Naruto text-based RPG game.

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Sídlo klanu Hyūga

Goto down 
AutorZpráva
passionpower
Chūnin

Počet příspěvků : 1377
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Sídlo klanu Hyūga   Sat Oct 13, 2018 4:12 pm

Slídlo klanu Hyūga stojí na svém místě již dlouhé roky. Sestává se z hlavního sídla pro vůdce klanu a jeho rodinu a několika menších budov pro ostatní členy. Všechny tyto budovy jsou postavené v klasickém japonském stylu. 
Podobně jako u klanu Uchiha je i tento komplex obehnán zdí s několika přístupovými body.
Poblíž hlavní budovy sídla, která se mimo jiné využívá i pro klanové porady, lze nalézt nádvoří využívané již po staletí pro trénování členů především rodiny hlavy klanu nebo třeba zahradu se sakurami a menším jezírkem s barevnými koi kapry.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Hyūga   Sat Oct 13, 2018 4:12 pm

[hinami_jmeno]

Hinami se poté, co byla navštívit Itaneho v nemocnici, vrátila domů. Zbytek dne pomáhala mamce s čím potřebovala. No a druhý den se cítila poměrně nervózně. Chtěla zkusit vyřešit něco, co jí již delší dobu trápilo. Přesněji od dne, kdy potkala své předky v té podivné hoře, kde se setkala i se Sakurou-san. Měla spoustu otázek...nebo tedy spíš ne otázek...ale chtěla pochopit to, co jí tehdy řekl Hamura-san a ten starý pán s divnýma očima. 
Proto kráčela chodbou směrem k pracovně jejího dědečka. Pokud by někdo z její rodiny o tom mohl něco vědět, byl by to právě on. Jakmile došla do cíle své cesty, zhluboka se nadechla a zaklepala nebo co se to v těchto japonsky stavěných domech dělává. [rec=hinami]"Dědečku, mohu dál?"[/rec] pronesla Hinami.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin

Počet příspěvků : 2009
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Hyūga   Sat Oct 13, 2018 7:13 pm

[npc_name=ryobe]Hyūga Ryobe[/npc_name]

[rec=ryobe]"Dále,"[/rec] ozvalo se z místnosti, kterou obýval. Byla to taková knihovna pro jednoho a zároveň místo, kde mohl jeden v klidu psát a kreslit. Zdi tu zdobilo několik maleb. Hinami znala některé, které udělal její dědeček, ale pak tu bylo několik zvláštních, které byly mnohem starší. O těch nic nevěděla.
Ryobe seděl v křesle a zrovna upíjel pečlivě připravený čaj. Jeho pronikavé oči se upřely na mladou vnučku a i přesto, že neměl aktivovaný Byakugan, bylo jasné, že vidí do nitra své příbuzné.
[rec=ryobe]"Copak tě trápí, Hinami?"[/rec] zeptal se milým hlasem. I když byl v životě, podobně jako jeho předci, velmi přísný a striktně se držel pravidel, tak pro své vnoučata měl určitou slabost. Nemluvě o tom, že jejích příprava psychická i fyzická byla na jeho synovi, ne na něm.

Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Hyūga   Sat Oct 13, 2018 11:15 pm

[hinami_jmeno]

Dědeček v místnosti opravdu byl. Vyzval jí k tomu, aby vstoupila. Hinami otevřela dveře, vešla a zase za sebou zavřela. Dědeček se na ní upřeně díval, zatímco upíjel čaj. Teprve poté se jí zeptal, co jí trápí. 
[rec=hinami]"Já...potřebovala bych poradit...Nedávno se na misi stala spousta podivných věcí a stejně tak jsem se spoustu zvláštních věcí dozvěděla. Věcí, kterým pořádně nerozumím."[/rec] pronesla Hinami.
[rec=hinami]"Dostali jsme se k něčemu, čemu Sakura-san říkala pramen osudu. Ukázal nám něco jako vize. Potkala jsem v nich naše předky. Hizashiho-sama, praprastrýčka Nejiho, Ootsutsuki Hamuru-san strážícího měsíc a také muže, jehož Byakugan vypadal jinak, než ten náš. Byl modrý se stříbrnými žilkami. Ptali se mě na osud a jestli jsem připravena ho přijmout. Hamura-san mi povyprávěl o vzniku našeho klanu a říkal, že jsem princezna Byakuganu. A také, že mám toho muže se zvláštníma očima najít, až budu připravená, v údolí stínů, kam měsíc nikdy nesvítí. A ten muž zase, že mé oči nejsou připraveny, po čemž na mě použil zvláštní techniku, které říkal Tenjuuken." [/rec]povyprávěla Hinami.[rec=hinami] "Sice to byla vize, takže to nemuselo být skutečné...ale praprastrýček mi v ní dal tuhle slunečnici a když jsem se probudila držela jsem jí v ruce. Už je to několik dní a stále neuvadá." [/rec]pověděla a poukázala na slunečnici, kterou držela v rukou. Byl to její důkaz, že to co se stalo bylo skutečné. [rec=hinami]"Jsem z toho zmatená a napadlo mě, že pokud by někdo o něčem z toho mohl něco vědět, budete to vy, dědečku."[/rec] ukončila své povídání Hinami a nesměle čekala, co jí k tomu její dědeček řekne.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Hyūga   Sun Oct 14, 2018 11:22 am

Ještě než se Hinami pustila do vypravování, poukázal na menší židličku bez opěradla, co měl vedle křesla. Zároveň jí nalil šálek čaje a podal jí ho. Vypadalo to, že jí poslouchal velmi bedlivě a v jeho tváři se objevilo něco, co v ní snad Hinami nikdy vidět nemohla - překvapení.
Když skončila, natáhl ruku pro tu slunečnici. Pokud mu jí zapůjčila, rozeběhly se mu žilky kolem očí, takže bylo jasné, že právě teď květinu prověřuje Byakuganem. Ale furt nic neříkal. Nejspíš to budilo velmi zvláštní a hlavně nejistou atmosféru.
Po několika minutovém mlčení vrátil Ryobe kytku zpět Hinami. Pomalu se nadechl a spustil: [rec=ryobe]"Víš, je to velmi zajímavý příběh, co mi tu vyprávíš. A musím říct, že ti zároveň věřím, že je pravdivý. Už jen proto, že v té květině proudí chakra několika osob,"[/rec] řekl nejprve, čímž mohl Hinami znejistit, protože ta v ní tu chakru neviděla.
[rec=ryobe]"Víš, my Hyuugové jsme si vždy mysleli, že všechno děláme dobře, že jsme elita a všechno. Naše původní dělení na hlavní a vedlejší rodinu, naše uzavřenost a nadřazenost. Existovali jsme tam mnoho století, již od našich zakladatelů. Jenže jsme zapomněli, kde se ti zakladatelé vzali. Až nyní, kdy většinu věcí ohledně klanu vykonává tvůj otec mám čas se jim věnovat. Před několika desítkami let se objevilo během i po Čtvrté válce několik skutečností, které vedly Hyuugy k zamyšlení. Byakugan byla původně schopnost jiného klanu, ze kterého ten náš vychází. A bylo prokázáno, že existuje různé stádium Byakuganu. Není to tak nápadné jako u Sharinganu, ale je to tak. Zjistil jsem, že o naší minulosti, té pravé minulosti, víme velmi málo,"[/rec] promluvil velmi dlouze a pak se zvedl ze svého křesla. Došel k několika malbám.
[rec=ryobe]"Tyto obrazy se předávaly z generace na generaci. Nevíme kdo je vytvořil. Já sám je našel asi před 14ti lety. Vlastně to bylo v době, kdy ses narodila,"[/rec] řekl zamyšleně. [rec=ryobe]"Krom tebe byla ještě jedna členka klanu, která byla zvaná princezna Byakuganu. Manželka sedmého, Hinata. Ale... co vím, neměla nijak jiné oči nežli ty,"[/rec] řekl mírně skepticky. [rec=ryobe]"Všechno to může být jen pohádka, které jsem se rozhodl uvěřit... ale..."[/rec] jeho hlas se mírně zlomil, bylo v něm slyšet něco, co opět u něj nebylo běžné - pochyby. [rec=ryobe]"Podívej se na ty obrazy,"[/rec] řekl a poklepal na ty nejstarší kousky.
Pokud Hinami aktivovala Byakugan, chvíli neviděla naprosto nic, pokud byla však trpělivá, zachytila na každém z nich známky jiné malby. Stříbrně zářila, ale nedávala jí smysl. Připomínalo to text, ale nedával jí smysl. Po chvíli to zase zmizelo.

Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Hyūga   Mon Oct 15, 2018 6:53 pm

[hinami_jmeno]

Hinami se posadila na stoličku a s poděkováním si od dědečka vzala čaj. Když natáhl ruku pro slunečnici, podala mu jí. Všimla si, že na ní použil Byakugan. Hinami ho napjatě sledovala. Poté si slunečnici vzala zpět a vyslechla si, že jí dědeček její příběh věří a že v rostlině vidí chakru několika osob. Hinami překvapeně zamrkala. [rec=hinami]"Vážně? Toho jsem si nikdy nevšimla..." [/rec]odvětila a překvapeně se na slunečnici ve svých rukou podívala. 
Poslouchala dědečkovo povídání v tichosti. Dozvěděla se tak třeba o tom, že i Byakugan má různá stádia jako sharingan. Hinami samozřejmě netušila nic Mangekyou...to dědeček možná taky ne, ale věděla, že Uchihům postupně přibývají tomoe v očích. Itane jich měl ze začátku také méně, než teď. Nevěděla však, že to samé platilo i o Byakuganu. Pokud se tedy nepočítalo, že postupem času s ním vidí dále a přesněji.
Dědeček následně vstal a došel k obrazům, které se prý předávali z generace na generaci, aniž by někdo věděl, kdo je vytvořil. Překvapilo jí i to, že je dědeček našel v době jejího narození. Hinami si je prohlížela. 
Mezitím jí dědeček řekl o tom, že její prateta Hinata byla také zvaná princeznou Byakuganu, stejně jako ona. Neměla ale jiné oči, nežli měla Hinami. Dědeček zněl...nejistě. Hinami ho takhle nikdy neviděla. Řekl jí, aby se podívala na ty obrazy. Jelikož se na ně dívala celou tu dobu, došlo jí, že se má podívat asi Byakuganem. Neejprve nic neviděla. Byly to prostě obrazy, po chvilce ae zahlédla něco stříbrného. Vypadalo to trochu jako text...text, který nedokázala přečíst. [rec=hinami]"Co je to na nich napsáno?" [/rec]zeptala se pak zvědavě. 
No a také pak někdy(nevím, kam by se to hodilo nejvíc) navázala na dědečkovo povídání o pratetě Hinatě.
[rec=hinami]"Hamura-san říkal, že jeho část klanu byly strážci měsíce a že dokázali Byakugan rozvinout do jiného oka jménem Tenseigan. Prý to ale byla chyba. Proto na zemi poslal svého potomka. Ootsutsuki Hitomi, první princeznu Byakuganu, která pomohla založit náš klan. Jedna větev rodiny Hamury-san chtěla prý pratetu Hinatu využít, aby Tenseigan oživili. Prý k tomu chtěli využít prababiččiny oči. Hamura-san ale také říkal, že nesmím dovolit, aby se mi také stalo něco takového, že mám najít správnou cestu a proto mám najít Hyuugu v údolí stínů." [/rec]pronesla, co si ještě pamatovala ze setkání s Hamurou-san.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Hyūga   Mon Oct 15, 2018 8:22 pm

Sdělení, že nepostřehla chakru ve slunečnici ho mírně překvapilo, ale nekomentoval to. Ovšem, když Hinami květinu opět pozorovala, tak žádnou chakru neviděla. Což bylo nadmíru podivné.
Důležitější však bylo, to co řekla k obrazům. [rec=ryobe]"Je vidět, že se tvůj Byakugan opravdu rozvíjí. Já ten text vidím naprosto jasně a ani přesto mu neumím dát smysl. Nedokážu ho ani překreslit, kdykoliv se o to pokusím, nejde to. Neumím to vyslovit, neumím v tom najít smysl,"[/rec] sdělil jí trochu znepokojující zprávu. Jestli to nedokázal on, kdo jiný by mohl?
[rec=ryobe]"Ano, nakonec pro použití Tenseiganu použili oči mé matky, ale jen na krátkou dobu. Naruto a Hinata to dokázali zastavit. Jsou to však věci, které ví jen velmi málo lidí a nebylo by dobré, aby se nikam dál šířily. Z toho, co jsem však zjistil, si myslím, že Tenseigan je jen jedna cesta. Popis, co jsi mi dala nesedí na Tenseigan,"[/rec] vysvětlil Hinami další části příběhu, které nebyly běžně k dohledání.
[rec=ryobe]"Hyuugu v údolí stínů však neznám. Nevím, kdo by to mohl být. Vytvořila jsi mnoho dalších otázek, dítě moje. Pokud chceš, můžeme po nich pátrat společně,"[/rec] dokončil povídání k tomu všemu, přičemž navrhl i jistou dávku kooperace.
[rec=ryobe]"Kde bylo to místo, co se to stalo? Rád bych se tam vypravil," [/rec]začal mluvit spíše k organizaci. Vypadalo to, že mu tyto zprávy vrátily trochu dětské zvědavosti. Poprvé Hinami mohla vidět svého dědečka natolik vřelého a otevřeného. Vůbec nepřipomínal muže, který tvrdě cvičil jejího staršího bratra, když byla ještě dítě.
[rec=ryobe]"Zajímavé však je, že se tě všichni naši předci ptali na osud. Ale napadá mě, proč tam byl Neji-san i Hizashi-san, víš to?"[/rec] položil jí otázku z nedávné rodinné historie.

PříspěvekPředmět: Re: Sídlo klanu Hyūga   

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Hyūga
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Techniky klanu Senju

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Konohagakure no Sato :: Uzavřené lokace-
Přejdi na: