Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Rikuto "Riko" Kaguya (Uzumaki)

Goto down 
AutorZpráva
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 536

PříspěvekPředmět: Rikuto "Riko" Kaguya (Uzumaki)   Thu Jul 30, 2015 12:34 pm

Jméno
Rikuto přezdívka Riko

Věk
12

Místo původu
Kirigakure, trvalé bydliště Konoha klan Uzumaki

Hodnost
genin

Pohlaví
muž

Klan/rodová linie
Kaguya clan

Kekkei Genkai
Shikotsumyaku (Dead Bone Pulse)

Styl boje
Riko má vyloženě v krvi boj a to konkrétně boj bez většího přemýšlení, tedy dost často bez nějaké extra taktiky. K jeho štěstí má však v krvi i spoustu talentu, tedy co se souboje týče. Dokáže být v souboji dost často velice bezohledný a krutý, měl kvůli tomu spousty problémů na akademii ve zkušebních soubojích. Genjutsu prakticky nezvládá a nějaký extra student též nebyl, i když se snažil kvůli adoptivním rodičům a posílení klanu Uzumaki.

Taijutsu
Věc, ve které Riko vyloženě vyniká, překvapivě. Nezaměřuje se tolik na sílu jako hlavně na rychlost, slyšel o legendě Taijutsu z konohy Maito "Might Guy" Gai sensei a snaží se tohoto muže překonat.

Ninjutsu
Zvládá všechny techniky z Akademie, jiné se zatím neučil převážně kvůli tomu, že se snaží plně ovládnout svoje kekkei Genkai. Potenciál tam ovšem je.

Genjutsu
Zvládá Kai a to mu docela stačí, o Genjutsu tvrdí, že je to waste of time a pro slabochy.

Kekkei Genkai
Shikotsumyaku je pokrevní linie klanu Kaguya, která dovoluje uživateli manipulovat se svými kostmi. Jedná se o kekkei genkai, které uživateli umožňuje měnit dokonce vlastnosti kostí a udělat je tvrdší než ocel. Tato pokrevní linie dává uživateli také regenerační shopnosti, neboť kůže se po proražení kostí rychle zacelí. Tato shopnost je však v klanu vzácná.

Zbraň, vybavení
Klasická výbava shinobi (kunaie, shurikeny, senbony, drátky, obvazy, kouřové bombičky..)

Podstata
Doton
Trénink
Lehký trénink taijutsu a nějaké zlepšení taijutsu technik

Techniky
Dance of the Willow (naruto.wikia.com/wiki/Dance_of_the_Willow)
Doton: Domu (pokrytí přibližně pětiny těla)
Dance of Euphorbia
Úroveň: A
Popis techniky: Rikuto se roztočí na místě. Během točení se hned na Rikutově těle objeví několik dost ostrých kostí, dlouhých přibližně 30 cm. Po několika vteřinách, když už to vypadá, že je po technice, Rikutovi kosti vyletí z těla a ještě nepřítele dost ohrozí. Je to vlastně technika, která se původně tváří jako defenzivní, ale následně hned zaútočí zpět. Dobré na překvapení nepřítele.
Dance of the Seedling Fern (http://naruto.wikia.com/wiki/Dance_of_the_Seedling_Fern) - !poměrně velké omezení prostoru/velikosti!

Vlastnosti
Rikuto sice pochází z poměrně drsného klanu se smutnou historií, ale příliš si tím neláme hlavu. Jednou je vychováván Uzumaki a tak se tak poměrně i chová. Veselý, trošku rebel vesnice, spousta lidí z něj má strach kvůli jeho původu a proto si možná vytvořil onu masku usměvavého a pohodového kluka. Neláme si z něčeho extra hlavu, dokud tedy nedojde na souboj, v tom se snaží být vždy nejlepší. Trošku Naruto-styl. Dost touží po nějaké bro-spolupráci, ale bohužel si zatím nenašel nejdůležitější část tohoto snu a to je bro. Zároveň se snaží najít si nějakého rivala, aby se mohl rychleji zlepšovat a super ultra mega osobního mistra, jako měl Naruto. A samozřejmě kouká i po dívkách. Dále Rikuto opravdu strašně moc miluje jídlo, obzvlášť nudle. Mohl by jíst nudle úplně se vším, ale né rýžové, ty zase naopak nemůže vystát. Má velmi zvláštní smysl pro humor, který zřejmě nikdo jen tak nepochopí a tak může být velice otravný. Což už si několikrát vyslechl, ale narozdíl od Naruta s tím nemá žádný problém. Ovšem nejvíce otrvná věc na Rikutovi je fakt že si téměř vždy chce prosadit svojí pravdu a pravdu někoho jiného velmi těžko zkousává.

Sen
Překonat Maito Gaie v taijutsu.

Životopis postavy
Riko pochází z klanu Kaguya, o kterém víme, že téměř celý vyhynul při útoku na Kirigakure. To ovšem není tak zcela pravda, jelikož jedna dívka se útoku neúčastnila, později měla děti s obyčejným mužem na poklidné vesničce. A ty děti měly další děti a mezi ně patřil i Rikuto. Rikuto měl dva sourozence, ale pouze u něho a jeho bratra se probudila schopnost kekkei genkai. Jeho bratr však zemřel ještě předtím, než se Rikuto vůbec narodil, toužil totiž po hlásání jména klanu Kaguya, byl ovšem kvůli své dědičné schopnosti přepaden, unesen a při pokusu o zkoumání jeho kekkei genkai zemřel. Rikuto o tom ovšem neví, myslí si, že je opuštěné dítě, kterého se na cestě ujal Ayao Uzumaki. Rikutova sestra žije stále i se zbtykem rodiny v oné vesničce poblíž Kirigakure, což ovšem Rikuto taky neví. Pravda je taková, že rodiče měli strach, byli pronásledováni a Ayao byl ochotný se Rikuta ujat pod podmínkou naprostého utajení, Rikuto tedy už od narození nosí jméno Uzumaki. Dokonce i na kartě shinobi má jméno Rikuto Uzumaki. Ayao viděl v Rikutovi šanci, jak získat dalšího shinobi, který má potenciál k tomu posílit klan Uzumaki, který totiž pomalu upadal od Narutovi éry. Rikutovi se ovšem podařilo objevit svoje kekkei genkai a Konoze se nepodařil tento fakt utajit a zvěsti se šíří rychle. Téměř každý kage tedy ví, že Konoha má ve svých řadách genina z klanu Kaguya. Rikuto však vyrůstal jako každé jiné dítě v Konoze, krom faktu, že na něj někteří lidé Konohy koukají jako na potencionální hrozbu vesnice. Znamení svého klanu Kaguya nenosí, aby se nestal prvním cílem na nějaké misi, má klasicky triko se znakem klanu Uzumaki.

Obrázek Postavy
obrázek postavy:
 
obrázek postavy 2:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Rikuto "Riko" Kaguya (Uzumaki)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Uzumaki Yaeko [JŌNIN]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Postavy :: Postavy :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: