Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Sídlo klanu Inuzuka

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Sídlo klanu Inuzuka   Mon Nov 12, 2018 6:07 pm

Inuzuka Klan

Sídlo klanu Inuzuka je nedaleko hlavní brány do vesnice. Přímo naproti hlavní budově má park s říčkou, který areál  odděluje od velké zdi vesnice. Pozemky patřící klanu Inuzuka jsou poměrně prosté, budovy jsou koncentrovány v jedné části, zbytek je pak situován především pro jejich čtyřnohé společníky. Mají zde výcvikové hřiště, kotce a dokonce i obytné domy přizpůsobené ninkenům.

Za zmínku stojí velká bronzová socha vlka, která stojí v "náměstíčku" hlavních budov. Byla přivezena do vesnice po příchodu klanu a pokaždé, když do ní někdo udeří silnou dubovou palicí, všichni psi v okolí se uklidní a přijdou k ní. Hyuuga i Uchiha v ní mohou jasně vidět proudit nazelenalou chakru.

V hlavní budově pak sídlí hlava klanu, jeho rodina a je tam i veterinářské centrum nejen pro klan Inuzuka, ale i pro všechny ostatní domácí mazlíčky ve vesnici. Rehabilitační centrum též patří k pozemkům tohoto klanu.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 118

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Mon Nov 12, 2018 10:05 pm

[ashi_jmeno]

Ashi bežala až domov so Shiromarom na hlave. Nemala to tak ďaleko, vlastne ich sídlo bolo neďaleko brány. Už pri vstupe na pozemok začala kričať s nadšením, že sa vrátila zo svojej prvej misie a všetko musela vyrozprávať svojej rodine, zatiaľ čo ju jej matka prezerala, či nie je vážne zranená. S plnou chuťou sa Ashi a Shiromaru pustili do jedla pod ustaraným pohľadom matky, ktorá mala o svoju slepú malú dcéru starosť. Verila jej celým svojim srdcom, ale aj tak sa bála. Za to jej otec a sestra boli plní optimizmu ako Ashi. Senaka nikdy nevyčítala svojej matke, že má väčšiu starosť o Ashi než o ňu. Predsa len Ashi je mladšia, tvrdohlavejšia a do všetkého sa púšťa bezhlavo. A áno, má ešte tie hendikepy. Sama máva o ňu niekedy starosť. O pravý opak sa Ashi snaží, aby videli, že sa vie o seba postarať, ale ešte ju čaká dlhá cesta než prestanú všetci o nej pochybovať.
Po výdatnej hostine a dlhej kúpeli sa spoločne so Shiromarom uložili do postele a spali... ani nie tak dlho! Predsa nový deň a nové dobrodružstvo! Ashi otvorila doširoka oči, s výkopom odhodila perinu až Shiromaru nad skočil ako ho vytrhla zo spánku a vyskočila na nohy.
[rec=ashi]"Shiromaru! Čaká nás nový úžasný deň a musíme spraviť všetko pre to, aby bol začiatok čo najlepší!"[/rec] zvolala Ashi entuziasticky so zaťatými päsťami. Shiromaru na ňu unavene pozeral a niečo zamručal. Ashi sa zarazila, siahla na svoje boky a vyskočila ako by po zemi šiel pavúk. [rec=ashi]"Ja mám tričko na nohách?!"[/rec] zvolala a už sa rýchlo obliekala do čistého oblečenia, zatiaľ čo ju Shiromaru pozoroval a s mručením ju upozorňoval, keď si niečo obliekala zle alebo naruby. Toto ráno začalo skvelo, až na pár drobností s problémovým obliekaním. Avšak malo to svetlú stránku, Shiromaru sa aspoň poriadne prebral a spoločne s Ashi vyrazili z izby preč, aby vyštartovali rovno niekam... voľakam! Aj bez raňajok.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Mon Nov 12, 2018 10:26 pm

[npc_name=senaka]Inuzuka Senaka[/npc_name]

Ashi nestartovala moc daleko, když už si to tak razila ven, tak jí někdo v hlavním východu někdo zastoupil cestu. Podle čuchu to byla Senaka. [rec=senaka]"Nee-chan, dívej se na cestu!"[/rec] použila velmi otřepanou frázi, kterou si čas od času dloubla do menší sestřičky. Měla Ashi moc ráda, ale známe sourozence, co se škádlívá, to se rádo mívá. Senaka toho obvykle tolik nenamluvila, jen k sestře byla relativně otevřená a dovolila si to, co k jiným obvykle ne. Mírně k ní sklonila hlavu a zlehka zašeptala: [rec=senaka]"Nezapomněla jsi na kalhotky?"[/rec] zněla fakt smrtelně vážně, pak se však jen podívala na Shiromara a pobaveně se zazubila. Pak Ashi popackala po hlavě.
[rec=senaka]"Kam letíš? Neměla by si dnes odpočívat?"[/rec] zeptala se zvědavě, zatímco za zády zašustila jakýmsi papírem.

_________________


Naposledy upravil Raiden dne Mon Nov 12, 2018 10:57 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 118

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Mon Nov 12, 2018 10:48 pm

[ashi_jmeno]

Prudko sa zastavila, keď jej zrazu niekto zastúpil cestu. Ihneď poznala ten pach a Shiromaru nadšene zaštekal na Senaku. Ashi sa tiež zazubila a to oslovenie ju pobavilo. Určite v jej očiach stúpla za úspešnú misiu a teraz ju oslovuje ako "staršia skúsená úžasná dokonalá sestra". Um, preto oslovuje vždy Senaku ako nee-chan, pretože za takú sestru ju ona považuje.
[rec=ashi]"Ja dávam vždy pozor na cestu."[/rec] zvolala s vážnym pohľadom, ale ten pohľad jej úplne skamenel, keď sa k nej Senaka naklonila a zašepkala tú trápnu otázku. Ona vie, že aj keby to zašepkala z normálnej vzdialenosti ako stáli, tiež by ju počula, ale ešte viac chcela zaprovokovať! Úplne očervenela a položila si ruku opatrne na bok. Ale samozrejme, že ich má! Nafúkla tváričky, keď si uvedomila, že ju staršia ségra len trolí, ale nestihla nič namietnuť. Shiromaru ich zvedavo a pobavene sledoval s vyplazeným koncom jazyka.
[rec=ashi]"Na čo odpočívať? Ešte prespím nejakú úžasnú misiu!"[/rec] povedala so znovunavráteným nadšením a veľkým úsmevom. Nikto ju nezastaví pred ďalším dobrodružstvom, je pevne odhodlaná a nič ju nerozptýl- a hele! Ashi prekvapene zamrkala a naklonila sa do strany. Mala lepšie zmysly, keďže bez dvoch sa narodila, takže aj to šuštenie velmi dobre počula. So zvedavým kukučom a s miernym náklonom do strany sa akoby "pozerala" za zdrojom šuštenia. [rec=ashi]"Sena-neechan, čo to tam máš?[/rec] opýtala sa jej narovinu, ale namiesto toho, aby ako hodná holka počkala na odpoveď, už jej skočila za záda, aby zistila čo to je a rukou jej to skúsila zobrať. [rec=ashi]"Čo to máš? Čo to máš?"[/rec] dodala so stúpajúcou zvedavosťou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Mon Nov 12, 2018 11:44 pm

[npc_name=senaka]Inuzuka Senaka[/npc_name]

Senaka se roztomile usmála a sklonila se, aby se přivítala se Shiromarem, plácla si s ním a pořádně ho podrbkala. Mezitím se se pobaveně hihňala tomu jak si Ashi prověřuje nejdůležitější prádlo dne. Tohle jí dlouho neudělala, poslední dobou společně moc nebyli, neboť musela plnit i jiné mise, které jí vesnice přikázala. A dohled na mladší sestřičku nebyl tak dobře placený.
Sena moc dobře věděla, co na sestřičku platí, proto tím papírem za sebou ještě chvíli šustila a pak ustala. [rec=senaka]"No, já nevím, není to pro mě. Ale pro tebe,"[/rec] prohlásila a podala Ashi dokument. Bohužel nebyl v brejlově písmu. Byla totiž otázka, zdali ninjové brejlovo písmo vůbec mají. Možná by ho Ashi mohla časem vymyslet a prodat to osleplým Uchihům!
[rec=senaka]"Mám však tušení, že díky tomu nějakou chvíli na misi nepůjdeš,"[/rec] neodpustila si ještě drobnou provokaci. Mezitím jste všichni tři zaslechl mírné zavrčení z verandy. [rec=shumaru]"Ne..nena..pínej je,"[/rec] ozval se velmi nezvyklý, hluboký hlas, který jste neznali. Mluvil však velmi kostrbatě a lezlo to z něj jak z chlupaté deky. I to by mohlo vyvolat mnohé otázky!

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 118

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Tue Nov 13, 2018 7:04 am

[ashi_jmeno]

Shiromaru nastavil packu a dal si so Senakou high five. Potom pozoroval Ashi, ako sa snaží ukradnúť Senake kus papiera, ale nejak jej to nešlo. Ale to bolo jasné, Senaka bola rýchlejšia ako Ashi, bola skvelý ninja, ale nie tak ako ich hlučný, vysmiaty, ukecaný otec. Následne Ashi prekvapene zamrkala, keď Senaka povedala, že to niečo je pre ňu. Bola ešte viac zvedavá, ale už nemusela toľko bojovať, pretože jej to Senaka dala. Prestala robiť šaškoviny a zobrala si papier. Pochybovačne sa zatvárila na Senaku, pretože to logicky prečítať nemohla.
[rec=ashi]"No...je to papier,"[/rec] povedala nakoniec Ashi, keď jej sestra pokračovala v provokovaní. Niekedy ju buď takto zlobili alebo dokonca aj zabúdali, že je slepá. Nie že by jej vadilo sa s tým pripomínať, práveže niekedy aj ona si robila z toho srandu. Ale teraz toto bolo určite dôležité. [rec=ashi]"Tak počkaj! Nepôjdem na misiu?"[/rec] poznamenala zhrozene a rýchlo od seba papier čo najviac odtiahla. [rec=ashi]"Nieee, ja viem čo to je! Matka konečne presvedčila doktora, aby mi oficiálne zakázal byť ninjou!"[/rec] zvolala a menila sa tam už pomaly na kôpku neštastia. Zrazu potom počula kúsok od nich nejaký neznámy has. [rec=ashi]"Ja neprestanem byť ninjou!"[/rec] nastójila a papier pustila. Hneď na to utekala za hlasom. Shiromaru bol z celej situácie zmätený. Ňuchol smerom k papieru a zvedavo sa pozrel na Senaku. Trochu mu robilo starosti, čo na tom papieri je a či náhodou dokonca nemá Ashi pravdu. Matka to kedysi plánovala, keď bola Ashi na akadémii, ale už dlho o tom nehovorila.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Tue Nov 13, 2018 10:17 am

[npc_name=senaka]Inuzuka Senaka[/npc_name][npc_name=shumaru]shumaru[/npc_name]

[rec=senaka]"Správně, je to papír,"[/rec] přitakala pobaveně Senaka. Její sestřička byla velmi bystrá. Mezitím si vyměňovala pobavené úsměvy se Shiromarem. Ten už na tyhle lumpárny musel být zvyklý, i když byl jeden z nejmladších psíků v klanu. Ale rozhodně ne nejslabší nebo nejméně vnímajících.
[rec=senaka]"A zase správně, nepůjdeš na misi. Ale čeká tě daleká cesta,"[/rec] napínala trochu víc Senaka i přes napomenutí svého psího společníka, který se vynořil před hromádkou neštěstí. Shumaru mluvil! To by mohl být asi velký šok, neboť nadpoloviční většina Inuzuka psů po celý život nepromluvila. Sice to vypadalo, že s tím má ještě relativně problémy, ale od posledně to byla velká změna. Pak se zvedl na zadní a olízl Ashi obličej. [rec=shumaru]"K-klid,"[/rec] dodal tím tajuplně hlubokým hlasem.
Seně se nakonec mladší sestřičky zželelo a naposledy zašustila papírem. Pak se ještě široce usmála na Shiromara, čímž by ho snad mohla uklidnit.
[rec=senaka]"Chtějí ti zakázat být geninem. Je to tvá přihláška na Chuuninské zkoušky, které se za necelý týden konají v Sunagakure no Sato!"[/rec] odhalila dívka konečně pravdu. Shumaru to štěknutím potvrdil.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 118

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Tue Nov 13, 2018 10:37 am

[ashi_jmeno]

Jej útek za neznámym hlasom sa nepodaril, pretože hneď sa objavil Shumaru, ktorého ľahko poznala po pachu. Ale keď na ňu ešte aj prehovoril, tak prudko zastavila, že spadla na prdel. Zarazene počúvala Shumarov hlas, naozaj to šlo od neho. Ukázala naňho, aj keď ho nevidela.
[rec=ashi]"Ty hovoríš!"[/rec] zvolala a Shiromaru tiež prekvapene vyštekol. Ashi sa otočila na Shiromara a ten na ňu prižmúril oči a niečo zamručil. Ashi sa len zazubila a potom sa usmiala na Shumara. Možno aj Shiromaru sa naučí rozprávať! Ashi bola ešte chvíľku pekne prekvapená, ale než by stihla prejavovať ešte väčší záujem o túto ohromnú novinku, zrazu jej Senaka prezradila, čo bolo na papieri. Ashi mlčala, ani sa nepohla.. potom párkrát zamrkala a vyskočila na nohy.
[rec=ashi]"ČOŽE?!"[/rec] zakričala na celé sídlo a okolie a otočila sa smerom k Senake.[rec=ashi]"Ja sa stanem chuuninom?! Ako ty?! JOOOOOOOO!"[/rec] zvolala znovu s nadšením a začala nadšene skákať a behať okolo ako zmyslov zbavená pričom sa nadšene smiala.. Shiromaru bol tiež nadšený z tej novinky a pobehoval a poskakoval spoločne s ňou
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Tue Nov 13, 2018 4:57 pm

[npc_name=senaka]Inuzuka Senaka[/npc_name][npc_name=shumaru]shumaru[/npc_name]

Shumaru pobaveně zaštěkal, když z něj Ashi spadla na zadek. Ne, že by jí přál takové pády, ale těšilo ho, že jí to až tolik udivilo. [rec=shumaru]"Hai!"[/rec] odpověděl pak spokojeně a pomalu přešel k Shiromarovi, kterému nastavil pac na pozdrav.
[rec=senaka]"Přišel na to nedávno, takže ještě nemluví úplně plynule, ale myslím, že to docela zvládá,"[/rec] potvrdila spokojeně Sena. Byla na svého společníka velmi pyšná. Klan Inuzuka vlastně nikdy nepátral potom, proč někteří společníci mluvili a někteří ne. Možná proto, že dvojce většinou dokázaly komunikovat i bezeslov mezi sebou. Ale tohle byla opravdu velká novinka.
A srovnatelná byla i ta druhá novinka. Takže je Senaka nechala, aby se vyběhali a vyblbli. V tomhle byla poměrně klidnější povahy, ale i tak byla ze sestřičky nadšená.
Když se uklidnili, podala směrem k Ashi zase papír. [rec=senaka]"Gratuluji. Otec s tím souhlasil. Mamka měla výhrady, ale myslím, že je ve skrytu duše pyšná. Zvládneš to podepsat?"[/rec] neodpustila si malé pošťouchnutí nakonec. [rec=senaka]"A ty taky,"[/rec] řekla a dřepla si k Shiromarovi, pokud se již uklidnil. [rec=shumaru]"Ne...nezapomeň ještě... na tamto..."[/rec] doplnil Shumaru.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 118

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Tue Nov 13, 2018 10:17 pm

[ashi_jmeno]

Shiromaru spokojne zaštekal na Shumara a vlastne sa ho spýtal, či aj jemu sa to podarí. Bol predsa šteňa, také dieťa, takže bol plný snov a nádejí. Nadšene poskočil okolo Shumara a ostal potom pri ňom sedieť. Ashi sa tiež dojašila a dotešila a otočila sa smerom k Senake, aby sa dozvedela viac.
[rec=ashi]"Páni, aj matka súhlasila? To je skvelé,"[/rec] povedala spokojne prekvapivo pokojným hlasom. Zasnene zatvorila oči a spomenula si ako konečne matka uznala, že by bola schopná byť kunoichi a začala jej veriť. Ale chápala svoju matku, tiež by sa bála o svoje slepé dieťa, ktoré ani nedokáže rozpoznať chute na jazyku. Toto snenie znovu hneď utla, keď sa Senaka rozhovorila. Schmatla ten papier a vytiahla z brašny pero.
[rec=ashi]"Pfff, si myslíš, že neviem podpísať jeden blbý papier?"[/rec] zvolala panovačne a podpísala to ako úplny autista niekam inam a vrátila ten papier s hrdosťou Senake. Potom sa otočila na Shumara a znovu späť na Senaku. [rec=ashi]"Na čo nemáš zabudnúť?"[/rec] opýtala sa znovu kľudným hlasom, nemohla byť stále nahypeovaná. Čo však mohla byť nejaká ďalšia vec?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Tue Nov 13, 2018 11:43 pm

[npc_name=senaka]Inuzuka Senaka[/npc_name][npc_name=shumaru]Shumaru[/npc_name]

Shumaru se váhavě podíval na Senaku, tohle ještě asi nedokázal Shiromarovi zodpovědět. [rec=senaka]"Určitě to zvládneš!"[/rec] řekla povzbudivě Senako a pohladila menšího psíka za ušima. Když to zvládl její Shumaru, proč by to nezvládl společník její mladší sestřičky! Jen to chtělo nějakou tu aktivitu, že ano.
Ohledně toho, že mamka souhlasila se jen trochu smutně usmála. Nebylo to tak doslova, ale nechtěla to Ashi teď kazit. Třeba tenhle počin jejích matku přesvědčí. Alespoň jí teď neházela klacky pod nohy, co se tohoto pokusu týkalo.
Senaka se kriticky podívala na ten podpis, raději nic neříkala a nechala i Shiromarovi plácnout tlapku. Tomu aspoň ukázala kam to mělo být. Tím to bylo zpečetěno. Ashi ujistila, že to předá patřičným úřadům.
Tím pádem se mohli dostat k tomu podstatnému. [rec=senaka]"Otec má však s vaší účastí jednu podmínku. Musíte se na zkoušky opravdu připravit. A dal mi za úkol vás do zkoušek učit. Je na čase, abyste ovládly některé tajné techniky naší rodiny," [/rec]řekla tentokrát naprosto vážným tónem. Pak dala prostor na reakce. Snad tu Ashi a Shiromaru zase nadšením neprošlapou podlahu!

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 118

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Wed Nov 14, 2018 8:02 am

[ashi_jmeno]

Shiromaru sa pozrel na Senaku a nadšene zaštekal, keď ho podporila a dodala mu nádej. Musí sa naozaj snažiť. Následne priložil packu na papier, aby tak vtiskol svoj vlastnopackový podpis a podrbal sa za uchom. Ashi trpezlivo čakala, čo bude ďalej, aj keď u nej trpezlivosť býva vzácnosťou. Nakoniec ju naštastie moc nenaťahovala a povedala jej, čo je vo veci. Trochu mala obavy, ale nakoniec to nebolo také zlé ako si myslela. Práve naopak. Bola to skvelá správa. V jej slepých očiach sa zaiskrili hviezdičky, začala sa krútiť, zamávala rukami akoby niečo štartovala a potom vyskočila do vzduchu s nadšením.
[rec=ashi]"Joooo! Ja sa naučím tajné technikyyy!"[/rec] zajačala na celé okolie. Shiromaru si nadšene zabehal dokolečka, ale potom už bol zase pokojný. Ashi rýchlo priskočila k Senake, chytila ju za ruky a úplne sa priblížila k jej tvári. Nehodlala ju pustiť!
[rec=ashi]"A kedy začneme?! Teraz? HNEĎ? Prosííííím!"[/rec] pokračovala v prejavovaní svojho nadšenia. Ďalšie techniky jej pomôžu sa stať lepšou kunoichi a ešte tým bude robiť dobré meno svojej rodine. Nechce sklamať ani rodinu, ani svoje presvedčenie a sny. Bola odhodlaná tie skúšky zvládnuť na jednotku!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Wed Nov 14, 2018 6:23 pm

[npc_name=senaka]Inuzuka Senaka[/npc_name][npc_name=shumaru]Shumaru[/npc_name]

Senaka si skoro musela zacpat uši, jak tam Ashi zase vykřikla. Ale musela se tomu smát. Ona takhle moc zapálená nikdy nebyla. Možná to bylo tím, že byla prostě normální. Zato její mladší sestřička ta ne, ta byla vyjímečná. Ale nebylo to tím, že by neviděla a podobně. Bylo to tím jaká byla. Velmi energetická a i přes své problémy schopná jít za svým snem. To na ní obdivovala i jako starší sestra.
[rec=senaka]"Ano, začneme dnes. Ale nejdřív mi půjdeš udělat snídani a já se mezitím připravím!" [/rec]rozkázala klidným hlasem s pobaveným podtónem. Shiromaru si toho nejspíše všiml hned, Ashi spíš ne, ale Senaka byla celou dobu ještě v pyžamu. Evidentně si toho dne trochu přispala a vzbudil jí až Shumaru, když zaslechl tyhle dva pádit ven.
[rec=shumaru]"Taky si dám," [/rec]dodal Shumaru a už čumákem hnal Ashi i Shiromara do kuchyně. Tam teď nikdo nebyl. Ideální chvíle jí zlikvidovat!

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 118

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Wed Nov 14, 2018 9:41 pm

[ashi_jmeno]

Nadšene poskočila, keď Senaka pozitívne odpovedala na jej otázku. Už sa nemohla dočkať! Pustila Senaku a ďalej sa tešila. Hlavne už chcela vyštartovať preč, ale prišlo to "ALE". Ashi sa zarazila, keďže už bola pripravená utekať niekam na trénovacie priestranstvo, a otočila sa na Senaku. Zamrkala a poškriabala sa vo vlasoch. Veď ani ona a Shiromaru nejedli a jedlo bude dôležité na dodanie energie pred tréningom!
[rec=ashi]"Tak dobre! Ideme! Kto bude prvý v kuchyni?!"[/rec] zvolala a vyštartovala do kuchyne. Shiromaru veselo zaštekal a bežal s ňou. Síce súťažili, ale aj tak ju vždy upozornil na nejakú prekážku, aj keď práve v sídle klanu Inuzuka bolo čo najmenej bariér. Dobehli do kuchyne a Ashi námatkovo všetko vyťahovala von. Shiromaru behal okolo a energeticky štekal. Ashi zatiaľ splácavala bohvie čo, ale snažila sa. Ešte k tomu keď bez zmyslu chuti. Vlastne tam pre Senaku urobila misku plnej sójovej omáčky s kúskami čokolády, posypané múkou a arašidmi. Niečo podobné spravila aj Shumarovi. Bola celá špinavá a zaprášená od surovín a usmievala sa ako slniečko, keď im naservírovala jedlo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Wed Nov 14, 2018 10:46 pm

[npc_name=senaka]Inuzuka Senaka[/npc_name][npc_name=shumaru]Shumaru[/npc_name]

Senaka se, zatímco Ashi likvidovala celou kuchyni, a jeden by i řekl, že ví, co kde mají... aspoň musli, stihla převléknout do svého běžného bojového oblečení. Jen chuuninskou vestu si nebrala, moc dobře věděla, že jí nebude tohoto dne potřebovat. A nejspíše ani v dalších dnech. I když sestřičce věřila, tak si byla jistá než oba zvládnou onu techniku, bude to chvíli trvat. Avšak, příliš času neměli a o to horší to bylo. Pokud však chtěli mít šanci, museli pokročit zase o něco dál.
Když došli do kuchyně, Shumaru začuchal a káravě se podíval na Shiromara. Měl by přeci dávat pozor, co jeho společnička dělá, vždyť on chutě měl. A rozhodně sojová omáčka s kousky čokolády v moučném zásypu, zdobené arašídy nebyla snídaně po které ani jeden z nich toužil. Shuromaru se pak jen tázavě podíval na Senaku, která si rezignovaně povzdechla a za trvalého míchání to šla nalít do hajzlu.
Když se vrátila, vytáhla nějakou slaninu pro psí společníky, zatímco si pro sebe a Ashi udělala zeleninový salát a chleba. [rec=senaka]"Zkouška číslo jedna, neprošla. Vaření za nedostatečnou," [/rec]prohlásila neutrálním tónem. Nebyla naštvaná, Ashi za to nemohla, ale do budoucna by to chtělo lepší koordinaci.
[rec=senaka]"Jsi si jistá, že tento trénink zvládneš? Bude nejspíše těžké vás to naučit,"[/rec] pronesla už o něco vážnějším tónem. Ne, ona nepochybovala, ale jí samotné to trvalo delší dobu. A to viděla.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 118

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Thu Nov 15, 2018 8:35 am

[ashi_jmeno]

Usmievala sa ako slniečko, zatiaľ čo Shiromaru sa zachmúril ako mráčik, keď sa naňho Shumaru pozrel takým prísnym a káravým pohľadom. Ashi to samozrejme nevidela, ale potom aj jej úsmev zamrzol na tvári, keď zrazu počula Senakin vážny hlas. Schovala hlavu medzi ramená a ohliadla sa na Shiromara, ktorý ani nepípol. Čupla si k Shiromarovi, ktorého začala láskyplne hladiť po hlavičke a Shiromaru sa k nej túlil so sklopenými ušami. Chvíľku mlčala a potom nasadila odhodlaný pohľad.
[rec=ashi]"Som si istá, že to zvládneme. Možno máme trochu nevýhodu kvôli môjmu stavu, ale to môžeme zmeniť na našu výhodu. Nemusím sa spoliehať na oči čiže ma žiadne ilúzie nedostanú. Za to sluch a čuch mám skvelý a mám Shiromara, na ktorého sa môžem vždy spoľahnúť."[/rec] dodala poslednú časť vety s úsmevom a Shiromaru zavrtel chvostom, keď to povedala. Ona si to uvedomovala, že to nebude jednoduché a brala na vedomie aj svoje hendikepy.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Thu Nov 15, 2018 12:20 pm

[npc_name=senaka]Inuzuka Senaka[/npc_name][npc_name=shumaru]Shumaru[/npc_name]

Senaka se přísně dívala na ty dva, kteří se k sobě  tak začali choulet. Bylo to na jednu stranu roztomilé, ale právě teď potřebovala vědět, zdali si zatím opravdu stojí a hodlají se do toho pustit. Naštěstí Ashi brzy přešla na odhodlaného pohladu a Shiromaru se hned přidal.
[rec=senaka]"Tak to dojez a jdeme na to,"[/rec] řekla též odhodlaně. Rozhodla se, že její sestřička prostě ty zkoušky udělá a že se žádné selhání nepřipouští! Shumaru na to souhlasně zaštěkal a pak ještě pinknul tlapkou do Shiromara, aby se sebral.
Po jídle vzala Senaka zbytek ven na cvičiště, které běžně užívali. Byla to relativně velká plocha, ale Shiromaru mohl hned signalizovat, že místo běžného volného prostranství tam bylo připraveno velké množství terčů a figurín.
[rec=senaka]"Ashi, nejprve mi pověz... co přesně je náš bojový styl? Styl boje klanu Inuzuka. Jak by jsi popsala vaše dovednosti a souznění?"[/rec] zeptala se stále vážným tónem. Takhle většinou mluvila matka, když jednala s ostatními o něčem důležitém. Nebo přemlouvala Ashi, aby s ní zůstala doma.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 118

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Thu Nov 15, 2018 4:42 pm

[ashi_jmeno]

Ashi prikývla a s kľudom sa pustila do jedla - prekvapivo! Shiromaru rovnako. Obidvom vrtali v hlave tie nové techniky, ktoré sa budú učiť, keďže Senaka bola taká vážna, keď o nich hovorili. Možno sú nejak extra ťažké. Keď to dojedli, vybrali sa na tréningové priestranstvo. Shiromaru uvedomil Ashi o novinkách ako boli terče a podobne. Ashi sa následne ohliadla na Senaku, keď jej položila otázku. Na chvíľku sa odmlčala a zamyslela sa.
[rec=ashi]"Náš klan používa kooperatívne techniky so svojimi ninkenmi a svojou spoluprácou máme výhodu nad inými protivníkmi. Spoliehami na silu a rýchlosť a na ninkenov, ktorý dokážu detekovať protivníkov aj na dlhšiu vzdialenosť."[/rec] povedala Senake a pokračovala vo svojom vážnom pohľade a hlase. Chcela zdolať chuuninske skúšky a robiť dobré meno svojmu klanu. Preto to musela brať seriózne. Shiromaru sedel vedľa Ashi perfektne narovnaný.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Thu Nov 15, 2018 6:51 pm

[npc_name=senaka]Inuzuka Senaka[/npc_name][npc_name=shumaru]Shumaru[/npc_name]

Senaka pokývala hlavou, Ashi to řekla poměrně hezky, ale bylo toho víc, co museli probrat. Mladší dvojice si musela uvědomit, co vše je limitovalo a co bylo jejích slabinami. A naopak, uvědomit si v čem jsou silní a v čem se ještě mohou zlepšit.
[rec=senaka]"A co jsou naše slabiny?"[/rec] pokračovala dál v doptávání. Vypadalo to, že chtěl Ashi donutit složit testík na téma "Jsem správný Inuzuka?". Nadruhou stranu, ona na tom byla naprosto stejně, když jí tehdy zkoušel otec. Jen to nechtěla Ashi říkat, neboť si vždycky přišla, že byla pro sestřičku vzácným vzorem. Však i byla chuuninem a nyní se jím chtěla stát i Ashi se Shiromarem. Shumaru zatím nic neříkal, jen si bedlivě prohlížel Shiromara. Bylo to jak kdyby ho skenoval.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 118

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Thu Nov 15, 2018 8:23 pm

[ashi_jmeno]

Ashi prekvapene zamrkala. Túto otázku presne zodpovedať nevedela, ale keď sa zamyslela nad tým, čo vlastne povedala, tak jej došlo, čo je slabina ich klanu.
[rec=ashi]"Separovanie od ninkenov. Oddelene sme zraniteľnejší a slabší, keďže našou najväčšou silou sú kooperatívne techniky."[/rec] povedala svoju úvahu, ktorú vyplodila a bola zvedavá na Senakin verdikt. Shiromaru prikyvoval hlavou, ale bolo poznať, že je trochu nervózny. Mal zo Shumara rešpekt a ešte väčší rešpekt mal z Ginmara. Bol predsa šteňa a mali medzi ninkenmi nejakú hierarchiu, hlavne keď sa jednalo o takýto rapidný vekový rozdiel. Snažil sa však svoju nervozitu krotiť a byť najlepšou podporou svojej slepej spoločníčky. Ashi sa ďalej tvárila vážne a čakala čo bude ďalej. Je však pravda, že už bola nesmierne zvedavá na techniky a tešila sa až sa začne tréning.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Thu Nov 15, 2018 10:17 pm

[npc_name=senaka]Inuzuka Senaka[/npc_name][npc_name=shumaru]Shumaru[/npc_name]

Senaka souhlasně pokývala hlavou, ale pak ještě vztyčila ukazovák na pravé ruce, jakože znak pozor. To sloužilo převážně pro Shiromara, ale ten to mohl signalizovat Ashi, že teď příjde něco důležitého. [rec=senaka]"Ale krom toho, většina z nás jsou bojovníci na blízko. A proto jsme museli hledat protiopatření,"[/rec] řekla vážným tónem, načež se na ní Shumaru dost tázavě podíval. Na to dívka pokývala hlavou.[rec=senaka] "Ukázka bude asi nejlepší,"[/rec] přeložila Shumarův pohled. Ten trochu poodstoupil od ostatních, natož ještě starší ninken promluvil: [rec=shumaru]"Zavyj, c-o ne...jvíc můžeš!"[/rec] přikázal Shiromarovi a nechal mu prostor, aby předvedl klasické zavytí psa.
[rec=senaka]"A teď my,"[/rec] řekla Senaka, která taky poodstoupila od sestřičky. [rec=senaka]"Pozor na uši,"[/rec] dodala ještě.
Oba se pak začali společně nadechovat a Senaka složila i nějaké pečetě. [rec=senaka]"Shinga: Katei nakigoe!"[/rec] Pravý tesák: Domácí štěkání zvolala Senaka a potom začali oba výt. Nepříliš nahlas, ale to nebyl hlavní efekt. Od svých úst oba vytvořili velký tunelový poryv chakry, který se zformoval do psí hlavy a měl namodralou barvy. Útok se prohnal skrze několik terčů a krásně je rozdrtil, stejně jako vytrhl ze země několik figurín a poslal je polámané k zemi.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 118

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Fri Nov 16, 2018 8:14 am

[ashi_jmeno]

Shiromaru uvedomil Ashi, že Senaka vztýčila prst, takže malo prísť niečo dôležité. Ashi sa prekvapene narovnala a čakala, čo Senaka povie. Na jej poznámku pokývala hlavou. Mala pravdu, to bolo niečo na čo zabudla. Radšej bojovala na blízko než na diaľku. Bolo to pre ňu prirodzenejšie a jednoduchšie, keďže sa spoliehala na svoju silu, rýchlosť, inštinkt a reflexy. Ale aj tak, tá posledná veta ju trošku zmiatla a rovnako tak aj Shiromara. Shiromaru sa prekvapene pozrel na Shumara a prikývol. Postavil sa na všetky štyri packy, zaprel sa a trošku sa zhrbli. Sklonil hlavu s hlbokým nadýchnutím a následne sa ohol v chrbte - čumák zdvihol smerom k nebu a zavyl ako najviac mohol. Na šteňa to nebolo zlé. Ashi sa hrdo usmiala a čakala na Senakinu reakciu. Avšak, zarazila sa, keď povedala "MY". Radšej si zakryla uši, keďže tie mala citlivejšie než ostatný. Síce to zavytie nebolo také hlasité, ale za to počula a cítila ako sa terče a figuríny rozdrtili v okolí. Shiromaru na to zarazene pozeral a prebehol mu mráz po chrbte až sa naježil. Ashi si dala dole ruky z uší.
[rec=ashi]"To bolo úžasné! Čo to bolo za techniku?"[/rec] ozvala sa Ashi s nadšením. Shiromaru začal vrtiet chvostom a tiež vyzeral, že ho to nadchlo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Fri Nov 16, 2018 10:51 am

[npc_name=senaka]Inuzuka Senaka[/npc_name][npc_name=shumaru]Shumaru[/npc_name]

Shiromaru si za své obyčejné zavytí vysloužil obdivné pokývání od staršího ninkena a radostné zavrtění oháňkou. To, co však předvedla Senaka a Shumaru bylo trochu jiné kafe a hlavně mnohem praktičtější pro práci shinobi.
Sena potom podrbala Shumara za ušima a otočila se s ním zpět k mladší dvojici. [rec=senaka]"Inuzuka Hiden: Shinga. Podle otce je to mnohem tajnější technika než třeba Trojhlavý vlk a podobné techniky. Je to něco, co se původně učil jen jeden z generace a předával to vždy nejlepšímu Inuzukovi,"[/rec] začala Senaka vysvětlovat, zatímco se posadila. Evidentně toho na vysvětlování mělo být víc.
[rec=senaka]"Dokonce ani Inuzuka Kiba toto neovládal, jeho generaci to přeskočilo. Naučili to až našeho otce a Ginmara. A on rozhodl, že to naučí mě. Ovšem pravidlo jednoho dědice se rozhodl porušit, když viděl tvé odhodlání být ninjou. Dokonce si myslí, že i přes tvůj handicap máš větší potenciál na ovládnutí než on,"[/rec] vysvětlila jí, proč se o těchto schopnostích běžně nevědělo. Vypadalo to, že svým dětem hlava klanu Inuzuka opravdu nesmírně věřila.
[rec=senaka]"Navíc, tohle je teprve první úroveň. Naprostý základ. Ani já víc neumím. Největší úspěch je, že to zvládneme používat oba současně. Ta technika vypadá jednoduše, ale opak je pravdou. Pro použití se používá chakry obou, jak ninkena tak shinobiho. V základu proudí mezi vámi dvěma a až potom jí zformujete do útoku. Je to dost srozumitelné?"[/rec] zeptala se, jestli to vysvětlovala dostatečně. Obvykle toho tolik nenamluvila a sama to ještě neměla tolik v malíku, ale snad to bude srozumitelné.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 118

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Fri Nov 16, 2018 12:34 pm

[ashi_jmeno]

Ashi žiarili hviezdičky v jej slepých očiach z toho nadšenia a Shiromaru bol rovnako tak nadšený. Sice mali trošku rozdieľne povahy, ale niektoré reakcie mali identické. Tak už to chodí, keď sú dvaja spolu už dlhé roky. Shiromaru bol tiež hrdý na to, keď aj Shumaru uznanlivo pokýval hlavou. Keď začala Senaka vysvetľovať, Ashi a Shiromaru sa posadili a počúvali prednášku. Nebolo to nudné, aspoň sa tak netvárili. Pre ňu učenie nikdy nebola nuda, aj keď to bolo ťažké. Táto prednáška bola naozaj zaujímavá a zabudla u toho zavrieť pusu, ako bola udivená. O tomto naozaj netušila. Myslela si, že by bolo super mať také strašne tajné techniky, že by ich aj iný z klanu nepoznali, ale že to bola skutočnosťou? To netušila a bolo to ešte viac cool než si myslela! Pohladila Shiromara po hlavičke.
[rec=ashi]"My to spolu zvládneme. Že, Shiromaru?"[/rec] povzbudivo sa usmiala a poškriabala ho za uchom. Shiromaru súhlasne zaštekal. Obaja si boli istí, že sú tak skvelí partneri, že by tú techniku zvládli. Čo ju ešte viac potešilo a povzbudilo bolo to, že jej otec bezmezne verí, že ho dokonca prekoná. Zaťala päste a trochu sa roztriasla tým vzrušením z celej situácie.
[rec=ashi]"Kedy začneme?"[/rec] opýtala sa nakoniec a energeticky vyskočila na nohy. Shiromaru sa tiež postavil a poriadne sa ponaťahoval.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   Sat Nov 17, 2018 8:41 pm

[npc_name=senaka]Inuzuka Senaka[/npc_name][npc_name=shumaru]Shumaru[/npc_name]

Senaka se usmála a vyskočila na nohy. [rec=senaka]"Hned! Není času nazbyt!"[/rec] přikázala s pobaveným úsměvem, když viděla jejich nadšení. Shumaru v té chvíli vyskočil taky a zaštěkal. Upřímně, Senaka byla víc energetická než kdykoliv jindy. Už jen proto, že mohla předat rodinné znalosti své mladší sestřičce.
[rec=senaka]"Aktivuj Shikyaku, pomůže ti to v první fázi synchronizovat chakru se Shiromarem. Shiromaru, ty se teď též musíš soustředit. Je to jako kdyby si chtěl provést Gatsugu, jen tentokrát se musíš spojit s Ashi. A Ashi, ty zase musíš cítit Shiromarovu chakru a nechat jí mezi vámi plynout. Je to velmi pokročilý způsob technik, ale provádíte již základní kooperační techniky. Tohle bude velký krok!"[/rec] snažila se je vést k tomu správnému cíli.
Aby je v tom nenechali samotné, udělali to samé. Kolem Shumara vystoupala namodralá chakra a doslova mu šlehala od očí. To samé uvolnila Senaka, načervenalá chakra obklopila její tělo. Ashi to tedy vidět nemohla, ale Shiromaru se jí to mohl pokusit tlumočit, protože po chvíli to vypadalo, že se chakra těch dvou mísila a obklopovala chvilkami oba.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Inuzuka   

Návrat nahoru Goto down
 
Sídlo klanu Inuzuka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato :: Uzavřené lokace-
Přejdi na: