrovna sám sebou a až teď dokázal Rina pořádně vnímat a mluvit s ním. A to ještě neměl vyhráno.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeWed Oct 10, 2018 4:45 pm

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"Na druhou stranu jste mi aspoň ukázal, jak jste silný, takže aspoň vím, jak vysoko mám mířit, abych vás jednou překonal,"[/rec] zachechtal se pitomě a zamával s wakizashi v ruce. Nějakým zázrakem při tom neusekl ruku sobě, opici ani Saruovi. [rec=rintaro]"Hele, já taky ne. Vůbec mě to nenapadlo, dokud jsem s tím Koneko neviděl. Není to tak, že bych se chtěl stát mistrem s mečem jo? Spíš si chci rozšířit znalosti v dalším odvětví, který by se mi jednou mohlo hodit, víte jak. A nebojte se, už mě napadl někdo jinej, koho s tím půjdu otravovat, hehe."[/rec] Co se Kakashiho týkalo, tak to Rin ani nemusel vzpomínat. Dal pravou ruku za hlavu (v té levé držel nástroj, kterým si jí klidně mohl setnout, takže to radši nechal dole) a zazubil se na Sarua. [rec=rintaro]"Řekl mi, že si mám najít spoustu přátel, co mi pomůžou najít správnou cestu!"[/rec]
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeWed Oct 10, 2018 11:15 pm

[npc_name=saru]Sarutobi Saru[/npc_name]

Saru se pousmál. [rec=saru]"To budeš muset papat ještě hodně polívčičky, aby jsi mě dohnal,"[/rec] mrkl na něj Saru. [myslenky=saru]Ale věřím, že to možná dokážeš,[/myslenky] to mu však nahlas ještě říct nemohl. Přišlo mu, že Rin raději viděl výzvu, než aby mu někdo umetal cestičku.
Mezitím si sensei Rina prohlédl. Chvíli přemýšlel nad tím, kdo z Rinova okolí by mu mohl pomoc. Po chvíli se zatvářil vcelku překvapeně. [rec=saru]"Od kdy toužíš po velkých klanech?"[/rec] zeptal se provokativně. [rec=saru]Jestli si něco uděláte, tak vás Aiko dodělá, s tím počítej,"[/rec] varoval ho skoro otcovsky. Moc dobře věděl, co ta žena dokáže.
[rec=saru]"To je dobře,"[/rec] upřímně se usmál, když Rin pronesl větu, kterou si vzal od šestého k srdci. Na Kakashiho tu byl expert spíš Hikumo, ale i Saru věděl, že to byl dobrý muž a učitel i když měl velmi spletitou minulost.
[rec=saru]"Já tedy půjdu, čeká mě ještě jiné sousto. Půjdu trochu stmelit tvé zbývající kolegy. Za ty tři dny si pro tebe příjdu," [/rec]rozhodl a ještě jednou poplácal mladíka po hlavě. Hned na to se natočil k opici a kývl. Ta vyskočila vysoko do výšky. [rec=saru]"Dej na sebe pozor!"[/rec] křikl ještě a sám zmizel v náruči opice v dáli.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeThu Oct 11, 2018 5:59 pm

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"Polívčička mi nevadí, dřepy jsou otravnější."[/rec] Odpověděl s přechytralým ksichtem senseiovi. Když se ho Saru zeptal na to, od kdy touží po velkých klanech, připomnělo mu to, jak si na něj ventiloval svůj vztek, který k nim cítil. Najednou to celé působilo spíš směšně. Dřív to pro něj byla taková důležitá věc, která definovala to, kým je a co chce dokázat, ale teď na tom vůbec nezáleželo. [rec=rintaro]"Rozhodl jsem se, že nechci být někdo, kdo ostatní soudí podle něčeho, co sami nemůžou ovlivnit. Klidně jsem se jako Uchiha mohl narodit já, jsem ale Kageyama a to se nezmění tím, že někoho budu hloupě nenávidět. Navíc na tom přece ve výsledku vůbec nezáleží. Aspoň, co se teda mojí generace týká. Všichni jsme ve výsledku stejní, viděl jsem to sám. Mladí ninjové, kteří hledají svoji cestu v tomhle velkém zmateném světě. A ono je vlastně možné, že to platí i pro ty starší,"[/rec] zamrkal na senseie. Na Saruovu poznámku o tom, že dostanou na tlamu, jestli si něco udělají, začal Rin mávat rukama před jeho obličejem. [rec=rintaro]"Všechno bude v pohodě, Saru-sensei! Kdy jsem si já naposledy něco udělal?"[/rec] zeptal se a trochu ironicky se u toho zachechtal. Přece jen si před chvílí docela nabil hubu a odřel koleno po tom, co se málem dobrovolně napíchl na meč.
[myslenky=rintaro]"Kolegy?"[/myslenky] Nejdřív nevěděl, co tím sensei myslí, ale pak mu došlo, že tím asi myslí jeho tým na chuninské zkoušky. Tohle pro něj ale byla novinka. Věděl teda, že do týmu dostane svého geniálního kamaráda Rikutarda, ale že tam bude ještě někdo jiný? Rin doufal, že to bude někdo schopný aspoň trochu přemýšlet, jinak ani nikam nemusí chodit.
[rec=rintaro]"Taky na sebe dávejte pozor, sensei. Ať je na vás vaše opička hodná!"[/rec] zavolal za ním ještě, a pak se sám rozběhl hledat jednoho Uchihu, kterému ještě pořád dlužil ten hamburgr. Vlastně se možná radši nejdřív zastaví pro něj. Jde k němu přece jen s prosbou.

>>>>> Hledání Itaneho
Návrat nahoru Goto down
Kami Kamai
Genin
Kami Kamai


Počet příspěvků : 101

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeFri Nov 30, 2018 9:53 am

[kami_jmeno]

Když dojdu na cvičiště, tak se začnu dívat okolo. Následně uvidím tetu a tak se k ní rozejdu. [rec=kami]„Tak jsem tady a řekla bych, že přesně, takže můžeme začít s tréninkem,“[/rec] řeknu a dívám se na tetu. [myslenky=kami]'Tak jo, jsem moc a moc zvědavá, s čím začneme a s čím mě bude trápit. Popravdě se trochu bojím, ale dokonce se i těším,'[/myslenky] pomyslím si a pak už pozorně sleduju tetu.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeThu Dec 06, 2018 11:47 pm

Inu, mělo to několik háčků. Teta tam opravdu nebyla, respektive, ty jsi jí nikde neviděla. Místo toho se ti přímo do zad přihnala obrovská větrná vlna, která tě smetla k několika stromům na okraji tréninků. Až nyní se teta objevila, volně se snášela k zemi na svém vlastním vějíři. Zase se mračila.
Když dopadla na zem, mohla sis všimnout, že na zádech měla připevněný velký svitek. Ale než sis ho mohla začít nějak blíž prohlížet, roztáhla vějíř do maximální velikosti, co to šlo a znovu jím mávla. Tentokrát vytvořila větrnou síť, která se hnala přímo proti tobě.
Návrat nahoru Goto down
Kami Kamai
Genin
Kami Kamai


Počet příspěvků : 101

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeWed Dec 19, 2018 5:56 pm

[kami_jmeno]

Jak tak stojím na cvičišti a čekám, až se tam objeví teta, tak si moc nevšímám okolí a přemýšlím nad vším možným, co mě zrovna napadne. Najednou mě zasáhne větrná technika, tak odletím o kus dále. Zvednu se ze země a dívám se na tetu. [myslenky]'No, tak tohle bude zase trénink pro sebevrahy,'[/myslenky] pomyslím si a dívám se na tetu.
Když proti mě pak pošle technniku, tak vezmu svůj vějíř a mávnu s ním a použiju Fūton: Tatsu no Ōshigoto.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeFri Dec 21, 2018 11:48 pm

[npc_name=arisu]Arisu[/npc_name]

Arisu ani nemrkla, když Kami vyvolala tornádo, díky čemu vykryla větrnou síť, která letěla přímo na ní. [rec=arisu]"Zbytečné plýtvání chakry,"[/rec] neodpustila si však komentář. Pak švihla vějířem znovu, tentokrát se vytvořil jen jeden přímý poryv větru. Pak stáhla vějíř a vyrazila pěšky vpřed. Uživatelé vějíře na blízko příliš nebojovali, ale teta tě chtěla evidentně řádně proškolit, protože hned po vlně tě hodlala tvrdě fláknout vějířem po palici. A že by to mohlo jeho železnými bočnicemi solidně bolet.
Návrat nahoru Goto down
Kami Kamai
Genin
Kami Kamai


Počet příspěvků : 101

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeFri Dec 28, 2018 2:05 pm

[kami_jmeno]

[myslenky=kami]'Sakra, teta je o hodně lepší než já,'[/myslenky] pomyslím si. Poté co na mě pošle další větrnou techniku, tak se rozběhnu kousek vedle, abych se jí vyhnula, takže mě zasáhl jen mírný vítr. [myslenky=kami]'Phu, to bylo těsně,'[/myslenky] pomyslím si a dívám se na tetu, která se proti mě najednou rozejde s vějířem v rukou.
[myslenky=kami]'A sakra, mám takový pocit, že mě bude chtít přetáhnout tím vějířem přes hlavu,'[/myslenky] řeknu si v duchu. Poté vezmu do ruk vějíř a snažím se tím zablokovat ten její, aby mě s ním nepraštila.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeThu Jan 03, 2019 11:44 pm

[npc_name=arisu]Arisu[/npc_name]

Blokovat vějíř vějířem byla asi tak jediná možnost, co tu aktuálně byla. Problém byl, že teta byla silnější i co se hrubé síly týkalo. Bylo potřeba jít na to s chytrostí. Momentálně se vaše vějíře jen přely o sebe, teta byla prakticky na dosah, ale bylo jasné, že ve chvíli, kdy povolíš blok, tak tě tvrdě flákne. Jak z této svízelné situace?
Návrat nahoru Goto down
Kami Kamai
Genin
Kami Kamai


Počet příspěvků : 101

Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitimeSat Jan 12, 2019 11:30 pm

[kami_jmeno]

[myslenky=kami]'Hmm, asi nebudu moct jednat vždy, správně, zkusím to trochu mazaně,'[/myslenky] pomyslím si, zatím co dále držím vějíř, abych s ním nedostala po hlavě. [myslenky=kami]'Myslím, že opravdu jiná možnost není,'[/myslenky] proletí mi ještě následně hlavou. Pak se mírně pousměju. Rychle švihnu pravou nohou a kopnu jí do levého kolene. Rychle se postavím na onu nohu a povolím blok vějířem a uhnu do strany, aby mě onen vějíř netrefil. V tu chvíli jsem se jen modlila, aby to vyšlo a já nedostala ránu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Cvičiště týmu 7 - Stránka 11 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičiště týmu 7
Návrat nahoru 
Strana 11 z 17Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: