Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Trénink Rintaro & Rikuto

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeMon May 25, 2020 6:38 pm

Trénink pro tyhle dva výtržníky začínal druhý den v osm hodin ráno. Aréna, kterou Saru pro trénink zvolil obsahovala krom písku i trochu zeleně a hlavně poměrně velký vodní zdroj ze kterého mohl čerpat na suitonové techniky. Byl si až moc dobře vědom zášti, které oba kluci chovali k týmu z Kirigakure a tak byl ochotný je připravovat krom obecného boje i na případné boje proti vodním technikám. Měli znát svého protivníka a minimálně o jednom už něco věděli. Cvičiště šlo kdykoliv přehradit dotonovou zdí, aby se navzájem nerušili. Přeci jen byli zároveň i protivníci.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeMon May 25, 2020 7:37 pm

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"Yooo, Saru-sensei, taky jsme mohli začít třeba o hodinu později,"[/rec] mrmlal si Rin pod rypákem během toho, co dožíral kus něčeho, co připomínalo buchtu. [rec=rintaro]"Byl jsem unavenej jak prase, ale stejně jsem nemohl spát. Nelíbí se mi tu a večer je strašná zima"[/rec] Odzívnul si a sežral poslední kus snídaně.
[rec=rintaro]"Tohle místečko ale není úplně špatný."[/rec] Trošku se to tady míchalo s nějakou zelení a vodou, což byla příjemná změna oproti normálu, který v tomhle případě znamenal písek všude. Na zemi, ve vzduchu, v botách a v držce.
[rec=rintaro]"Co vy, jak jste se vyspal?"[/rec] zeptal se. [rec=rintaro]"Bylo vám chladno a nebo vás zahřívala jedna taková kulatá paní s nepříjemně vražedným pohledem?"[/rec] zazubil se na senseie a začal si protahovat ruce za zády.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeMon May 25, 2020 10:51 pm

[npc_name=saru]Sarutobi Saru[/npc_name]

Saru vypadal docela v dobré náladě, možná to bylo proto, že nesdílel pokoj s týmem R na ubikaci. Rinovi už z dálky mávl na pozdrav a s úsměvem ho přivítal na cvičišti. [rec=saru]"Je to kousek domova, i když byl docela problém sehnat stromy, vodu a všechno pohromadě,"[/rec] uchechtl se když Rin okomentoval jejich tréninkový koutek. Od dob Yamata a různých paklonů Hashiramy se s Mokutonem nikdo neobjevil, natož tak v Suně. Takže zařídit vodu k stromu bylo vždycky lehčí než strom k vodě.
[rec=saru]"To víš, společné zahřívání je nutnost. Jednou to pochopíš, až dospěješ,"[/rec] řekl spíše pobaveně.
Sám zatím seděl na zemi pod stromem a tak pokývl hlavou k sobě. [rec=saru]"Ještě než začneme, musíme probrat jednu věc. Nechtěl jsem ti to říkat včera, když jsi byl vyčerpaný, ale řeknu ti to než dorazí Rikuto,"[/rec] přešel na dost vážnější notu. [rec=saru]"Nechci, aby ses to dozvěděl od svého oblíbence z Kiri, ale Taiyo je v nemocnici. Vím, že ti na ní záleží, ale chci, aby si mi slíbil, že čas určený k tréninku na to teď nebudeš myslet. Podle mediků je v pořádku, jen spotřebovala veškerou svojí chakru a je v bezvědomí,"[/rec] bylo na něm poznat, že docela dlouho přemýšlel nad tím, jestli to měl Rinovi říct, ale kdyby se to dozvěděl jiným způsobem, mohlo by ho to z koncentrace vyrušit ještě víc. A Saru moc dobře znal Engetsua, Rina a Rikuta.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeMon May 25, 2020 10:53 pm



Rikuto se ráno probudil pěkně mrzutý, protože v noci tu byla fakt kosa a s tím rozhodně nepočítal, vždyť jsou přece uprostřed pouště, kde má být teplo! Dokonce ani snídaně úplně nezlepšila Rikutovi náladu, naštěstí ta druhá snídaně už docela jo. Takže Rikuto opět s batůžkem plný jídla a dvoulitrové sladké limonády vyrazil spokojeně na místo tréninku.
Rikuto očekával hodně, ale tohle určitě ne! Mají tady arénu, kde je dokonce voda a něco zeleného! Není tu všude jen ten debilní písek!
"Yooo!"
Zakřičel Rikuto a trochu popoběhl než se před tím vším s obrovským úsměvem na tváři postavil.
"Tak tohle je hustý!"
Zakřičel a skočil na hladinu vody, tohle mu tak hrozně chybělo.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeMon May 25, 2020 11:09 pm

[rintaro_jmeno]

Sensei v dobré náladě znamená klidný a pohodový trénink, hehe! Tedy, ne že by Rin nechtěl tvrdě pracovat, aby pořádně zesílil! Jen ho u toho nikdo nemusel mlátit holí, že jo?
[rec=rintaro]"Do dospívání mám snad ještě času dost. Určitě to má svoje výhody, jako třeba že nemusíte spát sám, ale vrásky jako máte vy, by na mě vypadaly blbě, Saru-sensei!"[/rec] zachechtal se.
Potom to ale najednou přešlo do mnohem serióznější noty. Saru Rinovi pověděl nepříjemnou novinku.
Takhle po ránu těsně před tréninkem se nechcete dozvědět, že holka, kterou máte rádi, leží v bezvědomí v nemocnici. Určitě bylo lepší, že to zjistil od svého učitele a ne od žraločí huby, ale i tak ho to dost vyvedlo z míry. Myslel si, že sem Taiyo jde jako doprovod Kiri týmu kvůli nějakým mezivesnickým vztahům, ale zdálo se, že se dostala do situace, která jí donutila jít až na hranice svých sil. [rec=rintaro]"Doktoři říkají, že je v pořádku? Co se jí vůbec stalo? Proč musela spotřebovat všechnu chakru?"[/rec] zeptal se. Bylo mu jasné, že Saru nejspíš nebude mít odpovědi, ale musel se prostě zeptat. [rec=rintaro]"Mohl bych za ní po tréninku zajít?"[/rec]
Mezitím dorazil i Rikuto, kterému se podle všeho dost zamlouvalo jejich tréninkové prostranství.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeTue May 26, 2020 9:16 am

[npc_name=saru]Sarutobi Saru[/npc_name]

Saru se zasmál a pokýval hlavou. [rec=saru]"Jo, dospívání si nech na později, přináší to víc potíží než by si čekal,"[/rec] řekl mu upřímně. Ne, že by si sám stěžoval, ale v poslední době zažili spoustu věcí, kterým by se normální lidé asi za celý život vyhli. A oni do těch sraček spadli přímo.
Ohledně Taiyo nechal Saru dost prostoru, aby to Rin zvládl nějak vstřebat. Samozřejmě, že k tomu měl i nějaké další otázky, ale na ty nebylo příliš odpovědí.[rec=saru] "Fyzicky je v pořádku, jen je stále v bezvědomí. A nikdo tady nezná plný potenciál její síly. Aiko sdílí názor mediků ze Suny, musí se probrat sama. Podle všeho potkali silného nepřítele na průzkumné misi, ale víc detailů nemám," [/rec]odpověděl Rinovi popravdě. Neviděl do všech plánů svého bratrance a ostatních Kage.
[rec=saru]"Uvidíme jak ti to půjde. Ale asi bychom mohli,"[/rec] rozhodl Saru nakonec a díval se jak dorazil třetí blboun do skupiny. Mávl na něj, aby se k nim přidal.
[rec=saru]"Inu pánové, věc se má následovně, máme dost času, abychom opět rozšířili vaše bojové schopnosti. Protivníky na první kolo znáte, ale je potřeba myslet i trochu dopředu, co kdybyste potkali i nějaké další. Taky se může stát, že se nakonec střetnete vy dva, s tím doufám počítáte?[/rec]" zahájil tréninkové kecy k oběma najednou. Ta možnost, že se porvou tu prostě byla. A Saru věděl jak to dopadlo posledně, když se rvali dva členi jednoho týmu. Do dnes svého rozhodnutí litoval, že nechal Hitoshiho jít.
[rec=saru]"Ten z Oto vypadal, že je zaměřený na Taijutsu, takže by pro tebe měl být docela klidným soupeřem, Rikuto. Ten z Kumo bude větší háček. Nemám o něm moc informací, ale vypadá to, že jeho i ostatní členy jeho týmu jednu dobu trénoval sám Raikage a jelikož posledně zklamali, tak letos mají opravdu silnou motivaci. A sám víš, že motivace dokáže udělat divy,"[/rec] pokračoval nejprve v teoretické části výuky.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeTue May 26, 2020 6:56 pm

[rintaro_jmeno]

Nikdo tady neznal plný potenciál síly, kterou Taiyo disponovala. Znamenalo to, že někdo v Konoze ano? A hlavně, o co přesně se jednalo? Rin si moc dobře pamatoval na jejich setkání s tím týpkem, co nosil tygří masku. Kdyby tenkrát Taiyo nepoužila svoje schopnosti, nejspíš by se odtud nikdy nedostali.
No, bude se mu teď rozhodně trénovat trochu hůř, protože tohle je něco, co z mysli jen tak nedostane. Rozhodl se ale, že Taiyo bude věřit. Byla dost silná a určitě si s tím nějak poradí.
Saru potom ještě souhlasil, že by se za Taiyo do nemocnice podívat mohli, pokud to Rinovi dobře půjde. To určitě jen tak řekl, aby ho motivoval, pche. Tak jako tak, dá do toho všechno.

[rec=rintaro]"Stejně tak je možný, že se ani jeden z nás nedostane přes prvního soupeře. Jestli mě něco poslední zkoušky naučili, tak bychom nikdy neměli nikoho podceňovat. Engetsu nevypadá jako nic extra, ale naposledy byl podle mě úroveň nad ostatníma. A to ani nemluvím o Ginovi. Ale abych odpověděl, počítám se vším, sensei a rozumím, co se nám snažíte říct. Neměli bychom se zaměřovat jen na jednoho soupeře, protože bychom pak nemuseli být připraveni na dalšího."[/rec]
Pak dostali nějaké základní informace o svých protivnících. Týpka z Kumo prý trénoval samotný raikage. To se samozřejmě neposlouchalo úplně dobře. Pokud se jednalo o nějakého elitního genina, tak mohl mít Rin pěkně nahráno.
[rec=rintaro]"Doufám, že motivace dokáže dělat divy, sensei, protože jestli něco jsem, tak motivovanej."[/rec] Řekl a podíval se na Rikuta. [rec=rintaro]"Oba jsme."[/rec]
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeTue May 26, 2020 10:45 pm

[rikuto_jmeno]

Rikuto se po nějaké chvíli vzpamatoval z toho všeho nadšení z okolí a začalo nadšení z Rina bez Ranzi! Doběhl tedy celý nadšený k Rinovi a lehce ho pěstí šťouchl do ramene. Zrovna se rozebírali jejich soupeři. Rikuto o svém protivníkovi moc nevěděl, pouze předpokládal, že se specializuje na taijutsu. Což se nakonec i potvrdilo a Rikuto se mohl zkusit zaměřit spíše na dalšího možného soupeře. V taijutsu tady nejspíš za tři týdny neudělá úplně pokrok, ale naučit se nějakou novou techniku..to by mohlo být docela rozhodující.
[rikuto_rec]Nebojte, už od mala se umíme pěkně poprat..![/rikuto_rec]
Odpověděl Rikuto na to, že byla možnost potkání se v aréně s Rinem. Rikuto do zkoušky už šel s tím, že je možný takový scénář a neměl s tím nejmenší problém. Věřil v Rinovi schopnosti a věděl, že by do toho šli oba naplno a naopak všem ostatním ukázali svoje schopnosti. Upřímně si nějaká Rikutova část tento souboj dokonce přála.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeSat May 30, 2020 1:59 pm

[npc_name=saru]Sarutobi Saru[/npc_name]

[rec=saru]"Engetsu má výhodné schopnosti proti uživatelům Taijutsu. Ale jak už nám dějiny ukázaly, i silné vrozené schopnosti lze přebít silou vůle a odhodláním. Takže chci tohle odhodlání vidět," [/rec]usmál se Saru. Byl to rozhodně jiný způsob výuky než kterým oplýval na začátku. Tak jako rostli jeho studenti, tak rostl i on jako sensei. Už možná chápal, proč starší chtěli, aby se stal senseiem. Trochu mu to připomínalo vyprávění o šestém Hokage. Po tváři mu přejel nostalgický úsměv.
[rec=saru]"No, máme poměrně dost času. Ideální pro zdokonalení a vymyšlení nějakých peckovních technik. Rikuto, tvé kekkei genkai je natolik specifické, že ti můžu být maximálně poradcem a partnerem na trénink. Rine, u tebe to bude lehčí. Jak to vidíš, budeš se dál zdokonalovat s rasenganem nebo zkusíme něco nového?"[/rec] nadhodil Saru ke svému nejstaršímu žákovi.
[rec=saru]"A nezapomeň, že nejde se o to jen kvalitně poprat. Musíš lidi přesvědčit, že nejsi jen dobrý bojovník, ale že dokážeš ochránit i své podřízené,"[/rec] dodal ještě k Rikutově hlášce. I když to měl být boj, stále to byly zkoušky.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeSat May 30, 2020 5:06 pm

[rintaro_jmeno]

Vůle a odhodlání byly věci, které Rinovi rozhodně nechyběly. Obzvlášť když se jednalo o zmíněného řezníka z Kirigakure. Pokud měl Rin někdy dokázat splnit všechny cíle, které si stanovil, musel zvládnout porazit Engetsua.
Co se tréninku týkalo, sensei nejdřív začal promlouvat k Rikutovi a nemohl mu slíbit víc, než dobrou radu. Byla pravda, že Rikutovy schopnosti byly poměrně jedinečné. Teda aspoň Rin neslyšel o nikom jiném, kdo by ze svého těla dokázal tahat kosti a používal je jako zbraň.
Co se Rina týkalo, Saru mu položil otázku, která Rinovi vrtala hlavou už chvíli. Už od souboje s Itanem přemýšlel nad tím, jakým směrem by se měl vydat dál a kam své schopnosti rozšiřovat. Pravda však byla taková, že neměl zrovna rozsáhlé možnosti. Na to, aby se naučil používat wakizashi, měl málo času a jediné, co mohl dělat sám ve volných chvílích, byl trénink chakry a výdrže spojené s ní.
[rec=rintaro]"Určitě bych chtěl mít v rukávu víc silnějších technik, ale pravda je, že bych měl nejdřív asi pořádně vypilovat rasengan. Ohledně toho házení jsme už mluvili, ale tam jsem pokrok neudělal od té doby, co jsem ho naštvanej mrskl do skály v lese a něco mi říká, že to by chtělo trochu víc času a nemuseli bychom se pohnout nikam. Tak mě napadlo , jestli bych nebyl schopnej naučit se udělat trochu větší kouli. Víte co, kdybych potkal toho Loužotlama. Tak abych ho mohl zastavit jednou pro vždycky."[/rec] Řekl nejdřív s vážným obličejem, ale pak se zachechtal. Saru Rina už jednou varoval, že rasengan je smrtící technika a od té doby si Rin taky dává pozor. Navíc moc dobře věděl, že ještě není připravený vzít někomu život, ale pokud se jednalo o Engetsua, nebyl si jistý, jestli by se v něm neprobudilo něco, co by převzalo kontrolu nad jeho rozumem.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeSun May 31, 2020 3:23 pm

[npc_name=saru]Sarutobi Saru[/npc_name]

[rec=saru]"Ohledně toho jsem se trochu poradil. Vypadá to, že se v tobě skrývá jistý potenciál, ale nevím jak ho probudit, když nepočítám můj sennin mod. A to není zrovna spolehlivá věc,"[/rec] řekl Saru zamyšleně k Rinovi. Nebyl si jistý jestli ho toto dokáže povzbudit nebo to spíše vyvolá ještě více otázek, ale víc toho k tomu neměl. Ovšem otázka velikosti Rasenganu, to byla jiná.
[rec=saru]"To by z něj mohlo udělat solidní koktejl,"[/rec] hlesl Saru zamyšleně, zatímco na pravé ruce vytvořil rasengan. On jeho velikost příliš nemodifikoval, neboť to nebyla jeho primární síla, ale v Rinově podání by to mohlo být o něco lehčí. [rec=saru]"Napadlo mě, že modifikování velikosti by se ti asi mohlo hodit. Teoreticky by ses ho mohl naučit i naopak zmenšit, aby nečerpal tolik chakry a mohly ho případně i lépe využít klony,"[/rec] nadhodil, zatímco sám trochu zvětšil a zmenšil rasengan ve své ruce. Akorát v jeho podání se to zdálo být spíš jen čistým navýšením či ubráním chakry. To nebylo tak efektivní jako rovnou vytvoření v dané velikosti.
[rec=saru]"Nemluvě, že v případě nouze by šel velký rasengan použít i jako štít," [/rec]nadhodil.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeSun May 31, 2020 4:58 pm



Samozřejmě, že mohl být Saru pouze poradcem a případným tréninkovým partnerem. Na světě nebyl už snad nikdo, kdo by ovládal stejné schopnosti jako Rikuto a pomohl mu tak se zdokonalit. Všechno co se Rikuto naučil se musel nějak naučit sám, nebo se pokusit napodobit techniky ostatních. Rikuto moc nepochopil hlášku o tom, že má v souboji dokázat to, že by byl schopný ochránit svoje podřízené. To snad měl dokázat tím, že ukáže svoje schopnosti a přemůže soupeře? Rin se chtěl zdokonalit ve svém Rasenganu. Rikuto to docela chápal, bylo to Rinovo eso v rukávu a jedním dobrým zásahem mohl vyřadit mnohem silnějšího soupeře.
"No, já si myslím že bych mohl mít problém s někým, kdo se specializuje na útok z dálky. Potřebuju se k takovému soupeři dostat. Nejradši bych se naučil něco, abych se s tím soupeřem zavřel do nějakého menšího prostoru, nebo ho něčím chytil na místě. Ale nic moc mě nenapadá, takže mi můžete pomoct třeba s tímto. Určitě existuje nějaké taková dotonová technika, nebo můžu zkusit improvizovat a zkusit něco podobného vymyslet z kostí.."
Pravil Rikuto a podíval se na Sarua. Co si pamatoval, tak Saru ovládal doton, takže zrovna tohle mohla být věc, se kterou by mu mohl být schopný pomoct.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeMon Jun 01, 2020 11:45 am

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"Počkat, počkat. Skrytej potenciál? Něco takovýho mi říkal i ten slepičí týpek, když jste byl v bezvědomí. S kým jste se o tom radil?"[/rec] zeptal se senseie celkem naléhavým tónem. Tohle pro Rina bylo možná důležitější, než něco vylepšovat nebo se učit novou techniku.
[rec=rintaro]"Říkal mi, že pokud se k němu nepřidám, sám tu sílu nikdy neprobudím. A jak mě znáte, tak bych mu rád dokázal, že jsou to jen blbý kecy, takže jestli něco máte, sensei, hurá do mě."[/rec] Ťukl si pěstí do hrudníku. Mohlo to být něco, co mu dá dost síly, aby mohl pokračovat v cestě za svým snem a udělat svět bezpečnějším místem pro všechny.
Rin si samozřejmě nechtěl kecat, umět dělat menší rasengan by mu pomohlo i k efektivnějšímu využití klonů, které momentálně sloužily spíš k rozptýlení. A co se využití velkého rasenganu jako štítu týkalo, taková myšlenka mu nikdy předtím na mysl nepřišla, ale znělo to jako něco, co by mohlo překvapit nejednoho útočníka.
Povzdychl si. Ačkoliv pro něj bylo důležité, aby dokázal ovládnout tuhle tajemnou sílu, kterou Saru před chvílí zmínil, rozhodl se, že poslední slovo bude mít jeho učitel. Pokud bude chtít zkusit probudit Rinův skrytý potenciál, paráda. Pokud budou vylepšovat rasengan, taky dobrý.
Mezitím Rikuto došel ke svému vlastnímu rozhodnutí ohledně tréninku. Rin čekal, že bude chtít rozvíjet schopnosti zaměřené na své kekkei genkai, ale místo toho se rozhodl pro imobilizaci nepřítele. [rec=rintaro]"Nebudu lhát, Rikuto, to je překvapivě celkem chytrý."[/rec] Řekl udiveně.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeWed Jun 03, 2020 7:26 pm

[npc_name=saru]Sarutobi Saru[/npc_name]

Saru si trochu povzdechl. Evidentně měl držet jazyk za zuby, dokud nebudou zkoušky za nimi, neboť se nyní začal Rin dožadovat informací, které neměl nikde po ruce. Věděl opravdu jen málo a použít toho šlo ještě míň. [rec=saru]"Nemám toho mnoho, poradil jsem se s nejstarší opicí, kterou jsem našel. Evidentně už podobnou sílu potkali, ale věděli jen to, že jí mohou posílit externě senjutsu chakrou, kterou jsem používal během našeho společného boje. Jenže jelikož jsem většinu času strávil nepohyblivý, ještě jsem neměl zrovna čas zjišťovat detaily. Promiň,"[/rec] řekl narovinu, že věděl vlastně asi tolik, co Rin, jen to nebylo ze zdroje divné slepice, ale staré opice. No, rozhodně žádná výhra. [rec=saru]"Ale je to krok k odhalení. Malý, ale je. A nepotřebujeme k tomu nepřítele,"[/rec] řekl s pokrčením ramenou a mírným úsměvem. Na toho kripla v masce měl taky docela pifku evidentně.
[rec=saru]"Fajn, rozrotujeme to,"[/rec] řekl nakonec a vytvořil několik klonů. Sám se zamíchal mezi ně, takže kdo ví, kde byl teď pravý Saru. Tři každopádně šli s Rinem na jednu stranu cvičiště, další tři si vzali stranou Rikuta.

[rec=saru]"Dobře Rine, udělej klasický rasengan a pak se ho pokus zvětšit,"[/rec] řekl prostě jeden ze Saruů, zatímco se mu do ruky též začala hromadit chakra, aby si vytvořil ten svůj.

Rikutovo Kekkei genkai byla poměrně neznámá už desítky let, takže to prostě byla metoda pokus omyl. Ale stále se s tím dalo pracovat. [rec=saru]"Inu, podobného efektu se dá použít i s Hliněnou zdí, kdybys jí vytvořil třeba do trojuhelníku kolem nepřítele. Co vím, tak dokážeš vytvořit i pole kostí kolem sebe, co? Aiko tě učila jak to máš zaměřit, aby si to vytvořil jen tam, kde chceš?"[/rec] zeptal se zvědavě. Jo, pár nápadů se mu na kostěné vězení v hlavě rodilo, ale otázkou bylo, zdali to bylo v Rikutově možnostech.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeWed Jun 03, 2020 10:40 pm

[rikuto_jmeno]

Rikuto jen tak lehce zachytil, o čem se bavil Rin se senseiem. Mluvil o nějakém Rinově potenciálu. Rikuto byl sice zvědavej, ale věděl, že Rin se o tom sám zmíní, až bude chtít. Následně se sensei rozdělil na šest senseiů a rozdělili si Rina s Rikutem. Trénovat teda budou odděleně. Což dávalo smysl, jak už zmínil sensei předtím, jsou nyní vlastně taky potencionální soupeři.
[rikuto_rec]No, vytvářet zeď do trojúhelníku mi přijde jako hromada spotřebované chakry a dá se z toho docela snadno utéct. [/rikuto_rec]
Pravil Rikuto a lehce se zamyslel. Rikuto měl v hlavě tolik možností technik, které by se rád naučil. Ale teď byl lehce ztracený.
[rikuto_rec]Jasný, měl jsem trénink ještě s Hinami, abych z ní neudělal špíz. Takže tohle docela zvládám. Myslíte, že by šlo vytvořit nějaké kostěné vězení, do kterého bych soupeře chytil?[/rikuto_rec]
Zeptal se Rikuto a podíval se s nadějí v očích na senseie.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeThu Jun 04, 2020 12:44 pm

[rintaro_jmeno]

Po tom, co sensei prohlásil, že se radil s opicí, na něj Rin chvíli tupě koukal. Z nějakého důvodu mu pořád přišlo strašně na hlavu, že opice, které Saru vyvolával, byly inteligentní. Možná to bylo tím, že když byl dítě, tak Rikutovi a dalším občas říkal, že jsou tupí jak opice, což mu najednou v retrospektivě nedávalo smysl, protože opice byly vlastně celkem inteligentní. Jak k tomu tedy přišel? S nepřítomným pohledem hleděl do země. Myšlenkový proud ho nakonec dovedl až do doby, kdy mu bylo šest let. Tehdá přelezl plot k sousedovi, aby u něj nakradl pár jablek a při té příležitosti mu pomočil záhonek, protože co si budeme povídat, soused byl starej nakrklej dědek, kterej na Rina vždycky držkoval z druhé strany plotu. Byl ale přistižen při činu a jeho matka mu to dala pořádně sežrat. Její slova mu najednou hlasitě zněla v hlavě. Vynadala Rinovi, že se chová jako nějaká hloupá opice. Najednou to všechno dávalo smysl a vlastně se dalo říct, že Saruovy opice soudil na základě vlastní dezinformace.

Uh. Možná se nechal trochu unést a podle všeho sensei neměl dost informací k tomu, aby mohli udělat jakýkoliv pokrok. Rin přikývl. [rec=rintaro]"Nic se neděje, sensei,"[/rec] řekl a na rtech se mu objevil spokojený úsměv. [rec=rintaro]"Přijdeme na to jindy. Vážím si toho, že na mě takhle myslíte, hehe!" [/rec]
Potom Saru vytvořil několik klonů a rozdělil Rina s Rikutem, aby mohl každý trénovat zvlášť.

Podle instrukce zkusil v levé ruce vytvořit klasický rasengan. Jak ho ale zvětšit? Když jeden z elementů přebil jiný, došlo k nestabilitě a technika nefungovala. Kohaku mu vysvětloval, že poměr rotace a síly, musí být vyrovnaný. Znamenalo to, že aby mohl rasengan zvětšit, musel rotaci přizpůsobit k množství a hustotě chakry, kterou do techniky vkládal?
Nadechl se a nejdřív zkusil jen přidat trochu chakry, aniž by cokoliv dělal s rotací. Potřeboval si to ověřit.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeFri Jun 05, 2020 7:11 pm

Rikuto -> Saru poslouchal informace, které byly klíčové pro vytvoření nové bojové techniky. Pokud dokázal mladík určit směr a rozpoložení kostí, mohl k tomu přidat Saru snadno své znalosti a něco mu pomoci vymyslet. [rec=saru]"Myslím, že šlo. Přeci jen, tvoříš své kosti pomocí chakry. A když jim dáš správný tvar, mohlo by to vyjít. Fajn, začneme jednoduchým úkolem. Soustřeď svojí chakru a vytvoř přesně jednu silnou kost tak dvacet metrů od nás. Musí to být rychle, ale zároveň nesmí ztrácet na kvalitě. A taky to chceš udělat pokud možno nenápadně, aby nemohl nepřítel zareagovat. Tudíž nemůžeš celé své okolí pokrýt kostmi,"[/rec] snažil se to Saru vysvětlit nejlehčím způsobem, co ho napadal. Snad by to mohlo Rikutovi pomoci.

Rin -> U Rina to bylo složitější. Saru mu to sice mohl předvést, ale přijít na to jak správně vybalancovat chakru, tvar i rotaci už bylo na Rinovi samotném. Musel to prostě cítit. Když do techniky vloží chakry málo, nedosáhne zvýšeného efektu, když naruší rotaci stane se technika nestabilní a bude taky k ničemu. Jenže pokud se začala jen přidávat chakra a tím pádem technika částečně rostla... stačila původní rotace, která určovala tvar jisté velikosti rasenganu? [rec=saru]"Co myslíš, udržíš to?"[/rec] zeptal se Saru klidným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeFri Jun 05, 2020 7:38 pm

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"Myslím, že to zvládnu,"[/rec] řekl Rin celkem sebejistě těsně před tím, než se rasengan asi dvakrát zvětšil, divně se zavrtěl a bouchnul mu do do ksichtu. Rin sebou práskl na zem, kde chvíli zůstal sedět, aby se vzpamatoval a zkusil pochopit, co se právě stalo. [rec=rintaro]"Em, zkusil jsem do rasenganu přidat trochu větší množství chakry, abych otestoval, jestli se dokáže zvětšit bez změny rotace. Chvíli to vypadalo slibně."[/rec] Rozhodil rukama. [rec=rintaro]"Oukej. Hádám, že to musím zkusit trochu vybalancovat."[/rec]
Rukama se opřel o zem a vyskočil zpátky na nohy. Dlaně si utřel do kalhot a vzápětí složil pečeť. [rec=rintaro]"Kage Bunshin no Jutsu!"[/rec] Kolem Rina se objevily tři klony.
[rec=rintaro]"Víte, co máte dělat."[/rec] Všichni Rintardi na ruce vytvořili zářivou svítící sféru. Netrvalo to ani moc dlouho a jeden z klonů zanedlouho puffnul do pryč po tom, co se jeho rasengan destabilizoval. Nepodařilo se mu správně balancovat rotaci a chakru ve větším množství. Za chvíli ho následoval další klon. V tomhle případě to ale bylo dobré, protože s každým neúspěšným pokusem klonu, získal Rin důležité informace ohledně toho, jak by neměl postupovat. Dařilo se mu v ruce udržovat o něco málo větší kouli než normálně. Nebylo to nic extra, ale maličký pokrok tam být musel. Aspoň mu to tak přišlo, když na to koukal svýma vlastníma očima.
Další klon zmizel pryč, ale tentokrát to neskončilo jen u něj, protože v Rinově ruce se znova něco nepovedlo a mladý Kageyama se zase našel na zemi.
Nebylo to ale něco, co by ho donutilo vzdát se. Dokázal ovládnout techniku vytvořenou čtvrtým hokagem a zároveň primární techniku sedmého. Neexistovalo nic, co by mu mohlo zabránit, aby k rasenganu přidal něco vlastního. Tenhle trénink podstoupí úspěšně!
Vyškrábal se na nohy a zkusil to znovu.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeWed Jun 10, 2020 11:57 pm

[rikuto_jmeno]

Rikuto pozorně poslouchal Sarua. Neřekl mu dopředu co plánuje, takže byl Rikuto napjatý jako jeho pásek na kalhotech po líných nedělích. Které jsou prakticky stejné jako líné čtvrtky, krom jednoho rozdílu a to je ten, že během líné neděle dostával kapesné a mohl si tak dovolit více svačin. Rikuto přikývl, sundal si baťůžek, prokřupal si klouby na rukou a celý přemotivovaný zařval.
[rikuto_rec]Yo..![/rikuto_rec]
Následně pomocí jednoduché pečetě zmizel pod zem. Jako první pod Saruem najednou vyjela dutá kost. Vytvořila tak prakticky tunel k Rikutově uchu a mohl tak poslouchat i pod zemí další rozkazy. Následně se soustředil na to, aby vytvořil stejně širokou kost zhruba dvacet metrů od nich. Kost nemohla být moc široká, ani moc úzká. Musela být tak akorát, aby vytvořila funkční vězení a nespotřebával přitom zbytečně velké množství chakry.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeThu Jun 11, 2020 10:42 pm

[npc_name=saru]Sarutobi Saru[/npc_name]

Rin -> Trénink zvětšování rasenganu byl poměrně náročný na chakru Rina, takže musel mezi pokusy občas odpočívat. Saru však docenil, že sám přišel opět na metodu trénování skrze klony. S Rinovou nadvládou nad chakrou to bylo hodně efektivní. Trvalo však pár dní než to dokázal Rin dostat do podoby, aby mu to nevybuchovalo do xichtu. Jeden negativní efekt to však mělo, věčné uvolňování chakry v jeho ruce mu způsobovaly bolesti rukou. Proto mu Saru poradil, aby ruce prostě střídal. To vedlo k tomu, že by neměl být během boje problém vytvářet rasengan sekundární rukou stejně rychle jako rukou primární.
Teď však přišel čas si dát trochu testování naostro. [rec=saru]"Tak jo. Je čas to zkusit naostro,"[/rec] řekl Saru klidným hlasem, zatímco se jednomu z třech, neboť tuto tréninkovou metodu ponechával každým dnem, objevil na ruce klasický rasengan. [rec=saru]"Připraven smazat svého senseie?"[/rec] zeptal se pobaveně.

Rikuto -> U Rikuta zůstaneme ještě moment ve dni 1. Potom, co Saru viděl, že se musel nejprve zahrabat do země, začal uvažovat nad vytuněním i tohoto. [rec=saru]"Ty Rikuto, nebylo by praktičtější, kdyby si se pro tuto techniku nemusel takto zmizíkovat?"[/rec] zeptal se ho klidným hlasem. [rec=saru]"Nepotřebujeme, aby si tentokrát vytvářel velkou oblast. Potřebujeme, aby si pomocí chakry vytvořil kost v místě, kde bude protivník. Jako kdyby si tam stavěl zeď z dotonu,"[/rec] Navíc by to mohlo vytváření techniky urychlit. [rec=saru]"Použíj pro soustředění pečetě pro zemní zeď a zkus je doplnit o pár svých,"[/rec] nadhodil mu jako možnost. Ono u kostí asi moc pečetě nepoužíval, ale do začátku potřeboval, aby je přetvořil do podobného principu jako byly techniky dotonu. Tvárné a lehko použitelné.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeFri Jun 12, 2020 12:55 pm

[rintaro_jmeno]

Můžete být specialista na kontrolu chakry, ale to z vás ještě nedělá někoho, kdo si s ní může dělat co chce bez ohledu na následky. Rin jí rozhodně neměl na rozdávání a pořád byl dost nezkušený, takže byl na konci každého tréninku sotva při vědomí a většinou si ani nepamatoval, jak se vlastně dostal do postele. Tušil ale, že ho tam pravděpodobně dostal Saru-sensei nebo jedna z jeho vyvolaných opiček.
Po probuzení se cítil jako by se přes něj převalil balvan. Pravděpodobně v tom hrálo roli i zdejší počasí, na které si prostě nedokázal zvyknout. Nehodlal se tím ale nechat zastavit.
Bolest v levé ruce byla chvílemi nesnesitelná, ale dalo mu to příležitost trénovat tvorbu rasenganu ve své slabší pravačce. Díky tomu se naučil vytvářet stabilní sféru v obou rukách, což se mu jednou určitě bude hodit.
Co se zvětšování a zmenšování týkalo, Rin zkoušel všechny možné způsoby a spousta z nich nevedla nikam. S pomocí svých klonů ale zjistil, že nejlepší způsob je se dopředu rozhodnout, o co se vlastně snaží a přizpůsobit tomu chakru a rotaci. Pokud chtěl dělat větší rasengan, musel vytvořit rychlejší rotaci, aby dokázal udržet větší množství chakry pohromadě. A u menšího rasenganu platil opak.
To že tomu ale rozuměl v teorii ještě neznamenalo, že se mu to podařilo vždycky na sto procent. Bylo to něco, co musel zkoušet pořád dokola, aby to byl schopný zvládat konzistentně.

[rec=rintaro]"Teď se smějete, ale až vás zase bude nosit opice, tak se budu smát já."[/rec] Zachechtal se. Pak mu došlo, že to bylo trošku dark a možná ne úplně na místě. [rec=rintaro]"Teda ne že by mi připadalo vtipný, že vám bylo špatně, sensei, to zase ne."[/rec] Řekl a podrbal se na hlavě.
[rec=rintaro]"No, nicméně, jdu na to."[/rec] Varoval Saru-senseie.
Zhluboka se nadechl a připravil si před sebou pravou ruku. Pomáhalo mu, když se na to díval. Nad dlaní se mu začala formovat modrá sféra. Nejdřív nabrala velikost klasického rasenganu, ale po krátké chviličce se začala zvětšovat. (O tom, do jaké velikosti se to zvětšilo, rozhodni ty.) Pak se Rin prostě rozběhl proti Saruovi.
Návrat nahoru Goto down
Akimoto_Makoto
Genin
Akimoto_Makoto


Počet příspěvků : 786
Lokace : Přelouč

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeTue Jun 16, 2020 9:00 pm

[rikuto_jmeno]

Rikuto se hned zase vyhrabal vedle sensei a poškrabal se na bradě.
[rikuto_rec]Jo, to by asi bylo mnohem efektivnější. Jenom si nejsem schopnej moc představit, jak by to fungovalo. Přeci jen moje kosti nemůžu jen tak někde vytvořit z ničeho. Musí to být myslím základ mě. Jak můžu tady udělat pečet, bouchnout do země a udělat kost někde dvacet metrů ode mě?[/rikuto_rec]
Pravil Rikuto a zamyslel se. Vlastně to ani nikdy nezkoušel. Vždycky používal kosti, které se mu tvořili z těla.
[rikuto_rec]Asi vám moc nerozumím..[/rikuto_rec]
Vypadlo nakonec z Rikuta a sáhl do kapsy, ze které vyndal super sladkou žvýkačku s ještě sladší náplní a hodil si jí přímo do pusy a žvýkal o sto šest.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeWed Jun 17, 2020 7:12 pm

[npc_name=saru]Sarutobi Saru[/npc_name]

Saru se pousmál, protože to vypadalo, že Rinův rasengan byl teď přeci jen o něco větší a nabušenější. Nebyl ještě úplného rozměru jako klasický Oodama rasengan, ale byl rozhodně než Saruův default. Nestávalo se běžně, aby si student se senseiem porovnávali koule, ale teď to mělo nastat. Saru se rozeběhl a střetl se s Rinem na půlce vzdálenosti mezi nimi. Oba rasengany se zuřivě točily a chvíli se pomoci nich přetlačovali. Bylo to poprvé, co Saru povolil něco takového. Chvíli to vypadalo, že technika není o moc silnější, pak však začal Saru ztrácet nad tím svým kontrolu a jeho tvar se začal deformovat. V tu chvíli chakra explodovala a odhodila ho kamsi dozadu. A pak pufl na obláček bílého kouře.[rec=saru] "Tohle by mi nejspíše odrovnalo dlaň, zápěstí a předloktí,"[/rec] řekl zamyšleně další Saru, který stál opodál. [rec=saru]"A dostat to do hrudníku, mám po kostech a plicích,"[/rec] pokračoval dál. Už samostatný rasengan dokázal svojí silou zabít člověka prakticky na místě, ale tohle bylo určeno pro odolnější jedince. [rec=saru]"Jak to bylo stabilní?"[/rec] zeptal se pak Rina. [rec=saru]"A dokážeš to ještě zvětšit?"[/rec] nadhodil, aby ho trochu vyhecoval.

U Rikuta to bylo složitější, protože se tu nejdříve musela pochopit podstata jeho schopnosti. Takže to bylo učení pro oba.[rec=saru] "Hmm... to zní asi logicky. Takže když zajedeš pod zem, tak začneš vytvářet kosti, které jsou nejprve napojené na tebe, že? V tom případě, proč nevytvoříš jednu kost, která dojede až pod nepřítele a tu pak netvoříš dál? Funguje to takto. Představ si to jako tenké spojení mezi tebou a tím, co chceš vytvořit daleko od sebe. Něco, co použiješ na přesun potřebného materiálu, aby si vytvořil to co potřebuješ,"[/rec] pokoušel se nad tím Saru přemýšlet trochu po jeho. A taky snad tak, aby to pobral i Rikuto. Taky by na to mohli někde prodávat příručku.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeThu Jun 18, 2020 12:25 pm

[rintaro_jmeno]

Nebylo to poprvé, co se Rinův rasengan napřímo střetl s ničivou technikou podobného - v tomhle případě stejného rázu. Byl to ale úplně jiný pocit, než u Itaneho chidori, u kterého při střetu došlo k velké nebezpečné explozi.  Bylo to jako by nejdřív probíhal souboj výdrže jednotlivých technik s tím, že vítěz přetlačované potom dostane šanci zasadit jako první ničivou ránu.
V tomhle případě byl vítězem Rin. Měl z toho samozřejmě radost, ale taky věděl, že kdyby se nejednalo o klon a stál proti němu skutečný Saru-sensei, dostal by na budku. Přece jen byl jeho učitel ten nejsilnější a nejvíc cool týpek v celé Konoze.
[rec=rintaro]"Nejsem si úplně jistej, ale řekl bych že to celkem šlo, vzhledem k tomu, že se mi to nerozpadlo. A navíc jsem měl pocit, jako bych útočil klasickým rasenganem. Jen jsem do toho musel přidat trochu víc úsilí a soustředění."[/rec]
Rinova ruka po střetu brněla, že ji skoro necítil a taky na něj přicházela únava kvůli vysoké spotřebě chakry. Jeden by řekl, že po těžkém každodenním tréninku si na to člověk zvykne a jeho kapacita se bude rozvíjet, ale zřejmě to bylo něco, co zabere trochu víc času.
A aby toho nebylo málo, tak ho tam Saru ještě začal hecovat, aby rasengan udělal větší. [rec=rintaro]"No hádám, že to nebude nemožný, ale nejsem si jistej, jestli na to mám zrovna teď sílu, sensei. Sám víte, jaký to je, když to člověk přežene."[/rec] Vzpomněl si na to, jak sensei použil svůj senin mód, aby je dostal ze spárů smrti a skončil kvůli tomu v nemocnici.
[rec=rintaro]"Na druhou stranu, co je nejhorší věc, co se může stát?"[/rec] uchechtl se. Jeho výraz se ale rychle změnil v ustaraný. [rec=rintaro]"Ne fakt. Co je nejhorší věc, co se může stát? Jsou tady týpci, kterým potřebuju naklepat ploutev a radši bych toho byl schopnej, než abych ležel v nemocnici a museli mi do žíly píchat tekutou chakru nebo tak něco."[/rec] Jistota je jistota.
Nakonec si povzdychl. [rec=rintaro]"Kdybych začal omdlívat nebo něco, tak mě aspoň chyťte."[/rec] Řekl senseiovi a natáhl před sebe ruku. Nejdřív se na ní jen díval a soustředil se na střed dlaně.
[rec=rintaro]"Kej."[/rec] Na jeho ruce se začala tvořit rostoucí modrá sféra.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 29
Lokace : Pardubice

Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitimeThu Jun 18, 2020 6:54 pm

[npc_name=saru]Sarutobi Saru[/npc_name]

[rec=saru]"Tak to vypadá, že to dostáváš do ruky. Musí to být pro tebe přirozené, aby tě to nevyvedlo z bojové koncentrace,"[/rec] usmál se Saru, když mu student sdělil, že to pro něj vlastně bylo něco, jako jeho obvyklý útok. Byla však pravda, že ždímat tolik chakry, aby jí dal perfektní tvar a kontrolu bylo prostě náročné. A to se tu ještě nebavili o přidávání elementu. To se však zdálo být u Rina nemožné, avšak byl tu mnohem větší potenciál na rozšíření rasenganu za běžné pole působnosti. Saru totiž doufal, že by v budoucnu mohl jeho student získat takové spojení se svojí chakrou, že by jí opravdu mohl libovolně házet, jak se mu to již jednou omylem povedlo.
[rec=saru]"Vím moc dobře. Ale jsou momenty, kdy to člověk musí přehnat pro záchranu životů,"[/rec] řekl Saru vážným tónem i když si byl sám vědom toho jak on sám dopadl, když jim o život šlo. [rec=saru]"Ale taky jsi tehdy viděl jaký potenciál má rasengan k růstu. I když k němu bylo potřeba přidat spoustu chakry z externího zdroje,"[/rec] pokusil se motivovat Rina, aby to prostě udělal větší. [rec=saru]"Obávám se, že na chytání nebudu mít čas. Je třeba do tvého tréninku přidat i další prvky..."[/rec] řekl tajuplným hlasem načež po Rinovi mrskl několik shurikenů. Takové zpestření, zatímco modrá sféra pomalu narůstala až k velikosti Oodama Rasenganu. Tentokrát však vypadala, že nebyla tak sférická i když rotovala. Jako kdyby ve středu byla "bublina" a tím pádem byla nejspíše slabší i její síla.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénink Rintaro & Rikuto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Rintaro & Rikuto   Trénink Rintaro & Rikuto Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trénink Rintaro & Rikuto
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Rikuto trénink
» Kageyama Rintaro
» Rikuto Kaguya Uzumaki
» Rin trénink
» Hinami trénink

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Chuuninské zkoušky II. :: Trénink na třetí zkoušku-
Přejdi na: