Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Uchiha Itane

Goto down 
AutorZpráva
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Uchiha Itane   Thu Jul 30, 2015 10:13 pm

Jméno
Uchiha Itane

Věk
13

Místo původu
Konohagakure no Sato

Hodnost
Chuunin

Pohlaví
Muž

Klan/rodová linie
Uchiha

Kekkei Genkai
Sharingan
{3 tomoe}


Styl boje
Itane je typický Uchiha – nebezpečný na všechny vzdálenosti a zároveň by měl být schopný užívat všechno. No, to mu zatím moc nejde, takže je nebezpečný spíše na blízko, kde využívá boje s mečem a ninjutsu. Na větší vzdálenost je momentálně schopný vrhat maximálně kunaie a podobné, takže se vždy snaží dostat k nepříteli na blízko.

Taijutsu
V Taijutsu jako takovém je spíše průměrný, ale nadějný, v boji si musí dávat dost pozor a spoléhá se především na boj s mečem – kenjutsu, ale není to podmínka. Proto se vrhá většinou do boje tělo na tělo. Největší zátěží na něj však je, že se až příliš v boji bude spoléhat na možnost Sharinganu předpovědět pohyb protivníka a to ho bude vysilovat.

Ninjutsu
 Nejsilnější stránka, která ve spojení se sharinganem funguje velmi dobře. Ne jen, že dokáže lépe analyzovat schopnosti protivníka, do budoucna je zvládne i kopírovat. Zároveň se spoléhá na svojí podstatu chakry a techniky z akademie má v malíku. Taktéž se snaží co nejvíce trénovat využívání chakry, aby jí neplýtval a využíval, co nejlépe.

Genjutsu
Genjutsu k Uchihum prý patří… tak to Itane moc neslyšel. Ano, má předpoklad, že možná někdy za 50 let zvládne základní Genjutsu: Sharingan, jako každý z jeho klanu, ale momentálně nedává vůbec nic. Je rád, že genjutsu občas rozezná.

Kekkei Genkai
Ovládání Sharinganu je na podobné úrovni jako Taijutsu, možná o trochu lepší, protože ho procvičuje a využívá snad i víc. Sice ovládá jen základní stupeň, ale už aspoň víc, co s ním. Není u něj pouze na efekt. A chce to zlepšit na mnohem vyšší úroveň, ať k posílení jeho ninjutsu technik, tak všeobecnému boji.

Zbraň, vybavení
Katana z chakravodivého materiálu, základní ninja vybavení.

Podstata
Raiton

Techniky

Akademické tentononc

Raiton: Raimeiha
Raiton: Kaiten Tachikata
Raiton Chakura Mōdo
Chidori


Tréninky
"Fyzická aktivace" - trénink zaměřený na celkové zvýšení rychlosti
Zvýšení zásoby & zlepšení kontroly chakry

Vlastnosti
Itane je na rozdíl od klasického vzoru Uchihů docela týmový hráč, veselý, radostný a klidný. Samozřejmě, nese v sobě hrdost svého klanu, ale to je asi stejné u většiny příslušníků různých klanů. Je poměrně cílevědomý. Snaží se dělat čest svým předkům a to jak Sasukemu, tak babičce Saradě a tak i svým rodičům. Je pyšný na to, že je přímý potomek a sem tam to zmiňuje… někdy to může být otravné, ale jeho to nadruhou stranu podporuje k lepším výsledkům.
Má však i několik vad. Většinou se snaží všechno zlé v sobě skrývat a to pak vede k občasným zlostným výlevům i na někom, koho má nadevšechno rád. Snaží se na tom zapracovat, ale je mu 12, takže ještě ani neví, co vlastně chce. Nadále je docela tvrdohlavý, což může být i dost na škodu. Prostě ještě dítě!


Sen
Překonat svého pradědu – Uchihu Sasukeho

Životopis postavy
Itane se narodil synovi Uchihy Sarady a neznámé člence Uchiha klanu. Ona žena zmizela krátce po porodu a tak o ní chlapec nic neví. Dostává jen jednu informaci – jeho matka žije. Jeho taťka ho však jako svého jediného potomka vychovával jako svědomitého člena klanu mezi ostatními výrostky a podobně. Bylo to poměrně klidné dětství, díky nabitému míru po čtvrté válce ninjů. Itaneho táta je Jounin, takže tu nemohl být pro syna stále, což zapříčinilo, že se mladý Uchiha brzy postavil na vlastní nohy. Byl strčen na akademii, aby se pořádně učil a taktéž se učil historii své rodiny. Nejvíce ze všech vždy obdivoval Sasukeho a to ne jen protože to byl jeho děda, ale jelikož byl prostě badass.
Na akademii mu šlo vše poměrně v pořádku, horší bylo takové to známé klanové učení ohledně ohnivých technik. Itane na to vůbec nebyl. Nedokázal vyflusnout ani plamínek. Místo toho se mu však v deseti letech podařilo aktivovat Sharingan s jedním tomoe. Až potom zjistil, že na rozdíl od většiny příslušníků svého klanu nevládne ohnivé podstatě, ale bleskové. To se mu zalíbilo o něco víc, protože se tak přibližoval svému pradědovi. Zároveň ho jeho otec naučil jeho první techniku založené na této podstatě. Před nějakou dobou též vystudoval akademii a stal se Geninem. Spolu se svým týmem si zajisté užíval spoustu srandy a připravoval se na Chuuninské zkoušky. Též pilně trénoval svůj sharingan, který je však stále v základním rozvinutí a to ho mírně točí.

Obrázek

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Uchiha Itane
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Postavy :: Postavy :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: