Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Fūma Morio

Goto down 
AutorZpráva
Tsu-chan

avatar

Počet příspěvků : 13

PříspěvekPředmět: Fūma Morio   Fri 10 Aug 2018 - 21:54

✰ Morio ✰
_______________________

Jméno a příjmení:
Morio Fūma

Věk:
12

Místo původu:
Land of the Rice Fields

Rank:
Genin

Pohlaví:
Muž/Male

Klan/rodová linie:
Fūma klan

Kekkei Genkai:
Neznámý

_______________________

Styl boje:
Agresivní, přesný, rychlý a opatrný. Protože Moriovou hlavní zbraní v jakémkoliv souboji je jeho luk, snaží se svého protivníka sundat z bezpečné vzdálenosti a raději by se k němu nepřibližoval, protože by se mohl dostat do značné nevýhody. Ale pokud se dostane do takové situace, mohl by překvapit se svojí zručností s kunaiem. Jako sekundární zbraně rád využívá vše, co může hodit jako např. shuriken, atd.


Taijutsu (1):
Protože se Morio specializuje na boj s lukem, všechny dovednosti v taijutsu se odehrávají kolem něho. Zvládá mrštně uhýbat, dávat slušné rány a vydržet dlouhou dobu v boji bez fyzického vyčerpání. Základním tréninkem v boji na blízko prošel, ale má toho ještě dost co se učit.

Ninjutsu (2):
Jedna z mála věcí, ve kterých má rozhodně talent. Jeho velkou výhodou je, že už od malička disponuje velkou zásobou chakry a existuje málo jedinců v jeho věku, kteří by se mu mohli v tomto rovnat. Koncentrace a manipulace s chakrou jsou na místě, z toho důvodu se dokáže naučit nové techniky rychleji než je možné a své techniky zvládá hravě dopilovat.

Genjutsu (3):
Vzhledem k tomu, že sám nedisponuje žádnou Genjutsu technikou, dokáže hravě prokouknout slabší až středně silnější druhy iluzí. Zvládá si všímat hodně detailů na to, aby rozpoznal, že byl chycen v nějaké formě Genjutsu a efektivně se ho zbavit za pomocí své chakry.

Zbraně a vybavení:
Luk z březového dřeva s dekorativními výřezy a pohodlnou rukojetí. V současné době používá prachobyčejné šípy, které má bezpečně uložené v koženém toulci po svém levém boku.
Dále má po ruce jeden kunai, bouchací kuličky, výbušné lístky a svitek obsahující pár Fūma shurikenů.

Kekkei Genkai:
Neobjeven

_______________________


Techniky:
Podstata:
Fūton

Všechny z Akademie

Fūton: Shinkūjin , 風遁・真空刃
Typ: Ninjutsu, Chakra flow
Rank: B
- Dovoluje aplikovat chakru ve formě Fūtonu do jakékoliv zbraně pro zvýšení ostrosti, dosahu, rychlosti a konečného možného poškození. Je důležité se zaměřit na tvar aplikované chakry, aby se docílilo vyžadovaného efektu.
- Morio zvládá aplikovat chakru docela rychle, ale vyžaduje soustředěnost na správné vytvarování. Nejběžněji techniku používá na posílení šípů z jeho luku.

Fūton: Hari, 風遁・針
Typ: Ninjutsu
Rank: C
- Chakra se koncentruje mezi klouby prstů a následně se protáhne do jehlicovitého tvaru ve formě Fūtonu. Vytvořené jehlice je možné vrhnout, přičemž ve vzduchu započnou automaticky rotovat, což jim dodá průraznou sílu.
- V Moriově případě mají jehlice krátký dolet, proto je používá na blízkou vzdálenost. Průraznost jehlic se také odvíjí od celkového počtu.

Fūton: Tobidasu, 風遁・飛び出す
Typ: Ninjutsu
Rank: C
- Při složení pečetě se koncentruje chakra do chodidel a následně se okolo nich zviditelní do třech vírů ve formě Fūton. Technika umožňuje ve velmi vysoké rychlosti uhnout do libovolného směru podle libosti.
- Vzdálenost uhnutí závisí na koncentrované chakře.

_______________________


Vzhled:

Pohledný mládenec se stříbrně bílými krátkými vlasy a modro-zelenými oči. Většina lidí si na něm okamžitě všimne silnější černý pramen vlasů začínající v centru hlavy a končící u pravého oka. Zatím se u něj nevyvinuly žádné hrubé obličejové rysy.
Většinou nosí sytě modré kalhoty končící pod koleny a k tomu bílé upnuté tílko. Svojí čelenku nosí tak jak se patří, hezky na hlavě. Preferuje volnější obuv.

Vlastnosti:

Snaží se vždy mít jasnou a otevřenou mysl v jakýchkoliv těžkostech. Je pro každou srandu a užívá si svůj čas v kolektivu, ale i přes to preferuje samotu. Myslí si, že je lepší většinu věcí si udělat sám, než se spoléhat na ostatní. Možná je i v některých ohledech lehce sobecký, ale nemyslí si o sobě bůhvíco. Ví kde jsou jeho limity a kdy je nejlepší skončit.
Nejedná se o žádného warriora of justice, ani o snílka, co by všude řval, že se stane Hokagem a nebo nejlepším ninjou. Drží se spíše při zemi a místo toho se snaží ostatní lidi podporovat. Dokáže člověka vyslechnout a pokud je to v jeho možnostech, tak i posunout správným směrem.
Je analytik, všechno si raději dvakrát promyslí. V některých případech by to mohlo být i pro jeho okolí otravné, protože pokud se skutečně do něčeho pustí, nevědomky si své myšlenky přeříkává. A pokud si něco usmyslí, je rozhodnut to dotáhnout až do konce - může lehce zavánět s tvrdohlavostí.

Sen:
- Vytrénovat své schopnosti s lukem až do samotného maxima.
- Dostat se do pozice, kde by jeho schopnosti byli k užitku.
- Ochutnat ten nejlahodnější čaj.

Životopis postavy:

Narodil se v malé vesnici na hranici dvou velkých zemí, Země Ohně a Země Zvuku. Přestože se země, ze které pochází, v dnešní době jmenuje Země Zvuku, vesnice se stále považovala za přeživší Země Rýžových polí. Nedalo se tomu divit, protože vesnici obklopovala skutečně velká pole a dennodenně se na nich pracovalo. Někdo měl i za to, že se odtamtud dovážela ta nejkvalitnější rýže.

Svým brzkým životem nebyl nijak speciální, ani se neodlišoval od ostatních dětí ve vesnici. Nedokázal vytvořit ohnivou kouli o velikosti pupku místních hospodomilů, ani se neoháněl stromem, který vlastnoručně vytrhl ze země. Nikoliv. Jeho rodina patřila k menšině lovců, kteří dodávali do celé vesnice maso z ulovených zvířat. Možná to byl ten primární důvod, proč ho to tolik táhlo k luku. Fascinoval ho. Už od malička se poznal s tětivou a věděl o ní všechno.

Že má nadání na Ninjutsu se ukázalo až časem, kdy se ve vesnici začala zvětšovat skupina místních ninjů, kteří bez jasného důvodu studovali převážně v Zemi Ohně. Nikdy se neptal, proč tomu tak bylo. Užíval si svůj bezstarostný život a snažil se být všem jenom k prospěchu.

Rodiče si nadání na Ninjutsu svého syna všimli a zřejmě jim to přišla jako nejlepší možnost, aby se stal ninjou. Uvědomovali si, co to všechno přináší za rizika, ale tehdejší situace jim jinou možnost nedovolovala. Ne tehdy.

Jak plynula léta, chlapec rostl a dovednosti, které znal, zlepšoval. Sice se nejednalo o velkolepé kroky vpřed, ale pokrok byl znát. Ostatní děti vesnice však takovýmto směrem nebyly vedeny. Spíš se staraly o domácí byznys a nebo pomáhali na polích. Bylo to zvláštní, že jediný on byl takto veden. A to bylo Ninjutsu něco jako karetní kouzla, ne? Nelíbilo se jim to?

Nad vesnicí začala kolovat hustá mlha, která dny dělala chudší a noci strašidelnější. Úroda každým rokem ubývala a pole se musela rušit kvůli nedostatku vody. Hodně lidí se i odstěhovalo do větších vesnic nebo dokonce i do měst. Poslední léta vesnice byla rozhodně nejhorší za celou dobu její existence. Ve vesnici už zbylo jenom pár menšin a lovci, kteří se stali hlavním zdrojem potravy pro lidi z vesnice.

Když bylo chlapci jedenáct roků, ani si nedovedl představit, jak se jeho svět může rázem změnit. On přesně neví z jakého důvodu a proč, ale zřejmě určité skupiny z různých zemí Aliance chtěli nastavit nový režim. A k tomu potřebovali zapálit pochodeň, která by jejich revoluci povedla. Samozřejmě, původním plánem byl vynucený rozpad Aliance, ale potřebovali nějakou masku, za kterou by se mohli schovat. Jenomže jejich klíčový plán byl stejně malý jako Morio z tragické vesnice. Vesnice shořela a dodnes si už nikdo nepamatuje, odkud pocházela ta dobrá rýže, kterou měli každý den.

Bohužel, pro chlapce to znamenalo tu největší ztrátu. Samotný akt zničení vesnice v něm nezanechal takovou ránu jako to, že ztratil oba dva jeho rodiče a lidi, kteří byli kolem něho po celý ten čas. Dokonce se musel ze svého úkrytu dívat, jak jeho rodičům byl sebrán samotný život. A on s tím nic nezmohl. Ne tehdy.

Morio byl nakonec zachráněn skupinkou ninjů z jeho vesnice a následně doveden do Konohy v Zemi Ohně. Ale trvalo, než se z toho náhlého šoku dostal. Neměl nikoho, kdo by mu pomohl se s tím vyrovnat. Netušil, co má dělat. Proto udělal to nejjednodušší, co mohl udělat. Všechny tyto vzpomínky, pocity z té doby potlačil do toho nejtemnějšího ústraní jeho mysli. A zřejmě je kvůli tomu dodnes takový bez chuti. Jako by mu něco chybělo.

Netrvalo dlouho a následně po svém vnitřním boji šel na Akademii. Popravdě řečeno, měl dost dobrý základ a na Akademii ho naučili jenom pár trikům a jak doladit detaily. Prošel bez sebemenšího problému. Prozatím nepotkal nikoho, kdo by používal jako primární zbraň luk jako on, takže všechno co dovedl, se naučil on sám. Když měl volný čas, trávil ho nejraději sám a trénoval. Zlepšoval se a snažil se, aby jeho střely byly co nejpřesnější. Ale občas se stalo, že zcela minul terč... jako by viděl ducha, kterého nechtěl spatřit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2144
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Fūma Morio   Mon 12 Nov 2018 - 21:40

Zaměření: Bukijutsu!

[npc_name=itane]Schváleno![/npc_name]

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
 
Fūma Morio
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Postavy :: Postavy :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: