Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Powerhouses - rozložení síly

Goto down 
AutorZpráva
Deadwind
Nukenin
avatar

Počet příspěvků : 603
Věk : 26
Lokace : Cloud city

PříspěvekPředmět: Powerhouses - rozložení síly   Tue Apr 24, 2018 1:50 pm

Napadlo mě, že po sepsání mé poslední teorie bych chtěl představit své úvahy o rozložení sil ve světě Naruta. Podotknu, že jde pouze o mé domněnky a že jsem vycházel ze mnou známých reáliích a odehraného herního obsahu. Zatím vystavím první část.
Konoha


Konoha by pro nás všechny měla být nejdůležitější - je to vesnice, ve které hraje většina z nás a v budoucnu za ní jistě budete hrát jako za frakci. To jakým směrem se Konoha vydala jste si mohli všimnou v arku prvních chuuninských zkoušek, kde na povrch vyplývají věci jako je elitářství. Klan Sarutobi během uplynulé dekády přebral ve vesnici titul nejsilnějšího klanu a to především díky silné generaci ninjů. Nejsilnější z nich se stal dokonce Hokagem. Hideki by měl být nejsilnějším ninjou Skryté listové a to hned z několika důvodů, které však ve hře zatím nebyly rozepsány. Po velmi dlouhé době by Listová měla mít Hokageho, který představuje doslova ohnivý stín. Hideki by měl mít extrémně silné ohnivé techniky, takové které jsou schopny zastínit i takové specialisty jakými jsou Uchihové. Krom jeho ohnivých technik by jsme neměli zapomínat na jeho klanovou specializaci. Do vedení vesnice se také dostal kvůli svému diplomatickému umu. To on je tím, kdo drží Alianci pohromadě.

Když uvážíme Hidekiho jako nejsilnějšího ninju ve vedení vesnice, máme tu dále jeho radní, což jak víte, jsou důležité osoby které v minulosti vykonali spoustu prospěšných akcí pro vesnici a nyní ji v podstatě řídí. V kolonkách pro radní se můžete dočíst, že většina z nich je přísná a také většina z nich se snaží dostat do popředí právě svůj klan. Je jasné, že přestože Hideki dokázal dostat do popředí klan Sarutobi, ostatní klany se nyní více než kooperovat snaží prosadit v radě. Celá rada je pak skupinou velmi silných ninjů, kteří mohou v době problémů vesnici ochránit, jak svým vedením, tak svoji silou. Také jsou velmi známý, takže je vaše postavy mohou znát.

Po radních tu jsou Sanninové. Legendární trio z Konohy zažívá svojí třetí generaci, která však kopíruje ty předešlé, alespoň co se charakterů týče. Myia zastupujícího hada je již nějakou rok pryč z Konohy. Důvody jejího odchodu nejsou známé, ale víme, že nějaký čas trénovala svoji žačku a nyní se skrývá. Ve hře její roli zastupuje jeji manžel, který o ní ví všechno, kromě toho kde se nachází. Co se týče slimáka a žáby, jejich schopnosti byly předvedeny již ve hře a jsou dost podobné tomu děditství, které jim bylo předáno předchozí generací. Jejich největší síla se přesto nachází v jejich týmové práci, což lze těžko vykonávat, když jeden člen chybí.

Lidé, kteří se nehonosí titulem Sannin, přestože jsou dost silní, jsou jouninvé. Mezi jouniny se řadí například naši mistrové, kteří své řemeslo již několikrát ukázali herně. Ať už jde napříkad o bývalé ANBU, nebo o stálé mistry, vždy je z čeho vybírat. Spoustu jouninů na druhou stranu neznáme a mohou se zjevit náhodně a rozvést příběh, jako například Kohaku.

Přestože výčet skupin v Konoze je veliký, nejsilnější skupinou budou patrně geninové a chuuninové z naší generace. Příběh by se tedy v určité době měl převést na bedra našich hrdinů. To že to potrvá ještě nějaký čas je jedna věc, na druhou stranu je potřeba si uvědomit, že našim ninjům je teprve okolo 13 a teprve objevují svět. Přestože jsou tak mladí, v příběhu už dokázali velké věci. Pokud však pomýšlejí na vlastní úspěchy, které nezapadají do příběhových linií našich gm, budou muset pro své plány hledat spojence.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Powerhouses - rozložení síly
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Postavy :: Zajímavosti-
Přejdi na: