Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Cvičiště týmu 7

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Cvičiště týmu 7   Sat Feb 20, 2016 9:31 pm

Místo vhodné na trénování všemožných ninja schopností. Najdete zde les, louku a také říčku. Také se zde nacházely slavné tři kůly, které využívali již třetí a čtvrtý  hokage nebo také Hatake Kakashi.

Hikumo-sensei

A právě sem vzal svůj tým i Hikumo-sensei. Počkal, až všichni dojdou. "Dáme si malý testík, který rozhodne o vaší budoucnosti." řekl a vytáhl....ano, opravdu vytáhl rolničky. Akorát, že vytáhl jen jednu. "Ukradněte mi tuhle rolničku. To je váš úkol. Můžete pužít, co chcete. Ti, kteří do doby, než se začne stmívat, neukořistí rolničku, se vracejí na akademii. Jasné?" vysvětlil vám a držel v ruce onu rolničku, která se hýbaa ze strany na stranu jako přívěšek hypnotizéra.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Randroth

avatar

Počet příspěvků : 170
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sat Feb 20, 2016 9:41 pm

Sonozaki Yumiko

Celú cestu išla za senseiom potichu a nesnažila sa naviazať konverzáciu. Mala celkom obavy... prešla síce tvrdým tréningom, ale predsa len... toto už nebola akadémia. Čakala, že všetky tréningy pravdepodobne len pridajú na intenzite.
Každopádne, keď konečne došli na miesto určenia, tak im sensei povedal čo po nich chce. Yumiko sa naňho trochu zmätene pozrela. Um... takže... to naňho máme začať útočiť? Znamená to že sa máme sústrediť len na tú rolničku, alebo ho môžeme skúsiť aj zraniť? ... Ok, je pravda že sa asi nenechá len tak zraniť, ale čo ak ho zraníme omylom, nahnevá sa? Nerozumiem tomu... premýšľala.
Veta o tom, že sa ninjovia čo zlyhajú vrátia späť na akadémiu ňou ale otriasla. Veľmi silno pochybovala že jej dedko a otec by mali veľmi prijateľnú reakciu, keby ju po jednom dni vrátili späť do akadémie. Ale mal len jednu rolničku...Takže... dvaja z nás sa vrátia na akadémiu... to sa mi nezdá. pomyslela si a pozrela sa naňho veľmi nedôverčivým pohľadom. Prišlo jej, že ich chce len vystrašiť a motivovať.
Pozrela sa na jej dvoch spolubojovníkov. Podľa toho ako to povedal sensei, je toto cvičenie postavené veľmi anti-týmovo. Je to celé zvláštne. pomyslela si. Každopádne, ona určite nebola typ, čo by sa bezhlavo vrhal do boja, takže nechala prvý útok na jej spolubojovníkov... alebo protivníkov, podľa senseiových slov. Radšej si počká na vhodnú príležitosť.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sat Feb 20, 2016 9:50 pm

Hatake Hibiki

A tak i on šel poslušně za senseiem na něco, co mělo být tréninkové prostranství. Vypadalo to tam docela hezky. Hibiki se celkově nemohl dočkat, až se do něčeho pustí, až se stane silnějším. A tak šel pln energie a s širokým úsměvem. Také si prohlédl konečně pořádně svoje členy týmu. Nevypadali otravně jako Uzumaki, ani hloupě, jako Uzumaki, ani nějak slabě.. vypadali solidně. Tohle by mohlo fungovat.
No, a pak jim sensei vysvětlil jejich cvičení. Hibiki se zarazil.
"Do akademie už nejdu." odsekl pro sebe potichu. Odskočil o dva - tři kroky dozadu a vytáhl svůj kunai. Na nic nečekal, hodil ho po obličeji senseie, a sám se dal do pozice připravené na nějaké taijutsu. Mariko možná měla lepší výsledky studijní, ale určitě to bylo jen o malinko. Jestli to ze třídy nezvládne Hibiki.. nebo, alespoň to mu šlo momentálně hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Nawaki

avatar

Počet příspěvků : 168

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sat Feb 20, 2016 10:04 pm

Kyoya

Kyoya velice pečlivě poslouchal. Už slyšel několikrát o tréninku s rolničkami, ale nikdy neslyšel o tom, že by byla jen jedna. Nedávalo mu to moc smyl. Sensei měl vést tým a nejen jednoho člověka. Mohla to být nějaká past? Nebo snad trik? To si nebyl jistý. "Můžeme použít co chceme? No hádám, že by mi neprošlo kdybych šel za mamkou ať vám jí sebere ona co? Ale aspoň bych mohl dostat bod za originalitu..." řekl naprosto otevřeně a ještě se zasmál. Sensei mohl být drsoň, ale proti mamce by neměl žádnou šanci. Do toho ale Hibiki zareagoval neuvěřitelně nečekaně. Kyoya nečekal na nic. Vytasil svitek a rozvinul ho ve vzduchu. Poof... ze svitku vyletěla kama na řetězu. Tohle byla složitější zbraň na ovládání, ale naštěstí měl další zbraň, která mu pomáhala s naváděním... ať sensei uhnul kamkoliv, tak na něj vyletěla kama na řetězu, jehož konec pevně držel Kyoya...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sat Feb 20, 2016 10:14 pm

Hikumo-sensei

Sensei vypadal, že Kyoyovi odpoví na otázku, ale v tom na něj vyletěl kunai. No a sensei neuhnul. Chytil kunai mezi prsty druhé ruky a mrskl ho zpátky na Hibikiho. Pak ho trefila kama na řetězu a sensei udělal puf. Takže tam stáli Hibiki, Kyoya a Yumiko a před nimi se vznášel obláček koře, který se po chvilce rozplynul. Pak se kus za nimi ozvalo: "Řeknu to jinak. Můžete použít vše v tomto areálu. Takže tohle místo a tenhle les. Kdo ho opustí, je out. A tohle od vás bylo ošklivý. Ani jsem to neodstartoval." postěžoval si a promnul si krk sensei. Rolnička se mu houpala u opasku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sat Feb 20, 2016 10:23 pm

Hatake Hibiki

Hibiki očekával, že se tohle stane. Jediné, co tím chtěl dokázat bylo, aby to odstartoval on, rychle. Byl zatraceně nedočkavý. Ať už to dopadne jakkoli, alespoň zjistí, jak se věci mají.
Uhnul se tedy kunai, který letěl proti němu, nechal ho zapíchnout se, a zase se ho chopil. Byla by škoda ho jen tak vyhodit. Mezitím, i Kyoya se přidal do boje, s pořádně cool zbraní, kamou na řetězu. Hibiki takhle cool zbraň neměl, ale zatím ho to nijak netrápilo.
Vyndal další kunai, do druhé ruky, a oba dva hodil senseiovým směrem. Sám se proti němu rozeběhl. Nepočítal s tím, že by mohl s taijutsu porazit jounina, ale kromě toho, že to chtěl zkusit, taky chtěl dát čas jehzo spolubojovníkům. Chtěl to odstartovat "falešnou" ranou na obličej levou pěstí, aneb to, co hnedka zase stáhnete, abyste nalákali odpověd soupeře, a pak se chtěl stáhnout do obranné pozice a pokusit se vyblokovat nějakou ránu či kop.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Randroth

avatar

Počet příspěvků : 170
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sat Feb 20, 2016 10:41 pm

Sonozaki Yumiko

Tch... odfrkla, keď sensei zmizol, ale pozrela sa za seba keď počula jeho hlas. Takže odisť do obchodu a kúpiť si rolničku tiež nie v pláne. pomyslela si. I keď, bolo jej jasné že o tomto ten tréning nie je. Jednoducho to bolo o tom, že sensei chcel vidieť čo dokážu. A Yumiko si bola na 70% istá, že jeho komentár o tom, že sa vrátia do akadémie ak neuspejú, bola lož, ktorá ich mala vystrašiť a zároveň motivovať k tomuto tréningu. Ale nemohla si byť istá.
Lenže Yumiko váhala. Bola si istá že aj keď boli traja, proti joninovi šancu nemajú. Určite nebude bojovať naplno, ale aj tak to nebude ľahké. Problém je, že Yumiko nevedela ako má začať útočiť. Hladala príležitosť, ale nenašla ju.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki

avatar

Počet příspěvků : 168

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sat Feb 20, 2016 10:48 pm

Kyoya

Kyoya stáhl kamu zpět a začal s ní točit na řetězu. Sensei se rozhodl hrát špinavou hru. Rozhodl se vyčkat chvilku. Hibiki se vrhl do útoku a Kyoya chtěl počkat až se sensei odkryje. Pak mohl zaútočit opět svojí kamou. Hodlal jí vrhnout a chytit s ní senseie. Pokud ho tedy Hibiki zaměstná dostatečně. Yumiko vyčkávala a Kyoya jen odhadoval, že nejspíš čeká na nějaký opening. Neměl nejmenší tušení, jaké má schopnosti... takže jediné co mohl udělat bylo zkusit jí dát ten opening...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sat Feb 20, 2016 11:11 pm

Hikumo-sensei

A zase na něj letělo něco ostrého tentokrát dva kuanie. Oba je chytil a každý hodil po dalším ze členů tohohle týmu, aby se neflákali. Do toho se na něj rozeběhl Hibiki a chystal se mu dát pěstí, jenže sensei tu jeho fintu prokoukl a ladným pohybem se dostal za něj. Při tom mu podkopl nohy a Hibiki se tak rozbil o zem. Aby toho nebylo málo, chtěl ho Kyoya spoutat řetězem kamy. A chytil ho. Sensei se začal točit dokolečka a to opravdu rychle. Kyoya se ani nenadál a už letěl vzduchem směrem k němu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sat Feb 20, 2016 11:21 pm

Hatake Hibiki

Sensei byl přinejmenším rychlejší, než Hibiki doufal, protože nestihl zablokovat nebo se vyhnout jeho útoku a ukončil tenhle první pokus na zemi. To se ale stává.
A Hibiki rozhodně nebyl někdo, kdo by se vzdal - ba právě naopak.
Mezitím co ležel obličejem v zemi, všiml si, že Kyoya je v potížích. Problémem bylo, že teď se přiblížit k senseiovi, když byl takhle v točívém pohybu, mohlo být poměrně nebezpečné. A tak Hibiki moc neměl, jak pomoci Kyoyovi, a spíš tak nějak doufal, že Kyoya kamu pustí.
Mezitím se Hibiki rychle postavil a začal formovat těch pár kombinací, aby udělal jedinou techniku která za něco stála a kterou uměl.
"Krysa → Tygr → Pes → Býk → Králík → Tygr.." vzpomínal Hibiki, ale zatím to neodpaloval, nechtěl sežehnout i Kyoyu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Nawaki

avatar

Počet příspěvků : 168

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sat Feb 20, 2016 11:22 pm

Kyoya

Kyoya odrazil kunai kamou a hodil jí... a trefil se! Sensei byl chycen a dokonce zahrál Kyoyovi do karet tím, že ho přitáhl k sobě. Vše se ale dělo příliš rychle na to, aby mohl reagovat... na to ale měl lék. V levém oku se mu probudil sharigan, díky kterému všechno viděl mnohem jasněji. Díky sharinganu se chystal vyhnout případnému útoku a vložit veškerou získanou energii k tomu, aby senseie pěkně nakopl. Do toho všeho ještě hodil kunai, který skrýval ve druhé ruce a pokusil se jím zasáhnout rolničku a uvolnit jí tak od senseie...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Randroth

avatar

Počet příspěvků : 170
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sat Feb 20, 2016 11:29 pm

Sonozaki Yumiko

Huh...? Vzľadom na to, že uprene hľadala príležitosť zaútočiť na senseia, tak si skoro ani nevšimla, že na ňu letí kunai a vyhla sa mu tesne úkrokom do strany.
Keď sa znova pozrela na senseia, tak už sa točil a priťahoval Kyoyu k sebe... Tch... Keby niečo teraz hodila, tak by mohla trafiť Kyoyu, alebo Hibikiho, ktorý si pripravoval nejaké jutsu za senseiom. Povzdychla si... nech sa na to pozerala ako chce, netušila čo má vlastne robiť a len tam tak tupo stála. Frustrovalo ju to.
Každopádne, presunula sa aspoň na inú pozíciu... Kyoya, sensei a Hibiki boli v priamke, tak ona sa presunula na stranu... ak by nastala nejaká príležitosť na hádzanie zbraní, tak by ich mohla z tejto pozície lepšie trafiť, ako keby stála za Kyoyom... Aspoň si to myslela.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sat Feb 20, 2016 11:38 pm

Hikumo-sensei

No a tak se tam točil jako káča a namotával Kyoyu. No a když to Kyoya nejméně čekal, sensei čapl ten řetěz, co zbýval mezi ním a Kyoyou, do pevně do rukou. Vyskočil trochu do vzduchu, takže se kunai, co na něj letěl, neškodně odrazil od řetězu. Při tom, jak byl pořádně roztočenej, tak se točil dál i ve vzduchu a Kyoya už neletěl po přímce. Ne, místo toho narazil celou svou vahou do Hiikiho, pustil kamu a oba odletěli kus stranou do té říčky. Yumiko pak akorát viděla, jak ze senseie ten namotaný řetěz prostě spadl na zem. Sensei si oddychl a otřel si čelo. Ale potěšeně se usmíval.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Randroth

avatar

Počet příspěvků : 170
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sat Feb 20, 2016 11:57 pm

Sonozaki Yumiko

Yumiko sledovala celú túto situáciu... To, že sensei jej týmových partnerov spacifikoval ju neprekvapovalo, predsa len to bol jonin. Ale predsa len, ak tam bol nejaký opening, tak to bolo teraz...
Zrovna v tom momente, kedy Kyoya a Hibiki do seba narazili, tak Yumiko hodila 3 kunaie... I keď problém bol v tom, že stále tak nejak netušila, aký by mal byť jej plán na zobranie tej rolníčky... ale dúfala, že ak by senseia nejakým zázrakom trafila, tak by ho to mohlo zraniť natoľko, že by získali výhodu. Dúfala že sensei je priliš zamestnaný točením než aby si všimol kunaie letiace naňho z inej strany. Ale veľké nádeje si nerobila.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Nawaki

avatar

Počet příspěvků : 168

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sun Feb 21, 2016 12:07 am

Kyoya

Co se stalo moc netušil, protože se nepříjemně praštil. Ležel na zemi na Hibikim, ale ne na dlouho. Rychle vstal a podal mu ruku. "Vstávej, máme práci..." řekl mu a pomohl mu na nohy. Vytáhl další kunai a zatočil s ním na prstu. "Buď připravenej zaútočit!" řekl mu a vyběhl na senseie s kunaiem v ruce. Upřel na senseie svůj sharingan. A vrhl se do útoku. Čekal na jediné - až se jeho pohled setká se senseiovým. Dobře věděl, že pomocí genjutsu svého sharinganu dokázal předávat informace jiným lidem, včetně vzpomínek. Také nesmírně nesmyslných vzpomínek. Také vzpomínku, na kterou by raději zapomněl - byl s otcem v lázních, když měl tu smůlu a uviděl tam pár velice starých dědků, kteří se zapomněli zahalit...přesně tuhle vzpomínku poslal pomocí svého sharingan genjutsu senseiovi. Proč? Protože ho to mohlo zmást natolik, aby udělal chybu! Snad dost velkou na to, aby měl šanci získat tu rolničku, nebo alespoň dát možnost útoku jednomu ze svých parťáků. Druhou rukou vzal hrst kunaiů a hodil je po senseiovi, kunaiem zaútočil po rolničce...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sun Feb 21, 2016 12:10 am

Hatake Hibiki

Hibiki nestihl svoji techniku vyhodit, dostal Kyoyou a zůstal tak nějak ležet v té říčce. To bylo nepříjemné. Bolelo to, a voda se taky moc mladému Shinobi nelíbila v tuto chvíli, ale i tak se Hibiki rychle sebral. Pochopitelně přijal pomoc svého spolubojovníka. "Jo, pojďme spolu." souhlasil, a připravil se.
Pak se sebral, a ujal se útoku.
Vyběhl dopředu, opět formující ty stejné pečeti.
"Katon: Hōsenka no Jutsu!" zahulákal a zafoukal to na senseie, dokud si ještě musel všímat jeho spolubojovníků.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sun Feb 21, 2016 12:41 am

Hikumo-sensei

A už se zapojovala i třetí část týmu. Hikumo-sensei hodil proti těm třem kunaiům tři své. Do toho se na něj vyběhl Kyoya se svým kunaiem a sharinganem. Zajímavé. Dokonce se sensei i zašklebil, jak viděl něco,co vidět nepotřeboval. Pak po něm mladý ninja hodil hrs kunaiů. Sensei neskutečnou rychlostí slžil pár pečetí, skrčil se k zemi a dotkl se jí. "Doton: Doryūheki!" pronesl sensei a země vyrazila zeď, která zablokovala Kyoyovi kunaie a Kyoya v běhu do ní narazil, chudák. Jenže jeden ten kunai to nestihlo zastavit a když mu musel uhnout, tak se pak jen tak tak mohl vyhnout Hibikiho útoku a tak trochu mu chytl rukáv ohněm. Ten si rukou uhasil. "Pěkný." pochválil je.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sun Feb 21, 2016 12:47 am

Hatake Hibiki

Jenže to nebylo všechno, Horste!
Hibiki musel uznat, že bylo cool, že byla předvedena taky nějaká shinobi technika. Tohle byla jedna z těch věcí, která ho tolik zajímala. Každopádně, celé to bylo trochu +- úspěšné.. a, nebylo to všechno.
Hibiki nečekal a hodil tři shurikeny směrem na senseie.
Mezitím, za senseiem se objevil další shuriken. Byl předtím skrytý v ohnivém jutsu, v části, která se naschvál netrefila, aby shuriken dostal právě za senseie. A navíc byl jeho směr ovládán chakrou -
- a taky to byl směr jasně daný. Byl namířen na ten zvoneček na noze senseie.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Nawaki

avatar

Počet příspěvků : 168

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sun Feb 21, 2016 1:07 am

Kyoya

Tak tenhle plán taky zrovna nefungoval tak, jak měl. Sensei zřejmě viděl daleko horší věci, než si mladý ninja dokázal (nebo chtěl) představovat. A to jutsu taky udělal příliš rychle, i na jeho sharingan a nebyl čas se mu vyhnout. Další rána ho ale nemohla zastavit. Vytáhl kouřovou bombu a hodil si jí pod nohy. Ukrytý v kouři vytáhl další svitek a vylezl nahoru na zeď. Vyskočil do vzduchu a roztáhl svitek. Ze svitku začaly vylétávat kunaie a shurikeny, které Kyoya začal metat po senseiovi. Dopadl na zem, zahodil prázdný svitek a rozběhl se na senseie, zatímco začal opět točit svojí Kusarigamou. Přišel čas boje na blízko, snad ho jeho sharingan teď nezklame! Začal máchat kamou směrem k senseiovi ve snaze ho zatlačit do obrany.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Randroth

avatar

Počet příspěvků : 170
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sun Feb 21, 2016 12:27 pm

Sonozaki Yumiko

Jej útok bol bohužiaľ veľmi ľahko odrazený... Lenže už to tam začínalo naberať trocha grády, tak Yumiko dúfala že jej šanca príde skoro. Každopádne, aj keď sa pohrávala s myšlienkou že by na seneia zaútočila na blízko, tak jej prišlo že by ju tam akurát prebodali shurikeny a kunaie... Alebo by jej Kyoya usekol omylom hlavu. Takže sa rozhodla pomaly zmenšiť vzdialenosť medzi ňou a senseiom, ale stále bola dosť ďaleko aby sa stihla vyhnúť nejakým zatúlaným shurikenom a podobnému odpadu. Ale zmenila nie len vzdialenosť, ale aj aj pozíciu... predtým bola na senseiovej pravej strane, teraz sa presunula tak aby bola vzadu a vľavo.
Každopádne, medzitým ako na senseia spredu leteli Kyoyove shurikeny, tak Yumiko na senseia hodila asi 10 svojich kunaiov... bola bohatá, mohla si dovoliť plýtvať vrhacími zbraňami ako sa jej zachcelo. Predtým ako ich hodila však vyskočila aj do vzduchu, aby na senseia leteli z viac nepredvídateľného uhlu. Jednoducho povedané, snažila sa svoje vrhacie zbrane vrhať zo senseiových slepých bodov, ale zároveň boli mierené zhora nadol, aby sa zapichli do zeme, keby netrafila, alebo by sa sensei uhol. Predsa len, nechcela omylom trafiť Kyoyu alebo Hibikiho do hlavy, keďže stála prakticky oproti nim.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sun Feb 21, 2016 12:56 pm

Hikumo-sensei

takže si to vezmeme hezky popořadě. Nejprve na senseie letěli tři shurikeny a jeden ze zadu. Sensei  vytáhl kunai, ustoupil krok stranou a shuriken ze zadu jen tak tak minul nitku od rolničky, která při tom úhybném manévru cinkla. Sám mezitím svým kunaiem vyblokoval ty tři shurikeny. Pak na něj Kyoya poslal hromadu ostrrých věcí a ještě sena nej rozeběhl s tou svou kosou. Zaroveň se přidala i Yumiko a zezadu zleva po něm ze vzduchu hodila deset kunaiů. Pro senseie to vypadalo bledě. Dokonce se mu objevila taková ta anime kapka, která se objevuje v situacích 'a sakra'. No a pak se pod senseiem otevřela země a on do ní zahučel, než ho to stačilo všechno trefit. Sensei byl tedy pohřben za živa a fuč.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sun Feb 21, 2016 1:03 pm

Hatake Hibiki

"Hm." odfrkl si jen nahlas, když sensei zmizel pod zemí. Bylo jasné, že to byla nějaká jutsu a že se znovu objeví, pravdou ale bylo, že se Týmu 7 docela podařilo zatopit jouninovi, nebyl to na nováčky tak špatný boj. To přeci muselo být jasné.
"Dobrá práce." pronesl ke svým spolubojovníkům jakoby mimochodem, vytáhl kunai, a opatrně přešlapoval, koukajíc pod sebe na zem. Jakožto tým dokázali udělat alespoň něco, a to bylo důležité. Docela jim to spolu navíc fungovalo. Hibiki z tohohle boje měl docela radost. Jediná škoda, že se mu nepodařilo ten zvoneček doopravdy ukořistit. To by bylo vítězství.
každopádně, teď nebyl čas přemýšlet nad tímhle. Teď byl čas dívat se pod sebe a být připraven uskočit. Určitě byl chystán nějaký velmi nepříjemný protiútok.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Nawaki

avatar

Počet příspěvků : 168

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sun Feb 21, 2016 2:07 pm

Kyoya

Všechny útoky opět selhaly, ale sensei tentokrát musel jít pod zem. To bylo relativně povzbudivé. "Radši bych nestál na zemi..." řekl Kyoya a vyšvihl svojí kamu na větev stromu a po řetězu vylezl nahoru a ukryl se ve větvích. Vytáhl pár výbušných lístků a začal je nabalovat na kunaie. Začínal improvizovat za běhu trochu. Předpokládal, že pokud sensei vyleze ze země, tak bude chvíli zranitelný... skenoval sharinganem celé okolí, chtěl trefit a vybuchnout senseie hned, jak vylezl ze země. Měl další plán, který mohl vyjít. Možná... vykoukl z větví a navázal oční kontakt s oběma členy svého týmu. Kdo ví... třeba to vyjde...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Randroth

avatar

Počet příspěvků : 170
Věk : 25

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sun Feb 21, 2016 2:20 pm

Sonozaki Yumiko

Sensei zmizol pod zemou. Eh... toto fakt nie je fér. povedala trochu hlasnejšie než pôvodne chcela, takže to určite počuli aj jej týmoví parťáci a stiekla jej po hlave anime kvapka.
Hibiki ich oboch pochválil, takže evidentne nebola až tak hrozne useless ako jej prišlo... buď to, alebo to bola len nejaká prázdna pochvala, ale aj tak ju to celkom potešilo. Každopádne, Kyoya mal v niečom pravdu, a tak vyskočila na najnižšiu vetvu najbližšieho stromu, a posupne vyskákala vyššie a vyššie, asi do takej výšky z ktorej sa dalo bezpečne zoskočiť. Přemýšľala, čo budú robiť ďalej, a vtedy zachytila Kyoyov pohľad.
Každopádne, teraz bola hlavná otázka, ako na nich sensei zaútočí. A či vôbec. Bol by dosť dick move, keby sa schovával pod zemou až do zotmenia, ale Yumiko by to zas tak moc neprekvapovalo. Z ich boja jej sensei prišiel ako celkom zlomyseľný človek. Medzitým sa pohrávala s kunaiom v ruke a čakala čo sa bude diať.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   Sun Feb 21, 2016 2:41 pm

Hikumo-sensei

Hibiki se tedy díval pod sebe na zem. Kyoya se koukal na ostatní a Yumiko se dívala na Kyoyu. A všude bylo ticho. Ale takové to ticho před bouří. Vypadalo to, že sensei pod tou zemí zůstane asi hooodně dlouho. Hibiki pak při tom koukání na zem uviděl jak asi tak pět metrů od něj leží na zemi ona rolnička za všechny prachy. Kyoya si jí tím sharinganem všiml taky. No a Yumiko....ta zažila šok. Z větve tak dva metry nad ní se totiž spustil sensei. Nohama byl přicucnutý na té větvi a visel tak hlavou dolů. Obličej jen kousek od tváře Yumiko. "Baf!" bafnul na ní.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Cvičiště týmu 7   

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičiště týmu 7
Návrat nahoru 
Strana 1 z 11Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: