Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Ranzi Shimura

Goto down 
AutorZpráva
Hysterio
Genin
avatar

Počet příspěvků : 156

PříspěvekPředmět: Ranzi Shimura   Fri Jul 31, 2015 8:47 pm


_______________________

Jméno:
Ranzi Shimura
Věk:
11
Místo původu:
Konohagakure no sato
Hodnost:
genin, ninja mních
Pohlaví:
ženské
Klan/rodová linie:
Shimura / Danzo Shimura - predok
Hidden:
_______________________


Styl boje: Veľmi talentovaná osoba v ninjutsu, taijutsu a je tam istý potenciál aj na tretí smer, ktorý však zatiaľ obchádza oblúkom. Ranzi sa sústreďuje hlavne na ninjutsu zložku doplňenú taijutsu útokmi a úhybmi. Je vlastníkom Senzoku no Sai, pomocou ktorej dokáže už v takto mladom veku vyuźiť techniky Raigō: Senjusatsu. Techniky, ktorá je znakom toho, že je mních dospelý a že je možné vypustiť ho do sveta. Tréning tejto techniky jej trval v podstate celý jej život, pre to klasické shinobi schopnosti jednoducho neovláda. Aspoň zatiaľ nie. Jej spôsob boja je veľmi nepríjemný, keďže po zaujatí postavenia a vyvolania techniky, sa stáva veľmi nepredvídateľnou súperkou s takmer neviditeľnými útokmi. Nutno podotknúť že je hlavne bojovník na blízko a často máva problémy s niekým, kto si vie držať odstup. Bojovať proti niekomu špecializovanému na diaľku, je jej najväčšou frustráciou.
Taijutsu: Jedna z prvých schopností, ktoré sa ako mních musela učiť už od útleho veku. Mnoho ľudí dokáze prekvapiť, čoho je táto malá lasica schopná. Je veľmi ohybná a jej Taijutsu spôsob boja je stavaný na to, aby si z protivníka v podstate robila srandu. Prapodivné kúsky ktoré predvádza sú však aj často dôvod pošmyknutia sa a pádu.. rovno na hubu.
Ninjutsu: Ovládanie chakry je niečo, čo u nej dominuje. Aj keď je v Taijutsu dobrá, nepatrí medzi geninsku, čerstvo pečenú elitu. V Ninjutsu by sa tam však už zaradiť mohla. Ovláda extrémne náročnú A rankovú techniku, na ktorej sa zakladá jej celý bojový štýl a bojová sila. Techniku patriacu práve do tejto zložky. Jej naučenie a ako také zvládnutie naznačuje, že sa jedná o primárny spôsob boja.
Genjutsu: Meh.....
Zbraň, vybavení: N/A
Body opravy:


Podstata:
Doton
Techniky:
Raigō: Senjusatsu


_______________________


Osobní info: Drobné dievča v tradičnom oblečení. Nenájdete ju v ničom inom. len v kimonách, yukatách či podobnom tradičnom oblečení. Nosieva kombinácie prevažne svetlých farieb, biela, žltá, ružová či trocha tmavšie odtiene, no spravidla nie tie úplne temné a tmavé. Spôsob oblečenia pôsobí dosť veselým dojmom. Často ju môžete vidieť nosiť aj dáždnik, či slnečník ak chcete. Ranzi nosieva jedno oko zafačované, čo je kvôli slabnúcemu zraku na danom oku. Vlastne mnoho ľudí nevie čo presne s okom má. Dokonca ani medici, ktorý jej to proste nevedia vyliečiť. Ranzi je na to oko takmer slepá a úprimne stratila nejakú nádej, že by sa jej zrak v jej pravom oku nejakým spôsobom zlepšil. Naučila sa s tým však žiť.


Vlastnosti: Jeden by si pomyslel, že pri výchove, ktoré sa jej dostávalo v ohnivom chráme z nej bude poslušný a disciplinovaný mladý mních, resp mníška. No pravda je inde. Ranzi je malá darebáčka, neustále po ušiach v problémoch. Či už sa jedná o provokáciu druhých ľudí, alebo o mladé krádeže či šarvátky. Problém je v tom, že je to inteligentný darebák. Svoj intelekt zdedila po svojom klane, niečo, na čo sa môže vždy spoľahnúť. Je veľmi empatická a vďaka tomu dokáže s veľkou úspešnosťou niekoho neskutočne naštvať. Nič neškrípne zubami viac, než človek, ktorému bolo s detskou úprimnosťou povedané, že stojí za h*vno, že je jeho život na nič a že by mal radšej skočiť z mosta a ušetriť tak svojich priateľov bolehlavu, ktoré z neho zaisto dostávajú. O to to býva vážnejšie, keď sa takáto informácia podá vrchnému shinobi mníchovi .. pri jednom zo spoločných cvičení, uprostred kŕdľa novicov a detí, ktorým táto informácia príde neskutočne vtipná.Sen: Túži po novom oku, trocha sa pokukáva po klane Uchiha, rovnako ako po Hyuugoch, ktorý so strachom skrývajú svoje deti vždy, keď ide okolo. Možno keby pri tom tak hrozne neslintala..


Životopis postavy: Aké to je vyrastať v chráme? V Ohnivom chráme? TOM ohnivom chráme ktorý patrí do Hi no Kuni a úzko spolupracuje s Konohagakure no sato? Ranzi by vám o tom vedela rozprávať. Aj keď poznala svoj pôvod, kvôli faktu že jej pra - pra - pra - pra .... dedo takmer priviedol Konohu do trosiek, nech už jeho zámery boli akékoľvek, na klan Shimura sa ostatný pozerali cez prsty.  Aby ju rodičia od tejto povesti ochránili, dali ju na starosť jednému z mníchov, ktorý ju do ohnivého chrámu zobral. Možno to ale bolo aj pre to, že zožrala viac, než boli schopný zarobiť. Bola naozaj buldozér, človek sa až mohol diviť, kde to to dieťa dávalo.


Tak či onak, nad dôvodmi jej rodičov sa nikdy nepozastavovala. Ani nemala ako, celú túto udalosť si nepamätala, keďže vtedy bola naozaj ešte iba malé dieťa, takmer batoľa. Prvú spomienku ktorú si vie Ranzi vybaviť je pravdepodobne pocit hroznej nudy, pri jednom z cvičení mníchov, ktorým sa snažili rozvinúť ich "vnútorný" dar. Ranzi na prvej hodine takmer zaspala, čo sa mníchom zdalo hrozne zábavné a zlaté. Keď to však začala robiť pravidelne, smiech ich prešiel a nastalo pohoršenie. Pridajte k tomu jej drzú povahu a nepríjemné, úprimné no stále nepríjemné otázky... a víde vám recept na malého parchanta, ktorý sa nevie vopchať pod kožu.


Ranzi bola číslo, horšie na tom ale bolo to, že bola inteligentné číslo. Ak už chcela robiť zle, vedela kde to najviac bolí a kde to bude najväčší trapas. Toľko trestov čo ona do svojho jedenásteho roku života zažila, nestihol nahrabať mních ani len za celý svoj život. To bolo samé státie na rukách alebo na žeravých uhlíkoch, samý výprask palicou a mnoho, mnoho ďalších. Kto vie, kde sa Ranzi tak naučila nadávať ale.. keď ju trestali? Nadávkami nešetrila. Niektoré boli viac  vyberané než iné.


Ranzi jedného krásneho dňa všetkých prekvapila. Aj keď sa stala skôr takým maskotom chrámu, nikto reálne neveril že z nej niečo bude. Áno.. bola dobrá v Taijutsu, no len to nestačí. Kto mal ale vedieť, že sama potajme v noci trénovala to, čo na spoločných tréningoch prespávala? Bolo to celkom divadlo, keď dala na hubu staršiemu novicovi technikou, ktorú by tak mladé dievča nemalo zvládnuť vytvoriť. Určite nie tak drzé a nekontrolovateľné. No všetci sa potešili.. prečo? Znamenalo to, že ju z chrámu môžu konečne poslať do sveta. V inom podaní aj "vykopnúť". 


A ranzi sa do sveta naozaj dostala. Ak svetom myslíte chrám, len o niečo väčší, s omnoho väčším počtom ľudí zvanom Konohagakure no sato. Aj keď nemala nikdy oficiálny shinobi výcvik, skúsenosti z chrámu jej zaslúžili miesto medzi novopečenými geninmi. 

_______________________


Obrázek Postavy: 


  
Slávnostne prisahám, že som všetky obrázky ukradol môjmu veľmi dobrému kamarátovi Hehe-mu (naozaj sa tak prezýva), bez jeho výslovného súhlasu či nesúhlasu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Ranzi Shimura   Fri Apr 06, 2018 7:57 pm

Vítej... zase! Schváleno! A koukej teď vydržet, jinak bude zle!


_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
 
Ranzi Shimura
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Postavy :: Postavy :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: