Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Má mě rád, nemá mě rád...

Goto down 
AutorZpráva
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Má mě rád, nemá mě rád...   Sun Apr 29, 2018 12:20 pm

.. Aneb. další téma, do kterého pravděpodobně přispějí tak další dva lidi.
Don't care, worth it.


• Ve hře se do dnešního data objevilo poměrně hodně postav. Ať už hráčské nebo spousta zajímavých NPC, které si pro nás GM tým vymyslel. Tohle téma by mohlo sloužit jako takový seznam osob, se kterými se vaše postava setkala - a hlavně jak se ohledně nich cítí._____________________________________________________


Sarutobi Saru

Saru a Rin. To je taková kapitola sama pro sebe. Saru totiž svůj nový tým nedostal zrovna v dobrou dobu. Měl těžké období a vypořádávat se během něj s osobností, jakou je Kageyama Rintaro, muselo být obtížné.
Rin má dost vytříbený smysl pro humor. Pichlavý. Někdo kdo na to není zvyklý, připravený a nebo je trochu citlivější nátury, by to mohl snášet docela těžko. Proto asi nikoho nepřekvapí, že si zrovna moc nesedli. Rin se k Saru-senseiovi choval jako držka a ten se zase na oplátku choval dost 'otupěle.' Skoro jako by vůbec neměl zájem mladého ninju trénovat.

Až při prvním velkém tréninku si k sobě začali hledat cestu. Rin dal najevo, že mu jeho kariéra shinobiho není úplně lhostejná a Saru zase ukázal, že mu jeho nový tým není ukradený. Díky tomuto tréninku se Rin naučil techniku přivolání. Saru ho nechal podepsat smlouvu s kočkami.

Jejich další trénink a nečekaný výlet z vesnice, během kterého se setkali i s člověkem, který se postaral o zničení Saruova původního týmu, všechny zábrany odboural úplně. Bojovali bok po boku. Byli si rovni a museli se spolehnout jen sami na sebe.
Bylo to navíc po delší době, během které si Rin srovnal spoustu věcí v hlavě a našel si novou cestu, po které se ve svém životě chce vydat. Tohle odhodlání dost potlačilo jeho původní lhostejnou povahu. Možná právě to byl i jeden z důvodů, proč k téhle velké změně došlo.

Rin Saruovi věří i přesto, že je příbuzný s člověkem, kterého Rin nemá rád a velmi rád by se ho zbavil. Tahle myšlenka v něm vyvolává spoustu obav. Bude jednou muset bojovat se Saru-senseiem? Nebo bude chápat jeho důvody? Většinou se na to snaží nemyslet, ale pravda je, že už kvůli tomu zažil spoustu bezesných nocí. Jeho sensei je navíc posledním členem týmu, který s ním zůstal. Jsou si v tomhle vlastně dost podobní. Stejně jako Saru totiž ztratil členy svého týmu.

Inai Kohaku

Kohaku-sensei. Muž, který se v Rinově životě objevil v době, kdy byl mladý ninja ztracený a ukázal mu cestu. Po první části chuninských zkoušek byl Rin neuvěřitelně naštvaný. Nechápal, jak je možné, že vedení vesnice v čele s hokagem můžou dopustit zbytečnou smrt mladých ninjů. Chtěl s tím něco udělat, ale nemohl. A pak se objevil právě on - muž, který sdílel Rinův pohled na věc. A nejen to, byl to mistr těch zabitých ninjů.

Rin Kohakuovi začal rychle věřit. A proč by vlastně ne? Byl to sympatický chlap, který se o Rina staral jako o vlastního studenta. Věnoval se mu a ještě ke všemu ho naučil nejsilnější techniku, kterou mladý Kageyma momentálně disponuje - Rasengan. Za to mu Rin bude navždy vděčný. To je něco, čím si je jistý.

Během doby, za kterou se spolu scházeli v lese a trénovali, se ale Rin dozvěděl několik věcí, co se mu zrovna moc nepadly do noty. Kohaku-sensei chtěl celou tuhle záležitost řešit nenásilně. Chtěl do toho zapojit veřejnost. Chtěl se hokagemu postavit pomocí revoluce. Vážně tomu věřil? Že by se něco takového dalo řešit jinak než hrubou silou?
Rinovi se to nelíbilo. Podle něj by se tímto způsobem akorát změnilo jméno za titulem. Akorát by se tam dosadil někdo jiný, kdo by dál pokračoval v zanesených tradicích. Vesnice potřebovala novou generaci. Bylo na čase vymazat tu starou. A pokud se Rinovi jednou Kohaku postaví do cesty, bude muset vymazat i jeho.

Sarutobi Hideki

Sarutobi Hideki. Osmý hokage. Co o něm vlastně Rin ví? Netuší, odkud přišel. Kým byl předtím, než se stal jednou z osmi tváři na skále za vesnicí. Ví ale jedno - je to někdo, kdo má moc něco změnit, ale místo toho si sedí za svým stolem a je mu jedno, že ninjové z Kiri, kteří nejspíš ani neměli vůbec co dělat na chuninských zkouškách v Konoze, zabíjí mladé shinobi - jeho vrstevníky.
Chce ho pryč. Ideálně pod zem. Co nejdřív.

Kaganawa Hitoshi


Hitoshi byl jeden z Rinových parťáků v týmu pod Saru-senseiem. Rin měl vždycky za to, že jejich tým nemůže nic rozdělit. Každý z nich totiž plnil důležitou úlohu. Byli jako ozubená kolečka v hodinkách. Fungovali dobře jen spolu a kdyby jeden díl chyběl, celé by se to rozpadlo.
Naučili se několik bojových formací. Ofenzivní, defenzivní. Měli komba, kterými mohli zaskočit nejednoho nepřítele.

Rin si vždycky myslel, že s Hitoshim si v týmu rozumí nejvíc. Měl pochopení pro jeho tupý humor a sám často nastavil laťku dost vysoko nějakou tou hláškou. Byla doba, kdy by Rin určitě řekl, že Hitoshi byl jeho nejlepší kamarád.

Pak ale přišly chuninské zkoušky a všechno se změnilo. Dokázali společnými silami projít první částí, ale Rin je svým chováním všechny postavil do nebezpečí. Do dnes si myslí, že je to možná jeden z důvodů, proč se Hitoshi tolik změnil. Neznal jeho postoj ke zkouškám. K titulu chunina. Chtěl Hitoshi vážně tolik vyhrát? Chtěl někomu něco dokázat? Sobě? Byla to Rinova chyba nebo ne?
A pak se stalo ještě něco horšího. Losování je postavilo proti sobě. To byl první moment, kdy v Hitoshim uviděl něco, co ho skutečně vyděsilo. Temnotu. Ne protože byl Hitoshi černý. Skutečnou temnotu. Jako by to ani nebyl on.

Jejich boj, ke kterému došlo měsíc po tom, byl velkou výzvou pro oba dva. Ukázali, co v nich skutečně je a Rinovi se nějakým zázrakem podařilo vyhrát. Sám popravdě neví, jak se to stalo, protože poslední část souboje si pořádně nepamatuje. Tenhle výsledek před něj ale znovu postavil další otázky. Hitoshi totiž odešel z vesnice. Zahodil všechno, co mezi sebou budovali. Rozbil jejich tým. A nebo to udělal Rin? Chtěl by se na to Hitoshiho zeptat. Chtěl by vědět, proč odešel. Chtěl by se omluvit.

Mizuko Tai

Další člen týmu Saru. Tai byl vždycky tou chladnou hlavou, která se postarala o to, aby Rin neprošel nějakou implozí nebo tak něco. Byl hlasem rozumu. A taky měl pěkně tvrdou ránu, kterou mohl vyřešit problémy, co slovy nešly. Rin vždycky věděl, že na Taie se dalo spolehnout ve všem.

Byl to vlastně takový malý zázrak, že někdo jako Mizuko Taichi dokázal vycházet s Kageyamovskou tlamou. Nebyli to nejlepší kámoši, co si navzájem doplňují neslušné věty. Kamarádi ale byli a Tai se dokázal postavit i za Rinovu hloupost.
Když na chuninských zkouškách rushnul tři nebezpečné ninji z Kiri, Tai se za Rina postavil a byl připravený bojovat.

Po skončení zkoušek a Hitoshiho odchodu v týmu zůstali sami. Všechno se pro ně změnilo. Jejich společné techniky nemohly fungovat. A to se projevilo na nečekané misi, kterou tým Saru podstoupil. Porazili několik nepřátel, ale boj nakonec prohráli, byli zajati a mučeni. A právě tam Rin ztratil i Taie. Nepřítel mu způsobil zranění, které Taie poslalo do kómatu, ve kterém setrvává do dnes. Rin ale věří, že jednoho dne se Tai znovu probudí a vrátí se.

Uzumaki Rikuto

Spoiler:
 

Rikuto a Rin jsou občas jako retardovaný jin a jang. Oba umí být hlučnější a tupější, než všichni ostatní, ale jsou to srdcaři, kteří dají všechno do toho, co je pro ně důležité. Vzdát se? Něco takového pro ně neexistuje.

Znali se od malička. Rikuto byl Rinův první skutečný kamarád. Každý den spolu chodívali ven, hráli si a dělali všechny možné zrůdnosti, které taková dvě malá hovada můžou vymyslet. Pak přišlo období, kdy se oba chtěli prosadit jako vůdcové party a přišla těžká rána! Oba dva totiž měli ambice, které navzájem nešly zkombinovat.
A tak se z nejlepších přátel stali rivalové.

Během chuninských zkoušek dali dost hlasitě najevo, jak se cítí a slyšeli to snad všichni, co tam byli. Padlo tam několik dost dobrých hlášek z obou stran. Rin si je dokonce potom zapsal do deníčku, protože na ně byl hrdý.

Po prvním kole se Rin dozvěděl, že Rikuto má bojovat s jedním ze tří Kiri-zabijáků a rivalita musela jít pryč. Setkal se s Rikutem v lese, kde se mu snažil vysvětlit proti čemu stojí. Chtěl, aby se Rikuto vzdal. A co jsem o tom říkal předtím? Takhle to u Rikuta nefunguje. Když to nešlo jinak, tak se Rin rozhodl, že s Rikutem aspoň zkusí bojovat. Chtěl zjistit, jak na tom Uzumaki je. Boj byl dost drsný. Oba dva si dali do držky tak moc, že odpadli. Skončilo to remízou. Rin zjistil, že je Rikuto opravdu silný a neměl by ho podceňovat. Nikdo by ho neměl podceňovat. Za jeho tupým úsměvem se totiž ukrývalo něco strašidelně nebezpečného.
A další věc? Měl svého starého přítele zpátky. Někoho totiž pěsti můžou rozdělit. Ale tyhle dva? Pro ně je to jen způsob, jak si vysvětlit nedorozumění.

Kurama Taiyo

Taiyo je pro Rina takový blesk z čistého nebe. Objevila se naprosto nečekaně po první chuninské zkoušce a pomohla Rinovi odejít, protože sám to nedokázal s tím, jaká zranění měl. Byla na něj dost hodná a chovala se přátelsky. Na což nebyl úplně zvyklý. Lidé se k němu většinou nechovali moc dobře, protože byl tak trochu kokot. Ona mu ale dala šanci ukázat se i jinak.

Taiyo byla další, kdo se měl utkat s jedním ze tří šermířů z Kiri. To byl další důvod k tomu, aby se o ní Rin víc zajímal. Dost ho štvalo, že nemůže bojovat na jejím místě. Chtěl se s nimi totiž utkat a pomstít se. A co mohla ona? Začal se zajímat o její schopnosti a zjistil, že se zaměřuje na genjutsu. Sám moc dobře věděl, že ti mlžní jsou spíš na tělo se svými meči. A tak Taiyo dal nůž, který dostal od svého dědečka. To pro Rina byla celkem velká věc, protože ho měl už několik let a používal ho v boji. Rin od Taiyo na oplátku dostal její sponu.

Když se Rin dozvěděl, že Hitoshi odešel z vesnice, byl zase o něco víc ztracený. Když se to přičetlo k tomu, co se s ním dělo poslední měsíc, nebyl na tom dobře. A Taiyo tam byla. Vyslechla si ho a chtěla mu pomoct.
Rin je hodně mladý. Po pravdě neví, co je láska. Ale věděl, že v ten moment k Taiyo něco cítil. A to jí přesně řekl. Má jí rád, chce jí dál poznávat a rád by to, co cítil v ten moment, zkoumal dál.

Od té doby se ale moc neviděli. Taiyo šla na misi mimo vesnici a Rin měl sám dost svých starostí. Když se ale viděli po tom, co se vrátila, ukázala mu, že má u sebe pořád nůž, který jí Rin dal. Věří tomu, že to bylo znamení, kterým mu Taiyo dala najevo, že se nic nezměnilo.

Uchiha Itane

S Itanem se Rin pořádně poznal až teprve nedávno. Stalo se totiž, že najednou byli odkázáni jen sami na sebe a museli se naučit rychle spolupracovat.
Rin nikdy nebyl fanouškem velkých klanů jako jsou Sarutobi, Hyugové nebo třeba právě Uchihové, takže byl ze začátku celkem skeptický. Ukázalo se ale, že Itane je celkem fajn kluk. Rin neměl pocit, jako by se cítil nadřazeně jen proto, že se jmenuje Uchiha.

Rina trochu zklamalo, když se dozvěděl, že Itane je ochotný slepě následovat rozkazy, aniž by věděl, proč přesně je vlastně následuje. Byla to jedna z věcí, které bylo potřeba změnit. A Rin nad Itanem neláme hůl. Je mladý a možná by byl ochotný podívat se na svět jiným pohledem. Během tohoto krátkého rozhovoru si Rin všiml něčeho, co už dříve viděl u Hitoshiho. Jako by Itaneho na chvíli obalila taková temná aura.

Rin Itanemu slíbil hamburger. Takže určitě dostane možnost k tomu, aby ho lépe poznal a něco víc o něm zjistil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Má mě rád, nemá mě rád...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Postavy :: Zajímavosti-
Přejdi na: