Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Kostky jsou vrženy!

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Kostky jsou vrženy!    Sat Apr 14, 2018 8:23 pm

Venku se konečně setmělo. Blížil se večer a Rin už měl skoro všechno připravené. Momentálně se nacházel v podkroví jejich domku, kde normálně odkládali všechny nepotřebné věci, čehož samozřejmě pořádně využil. Měli tu starý stůl, židle. Stačilo to jen trochu oprášit a bylo to zase použitelné.

Uprostřed místnosti byl tedy stůl. Na něm židle. Papíry, tužky. Rin připravil i občerstvení, aby jeho hosté neumřeli hlady, až tu budou. Tak nějak tušil, že všichni budou vyžírky a sami nic nepřinesou. Byl ale ochotný tenhle malý fakt přehlédnout. Moc se těšil na to, že si konečně užije večer plný zábavy.

Bylo tu celkem pět míst + jeho game masterovská židlička. Pozval několik lidí, ale ne všichni se ozvali zpátky. Navíc někdo měl určitě něco jiného.

Čekal už jen na to, až se ozve první zazvonění nebo zaklepání na dveře.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Sun Apr 15, 2018 12:04 am

Uzumaki Rikuto

Rikuto nehodlal riskovat, že by někde seděl několik hodin bez jídla. Takže narozdíl od ostatních vyrazil v plné polní. Na zádech měl svůj klasický batůžek, který jako vždy obsahoval jednu přeslazenou limonádu a sposlusty menších boxů plných jídla všeho druhu. Rikuto věděl, že se možná budou vybírat figurky a on musel mít tu nejvíc cool, takže vyrazil schválně napřed. Musel tam být první. Doběhl ke dveřím, pravou rukou si setřel kapičky potu z čela a následně dost hlasitě zaklepal na dveře. Spíš zamlatil.
Eeeeeya!!
Zaječel.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Sun Apr 15, 2018 12:20 am

Kageyama Rin

Když uslyšel zaklepání, na tváři se mu objevil lišácký úsměv. "První vyzyvatel." Zašeptal tajemným hlasem a zlověstně se zasmál. Potom seběhl dolů ze schodů a bleskově se dostal ke dveřím. Už uvnitř slyšel ten retardovaný výkřik. Bylo jasné, kdo stál za dveřmi. Nemohl to být nikdo jiný, než Uzumaki Rikuto. Rin otevřel dveře a dlouze se Rikutovi zahleděl do očí.
"Jsi připravený postavit se největším nástrahám, které se hrdinovi mohou připlést do cesty na jeho cestě za vítězstvím srdce krásné panny?" Zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Sun Apr 15, 2018 12:25 am

Uzumaki Rikuto

No, nějakou chvíli trvalo, než Rin seběhl dolů. Rikuto už mezitím z kapsy vytáhl balení brambůrek. V tom ten retard rozrazil dveře a plácl klasickou rintardovinu. Rikuto se upřeně díval Rinovi do očí. Jeho práva ruka mezitím vklouzla do balení brambůrků. Jeden brambůrek uchopila a pomalu vložila do úst. Rikuto dál zíral na Rina, dokud nedochroupal brambůrek.
..ty moc dobře víš, že hlad porazím. Takže cajk..
Pravil s klidem a nabídl ze sáčku i Rinovi. Byli v akci, tak mohl.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Sun Apr 15, 2018 2:06 am

Kageyama Rin

"Neříkej, že jsi sem přišel jíst..." Povzdychl si Rin a zklamaně se podíval na balení brambůrek. "Víš proč jsi tu, že jo?" Zeptal se Rikuta opatrně. On Rikuto byl dost často takový zmatený, takže bylo možné, že si třeba myslel, že jde na maratón nějaké filmové série.
"Nepotkal jsi po cestě někoho? Itaneho? Taiyo?" Zeptal se na dvě osoby, které svoji účast potvrdily.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Sun Apr 15, 2018 4:39 pm

Uchiha Itane

Dnes byla ta velká akce u Rina. Po dlouhé době zasloužený odpočinek. Tak proč šel Itane zrovna tam? Asi měl rád risk a riziko a zvýšený krevní tlak. Měl dorazit i Rikuto, o komedii určitě nebude nouze.
Rin tedy sliboval, že bude i občerstvení. Itane se trochu obával, aby to nebylo něco jako nesmažené kuřecí řízečky nebo chlebíčky s plísní a máslem. Akitoshi tedy pro jistotu připravil pekáč sušenek... který  však mladý Uchiha takticky ztratil u popelnic a místo toho nakoupil nějaké dobroty v tom cool pekařství na rohu čtvrti Uchiha klanu. K tomu ještě dvě lahve malinovky, slané tyčky a praskací lízátka.
Pak tu byl ještě menší problém. Itane teď měl tak trochu plné ruce, takže jak zaklepat? Naštěstí to nemusel řešit, u dveří už stáli dva nosiči. I když, ne, raději to dá všechno Rinovi, Rikuto by to okamžitě sklidil. "Ajajajaj, už je to tady! Nazdar hoši," pozdravil R&R.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 126

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Sun Apr 15, 2018 5:17 pm

Inuzuka Ashi

Bolo veľmi zaujímavé, že ju ten chlapec od Uchihov pozval k "retardovi", alebo ako nazval toho svojho kamaráta, na nejakú hru. Hlavne, keď teraz nemala ani čo robiť a noví priatelia sa vždy hodia. Hlavne po tom, čo už prekonala svoj vlastný strach z cudzích rovesníkov a zbavila sa predsudkov. Keď to oznámila doma, matka bola z toho nadšená, že si Ashi našla ďalších kamarátov a hneď jej do rúk strčila krabicu s domácimi sušienkami s čokoládovými kúskami, ktoré upiekla.
Problém potom nastal v tom, že nejako zabudla, kde sa ten dom nachádza. Našťastie si približne pamätala ulicu a Shiromaru šiel s ňou. Kedy by Shiromaru s ňou nešiel, že je to tak. Avšak, konečne ucítila ten známy pach. Shiromaru zaštekal smerom k Itanemu, ktorého uzrel z diaľky. Ashi sa s krabicou sušienok v rukách vybrala za pachom a za štekaním Shiromara, ktorý sa rozbehol k trojici u dverí. Shiromaru, ktorý dobehol ako prvý, sa zastavil u Itaneho, veselo naňho zaštekal a začal vrtieť chvostom. Ashi sa tou dobou už dostala k trojici pachov, aj keď toho jedného už ľahko spoznala podľa hlasu vďaka jeho revu, ktorý počula snáď už z poloviny svojej cesty.
"Ahojte! Itane ma pozval, snáď to nevadí. Volám sa Inuzuka Ashi, veľmi ma teší!" zvolala celkom nadšeným a energetickým hlasom, keďže bola zároveň aj nervózna, ale aj unesená z toho, že spozná nových ľudí jej veku. Okrem toho jej nadšenia striedavo otáčala hlavu na trojicu, ale namiesto toho, aby sa im dívala do očí, sa "dívala" skôr na ich nos, čelo alebo dokonca aj bradu, keďže si ešte musí zvyknúť na ich hlasy a tým zistiť aj ich výšku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Mon Apr 16, 2018 3:42 pm

Uzumaki Rikuto

Jasný, abych se parádně najedl a vyhrál..
Pravil Rikuto sebejistě a ledabyle pokrčil rameny. Mezitím si pěkně sáhl opět do balíčku brambůrku a vytáhl další.
Nope..
Odpověděl opět jednoduše. Následně dorazil ještě šupák Uchiha. Rikuto měl zrovna plnou pusu, takže jenom zvedl ruku na pozdrav. A poté přišla..Hyuu...Inuzuka?! Rikuto se na nově příchozí podíval a lehce nadzvedl obočí nad pravým okem. Něco mu tu nesedělo. Může mít Inuzuka oči jako Hinami? A co když bude podvádět?! Bude si na ní muset dát pozor! Rikuto si oklepal ruku od brambůrek o Itaneho rameno a poté jí natáhl směrem k Ashi.
Uzumaki Rikuto..!
Pravil tak, jak to umí jen Rikuto. Takže spíš docela dost nahlas zakřičel no.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Mon Apr 16, 2018 4:02 pm

Kageyama Rin

Rikuto mu skoro ani nestihl odpovědět a Itane už byl tady. "Čau, Itane." Pozdravil Rin. Potom natáhl ruku směrem k obličeji mladého Uchihy a zatnul pěst. "Jsi připraven probojovat si cestu k vítězství?" Zeptal se tajemným tónem. Než mu ale Itane mohl odpovědět, objevila se další osoba. Byla to dívka, kterou Rin neznal. Podle všeho jí pozval Itane. To Rinovi vůbec nevadilo! Naopak, byl rád. Nepočítal s takovou účastí. Už se mu v hlavě začaly tvořit plány.
Otočil se směrem k Ashi a zasmál se jako nějaký záporák z Béčkového filmu. "Rád tě poznávám, Ashi." Řekl dost hlubokým hlasem. Potom si všiml, že sebou má nějakého pejska. "Oooo!" A najednou byl zase při svém starém já. "Ty jsi ale roztomilej." Natáhl k pejskovi ruku, podrbal ho na hlavě a jestli o končetinu nepřišel nějakým krutým způsobem, znovu se podíval na Ashi. "Kageyama Rin." Představil se. "Dnes v noci budu pánem vašeho osudu!"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 478

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Wed Apr 18, 2018 7:42 pm

Taiyō Kurama

Schovaná za vzdálenějším rohem pozorovala, jak se to u Rina začíná scházet. "Hmm počkat. Tady je něco špatně." říkala si pro sebe Taiyō. Začala přemýšlet, cože jí to vlastně Rin říkal, když jí k sobě zval, ale nemohla si přesně vybavit ty slova, jenom si vzpomněla jak sebevědomě a zapáleně při tom vypadal. Hold k sežrání. No jenže co teď s tím dortovým zákuskem, který byl plný jahod ve tvaru srdíček.  S tím tam přeci nemůže přijít. No jo, ale domu už se také vrátit nemůže. To by jí zabralo hrozně času.
Klid, jen klid. Jsi přece dobrá v genjutsu ne, kdyby něco, tak si jistě poradím? Nejtěžší bude proklouznout do kuchyně a dort poupravit. Jen ho nikdo nesmí vidět před tím. uklidňovala se v duchu Taiyō. Po tomhle konečně vyrazila ze svého úkrytu, jako kdyby nikdy ukrytá nebyla a jako kdyby nic pozdravila všechny. "Ahoj. Doufám, že se nečeká už jen na mě?" ale bylo jí jasné, že tak trochu čeká.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Wed Apr 18, 2018 11:51 pm

Uchiha Itane

Itane na Rinovo gesto zareagoval přesně jak se očekávalo... pověsil mu na ruku tašku s tím jídlem, co přinesl. Aneb jak se zbavit zátěže hned na začátku. "Tak kde je zbytek?" usmál se pobaveně, když v tom se u něj zastavilo něco chlupatého. Mladý Uchiha se rozzářil a okamžitě malého psíka podrbal za ušiskami. Krutý to kryptonit tu odhaloval. "Ahoj, Ashi. Tak jsi nás přeci vyčmuchala," dloubl si přátelským tónem, ale ve chvíli, kdy se Rin začal shýbat k Shiromarovi, jeho výraz se změnil na ten typický anime - zabiju tě! Nejrychlejší by bylo asi píchnout mu kunai do krku, k tomu teď byla ideální příležitost, ale nemohl vytáhnout všechny páky hned, tak to neudělal.
"Á, Taiyo, vždycky pozdě, ale přece!" ušklíbl se na ní, zatímco oplatil Rikutovo "oprášení ruky o bundu" , jen s tím rozdílem, že on ho natvrďáka flákl loktem zboku do žeber, když to nečekal. Rikutova kostra by to měla vydržet, tak co...
Ä pak udělal opět něco drsného, dál si dřepl k Shiromarovi a věnoval se jemu. Inu, priority na dnešní večer byly jasné. Ale Ashi tu samozřejmě taky rád viděl!

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 126

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Thu Apr 19, 2018 12:25 pm

Inuzuka Ashi

To, že bol jeden z pachov Uzumaki jej mohlo dojsť hneď, keďže jej skoro praskli ušné bubienky. Celá sa rozochvela a trochu nadskočila s čím jej vypadla krabica sušienok z rúk, ale rýchlo ju zase chytila, s čím trochu odstúpila od zdroja toho jakotu. Aj keď jej to zas tak nepomôže. Našťastie Itane ani ten takzvaný retard Rin neboli tak ujačaní a po chvíľkovom pískaní v ušiach bola už zase v poriadku. Aj keď Rin to zo začiatku uhral na hlbší hlas, ale v momente ho prezradil vyšší hlas, keď zbadal Shiromara. Prikývla si tak, keďže radšej sa bude sústrediť na pachy, ktoré sa jej daria už zapamätávať.
"Em... veľmi ma teší," prikývla znovu s priateľským úsmevom. Na Itaneho sa pobavene zazubila a šťuchnutím nohy ho jemne kopla do lýtka. "Jo, vyčmuchala som teba," reagovala na jeho konštatovanie so značným pobavením. Shiromaru sa zatiaľ nechal hladiť, pričom po ich rukách hľadal a čmuchal nejakú maškrtu v podobe nejakého kusu mäsa alebo inej dobroty. "A toto je Shiromaru," dodala nakoniec a kývla na psíka u nich, ktorý nadšene zaštekal, keď ho Ashi predstavila. Nehovoriac o tom, že aj on sám bol úplne bez seba, keď mal toľko pozornosti a vrtel u toho nadšene s chvostom. Keby mu tá pozornosť niečo dala, to by bolo ešte lepšie. Hneď na to ucítila ďalší blížiaci sa pach a automaticky sa otočila tým smerom, ale hneď ich dievča pozdravilo. "Ahoj!" zvolala s úsmevom, pričom sa dievčaťu pozerala niekam na čelo. Už z takého počtu nových neznámych ľudí bola trochu nervózna, ale znovu tie pochybovačné myšlienky zahnala. Vyzerá to ako na fajn bláznivú skupinku a nebude tu sama ako dievča, čo je tiež skvelé.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Thu Apr 19, 2018 2:53 pm

Uzumaki Rikuto

No a nová dívka málem shodila sušenky na zem! Ježiš to by bylo škody! No a taky pěkně Rikuta odignorovala a ruku mu nepodala. Což Rikuto zahrál na frajera a jen se pousmál a nataženou rukou si projel pačesy. Od akademie si je nechal trochu dorůst, vypadal pak jako větší frajer. Přece jen, jeho vzor se taky ostříhal až starší! No a aby toho nebylo málo, dostal ještě slušnou ranu loktem pod žebra, na což smutně zakňučel a něco si zamumlal pod vousy, kdyby nějaké měl.
Ahoj Tayio..
Pravil na jeho styl neobvykle klidně, protože si stále rukou mnul místo, kam dostal od Itaneho. Tohle si říkalo o nějakou revenge, ale ještě bylo příliš brzy. Navíc byl momentálně rád, že si konečně zapamatoval její jméno. Prej s nima chodila na akademii, což jí Rikuto odsouhlasil, i když jí nevěřil. Přece by si během hodiny všiml někoho s takovou barvou vlasů. Rintarda viděl vždycky.
Můžu hrát proti němu..?
Pravil Rikuto trochu nabručeně a ukázal na Itaneho. Teamwork op.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Thu Apr 19, 2018 3:25 pm

Kageyama Rin

No a jako na zavolanou se objevila i Taiyo. Vypadalo to, že tohle byli všichni. "Ahoj, Taiyo!" Zavolal na ní a začal mávat jako idiot. "Teď už se nečeká vůbec na nic. To je důležitý!" Ještě se otočil na pejska, kterého Ashi představila jako Shiromara. "Taky mám zvířecího parťáka! Kočku. Jmenuje se Koneko. A pokud vím, tak kočky a psi jsou od přírody největší kamarádi, takže jestli budeš chtít, Shiromaru, můžu ti jí přivolat!" Zazubil se na chlupáče.
No a pak Rikuto položil otázku, která Rina přivedla zpět do jeho tajemné game masterovské nálady. "Hm-hm-hm..." Zasmál se. "Rikuto, Rikuto. Svůj osud si budeš určovat sám svým rozhodováním. Nejsou žádná pravidla! HA-HA!" V pozadí se zablesklo. "Teda. Samozřejmě až na pravidla, který určím." Dodal zase normálním hlasem. "Tak jo! Pojďte dovnitř. Jestli si potřebujete odložit věci, můžete je nechat u mě v pokoji."

"A tak se vyzyvatelé přesunuli dovnitř. Pán jeskyně - Kageyama Rintaro-sama je dovedl na místo, kde začne jejich dobrodružství - do podkroví. Právě tam už byl připraven stůl, u kterého stálo celkem šest židlí. Jedno místo v čele stolu před sebou mělo třípanelovou zástěnu. Na stole bylo několik různých druhů kostek. Spousta papíru a tužek."


Která místa si vyberete?:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Sat Apr 28, 2018 7:18 pm

Uzumaki Rikuto

Fajn, focus Itane..
Prohlásil Rikuto ledabyle a mávl rukou, jakože tím končí venkovní debatu a jde se dovnitř. Mezitím zmuchlal už prázdný balíček chipsů a hodil ho do popelnice před dveřmi. Následně tedy pokračoval za Rinem, kde je čekal stůl. No, bylo už předem jasný, kam si Rikuto sedne. Skoro se až rozeběhl, aby se dostal do čela naproti Rinovi, zde se pohodlně usadil. Sundal si batůžek ze zad a dal si ho na klín, následně začal vyndavat nějaké vychlazené plechovky se sladkým pitím a spousty dalších dobrot. No, Rikuto měl o dnešní aktivitě asi jasno.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Sat Apr 28, 2018 8:42 pm

Uchiha Itane

Itane si ztrápeně odfoukl. "Pche... měl jsem se nasmradit nějakou voňavkou..." pak se však na Ashi usmál. Bylo mu jasné, že by ho poznala tak jako tak. Jediné, co na ní platilo byla plenková bomba a tu už ani jeden nějaký ten rok neprovozovali.
No a jelikož to vypadalo, že už tu byli všichni účastníci, začal se Rin chovat víc jako vypravěč pohádek než jako retard a hodlal je uvrhnout do víru hry. Rikuto samozřejmě začal hned šířit týmovou náladu, takže se mohlo taky stát, že tu zachvíli budou mít o jednoho Uzumakiho míň.
Vzhledem k tomu, že většinu Itaneho nákladu měl na ruce Rin, tak kdyžtak pomohl jen Ashi dovnitř s věcmi. Původně tedy chtěl vzít jen Shiromara, ale to by bylo moc rychlé, tak si to nechal raději na později.
Co se výběru místa týkalo, takticky počkal a vzal si místo vedle mladé Inuzuky. Víc Ashi znamenalo více Shiromara!

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 126

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Sat Apr 28, 2018 10:44 pm

Inuzuka Ashi

Vo väčšine prípadov mlčala a snažila sa registrovať hlasy, za ktorými sa vždy pootočila. Aj keď nič nevravela, milo sa usmievala, pretože táto banda šialencov bola celkom zábavná, aj keď trochu hlučná. Za to Shiromaru si to úplne užíval a striedavo všetkých pozoroval, pričom sem-tam súhlasne zaštekal na nejaké veci, keďže chcel byť súčasťou konverzácie. A taktiež aj bol, keď mu Rin dal takú neodolateľnú ponuku. Súhlasne zaštekal, aj keď on a ostatná zver... ktovie, možno oni budú kámoši! Možno najlepší! Zatiaľ, čo mal Shiromaru hlbokomyseľnú a plodnú konverzáciu s Rinom, Ashi svoju pozornosť obrátila na Itaneho, ktorý reagoval na jej odpoveď.
"To by ti až tak nepomohlo. Záleží na tom, aká by bola silná a koľko by si toho mal na seba napatlané," oboznámila ho so skutočnosťou sprevádzaným pobaveným smiechom. Následne ďalej s úsmevom pozorovala partiu kamarátov a mlčky ich nasledovala, keď vkročili do domu. Shiromaru išiel prvý, samozrejme. Vždy Ashi upozornil na niečo, u čoho by sa mohla zabiť. Ashi mala len krabicu so sušienkami, takže moc pomôcť nepotrebovala. So svižným krokom nasledovala ostatných. Potom sa zastavila v miestnosti, kde sa bude konať tá sranda. Shiromaru dobehol k stolu, takže ho musela Ashi nasledovať. Chvíľku netušila, čo robiť, až keď ju Shiromaru upozornil, že by sa mohla posadiť, keď sa posádzali aj ostatný. Posadila sa naľavo od Rina a krabicu si nechala položenú na nohách. Shiromaru sa zase usadil ako najväčší pán vedľa nej, ale keď prišiel Itane, zvedavo sa naňho pozrel, pričom mal aj celkom prísny výraz, akoby ho vyzýval, že čo tu chce.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 478

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Tue May 01, 2018 8:56 pm

Taiyō Kurama

Taiyō to přiznává nerada, ale ten pes jí štval. Bral na sebe všechnu pozornost. Cože? Já žárlím na psa? uvědomila si při tom a dala si imaginární pohlavek, aby se probrala.
No a pak už se šlo tedy do podkroví, kde už měl Rin všechno připravené. Taiyō musela uznat, že si vážně máknul a skvěle to připravil. Dort v krabici zatím odložila stranou a posadila se napravo od Rina, aby měla Ashi pod dohledem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Tue May 01, 2018 9:17 pm

Kageyama Rintaro-sama

Všichni si tedy vybrali svoje místa. Rin se na chvíli schoval za zastěnu. "Hm-hm-hm..." Ozval se tajemný smích. V pokoji najednou zhaslo světlo.

"Vyzyvatelé." Ozval se Rinův hluboký hlas. "Jste připraveni vkročit na horu .. Eee.. Konohakiri a získat poklad, který zde uschoval zlý obr... Eee...Hokagemaru..?" Na chvíli se odmlčel. "Před každým z vás leží několik papírů a tužek. Každý si jeden vemte a napište si jméno, rasu, povolání a zajímavosti. Začneme povoláním. To vám náhodně vyberu já. Začneme u Rikuta, protože je nejhloupější. Povolání je celkem šest. Bojovník, léčitel, lučištník, ninja, stopař a zahradník."
(rozlosuju je přes random.org, aby to fakt bylo náhodný :-D)

Světlo se znovu rozsvítilo. Nebylo ale tak intenzivní jako když sem skupina vešla. Vypadalo to, že Rin má pod stolem ovládání a bude ho mít celý večer pod kontrolou.

"Rikuto." Podíval se na svého bělovlasého přítele. "Budeš lučištník." Potom se otočil na Uchihu. "Itane, Itane." Vypadalo to, že si Rin za zástěnou s něčím točil. "Zahradník."
Potom se podíval na Ashi. "Ashi, budeš ninja. A .... Shiromaru bude stopař." Už zbývala jen Taiyo. Rin se na ní záhadně usmál a začal zase točit. "Taiyo, budeš bojovník! Bojovnice."
Potom práskl rukama do stolu, že z něj všechno málem spadlo. "Máte to?" Zeptal se. "Teď mi řekněte, jak se budou vaše postavy jmenovat, ať si to můžu napsat."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Wed May 02, 2018 6:00 pm

Uzumaki Rikuto

A než si Rikuto vůbec stihl načnout limonádu, tak to všechno začalo. Rikuto si tu limonádu ale stejně otevřel a spokojeně se napil.
Lučištník..hmm..
Položil si pravou ruku na bradu a zamyslel se. Přemýšlel, co bude jeho práce ve skupině. Asi stát vzadu a střílet? Jednoduché. Rikuto se zase napil limonády, ale to byla osudová chyba. Limonáda okamžitě vyletěla nosem ven.
ZAHRADNÍK?!
Zakřičel a pravou rukou začal ukazovat na Itaneho a smát se. Konečně dostal roli, jakou si zasloužil! Do toho všeho smíchu párkrát bouchl do stolu. Následně se uklidnil, posadil a propletl ruce.
Rikutron..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 478

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Wed May 02, 2018 8:44 pm

Taiyō Kurama

Taiyō si před sebe vzala papír a tužku. Raději si hned nahoru papíru napsala, že bude muset vymyslet jméno, rasu a zajímavosti, protože povolání vybral náhodně Rin. Vypadal při tom strašně tajemně. Očividně si to užíval. Taiyō se musela pousmát, tedy až do doby, než na ní padlo povolání bojovník. "Bojovník...? To asi není pro mě. Zahradník by ke mně šlo jistě lépe." Taiyō si úplně na bojovníka nevěřila ani ve fantazii.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Thu May 03, 2018 1:12 pm

Uchiha Itane

Samozřejmě, že nemohl říct Shiromarovi, že chtěl jeho. Tak se jen smutně zadíval na tu židli a nakonec rezignovaně zabral poslední volné místo vedle Taiyo. Aspoň bude mít chlupáče přímo před sebou a též bude v dosahu Rikuta, aby ho v případě nouze nějak usměrnil. Třeba do podlahy.
Pak už Rin spustil svojí magii. Nebo co to mělo být. Rozdal gear, začalo se zapisovat. A taky začal losovat nějaké random.. věci. Rikuto byl lučišník... s trochou štěstí bez luku. Itane byl... zahradník! Oh, wait, to byl vlastně on. Na moment se zatvářil trochu zklamaně, ale pak nad tím mávl rukou a rozesmál se. "Všichni se budete bát mých mocných pivoněk!" prohlásil hrdě, zatímco se naklonil k Taiyo a dodal: "Jsou pivoňky kytky, žejo?" On na tu botaniku zrovna moc nebyl.
"Mé jméno bude... Orion!" vypadlo z něj naprosto random. Ale snažil se to uhrát na fantazii, takže se zatvářil drsně. Díky bohu, že to aspoň Ashi nemohla vidět.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 126

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Thu May 03, 2018 10:42 pm

Inuzuka Ashi

Shiromaru bol veľmi spokojný, že vyhral svoje miesto, ktoré si zabral a zavrtel chvostom. Potom položil predné labky na stôl, aby naň videl. Zatiaľ Ashi presunula svôj pohľad na Rina, alebo teda na tú zástenu a s nadšením ho počúvala. Pri jej výrazoch napätia bolo vidno, že sa do tejto hry začína ponárať. Pri každej zmene hlasu, keď hovoril tajomne, spojila ruky u svojej hrudi, otvorila ústa a s hrobovým mlčaním s udiveným a zvedavým výrazom vyčkávala, čo bude ďalej.
Následne sa trochu zarazila, keď spomenul, že majú písať nejaké veci na papier. To bola jej slabá stránka hneď po čítaní. Rukami nahmatala papier a ceruzku, prstami si naznačila, kde sú hrany papiera a pripravila si ruku k okraju na písanie. Shiromaru toto neriešil, on stihol svoj papier postlintať, keď dychčal s vyplazeným jazykom. Lenže! Potom prišlo k rozdeľovaniu povolaní. Ashi s obrovským napätím čakala, čo padne na ňu a následne nadšene zamávala rukami. Ale keď na Itaneho spadol záhradník, nemohla sa nezasmiať. Ale aj ten smiech ju hneď prešiel, keďže Rin rukami práskol do stolu, z čoho nadskočila. Mená, mená.. je treba vymyslieť meno.
"Shiromaru chce byť Majster Ňufal," oznámila, keď Shiromaru niečo zaštekal a potom si premnula bradu. "A ja budem... budem... ha...PČÍK! v strede jej vety, kedy sa snažila za pochodu vymyslieť meno, pričom jej žiadne nenapadalo, si nečakane kýchla.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Fri May 04, 2018 3:53 pm

Kageyama Rin

Rin vypadal spokojeně, protože mu všichni řekli svá jména. Na nic nečekal a hned si je zapsal. "Takže Rikuto je Rikutron, Itane je Orion, Taiyo je Zahradník, Shiromaru je Mistr Ňufal a Ashi Ha-Pčík." Říkal si hezky potichu pro sebe při psaní. "Teď rasu. Asi by bylo nejlepší vybrat to podle jména. Co se k nim nejvíc hodí. Tak si pište. Rikutron je na půl pes, na půl člověk. Orion je velký pohledný skřet. Zahradník je krásná elfka. Mistr Ňufal bude zkušený trpaslík a Ha-Pčík je člověk!" Rin se tvářil skutečně hrdě. Prohlédl si každého účastníka u stolu. Chtěl vidět jejich spokojené výrazy. "Teď ještě rychle ty zajímavosti a jdem hrát. Každý si můžete vymyslet jednu věc o svojí postavě. Druhou pak vymyslím já. Něco jako, že se o něm třeba říká, že je neomylný střelec nebo tak něco."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 540

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Fri May 04, 2018 6:59 pm

Uzumaki Rikuto

Rikuto vytáhl z batůžku papírový ubrousek a utřel si nos, pusu a vlastně celý obličej. Následně utřel i stůl, na který trochu ubryndl. Během toho samozřejmě pozorně poslouchal.
Já mám dotaz..!
Pravil Rikuto a zvedl ruku jako ve škole, dokud neměl pozornost pána jeskyně.
Mám jen psí hlavu a ocas že jo? Myslím, že tohle by asi nezvládlo moc střílet lukem..
Pravil a ukázal na psa, kterého měla vedle sebe jejich Inuzuka kamarádka. Mezitím začal Rikuto zkoušet, jak by se asi střílelo z luku packama, aby všem naznačil, že to prostě nejde.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    

Návrat nahoru Goto down
 
Kostky jsou vrženy!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Speciální mise :: Speciální mise-
Přejdi na: