Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Sídlo klanu Inuzuka

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Mon Jan 07, 2019 10:01 am

[npc_name=senaka]Inuzuka Senaka[/npc_name][npc_name=shumaru]Shumaru[/npc_name]

[rec=senaka]"Neboj, byl to teprve první den. Ještě jich máme pár před sebou. A taky tě čeká závěrečná zkouška, bez které tě nikam nepustím,"[/rec] prohlásila zase tím mamka-tónem, který zněl tentokrát i trochu děsivě. Evidentně to tentokrát celá její rodina myslela vážně. [rec=senaka]"Teď si jděte rovnou do pokoje lehnout. Zachvíli se u vás stavím ještě s večeří,"[/rec] přikázala velitelským tónem a propustila je zpět do domu. Něco jí říkalo, že ti budou rádi, že se doplazí k sobě do postele.

Pokud Ashi nepodnikla nic jiného, asi za půl hodiny se u ní stavila Senaka s tácem jídla. Byla to vyrovnaná a lehká strava, aby nijak nezatížila na večer žaludek, ale zároveň aby dodala dost energie. Shiromaru dostal misku plnou masa, vnitřností a chrupavek. Prostě kompletní výbava, co potřeboval. Pak oba ještě dostali pusu na čelo a šlo se spát.

Senaka pak ještě šla připravit cvičiště na další den, upravila hřiště na trénink a Shumaru se tam dokonce i na noc uložil. Ona šla spát k sobě do pokoje. Byl to rozhodně náročný den.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 126

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Mon Jan 07, 2019 1:18 pm

[ashi_jmeno]

Ashi aj Shiromaru sa trošku zarazili, keď Senaka spomenula niečo o skúške. Ashi nahlas preglgla a Shiromaru sa nervózne pozrel na Ashi. Takže ešte pred samotnou oficiálnou skúškou ich čaká skúška od Senaky, inak neprejdú ďalej? Trochu ich to dosť znervóznilo, netušili, že by to takto Senaka zobrala vážne. Chuuninské skúšky museli byť naozaj ťažká záležitosť. Doteraz to bolo také, že si myslela, že to v pohode zvládne, ale teraz tu asi skončili všetky srandy. Obaja kývli, aj keď stále sa tvárili dosť vyplašene, kvôli tomu, čo povedala Senaka. Potom sa nejakým zázrakom doplahočili späť do sídla, kde sebou práskli do postele hlavou napred, Shiromaru sa rozpleskol ako dlhý tak široký. Nemali moc, čo robiť, dosť boli zničení. Chvíľku si však odpočinuli a potom sa šli umyť. Potom ich Senaka zachránila jedlom, do ktorého sa s nadšením pustili. Spokojne sa potom k sebe pritúlili a schúlili na posteli a spali, ako malá holka s plyšáčkom.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Mon Jan 07, 2019 2:41 pm

[npc_name=senaka]Inuzuka Senaka[/npc_name][npc_name=shumaru]Shumaru[/npc_name]

Jídlo od Senaky bylo opravdu dobré a to všechno jenže to mělo háček. Ashi i Shiromaru usnuli tak tvrdým spánkem, že by je ani výstřel z děla neprobudil. A to doslova. Vzhledem k tomu, že Ashi necítila chuť, nebylo tak těžké jí přiotrávit něčím, co nevydávalo žádný zápach. U Shiromara to bylo těžší, ale klan Inuzuka měl i své metody jak na čtyřnohé společníky, kdyby se náhodou něco nepovedlo.
A tak se stalo, že holčička s plyšáčkem najednou pocítila, že jí nějak táhne na sedínku. Shiromaru dostal silnější dávku, takže ještě spal, ale Ashi se probrala uprostřed jejích zahrady, zhruba kolem páté hodiny ráno,což by Shiromaru mohl poznat podle měsíce, ale ten měl ještě půlnoc.
[rec=senaka]"Inuzuka Hiden: Shinga!"[/rec] ozval se výkřik starší sestřičky a ty jsi cítila, jak se vlna chakry dere k vám dvěma.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 126

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Tue Jan 08, 2019 7:52 am

[ashi_jmeno]

Ashi a Shiromaru spokojne spali - dokonca viac než spokojne. Že boli otrávení (panebože!), to ani nevedeli. Ashi by tu zvládla vyčuchať, ale ak to nemalo podozrivý pach, tak to nájsť nemohla kvôli stráte chuti. Shiromaru si však tiež nič nevšimol a ten spokojne spal s ňou. Ashi sa už začala pomaly prebúdzať a mrvila sa veľmi nespokojne. Bola tam akási zima... a jej posteľ už nebola taká mäkká. Cítila pod sebou nejaké malé tvrdšie predmety, ktoré neboli príliš príjemné pre spánok. Pomaly rozlepila oči a premľaskla si. Položila ruku pod sebou a cítila trávu a kamienky. Zmätene sa rozhliadla okolo seba, stále úplne mimo, absolútne netušila, kde je a čo sa deje. Narazila rukou na ešte polo-mŕtveho Shiromara, ktorý sem-tam kopol nožkou zo sna. Absolútne netušil, čo sa deje.
Ashi tiež netušila, čo sa deje a to bola hore. Lenže než sa stihla vôbec rozpozerať, započula zvolanie techniky od jej sestry. Vytreštila oči, chytila Shiromara do náruče, odskočila a utiekla na stranu. Stále netušila, kde sa nachádza, preto ani nemohla presne určiť, kam sa schovať. Shiromaru stále spal a o svete nič nevedel. Teraz bola Ashi nejakú dobu sama a celkom bezbranná v zatiaľ neznámom prostredí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Wed Jan 09, 2019 2:14 pm

[npc_name=senaka]Inuzuka Senaka[/npc_name][npc_name=shumaru]Shumaru[/npc_name]

Senaka tohle rozhodně nedělala ráda, ale musela sestřičku připravit. Krom toho, měla jisté pokyny od otce a ty hodlala splnit. Proto tohle celé připravila tak, aby to využívalo slabostí, které Ashi měla. Otec i ona věděla, že byla velmi závislá na Shiromarovi. A to byla její slabina.
Ashi se podařilo uskočit technice, kterou po ní Ashi vystřelila a přitom zády narazila na prkna, které tvořily asi dva metry vysoké cosi. Táhlo se to doprava i doleva od její současné pozice. Svým nosem přitom cítila dva protivníky - Shumara a starší sestru. První krok splněný - počet protivníků. Když se zaposlouchala, mohla zhruba odhadnout vzdálenost, kde byli. Senaka byla tak 20 metrů od vás, ale Shumaru zrovna běžel přímo k tobě. Ashi věděla, že dozadu nemůže, mohla jen do stran nebo dopředu. Ale netušila, co se tam nachází. Mohla být klidně zahnaná do kouta.
Když se soustředila na pachy i zvuky, slyšela jsi a cítila prvky, které byly shodné s vaší zahradou. A už předtím si jí Senaka připravila na trénink. Bylo by možné, že by jí upravila znovu?

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 126

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Thu Jan 10, 2019 9:14 am

[ashi_jmeno]

Ashi mala úplne vytreštené oči, mala pokrčené nohy a tiež sama bola nakrčená celkovo, aby prípadne znovu mohla odskočiť. Shiromara držala obomi rukami v náručí, ale ešte nestíhla nijak naňho reagovať. Počula však jeho pokojné vydychovanie, ako je v hlbokom spánku, takže aspoň bol v poriadku, keďže necítila od neho žiadne zvláštne pachy. Čo ju však úplne zarazilo, bola tá stena za ňou. Chvíľu bola dezorientovaná, ale dokázala sa rýchlo vschopiť - musela, inak by nikdy neprežila. Dokázala rozoznať, kto je proti nej, koľko ich je a kde sa nachádzajú. Rozpoznať priestor jej chvíľku trvalo, ale došlo jej, že je na záhrade ich sídla. Problém bol v tom, že znovu bola záhrada upravená, aby sa akože nachádzala v neznámom prostredí.
Na ďaľšie premýšľanie nebolo moc čas, pretože počula a cítila Shumara ako beží naproti nej. Shiromaru bol stále KO, takže bola dosť oslabená. Nevedela, do akej strany ísť. Naľavo aj napravo mohla byť nejaká pasca alebo slepá ulička. Naproti Shumara nemohla ísť, lebo nechcela riskovať, že Shiromara zraní, keby sa jej nepodarilo mu uhnúť. Skúsila teda utekať doľava. Musela sa zorientovať poriadne v priestore, inak bojovať nemôže.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Fri Jan 11, 2019 9:43 am

Shiromaru spokojeně zamručel, poškrábal se packou na čumáčku a spinkal dál. Bylo by to tak sladké, kdyby to Ashi viděla. Ale problém byl, že jejich protivníky to moc neoblblo. Ashi mohla slyšet, jak se Senaka opět nadechovala, což bylo stejné jako její nádechy předchozího dne před použitím té nové techniky. Takže jsi mohla očekávat návštěvu velké psí hlavy.
Při úskoku doleva ti přímo nic nebránilo, ale narazila jsi do dvou cvičných figurín, které byly blízko u sebe. Kolem těch se však dalo dostat. [rec=shumaru]"Tsuga!" [/rec]ozvalo se však od Shumara a ty jsi moc dobře slyšela, jak na tebe letí. Měla jsi dost času na protiútok nebo úskok do neznáma. Pravdou však bylo, že jsi netušila, kdy vystřelí Senaka. Kdyby si tak mohla odstřelit Shumara na dálku a měla tak dost času reagovat na ní.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 126

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Fri Jan 11, 2019 10:14 am

[ashi_jmeno]

Mala šťastie, že nespadla do nejakej pasce, ktorá by jej mohla výrazne ublížiť. Boli to len dve cvičné figuríny, do ktorých narazila. Čakala, že na niečo narazí, preto ju to tak neprekvapilo, ale skôr len zneistilo. Započúvala sa a zistila, že Senaka je neďaleko a pripravuje sa na ďalší útok. Shumaru útočí tiež, ten na ňu letí so Tsugou. Urobila krok späť, že prelezie cez figuríny a skúsi utiecť, ale... zase utiecť? Nemalo by to zmysel a ktovie, kedy sa Shiromaru preberie. Toľko hluku tu je, hýbe tu s ním a on nič. Zrazu si spomenula na to, čo povedala Senaka včera, než odišli z tréningového priestranstva. [myslenky=ashi]Zítra budeš štěkat ty.[/myslenky] Trošku si pritisikla Shiromara k sebe a nervózne sa zachvela. Bez Shiromara to však nemôže zvládnuť. Čakať však nemohla, pred Tsugou by možno utiekla, ale zase by prišla ďalšia a Senaka bude tiež útočiť. Zhlboka sa nadýchla a trochu sa zhrbila. Aj keď nemala Shiromarovu chakru, preskakuje vlastne ten krok spojenia, stále je tu ten krok, kedy sa sama sústredí a potom môže skúsiť vyšteknúť. Keď cítila, že je pripravená, zdvihla hlavu a pokúsila sa vyšteknúť smerom na letiaceho Shumara v Tsüge.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Fri Jan 11, 2019 2:46 pm

Byl to strach o Shiromara a vlastní život? Byl to adrenalin uvolněný při prudkém probrání a nutnost se pohybovat v přímé akci? Nebo snad vědomí toho, že Senaka a Shumaru vás opravdu chtějí připravit na zkoušky a proto jsou ochotni zajít do nejvyššího možného extrému a dokonce i ohrozit vaše životy? Nebylo to nic překvapivého, ninjové tímto způsobem trénovali běžně a bývali i vesnice, které riskování života přenesli na úplně jiný level. Tak jako tak, všechny tyhle pocity a touhy se teď spojily a začaly spolupracovat s chakrou Ashi. Ta už jen když se nadechovala cítila velmi zvláštní pocit. Zároveň však poměrně příjemný pocit. A pak štěkla jak nikdy. Ani jako batole sedící mezi štěňaty takto neštěkala. Od úst jí vyletěl proud chakry formující se do podoby psí hlavy, která zdaleka přesáhla velikostí tu včerejší, co udělal Shiromaru. Nebylo to ještě na úrovni Senaky, ale bylo to poměrně působivé. Když to Sena viděla, použila svojí techniku, aby ve vzduchu vyrušila tu Ashinu. Techniky se tedy střetly a vytvořili chakrovou tlakovou vlnu, která odhodila Ashi i Shumara stranou.
Ashi se dokoulela k další dřevěné zdi. Pozitivní bylo, že cítila jak se jí někdo chrouní na hrudi. Pak jí na tváři přistála tlapka Shiromara. Svým způsobem jí chtěl asi říct Ohayo. Protože se konečně probral.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 126

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Wed Jan 16, 2019 7:38 am

[ashi_jmeno]

Ashi síce to jej dielo nevidela, ale cítila to a bola zarazená, že niečo také dokázala a sama. Je pravda, že sa snažila hlavne preto, aby sa Shiromarovi nič nestalo. Dlho si však toto "víťazstvo" nevychutnávala, pretože Senaka tiež vyštekla svoju techniku a pri ich stretnutí už na ňu letela tlaková vlna, ako sa nazvájom techniky vyrušili. Pritiskla si k sebe Shiromara, aby pri sa mu pri páde nič nestalo. Narazila do steny a chvíľku ostala sedieť, dokiaľ sa Shiromaru neprebral. Ten sa na ňu zmätene díval, keďže ju videl špinavú, zadýchanú a v tvári bola hodne nervózna. Shiromaru pochopil, že sa niečo deje a rýchlo sa rozhliadol. On sa musel učiť čo najskôr zanalyzovať okolie a situáciu, keď Ashi nemohla.
[rec=ashi]"Shiromaru.. si hore a v poriadku,"[/rec] uľavilo sa Ashi, keď na ňu Shiromaru niečo zakňučal. Ten spokojne zavrtel chvostom, ale teraz nebol čas na zvítanie. Museli zahájiť protiútok než sa Senaka znovu nadýchne alebo než sa Shumaru vzchopí. Shiromaru zhodnoťoval situáciu a okolie, aby sa potom mohli vrhnúť do nejakého útoku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Thu Jan 17, 2019 11:44 pm

Shiromaru mohl prohlédnout bojiště, viděl, že tu bylo o dost překážek a zídek víc, ale nic, co by se nedalo prorazit nebo přeskočit. Byl to problém hlavně pro Ashi, jelikož netušila do čeho jde. Ale chlupáč by jí měl snadno varovat. Taky viděl, že se Shumaru jen postavil na nohy a oklepal se. Evidentně pro něj takové odpálení nic nebylo. Jen si u toho zavrčel a jeho srst se naježila černou chakrou. Trochu neobvyklý odstín, takovou totiž nikdo v jejich rodině neoplýval. Pak sekl pravou tlapkou vpřed. Vzduchem otřásla hromová rána, která citlivějším uším rozhodně neudělá dobře. Dokonce by mohla i prorazit bubínky. Ve stejnou chvíli se na naší dvojci vrhla Senaka, tentokrát jen s Kunaiem v ruce. Ashi to mohla poznat po čuchu, ale na sluch se teď moc spoléhat nemohla. Musela se spolehnout na Shiromara.
Senaka začala s několika výpady kunaii v ruce proti Ashině krku.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Inuzuka
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato :: Uzavřené lokace-
Přejdi na: