Naruto text-based RPG game.

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Třída

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Hysterio
Genin

Počet příspěvků : 122

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Fri Jul 20, 2018 5:24 pm

[ranzi_jmeno]

Jeho správa ku mne prišla ako blesk z čistého neba. No netvárila som sa prekvapene. To bol jeden zo znakov, že som prekvapená naozja bola. Netrvalo ale dlho, kým som aspoň podľa mojich vlastných myšlienok došla na to, o čo tu ide. 
[rec=ranzi]"Ohohóô.." [/rec]Klepla som si päsťou po dlani a moje ústa sa rozšírili do úsmevu. 
[rec=ranzi]"Ten starý opičiak, našiel spôsob ako sa ma zbaviť.." [/rec]Vlastne sa mi táto myšlienka samej dosť páčila. V chráme som to neznášala. Bola tam hrozná nuda a v momente, keď ma poslali kade ľahšie, som tak trocha plánovala zdrhnúť a už sa tam nikdy nevrátiť. No uľahčil mi to. Jediné čo mi na tom prekážalo bolo to, že to bolo jeho rozhodnutím a ja som mu nemala ako spraviť napriek. 
[rec=ranzi]"Haa? Genin?" [/rec]Zatvárila som sa šokovane. Až časom mi došlo, čo to o mne vlastne povedala. 
[rec=ranzi]"To sú začínajúci ninjovia! Zaslúžim si aspoň hodnosť Chuunina!"[/rec] Posťažovala som sa. Nebolo prekvapenie, že som o konohe čo to vedela. Alebo aj o okolitom svete. Možno som bola celý život zavretá za múrmi, ale za tými múrmi sa dalo čítať.. sakra, však sa to od nás aj vyžadovalo. Moja hlava bola celkom napchatá informáciami a pre to mi pojem "začiatočný ninja" prišiel troška urážlivý.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin

Počet příspěvků : 1347
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Fri Jul 20, 2018 8:36 pm

[npc_name]Sanada Takahiro[/npc_name]

Takahiro nic neříkal a nechal Ranzi, ať tam zpracuje ten fakt, že jí sem z chrámu poslali, aby byla ninjou. Mezitím si tam pročítal tu složku. 
No a pak si začala stěžovat, že by měla být Genin a že si zaslouží být alespoň Chuunin. "Projdi příští Chuuninskou zkouškou a budeš Chuunin. Do té doby jsi Genin. Správně bys neměla být ani to a poctivě si vychodit akademii. Takže buď vděčná, že jsi neskončila mezi malými dětmi...nebo bys ráda mezi ně? Jistě bys zapadla." odvětil jí na to její stěžování a zaklapl složku.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Genin

Počet příspěvků : 122

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Fri Jul 20, 2018 8:48 pm

[ranzi_jmeno]

Založila som si ruky na hruď. Vôbec sa mi to nepáčilo a z akadémie by som ušla asi tak rýchlo, ako aj z chrámu, keby že ma znova privlečú k deckám. No čo sa dalo robiť. S nafúknutou tvárou som sa len odvrátila bokom a začala som tak trocha trucovať. [rec=ranzi]"Čo už.."[/rec] Zamrmlala som nakoniec. Naozaj sa mi k deckám nechcelo a byť ninjou by mohla byť celkom sranda. 
[rec=ranzi]"Takže.. ma teraz zaradíte do trojčlenného týmu a po tom čo? Hurá na misie?"[/rec] Spýtala som sa nakoniec. Nebol to drzý hlas, ale normaĺne položená otázka. Síce celkom priamo a taktiež by mohla byť formulovaná trocha viac no.. s rešpektom, ale len tak tak som rešpektovala staršieho mnícha, nie to ešte človeka, ktorého som videla prvý krát v živote, nech už mal akýkoľvek titul či pozíciu.
Návrat nahoru Goto down
passionpower
Chūnin

Počet příspěvků : 1347
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Sat Jul 21, 2018 6:47 pm

[npc_name]Sanada Takahiro[/npc_name]

Ranzi vypadala uraženě. Přesně jako malé dítě. Jak Takahiro říkal...zapadla by mezi studenty. Nakonec se s tím vším však asi smířila.
"O tvém momentálním týmu již bylo rozhodnuto. Doplníš dvojici geninů minimálně do Chuuninské zkoušky. Momentálně však nejsou z nějakého důvodu k sehnání, pokud vím. Takže na ně budeš muset počkat a pak můžete společně vyrážet na mise." pronesl Takahiro. "Tak jako tak ti musíme zařídit nějaké formality a tak podobně, než tě dáme dohromady s týmem." vysvětlil.
"A teď už pojďme, ať to máme za sebou." řekl a vydal se pryč z akademie.

--> Ulice Konohy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Třída   

Návrat nahoru Goto down

Třída
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato :: Uzavřené lokace-
Přejdi na: