Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Cvičiště týmu 7

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Fri Jul 21, 2017 5:38 pm

Uzumaki Kaen

Kaen si klučinu vyslechl. Podle všeho ten kluk nic neuměl. Jen jednu techniku. Neuměl ani kontrolovat vlastní chakru, ale chtěl dělat pečetě a bariéry. No...má před sebou hodně těžkou cestu. Smutné bylo, že si na pomoc vybral člověka, co do těhle Uzumaki věcí moc nefušoval. Tohle uměl jeho bráška. Kaen se podrbal zezadu na hlavě a vypadalo to, že přemýšlí. "No, hochu....nevybral sis zrovna jednoduchou cestu..." pronesl při tom. Pak pro něco sáhl do své ninja taštičky a vytáhl....papír! Ten podal Ichirovi. 
No a Ichiro si všiml, že je na něm jakási pečeť. "Umí to pohlcovat chakru. Zkoušej do toho posílat svou chakru. Stabilizovat její tok i podobu. Pokud to uděláš správně, ten papír by měl zmodrat." pověděl mu. 

Itane

Itane měl dobrý nápad. Chtělo to zkoušet tu chakru hromadit v sobě a teprve až potom to poslat do kunaie a upravovat. Zároveň to chtělo spoustu soustředění. A tak se soustředil a soustředil, až nakonec ucítil, že nahromadil dost chakry. Trvalo to sice nějakou dobu, ale povedlo se to. No a pak jí pustil do kunaie a rozzářil raitonem. Bylo to pěkné chidori. Sice jen na chvíli, ale bylo. Itane se cítil naprosto vyšťavený.

Taiyo
Gamataro se opravdu docela bavil no. Taiyo skočila po tom ubohém broučkovi a....nechytila. Pokud to ale zkoušela dál, tak si nakonec brouček sedl na jiný kmen stromu a Taiyo ho nakonec ulovila. Když se pak Taiyo zeptala žáby, jestli to projde jako splněno, žába zvesela přikývla a kvákla.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Fri Jul 21, 2017 10:47 pm

Taiyō Kurama

Taiyō lovila brouka, dokud ho nechytla a nedostala do krabičky. Ještě že jí při tom viděl pouze Gamataro, jinak by se musela hrozně stydět. Cítila se jako vítěz, to ano, ale zlepšení na sobě necítila. Sice neměla přesně splněné instrukce, ale když i Gamataro potvrdil, že by to mohlo projít, tak by mohlo. Vzala žábu na rameno a vydala se zpět k červené hlavě. Z dálky zahlédla, že je tam nějak víc lidí, než by mělo být. Na chvíli se zarazila. "Co to?" řekla si. Bylo však jasné, že z dálky to nevyřeší, tak dál pokračovala až k červené hlavě, Itanemu a novému klučinovi. "Zdravím." pozdravila a dobře si prohlédla nového klučinu. A pak se se slovy, "Něco jsem nalovila!" ukázala na box.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sat Jul 22, 2017 2:49 pm

Uchiha Itane

Konečně...
vydechl si pro sebe Itane, když se kunai nachvíli rozzářil plnohodnout podobou techniky. Musel si pak nachvíli sednout. Takovéto soustředění a vytváření chakry nezažil od tréninku Chidori. A to ho měl dopředu okopírované sharinganem. Ne, tohle byl nový level snažení, alespoň pro něj.
Po nějaké době se dostavila i Taiyo. Itane se na ní pousmál a neodolal otázce: "Jak šel žabí výcvik?" Ne každý den se stane, že vás bude učit žába. Navíc žába, kterou jste se předtím pokusili zabít. Zároveň se pokusil zjistit jak moc byla Taiyo unavená, nerad by skončil s rudou hlavou sám na večeři.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Dawn
Genin
avatar

Počet příspěvků : 94

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sat Jul 22, 2017 2:55 pm

Uzumaki Ichiro

Sledoval sem tam toho chlapce a pak pohlédl na něj. Přikývl. "Toho jsem si vědom, ale nevzdám se svého cíle." Pověděl a sevřel ruce v pěst. Mohl to vzdát už dřív. Matka ho připravovala na to, že to bude dlouhá a trnitá cesta, ale nechtěl se vzdát. Zakousnout a vydržet a určitě dosáhne cíle té cesty, po které se vydal. Nebo aspoň nějaké odpočívadlo během té cesty. O to víc zamrkal, když mu podal ten papírek. Prohlédl si ho a našel pečeť. Poté naslouchal a přikývl. "Děkuju." Pověděl a hypnotizoval ten papírek. No nma začátek to bude více než stačit. Pak zamrkal a ohlédl se za potdravem. Dívka, kterou tu předtím neviděl. "Též zdravím." Pověděl a prohlédl si ji, i tu malou žábu na rameni, co měla. Uslyšel i otázku, takže se ten klučina a ta dívka znali. Zřejmě i ona dostala nějaký trénink, ale jinačí. Kunai nikde neviděl...jen tu žábu a box. A to najednou jeho pohled upoutala krabička. "Svačina?" Zeptal se s pohledem na ten box a pohlédl na Kaena. Zřejmě chytala svačinu pro něj, ale co to mohlo být? Čím se takový Sannin asi krmí?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sat Jul 22, 2017 10:52 pm

Uzumaki Kaen

No a než se nadál, měl tu všechny tři své nové studenty, o které se ani neprosil...
Vzal si od Taiyo krabičku, mrkl do ní... Mezitím se ho Ichiro zeptal, ejstli je v tom svačina. "Víceméně..." odpověděl mu.
"Matiku podle všeho umíš...dobrá práce." pronesl uznal k Taiyo a usmál se na ni. Pak ten box prostě otevřel úplně. Co mohlo, to vyletělo, co nemohlo, zůstalo uvnitř. Tak jako tak k tomu Gamataro skočil a během sekundy všechny ty hmyzáky pochytal jazykem a sežral. Vypadal spokojeně. Zvesela na Taiyo zakvákal. Taiyo si tak nějak domyslela, že je to poděkování za oběd.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sun Jul 23, 2017 10:25 am

Taiyō Kurama

Taiyō by Itanemu nejraději odpověděla něco jízlivého, ale v danou chvíli jí nenapadlo nic tak skvělého, takže ho jenom zpražila pohledem a dodala: "Skvěle."
Taiyō musela zamrkat překvapením, když jí červená hlava pochválila. "Děkuji." špitla. Kdyby mohla, tak si tu pochvalu ještě párkrát přehraje znovu. To už však nový učitel otevřel box a Gamataro se pustil do jídla. Člověk se s tím několik hodin loví a ta žába to sní během sekundy. To bylo trochu nefér. Beztak Kaen pošle Taiyō opět lovit brouky, což už nechtěla dělat. Avšak nedalo se na žábu neusmát, když tak pěkně poděkovala, tedy snad. "Není zač." dodala k tomu úsměvu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sun Jul 23, 2017 7:39 pm

Uchiha Itane

Itane se omluvně pousmál, vypadalo to, že lovit hmyz nebylo tak snadné jak se zdálo. Obzvlášť, když to pak Gamataro zblajzl během okamžiku. No, snad to Taiyo v něčem pomohlo, jen Itanemu nějak nedocházelo v čem by to mělo být. Možná zaměřovat? On sám už začínal mít vcelku dost. Dostal se sice hodně za limit své chakry, ale upřímně, bolela ho celá jeho chakra soustava, nejvíce v pravé ruce. Trochu se mu třásly prsty.
Pak se podíval tázavě na Kaena, jakože co teď?

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Dawn
Genin
avatar

Počet příspěvků : 94

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sun Jul 23, 2017 8:07 pm

Uzumaki Ichiro

Ten papírek si dal tak k sobě a sledoval je. Pozoroval jak otevření, tak následné zblajznutí za pomocí žáby. Zakymácel tak hlavou. Takže ten chlapec se soustředil na chakru a ta dívka na chytání brouků. No, udělal si v hlavě ten svůj obrázek. Ještě se tak krátce rozhlédl po všech, co byli na místě a dle klukova pohledu usoudil, že možná budou mít nějaký plán. Přikývl si tak sám pro sebe. "Takže...děkuju moc za papírek, dám se ihned do zkoušení." Pověděl a pohlédl na ten papírek. Otočil se tak na patě a papírek si schoval do své brašny. Vypadlo mu z ní několik dalších papírků. Byly tam nakreslené už nějaké znaky - pečetě k jeho jediné technice. Pomalu je sebral. Pak se tak narovnal. "Tak tedy asi zatím." Pověděl s tak mávnutím a dal se pomalu na odchod a už přemýšlel, kam zamíří nyní, aby měl klid na trénování.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Mon Jul 24, 2017 1:31 pm

Uzumaki Kaen

Jak to tak vypadalo, nikomu se už trénovat nechtělo či co. Nebo alespoň nikdo nic nedělal. Kaen se podíval na Itaneho, kterému se třásly prsty. "Ty už máš po tréninku...kdybys pokračoval, zemřel bys a mě se to Akitoshimu vysvětlovat fakt nechce." pronesl k němu. Ichiro se dal na odchod a po cestě mu vypadly papírky k jeho technice. Takovej hrozně "nenápadnej" způsob, jak ukázat, že umí něco cool. "Počkej...je to to, co si myslím?" zeptal se ho a poukázal na ty papírky.
Pak se podíval na Taiyo. "Chceš ještě trénovat nebo to zabalit, jako tady kolega?" zeptal se jí a poukázal na Itaneho.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Mon Jul 24, 2017 9:39 pm

Taiyō Kurama

Taiyō se podívala na červenou hlavu. "Klidně bych ještě trénovala, nejsem unavená." odpověděla. Vlastně jí vůbec nepřišlo, že by se nějak vyčerpala. Navíc i chvíli odpočívala, takže byla celkem v pohodě. "Ale bohužel to nezáleží na mně. Jelikož já zvu na večeři, tak Vy si musíte říct, jestli už máte hlad nebo ne." dodala poněkud sklesle, ale byla to pravda. "Ale brouky už lovit nechci." dodala hodně hodně hodně potichu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Dawn
Genin
avatar

Počet příspěvků : 94

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Mon Jul 24, 2017 11:12 pm

Uzumaki Ichiro

Už se ztratil v myšlenkách. Třeba nikdo nebude doma, takže by mohl mít klid. Tímhle určitě nic nerozbije, takže by vše mělo být v pohodě. Bral ty papírky a zvedl pohled. Narovnal se a držel v ruce jedne ten papír a ty další schoval."To je k mé technice, co umím. Mám jich raději pár u sebe." Pověděl tak zmateně. Netušil na co tím nyní naráží a vrátil se k němu a podal mu ten papírek, aby se podíval sám. Pak zvedl pohled na tu dívku. Mluvila něco o večeři. Možná rande s Kaenem? Jenže mluvila v množném čísle, rande to nebylo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Wed Jul 26, 2017 10:36 pm

Uchiha Itane

Itane se trochu uchechtl. Kdyby měl umřít jen na nedostatek chakry, byl by hodně špatný ninja. Jenže jelikož už neovládal ani pořádně svoje ruce, musel mu dát za pravdu. Pomalu se tedy došoural k Taiyo, která právě mluvila o zvaní na večeři. "Já bych si klidně něco dal," přihlásil se. Sice netušil jak teď udrží hůlky, ale to byl vedlejší problém, který hodlal řešit později. "Ale pokud chce Taiyo ještě trénovat... tak se můžu... já nevím, dívat?" pronesl zamyšleně.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Thu Jul 27, 2017 6:44 pm

Uzumaki Kaen


"Já mám hlad furt." odvětil Kaen Taiyo. Itaneho to asi nepřekvapilo. Ten znal Rikuta. Ten byl taky nenažranej. Tak jako tak si ale Kaen všiml toho, že se Itanemu klepou prsty a bylo mu jasné, že takhle hůlky neudrží, natož by se s nimi najedl. "Ale tak potrénovat, ještě můžeš. Tady mladej Uchiha si aspoň odpočine, aby se zvládl sám najíst." pronesl a zamyslel se. Podíval se na Ichira, který mu tam ukazoval papírek ke své technice. "Jak jsem si myslel." odvětil na to a papírek mu vrátil. Pak se podíval zase na Taiyo a pak zase zpátky na Ichira. Pamatoval si, co mu řekli o tom, co umějí a co ne. Hm. "Mám nápad. Vy dva..." řekl a ukázal na Taiyo s Ichirem. "Dejte si taijutsu souboj. Oba jste na to levý, tak vám to jen prospěje." rozhodl a pokýval nad tím hlavou. Jo...tenhle nápad se mu povedl.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Tue Aug 01, 2017 9:35 am

Taiyō Kurama

Tohle Taiyō trochu urazilo. Cože? Prý levá na taijutsu? pomyslela si uraženě. Díky Hikumovi se přeci hodně zlepšila, nebo spíše se zlepšila nicneuměla na něcouměla.
"Dobře." souhlasila hlavně ze vzdoru a aby ukázala červené hlavě, že to zas tak úplně ten nejsuprovější nápad nebyl a on se přestal tak culit.
Taiyō přistoupila k tomu novému klukovi a podala směrem k němu ruku. "Ještě se neznáme, jmenuji se Taiyō." slušně se představila. Za tohle jistě pochvalu nedostane, ale nechtěla po tom klukovi hned skočit a začít s ním bojovat. Navíc vypadal trochu vyjukaně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Dawn
Genin
avatar

Počet příspěvků : 94

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Tue Aug 01, 2017 12:09 pm

Uzumaki Ichiro

Začalo se mluvit o nějakém trénování. To bylo to, od čeho je vyrušil. Pohlédl potom na Kaena, kterej začal mluvit o jídle. Mezitím si schoval ten papírek zpátky do brašničky. Jenže pak uslyšel to slovo "dva"....heh, třeba myslel je dva. Zvedl pohled. Jak se bál, myslel je dva. Jeho a tu dívku. Ten chlapec by se asi nezmohl na trénování a dle toho, co trénoval tak taijutsu umí. Taijutsu...souboj. Pohlédl na tu dívku. No vypadala opravdu víc sebevědomě než on. On tak střídal pohled z Kaena a na tu dívku - Taiyō. "Ichiro. Těší mě." Pověděl a natáhl ruku, aby ji stisk oplatil. Pak se jen poškrábal na hlavě. "Je to dobrý nápad? Nechci se chlubit....ale mě by nakopala prdel i ninja veverka." Pověděl a pohlédl na Taiyo. Přikývl. Zkusí to. Nah....jak on dostane na zadek. "Dobrá.....jaká jsou pravidla?" Pověděl a pohlédl na Kaena.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Tue Aug 01, 2017 4:06 pm

Uchiha Itane

Itane se usadil a připravil se na sledování. Vypadalo to, že Taiyo měla velké šance na vítězství, když se Ichiro tak shodil. Ale jako vtip to byl dobrý. Itane by se i zasmál, kdyby momentálně něpřemýšlel nad tím, jak si dát dohromady prsty. Škoda, ženeměl jak vyrobit cedulku Taiyo do toho... musel přeci fandit svému týmu!


Naposledy upravil Raiden dne Tue Aug 01, 2017 4:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Tue Aug 01, 2017 4:47 pm

Uzumaki Kaen

Dětska se hezky seznámila...teda až na Itaneho, ten se k nim nijak nepřidával. Asi chudák ještě popadal dech. Taiyo se svým úkolem neměla problém, mezitím co Ichiro se začal vymlouvat. "Hochu...ninja veverky umí nakopat i zkušeného ninju...je jasný, že tobě by zadel naklepaly jak řízek..." poznamenal Kaen.
Pak se zamyslel nad pravidly. Ale jen krátce. "Povolené jsou zbraně a taijutsu...kdo použije něco jiného prohrál. Souboj neskončí, dokud neřeknu nebo dokud se jeden z vás nevzdá." obeznámil je s pravidly.
"Můžete začít." řekl ještě, nechal jim tam prostor a sedl si tam na zem do tureckého sedu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sun Aug 06, 2017 8:23 pm

Taiyō Kurama

Taiyō se tedy seznámila s novým klučinou. Ještě že neřekl své příjmení, to by jí asi odrovnalo. Po seznámení o několik kroků ustoupila a vyslechla si pravidla zápasu. Ichiro měl dobrý nápad, že se na to zeptal. Jak dostala povolení k útoku, tak se Taiyō rozhodla i zaútočit. Na co čekat, že? Musela využít každé příležitosti. Ovšem neútočila nějak zákeřně a zatím neútočila ani se zbraní, ale jenom pomocí pěstí. Taiyō tedy přiskočila k Ichirovi a zaútočila přímo pravou pěstí na jeho hruď. Levou rukou si mezitím chránila obličej.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Dawn
Genin
avatar

Počet příspěvků : 94

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sun Aug 06, 2017 9:18 pm

Uzumaki Ichiro

Už se chtěl zeptat, či někdy potkal takovou veverku, ale raději mlčel. Možná se jednalo o historku, o které nerad vypráví. Jen tak pokýval hlavou ze strany na stranu nad pravidlama. Takže jen pěstě, nohy a maximálně kunai.. ještě si vzpomněl na jednu připomínku, ale souboj byl odstartován. On jen zamrkal, jelikož jeho protivník na nic nečekal. Sice byl v taijutsu geninské batole, že byl rád že prošel, ale reflexy měl dobré - aspoň částečně. Pokusil se tomu úderu do prava (z jejího pohledu) a zkusil ji nějak praštit do té ruky, aby ji aspoň nějak ochromil její útok.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sun Aug 06, 2017 9:31 pm

Uchiha Itane

Itane se mezitím přesunul ke Kaenovi a sedl si taky do tureckého sedu. "No... a teď byste mi mohl vysvětlit jak funguje ta meditace, prosím," požádal ho, když už byl takhle odrovnaný. Co jiného by asi tak zvládl dělat. Navíc, zatím senseie podezříval z toho, že to je jen zástěrka pro to, aby si dal šlofíka. Pak ještě pokynul směrem k Taiyo a Ichirovi. "Sázím na Taiyo," pronesl vcelku sebejistě. Taiyo trénovala už s Hikumem a navíc, měla více zkušeností než ten Uzumaki.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sun Aug 06, 2017 9:57 pm

Taiy, Ichiro
Ichiro uhnul a chtěl praštit Taiyo do ruky. Taiyo měla čas zareagovat. 


Uzumaki Kaen

Itane si k němu přisedl a požádal ho, aby ho naučil meditovat. "Co tak najednou?" zeptal se ho. On přeci meditovat nechtěl. Vypadal, že to bere jen jako nějakou blbost. 
"To já taky, hochu." odvětil ohledně jeho sázky na Taiyo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Mon Aug 07, 2017 11:18 pm

Uchiha Itane

Itane si trochu povzdechl. Nechtěl shazovat sám sebe zrovna před ním. Ale když nad tím tak přemýšlel, asi to bylo prospěšnější než kdyby pak selhal v boji. "Inu... není to tak živé, jako něco, po čem by někdo mého věku chtěl dosáhnout. Ale přiznám se, že momentálně bych si ani neutřel zadek, jak mě bolí ruce z přetížení. A tak by se asi hodila i nějaká... bezpečnější tréninková metoda, která by šla provádět i během misí," přiznal... sice ne úplně vesele, ale snažil se odhodit vlastní pýchu a přiučit se něčemu novému. Ale bolelo to. Jeho ego.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 476

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Tue Aug 08, 2017 2:59 pm

Taiyō Kurama

No a Taiyō vznikla skvělá příležitost, jak Ichira poslat k zemi. Jelikož jí zablokoval ruku, tak při tom měl Ichiro nechraneny pravy bok (jestli si to dobře představuji). Taiyō ho tedy levou nohou kopla do jeho pravého kolene, což by mělo být dosti nepříjemné.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Dawn
Genin
avatar

Počet příspěvků : 94

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Wed Aug 09, 2017 11:33 am

Uzumaki Ichiro

Jep, podařilo se mu to. Trefil ji do té ruky. Možná silnějši, možná slabě. To sám v ten moment nedokázal odhadnout. Bral pro sebe jako malé vítézství, takže na chvíli nedával pozor. Kopla ho zpředu (asi) do kolena, což opravdu nebylo moc příjemné. No, mohl si za to sám. Tou zdravou nohou si pomohl, aby odskočil. Mohla pokračovat dále v útoku. Oke, musel vymyslet jinou taktiku, jelikož ta holčina měla celkem dobré nápady během boje. Zkušenosti, praxe, trénování. To vše vlastně jemu chybělo. No což, vzdát se nehodlá....i když to koleno opravdu bolelo. Zvýšil svojí obranu a rozhodl se, že půjde do útoku on. Doufal, že ji aspoň trošku znemožnil používat její ruku. Rychlejším tempem se pokusil k ní dostat a udeřit ji do levého boku, do ledvin.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Wed Aug 09, 2017 11:14 pm

Uzumaki Kaen
Kaen nad tím pokrčil rameny. "Já ti říkal, že máš meditovat. Ty sis vybral tuhle cestu..." pronesl klasickou větu 'Já ti to říkal'. "Musel jsi se hodně přemáhat, abys to uznal, co?" zeptal se ho rýpavě. Moc dobře znal Uchihovské ego a tenhle kluk ho měl až moc. "Meditace zní jednoduše, ale ve skutečnosti to zas až tak jednoduché není. Začneš tím, že si vzpomeneš nebo představíš něco, co tě uklidňuje a všechno ostatní vytěsníš z mysli. A až se ti to povede...vytěsníš i tu představu." pronesl Kaen.

Taiyo, Ichiro
No...jelikož Ichira bolelo koleno, tak ho to taky dosti zpomalilo. Taiyo tedy měla dost času na to, připravit se na jeho útok případně ho i vykrýt.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičiště týmu 7
Návrat nahoru 
Strana 9 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: