Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Chuuninské zkoušky číslo 2

Goto down 
AutorZpráva
Deadwind
Nukenin
avatar

Počet příspěvků : 608
Věk : 26
Lokace : Cloud city

PříspěvekPředmět: Chuuninské zkoušky číslo 2   Thu Aug 09, 2018 10:54 pm

Často přemýšlíme a diskutujeme o dalším vývoji v našem malém RPG. Připravil jsem si tentokrát takový prolog k dalšímu arku a to hlavně proto, že pro vydání další teorie nakonec není materiál. Ptáte se jak je to možné, když jsem SLÍBIL, že na konci arku dojdeme k důležité události? Občas si prostě velké události musíme vytvořit sami.

Chuuninské zkoušky II.
Je rok před občanskou válkou v Konoze a naši hrdinové se konečně dostali ze spárů starého arku. Ve virtuálním světě se toho mohli spoustu naučit a dokonce se dozvědět něco z minulosti. Poučení z chyb však nahradil tuhý boj s vůdcem tajné organizace, který se záhadným způsobem dostal také do virtuální reality. Po litém boji, který zachrání Taiyō, se podaří nakonec misi splnit napůl. Tajný svitek byl rozpůlen a předán k prozkoumání. Mocný Uchiha Akitoshi všem děkuje za jejich služby pro Konohu a spolu s jeho adoptovaným bratrem Hikumem plánují poslat hvězdný tým na druhé chuuninské zkoušky. Po dlouhém přemýšlení se formuje trojčlenný tým pod vedením sannina Kaena. Do jakého dobrodružství se naši hrdinové dostanou tentokrát?!

Ať se to nezdá, druhé chuuninské zkoušky mohou být nejlepší ark, který nás zatím potkal. A to i přesto, že se ho nezúčastní všechny postavy a všichni hráči. Připravuju vás na to, že se v tomto arku mohou stát věci, které ovliní dění na spoustu dalších herních/realných let dopředu.

Tým, ve kterém je Rikuto a Rin společně, je očekáván už od prvních chuuninských zkoušek. Dva charaktery, které dokáží jít hlavou proti zdi, spolu v jednom týmu nebyly z dobrých důvodů. Oba jsou to vůdčí typy, oba řeší situace svérazně a dávají na přirozený úsudek. Reagují okamžitě a emocionálně s důrazem na správnost věci. Jejich minulost je rozdílná, přesto se několikrát střetli, jak už napovědělo několik spoilerů z minulosti. Málo z vás si uvědomuje, že ztvárnění tohoto dua je ve skutečnosti střet dvou rozdilných, a přesto blízkých, věcí.


Rin představuje spravedlnost. Toužil po ní od začátku hry a jeho tendence ke spravedlnosti se prohloubila po dobrodružství s Kohakem. Víc než kdokoliv jiný v našem příběhu je proto přitahován myšlenkami na spravedlnost a na to, jak ji uskutečnit. Ať už se jedná o chuuninské zkoušky a mrtvé ninji z Konohy, nebo hokageho politiku.

Rikuto představuje ambici. Od začátku hry chce být právoplatným Uzumakim a touží předvést svojí sílu. Přesně tu, která je pro ninja svět již dávno zapomenutá. Stejně jako původně Rin, i on by se jednou chtěl stát jouninem. Ví, že ta cesta nemusí být lehká, ale půjde za čas pro získání svého titulu přes mrtvoly?

Tyto dvě představy se nyní spojí, aby mohly v Suně předvést to nejlepší. Žene je neúspěch z minulé zkoušky a zároveň jejich vlastní pohnutky. Tým jako třetí doplní Shimura Ranzi, která bude v tom týmu hledat sebevědomí. Bude to mít těžké mezi takovými charaktery vyniknout. Celé tomu korunu přidává jejich doprovod, kterým není nikdo jiný než právě zmíněný Kaen. Ten jako kdyby tento tým stvořil.

Takže, proč by jsme se nakonec měli těšit na chuuninské zkoušky?

1) Vnizkne neuvěřitelně charakterově silný tým, který kromě silného příběhu, přivede i spoustu zábavy.
2) Chuuninské zkoušky si určitě nenechá ujít někdo ze záporného spektra charakterů. Může dojít k různým únosům, podvádění a krveprolití.
3) Může se strhnout konflikt mezi zeměmi, různe politické posuny výjdou na povrch
4) Navrátí se Hitoshi pod falešnou identitou a bude se muset hodně krotit, aby se neprozradil
5) Nikde jinde v ninja světě v tu chvíli nenajdete sledovanější událost a to pro kohokoliv

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Chuuninské zkoušky číslo 2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Postavy :: Zajímavosti-
Přejdi na: