Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Třída

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Hysterio
Genin
avatar

Počet příspěvků : 151

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Fri Jul 20, 2018 5:24 pm

[ranzi_jmeno]


Jeho správa ku mne prišla ako blesk z čistého neba. No netvárila som sa prekvapene. To bol jeden zo znakov, že som prekvapená naozja bola. Netrvalo ale dlho, kým som aspoň podľa mojich vlastných myšlienok došla na to, o čo tu ide. 
[rec=ranzi]"Ohohóô.." [/rec]Klepla som si päsťou po dlani a moje ústa sa rozšírili do úsmevu. 
[rec=ranzi]"Ten starý opičiak, našiel spôsob ako sa ma zbaviť.." [/rec]Vlastne sa mi táto myšlienka samej dosť páčila. V chráme som to neznášala. Bola tam hrozná nuda a v momente, keď ma poslali kade ľahšie, som tak trocha plánovala zdrhnúť a už sa tam nikdy nevrátiť. No uľahčil mi to. Jediné čo mi na tom prekážalo bolo to, že to bolo jeho rozhodnutím a ja som mu nemala ako spraviť napriek. 
[rec=ranzi]"Haa? Genin?" [/rec]Zatvárila som sa šokovane. Až časom mi došlo, čo to o mne vlastne povedala. 
[rec=ranzi]"To sú začínajúci ninjovia! Zaslúžim si aspoň hodnosť Chuunina!"[/rec] Posťažovala som sa. Nebolo prekvapenie, že som o konohe čo to vedela. Alebo aj o okolitom svete. Možno som bola celý život zavretá za múrmi, ale za tými múrmi sa dalo čítať.. sakra, však sa to od nás aj vyžadovalo. Moja hlava bola celkom napchatá informáciami a pre to mi pojem "začiatočný ninja" prišiel troška urážlivý.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Fri Jul 20, 2018 8:36 pm

[npc_name]Sanada Takahiro[/npc_name]

Takahiro nic neříkal a nechal Ranzi, ať tam zpracuje ten fakt, že jí sem z chrámu poslali, aby byla ninjou. Mezitím si tam pročítal tu složku. 
No a pak si začala stěžovat, že by měla být Genin a že si zaslouží být alespoň Chuunin. "Projdi příští Chuuninskou zkouškou a budeš Chuunin. Do té doby jsi Genin. Správně bys neměla být ani to a poctivě si vychodit akademii. Takže buď vděčná, že jsi neskončila mezi malými dětmi...nebo bys ráda mezi ně? Jistě bys zapadla." odvětil jí na to její stěžování a zaklapl složku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hysterio
Genin
avatar

Počet příspěvků : 151

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Fri Jul 20, 2018 8:48 pm

[ranzi_jmeno]

Založila som si ruky na hruď. Vôbec sa mi to nepáčilo a z akadémie by som ušla asi tak rýchlo, ako aj z chrámu, keby že ma znova privlečú k deckám. No čo sa dalo robiť. S nafúknutou tvárou som sa len odvrátila bokom a začala som tak trocha trucovať. [rec=ranzi]"Čo už.."[/rec] Zamrmlala som nakoniec. Naozaj sa mi k deckám nechcelo a byť ninjou by mohla byť celkom sranda. 
[rec=ranzi]"Takže.. ma teraz zaradíte do trojčlenného týmu a po tom čo? Hurá na misie?"[/rec] Spýtala som sa nakoniec. Nebol to drzý hlas, ale normaĺne položená otázka. Síce celkom priamo a taktiež by mohla byť formulovaná trocha viac no.. s rešpektom, ale len tak tak som rešpektovala staršieho mnícha, nie to ešte človeka, ktorého som videla prvý krát v živote, nech už mal akýkoľvek titul či pozíciu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1388
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Sat Jul 21, 2018 6:47 pm

[npc_name]Sanada Takahiro[/npc_name]

Ranzi vypadala uraženě. Přesně jako malé dítě. Jak Takahiro říkal...zapadla by mezi studenty. Nakonec se s tím vším však asi smířila.
"O tvém momentálním týmu již bylo rozhodnuto. Doplníš dvojici geninů minimálně do Chuuninské zkoušky. Momentálně však nejsou z nějakého důvodu k sehnání, pokud vím. Takže na ně budeš muset počkat a pak můžete společně vyrážet na mise." pronesl Takahiro. "Tak jako tak ti musíme zařídit nějaké formality a tak podobně, než tě dáme dohromady s týmem." vysvětlil.
"A teď už pojďme, ať to máme za sebou." řekl a vydal se pryč z akademie.


--> Ulice Konohy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tsu-chan

avatar

Počet příspěvků : 13

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Tue Nov 13, 2018 1:55 pm

[morio_jmeno]

Morio se pohyboval po prostorách Akademie. Znal to tam poměrně dobře, pobýval tam totiž většinu času od svého příchodu do této vesnice. Ale dnes, tento významný den, to bylo úplně z jiného důvodu. Nepřišel na půdu Akademie kvůli další lekci, tím vším si už prošel. A to úspěšně, a proto je tu, aby jeho schopnosti byli konečně oceněny tak jak se patří. Byl to jeho první krok k dospělosti, první krůček k tomu, aby zjistil, kým to ve skutečnosti chce doopravdy být. Dnes se oficiálně stane Geninem.
[myslenky=morio]"Snad jsem si špatně nezapamatoval číslo té místnosti..."[/myslenky] měl obavy celou cestu a teď, když už byl v jedné z chodeb budovy, se pocit ještě několikrát zhoršil. Měl si totiž dojít pro finální papíry k povýšení na genina, což mu ale moc nedávalo smysl, protože mu to mohli poslat poštou, ne? Asi k to tomu bude ještě nějaký proslov nebo tak něco... [rec=morio]"Zdravím! Mám si sem dojít pro papíry k povýšení na genina!"[/rec], zvolal do místnosti po tom, co zaklepal a vešel dovnitř. Potká nějakou známou tvář?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Tue Nov 13, 2018 9:51 pm

Vstoupil jsi do větší místnosti, kde na několika židlí seděla další spousta novopečených geninů z tvého ročníku. Někteří na tebe zamávali, někteří kývli, někteří tě ignorovali, taková běžná školní klasika. Vepředu v místnosti sedělo několik budoucích jouninů, učitelů, a v čele pak ještě poradce Hokageho, Nara Shikamune. Ti po tvém zvolání zvedli hlavu od papírů a někteří si dokonce i povzdechli. Vždycky, v každém ročníku, se musel najít někdo narutoidní. Evidentně tímhle pohledem odsoudili k tomuto titulu tebe.
"Nuže, začneme," pronesl Shikamune, který se zvedl a začal vyvolávat jednotlivé studenty a předávat jim ještě nějaké dokumenty, které teď byly běžným standardem. Zároveň jim popřál vše nejlepší do budoucích let. I ty jsi dostal své dokumenty, které však v praktickém životě k ničemu nebyly. Ale aspoň tu bylo to přání a pozdravy od Hokageho, který bohužel nemohl být přítomen.
Pak se začaly vyvolávat jednotlivé trojice a jak učitelé, tak žáci postupně odcházeli. Až jsi nakonec zůstal jen ty a poradce Hokageho.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tsu-chan

avatar

Počet příspěvků : 13

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Tue Nov 13, 2018 10:30 pm

[morio_jmeno]

A nakonec se nespletl. Ulevilo se mu, ale zároveň přišla úplně nová nervozita. Podle expresivních výrazů učitelů a některých dalších žáků, poznal, že jde pozdě... Škoda, že nebyl klonem, protože by se nejraději rozplynul v bílý oblak a zmizel v prostoru. Sice netušil, že z něj udělali narutarda, ale situace se mu tak či tak nelíbila. Rychle zaplul mezi ostatní geniny, posadil se vedle těch, kteří ho přátelsky zdravili, a hluboce polkl. Nervozita zmizela.
Začali se rozdávat dokumenty, pro které tu byl, vyslechl si nějaké to popřání a přečetl si pozdrav od Hokageho, který tam dnes bohužel nebyl... nu což. Dokumenty vskutku neměly žádný praktický účel, jednalo se spíš o laskavou formalitu vytištěnou na papír. Asi až bude mít čas, nechá si to zarámovat a vyvěsí si to někde v pokojíčku. Nebo to nechá jen tak ležet v šuplíku a zapomene, že to někdy vůbec dostal.  
Začetl se. Zajímalo ho totiž, co se v těch dokumentech všechno píše. Ale ať už mohl vyvodit jakýkoliv závěr, všiml si ticha, které ho obklopovalo. Nikdo okolo něho už neseděl a většina učitelského sboru též odešla. Zůstal tam pouze on a Nara Shikamune, samotný poradce Hokageho. Protože se začal cítit divně, sbalil si všechny dokumenty co dostal do úhledného papírového obdelníku a potichu odcházel. Nerad by, aby se jeho narutardovost zvýšila. Začal přemýšlet, co bude po zbytek dne dělat. Mohl by někam zajít s ostatními čerstvými geniny, nebo jít něco nakoupit. [rec=morio]"Na shledanou..."[/rec]. Zatím netušil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Tue Nov 13, 2018 11:48 pm

[npc_name=shikamune]Nara Shikamune[/npc_name]

Si tam začal ukládat všechny věci zpět do desek, protože kolem něj už žádní vyučující nezůstali. Takže předpokládal, že ani geninové. Pak však zvedl hlavu a spatřil Moria. Párkrát zamrkal, zdali vlastně dobře vidí.[rec=shikamune] "Chlapče, neměl by si být se svým týmem?"[/rec] zeptal se váhavě. Na to jak byli Narové pečliví, tak mu asi uniklo, že sice předal všechny papíry, ale nepřidělil všechny lidi. Pak si všiml, že na něj nikdo nečeká. Chvíli vypadal zmateně, ale nakonec zachoval klid, aby mohl přemýšlet.
[rec=shikamune]"Který ty jsi?"[/rec] už se ptal o dost klidněji. Narové bylo géniové, určitě měl tak 50 vysvětlení, co bylo špatně a jak to napravit. Nebo ne?

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tsu-chan

avatar

Počet příspěvků : 13

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Wed Nov 14, 2018 10:29 am

[morio_jmeno]

Zrovna stál u dveří, když ho Nara Shikamune oslovil. Najednou byl jak pravítko a jenom čekal, co se bude dít. Jenomže na otázku musel zareagovat následovně. Otočil se, aby stál k němu čelem, a zmohl se jenom na naklopení hlavy do strany a pouhé: [rec=morio]"Prosím?"[/rec]. Pár krát svými modrozelenými oči zamrkal a po chvilce se mu jenom otevřela pusa do O. [rec=morio]"Oh, tým! Asi nejsem v žádném týmu, haha."[/rec] odpověděl falešně veselým tónem, nervózně se usmál a poškrábal se na zátylku. Něco o tom, že ninjové pracují většinou v týmech, slyšel, ale že on měl být taky součástí nějakého týmu? Buď něco zaspal, nebo tu byla chyba v systému! Ale nemělo moc smysl nad tím nějak do hloubky přemýšlet. Byl tam přece Nara Shikamune! Sice netušil, kdo to přesně byl a co dělá, ale určitě to nebude kdejaký flákač a nespolehlivý dospělák! [rec=morio]"Jmenuji se Fūma Morio, Pane."[/rec], řekl s klidným hlasem a s otazníčky v očích. Vypadalo to tak, že se tu něco zajímavého dozví. A nebo...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Wed Nov 14, 2018 6:31 pm

[npc_name=shikamune]Nara Shikamune[/npc_name]

Potvrzení narutardnosti přišlo velmi rychle, protože Shikamune se tedy rozhodně nesmál. Tady bylo něco hodně špatně. Buď chyběli dva další genini nebo jeden přebýval. Zatím to vypadalo na tu druhou variantu. Ale jak se to mohlo stát? Všechno vždycky kontrolovali 5x. Jedině, že by se jim v tom někdo vrtal.
Shikamune si zachovával chladnou hlavu, jakmile ses představil, začal pátrat v dokumentech. [rec=shikamune]"Zajimavé,"[/rec] hlesl si spíše pro sebe a přejel si levou rukou po Nara-bradce na bradě. [rec=shikamune]"Určitě si pamatuji, že jsme tě dávali dohromady s ... a s ..."[/rec] pak se zastavil. Uvědomil si, že nevyslovil žádné jména. [rec=shikamune]"Zůstal jsi jen ty..."[/rec] zamumlal. Začal vypadat spíše znepokojeně než překvapeně.
[rec=shikamune]"Řekni mi jaké techniky jsi používal během doby v akademii a co bylo tvojí hlavní silou. Nesedí tu vůbec záznamy,[/rec]" požádal tě po chvíli procházení dokumentů.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tsu-chan

avatar

Počet příspěvků : 13

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Wed Nov 14, 2018 7:03 pm

[morio_jmeno]

Jejda. Zřejmě někde nastala chyba. Morio tam tak stál a sledoval napůl zmateného muže, který se prohrabává dokumenty a něco si tam mumlal. Prej ho s někým dali dohromady? Asi to Jeníček a Mařenka nebyli... a nebo byli, jenom je zase někdo odvedl do lesíka u vesnice, who knows. Snad měli sebou chleba.
Nic neříkal, čekal až na nějaký jasný povel, který mu dovolil znova promluvit, nerad by, aby řekl nějakou narutardnost. Navíc vypadal jako chlap, který má rád věci pohromadě, a tak jak mají být. Určitě by se mu nelíbilo, kdyby tady začal Morio skákat na stůl a vykřikovat různé techniky a přidávat dattebayo za každou větou, co by řekl. Ale hey, kdyby byl Morio troll, mohl by si tu hrát na jednoho z duchů vánoc, i když vánoce nebyli.
[rec=morio]"Do vaší Akademie jsem přišel asi tak nějak v půlce ročníku. Ale jinak používám Fūton: Shinkūjin, Fūton: Hari a Fūton: Tobidasu. Moji hlavní silou asi bude... můj luk."[/rec], zodpověděl Naru Shikamunemu vše, co po něm chtěl. Jenom doufal, že se nezachoval moc naivně, že mu takhle vše řekl. [rec=morio]"Sedí to?"[/rec], otázal se troufale nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Wed Nov 14, 2018 10:34 pm

[npc_name=shikamune]Nara Shikamune[/npc_name]

Když odpověděl na tuhle otázku, tak se Shikamune trochu uklidnil a jednu složku zavřel. Pak otevřel dvě jiné a do něčeho se začetl. Rukou ti naznačil, aby si počkal na rozřešení. [rec=shikamune]"Říká ti něco Shitake Aya a Nodamaru?" [/rec]zeptal se tě po chvíli Shikamune a zavřel další dvě složky. Bylo to zvláštní, ale Moriovi se chvíli nic nevybavovalo, až po chvíli si vzpomněl na černovlasou dívku s ofinou přes oči a malého dlouhovlasého kluka. Seděli spolu vždycky v zadní lavici. A přišli do třídy až po tobě. Nikdy jsi je neviděl používat žádné ninjutsu krom těch základních, co se na akademii používali. Celkově byli divní. A ještě divnější bylo, že sis je nejdřív vůbec nevybavil.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tsu-chan

avatar

Počet příspěvků : 13

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Thu Nov 15, 2018 2:09 pm

[morio_jmeno]

Sledoval svýma čerstvě geninskýma očima to dění před ním a čekal na další dotazy. Vypadalo to tak, že jich ještě bude hodně a bum, rozhodně nebudou jednoduché. [rec=morio]"Ne... tedy-"[/rec] odpověděl, přičemž ho polapil pocit zmatení. Otázky byly rozhodně divné. Zpočátku by přísahal, že ta jména nezná, ale najednou dostával flashbacky. Dívka s ofinou a dlouhovlasý kluk. Dostával pocit, že je dobře zná, že vždy byli součástí jeho okolí, ale současnost mu všechno chtěla vyvrátit. [rec=morio]"Já nevím..."[/rec] chvějící se hlas Shikamunemu-sensei jasně naznačoval, že tu není něco v pořádku. A Morio si začal myslet totéž. [rec=morio]"Ono, teď si na ně vzpomínám. Jedná se o dívku s ofinou a malého kluka s dlouhými vlasy. Jenomže... proč tu nejsou teď se mnou? Neměli by být všichni se svým týmem?"[/rec] však by přece neodešli bez toho, aby mu něco nejdřív řekli, ne? Nerozuměl tomu, co se tam zrovna dělo. Snad měl Shikamune dobré vysvětlení.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Thu Nov 15, 2018 5:42 pm

[npc_name=shikamune]Nara Shikamune[/npc_name]

Ve chvíli, kdy Morio zmínil jejich vzhled, Shikamune se rozmrkal, jak kdyby se probudil. Chvíli přemýšlel nad situací a pak se zamračil. [rec=shikamune]"Problém je, že nejsou v oficiálních záznamech. Někdo je nějak odstranil. Mám je jen ve svých poznámkách, které nedávám z ruky,"[/rec] pronesl vážným tónem. Byli neopatrní. Nejspíše příliš polevili v obraně. [rec=shikamune]"Zajímavé je, že sis je nakonec vybavil pomocí jména. Ale tím se budeme zabývat později. Musíme je najít!"[/rec] řekl rozhodným tónem a zvedl se od stolu. Evidentně jsi právě narukoval do pomocného sboru poradce Hokageho. Co jiného si v první den geninství přát, ne? Každopádně ti toho moc nevysvětlil a už se hnal ke dveřím.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tsu-chan

avatar

Počet příspěvků : 13

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Fri Nov 16, 2018 1:13 pm

[morio_jmeno]

Někdo je odstranil? Jsou jenom v poznámkách? Okamžitě ho napadlo, kdo by někdo něco takového chtěl? Však byli pouze v Akademii a dnes se měli stát geniny stejně jako Morio... Navíc ten fakt, že si na ně nemohl zpočátku vůbec vzpomenout... Co to mělo všechno za význam? Dostal pár nápadu, ale byly dost šílené, aby mohly být pravdou. Aspoň pro dvanáctiletého.
Mlčky sledoval pevně rozhodnutého poradce Hokageho a chvíli mu trvalo, než si uvědomil, že mu má asi s tím pomoct. Nebo si to alespoň myslel. Rychlým krokem se snažil dohnat Shikamuneho-sensei ke dveřím: [rec=morio]"Mám se na Ayu a Nodomara zeptat ostatních z mojí třídy?"[/rec] nadhodil. Moc netušil, jak jinak by mohl být nápomocný někomu jeho postavení, ale hey, aspoň se musel o něco pokusit. Ať už šel Shikamune-sensei kamkoliv, následoval ho, dokud mu nedal jasný rozkaz.
Než se měli rozhodit znova kostky, přemýšlel znova nad celou tou situací. Všechno to dost zavánělo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Sat Nov 17, 2018 10:56 pm

[npc_name=shikamune]Nara Shikamune[/npc_name]

Shikamune se po Moriově otázce na chvíli zastavil. [rec=shikamune]"Ne, všichni jsou už pryč se svými novými sensei. Nechme je být, spíš by to přineslo chaos," [/rec]prohlásil nakonec a zamířil do sborovny. Ta byla prázdná. Ukázal tam na kartotéku: [rec=shikamune]"Hledej tam jejich složky, já projdu poznámky učitelů," [/rec]přikázal rozhodným tónem.
Moriovým snem asi nebylo být byrokratem, ale momentálně to asi jinak nešlo. Mohl jsi tedy začít pátrat, prošel jsi několik přihrádek starších ročníků, našel nějaké Hyuugy, Uchihy, Kageyamy, Uzumaki a další. O těchto lidí jsi slyšel ve svém ročníků nějaké historky, že už prý někteří byli i Chuunini.
Nakonec jsi našel složky i vlastní třídy. Tvá tam rozhodně byla, ale zároveň tam byly složky i těch dvou. Jen když jsi je otevřel, tak se k zemi sneslo pár bílých peříček.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tsu-chan

avatar

Počet příspěvků : 13

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Sun Nov 18, 2018 12:12 am

[morio_jmeno]

Ani se mu nechtělo věřit, že ostatní už odešli a začali okamžitě dělat team stuff. Co nějaká after party? Nějaká oslava ve fast foodu nebo někde co zrovna frčelo mezi mladými. Což ho přivedlo k další věci. Má vůbec i on svého sensei? Nevzpomínal si, že by ho někdo s takovým úmyslem konfrontoval.
Následoval tedy Shikamuneho-sensei a poprvé zakotvili ve sborovně. Nikdo v ní nebyl, a tak měli celkem volnou ruku v tom, kam se podívat. Sensei rozdělil spoty. On šel do poznámek a Morio oprášil kartotéky. Popravdě, Morio necítil žádný nepohodlný pocit, že se hrabe někde, kde by neměl. Přeci tu hledá své kamarády! A navíc s ním byl někdo hodně vysoce postavený! Nemohl tedy dělat něco špatného. Maybe.
Morio tedy stál u složek a prohlížel každou zvlášť. Orientoval se převážně podle třídy, protože je chtěl najít co nejrychleji. A navíc čtení cizích osobních informací by se nemělo. Ale musel uznat, že by si rád přečetl o nějakých ninjích z Uchiha nebo Uzumaki klanu. Co o nich slyšel z Akademie, tak to bylo celkem interesting stuff s nějakou tou historií. Navíc měli i recentní členy, nějaké Chuuniny.
Našel tedy složku s jeho třídou a ejhle, Aya a Nodomaru tam byli. [rec=morio]"Našel jsem je."[/rec] oznámil Shikamunemu-sensei. Otevřel je, ale než si stihl složky přečíst, vypadli z nich nějaká peříčka? Wa? [rec=morio]"Peří..."[/rec] popsal, co viděl. Složky nechal nadále otevřené, položil je na stůl a když se ohýbal pro ona bílá peříčka, která ležela elegantně na zemi, svými pěti prsty na ruce přidržoval dokumenty jeho kamarádu na stole. Nechtěl, aby se někam poděly. Co když ta peříčka měla získat jeho pozornost? Na to byla dost výrazná, aby si jich nevšiml.
Pokud se mu podařilo je úspěšně zvednout, bez toho aby mu nějak explodovala do ksichtu, položil je na otevřené složky. Začal číst. Snažil se najít cokoliv, co mohlo nějak vybočovat. A nebo aspoň zjistit, kde žijí, a současně přijít na význam těch peříček.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Wed Nov 21, 2018 10:58 am

[npc_name=shikamune]Nara Shikamune[/npc_name]

[rec=shikamune]"Tohle je hrozná otrava,"[/rec] mumlal si pro sebe, zatímco četl poznámky od některých vyučujících. Některé věci se prostě nemění ať se snaží lidé sebevíc.
Onen problém u nalezených složek byl právě ten, že tam byly pouze peříčka. Veškeré dokumenty byly v tahu. Takže se toho moc přečíst nedalo. Ale potvrdilo to domněnku o co se jedná.
[rec=shikamune]"Vypadá to, že to bylo komplexně připravené genjutsu. Neznám moc lidí, co by něco takového dokázali způsobit,"[/rec] [myslenky=shikamune]a ty, co znám tak patří k vesnici,[/myslenky] dodal pro sebe znepokojeně. Každopádně, zaklapl poznámky a odložil je stranou. [rec=shikamune]"Našel jsem místo, kde mají údajně bydlet. Půjdeme je prozkoumat,"[/rec] řekl klidným hlasem. Asi už vypracoval strategii. [rec=shikamune]"Dojdi si pro vybavení, sejdeme se za půl hodiny v parku,"[/rec] rozdal rozkazy. Na jmenování bylo zakázáno brát si přílišnou výbavu, takže Morio u sebe nejspíše neměl svůj luk. A třeba se bude hodit.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Tsu-chan

avatar

Počet příspěvků : 13

PříspěvekPředmět: Re: Třída   Wed Nov 21, 2018 4:49 pm

[morio_jmeno]

[rec=morio]"Nějací špehové?"[/rec] zamumla si pro sebe. Obával se, že by to mohlo být něco takového, ale zrovna tady na akademii? Zřejmě problémy tohoto typu nevymizely od toho okamžiku... Morio raději zapomněl, kam svými myšlenkami mířil.
Bohužel se nic nedočetl, celou dobu měl před sebou pouhé prázdné papíry a na nich peříčka. Ale co víc ho znepokojovalo než tyto prázdné dokumenty, byl fakt, že samotný Nara nevěděl o nikom, kdo by něco takového mohl vyvolat. Znamenalo to, že ve vesnici je vetřelec? A nebo je ve vesnici zrádce? Zatím netušil.
[rec=morio]"Rozumím."[/rec] odpověděl jednoduše na jejich nadcházející plán. Dostal půl hodiny na přípravu, což bylo poměrně hodně. Pokud použije své ninja dovednosti, mohl by být doma celkem rychle. Musel uznat, že si takhle rozhodně svůj první den jako genin nepředstavoval.
Jestliže už ho nic nedrželo a Nara na nic nezapomněl, vydal se směrem domů. Co asi tak bude potřebovat? [myslenky=morio]"Rozhodně luk, nějaké shurikeny, kunai kdyby náhodou a možná nějaké lístky..."[/myslenky] srovnal si v hlavě seznam. Jenomže mu to nedalo a musel nad celou situací stále dokola přemýšlet. Žádné fotografie, jenom prázdné dokumenty a osobní poznámky, ve kterých byl strohý popis. Jak to, že si toho nikdo nevšiml dřív? Bylo v genjutsu jenom žactvo a učitelský sbor, nebo i výše postavení? Navíc k čemu by jim byly informace z akademie?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Třída   

Návrat nahoru Goto down
 
Třída
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato :: Uzavřené lokace-
Přejdi na: