Naruto text-based RPG game.
 
PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kostky jsou vrženy!

Goto down 
AutorZpráva
Red

avatar

Poèet pøíspìvkù : 499
Join date : 29. 02. 16
Age : 25

PříspěvekPředmět: Kostky jsou vrženy!    Sat Apr 14, 2018 8:23 pm

Venku se konečně setmělo. Blížil se večer a Rin už měl skoro všechno připravené. Momentálně se nacházel v podkroví jejich domku, kde normálně odkládali všechny nepotřebné věci, čehož samozřejmě pořádně využil. Měli tu starý stůl, židle. Stačilo to jen trochu oprášit a bylo to zase použitelné.

Uprostřed místnosti byl tedy stůl. Na něm židle. Papíry, tužky. Rin připravil i občerstvení, aby jeho hosté neumřeli hlady, až tu budou. Tak nějak tušil, že všichni budou vyžírky a sami nic nepřinesou. Byl ale ochotný tenhle malý fakt přehlédnout. Moc se těšil na to, že si konečně užije večer plný zábavy.

Bylo tu celkem pět míst + jeho game masterovská židlička. Pozval několik lidí, ale ne všichni se ozvali zpátky. Navíc někdo měl určitě něco jiného.

Čekal už jen na to, až se ozve první zazvonění nebo zaklepání na dveře.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto

avatar

Poèet pøíspìvkù : 461
Join date : 29. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Sun Apr 15, 2018 12:04 am

Uzumaki Rikuto

Rikuto nehodlal riskovat, že by někde seděl několik hodin bez jídla. Takže narozdíl od ostatních vyrazil v plné polní. Na zádech měl svůj klasický batůžek, který jako vždy obsahoval jednu přeslazenou limonádu a sposlusty menších boxů plných jídla všeho druhu. Rikuto věděl, že se možná budou vybírat figurky a on musel mít tu nejvíc cool, takže vyrazil schválně napřed. Musel tam být první. Doběhl ke dveřím, pravou rukou si setřel kapičky potu z čela a následně dost hlasitě zaklepal na dveře. Spíš zamlatil.
Eeeeeya!!
Zaječel.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red

avatar

Poèet pøíspìvkù : 499
Join date : 29. 02. 16
Age : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Sun Apr 15, 2018 12:20 am

Kageyama Rin

Když uslyšel zaklepání, na tváři se mu objevil lišácký úsměv. "První vyzyvatel." Zašeptal tajemným hlasem a zlověstně se zasmál. Potom seběhl dolů ze schodů a bleskově se dostal ke dveřím. Už uvnitř slyšel ten retardovaný výkřik. Bylo jasné, kdo stál za dveřmi. Nemohl to být nikdo jiný, než Uzumaki Rikuto. Rin otevřel dveře a dlouze se Rikutovi zahleděl do očí.
"Jsi připravený postavit se největším nástrahám, které se hrdinovi mohou připlést do cesty na jeho cestě za vítězstvím srdce krásné panny?" Zeptal se.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto

avatar

Poèet pøíspìvkù : 461
Join date : 29. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Sun Apr 15, 2018 12:25 am

Uzumaki Rikuto

No, nějakou chvíli trvalo, než Rin seběhl dolů. Rikuto už mezitím z kapsy vytáhl balení brambůrek. V tom ten retard rozrazil dveře a plácl klasickou rintardovinu. Rikuto se upřeně díval Rinovi do očí. Jeho práva ruka mezitím vklouzla do balení brambůrků. Jeden brambůrek uchopila a pomalu vložila do úst. Rikuto dál zíral na Rina, dokud nedochroupal brambůrek.
..ty moc dobře víš, že hlad porazím. Takže cajk..
Pravil s klidem a nabídl ze sáčku i Rinovi. Byli v akci, tak mohl.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red

avatar

Poèet pøíspìvkù : 499
Join date : 29. 02. 16
Age : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Sun Apr 15, 2018 2:06 am

Kageyama Rin

"Neříkej, že jsi sem přišel jíst..." Povzdychl si Rin a zklamaně se podíval na balení brambůrek. "Víš proč jsi tu, že jo?" Zeptal se Rikuta opatrně. On Rikuto byl dost často takový zmatený, takže bylo možné, že si třeba myslel, že jde na maratón nějaké filmové série.
"Nepotkal jsi po cestě někoho? Itaneho? Taiyo?" Zeptal se na dvě osoby, které svoji účast potvrdily.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1652
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Sun Apr 15, 2018 4:39 pm

Uchiha Itane

Dnes byla ta velká akce u Rina. Po dlouhé době zasloužený odpočinek. Tak proč šel Itane zrovna tam? Asi měl rád risk a riziko a zvýšený krevní tlak. Měl dorazit i Rikuto, o komedii určitě nebude nouze.
Rin tedy sliboval, že bude i občerstvení. Itane se trochu obával, aby to nebylo něco jako nesmažené kuřecí řízečky nebo chlebíčky s plísní a máslem. Akitoshi tedy pro jistotu připravil pekáč sušenek... který  však mladý Uchiha takticky ztratil u popelnic a místo toho nakoupil nějaké dobroty v tom cool pekařství na rohu čtvrti Uchiha klanu. K tomu ještě dvě lahve malinovky, slané tyčky a praskací lízátka.
Pak tu byl ještě menší problém. Itane teď měl tak trochu plné ruce, takže jak zaklepat? Naštěstí to nemusel řešit, u dveří už stáli dva nosiči. I když, ne, raději to dá všechno Rinovi, Rikuto by to okamžitě sklidil. "Ajajajaj, už je to tady! Nazdar hoši," pozdravil R&R.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mina

avatar

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 27. 07. 17

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Sun Apr 15, 2018 5:17 pm

Inuzuka Ashi

Bolo veľmi zaujímavé, že ju ten chlapec od Uchihov pozval k "retardovi", alebo ako nazval toho svojho kamaráta, na nejakú hru. Hlavne, keď teraz nemala ani čo robiť a noví priatelia sa vždy hodia. Hlavne po tom, čo už prekonala svoj vlastný strach z cudzích rovesníkov a zbavila sa predsudkov. Keď to oznámila doma, matka bola z toho nadšená, že si Ashi našla ďalších kamarátov a hneď jej do rúk strčila krabicu s domácimi sušienkami s čokoládovými kúskami, ktoré upiekla.
Problém potom nastal v tom, že nejako zabudla, kde sa ten dom nachádza. Našťastie si približne pamätala ulicu a Shiromaru šiel s ňou. Kedy by Shiromaru s ňou nešiel, že je to tak. Avšak, konečne ucítila ten známy pach. Shiromaru zaštekal smerom k Itanemu, ktorého uzrel z diaľky. Ashi sa s krabicou sušienok v rukách vybrala za pachom a za štekaním Shiromara, ktorý sa rozbehol k trojici u dverí. Shiromaru, ktorý dobehol ako prvý, sa zastavil u Itaneho, veselo naňho zaštekal a začal vrtieť chvostom. Ashi sa tou dobou už dostala k trojici pachov, aj keď toho jedného už ľahko spoznala podľa hlasu vďaka jeho revu, ktorý počula snáď už z poloviny svojej cesty.
"Ahojte! Itane ma pozval, snáď to nevadí. Volám sa Inuzuka Ashi, veľmi ma teší!" zvolala celkom nadšeným a energetickým hlasom, keďže bola zároveň aj nervózna, ale aj unesená z toho, že spozná nových ľudí jej veku. Okrem toho jej nadšenia striedavo otáčala hlavu na trojicu, ale namiesto toho, aby sa im dívala do očí, sa "dívala" skôr na ich nos, čelo alebo dokonca aj bradu, keďže si ešte musí zvyknúť na ich hlasy a tým zistiť aj ich výšku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto

avatar

Poèet pøíspìvkù : 461
Join date : 29. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Mon Apr 16, 2018 3:42 pm

Uzumaki Rikuto

Jasný, abych se parádně najedl a vyhrál..
Pravil Rikuto sebejistě a ledabyle pokrčil rameny. Mezitím si pěkně sáhl opět do balíčku brambůrku a vytáhl další.
Nope..
Odpověděl opět jednoduše. Následně dorazil ještě šupák Uchiha. Rikuto měl zrovna plnou pusu, takže jenom zvedl ruku na pozdrav. A poté přišla..Hyuu...Inuzuka?! Rikuto se na nově příchozí podíval a lehce nadzvedl obočí nad pravým okem. Něco mu tu nesedělo. Může mít Inuzuka oči jako Hinami? A co když bude podvádět?! Bude si na ní muset dát pozor! Rikuto si oklepal ruku od brambůrek o Itaneho rameno a poté jí natáhl směrem k Ashi.
Uzumaki Rikuto..!
Pravil tak, jak to umí jen Rikuto. Takže spíš docela dost nahlas zakřičel no.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red

avatar

Poèet pøíspìvkù : 499
Join date : 29. 02. 16
Age : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Mon Apr 16, 2018 4:02 pm

Kageyama Rin

Rikuto mu skoro ani nestihl odpovědět a Itane už byl tady. "Čau, Itane." Pozdravil Rin. Potom natáhl ruku směrem k obličeji mladého Uchihy a zatnul pěst. "Jsi připraven probojovat si cestu k vítězství?" Zeptal se tajemným tónem. Než mu ale Itane mohl odpovědět, objevila se další osoba. Byla to dívka, kterou Rin neznal. Podle všeho jí pozval Itane. To Rinovi vůbec nevadilo! Naopak, byl rád. Nepočítal s takovou účastí. Už se mu v hlavě začaly tvořit plány.
Otočil se směrem k Ashi a zasmál se jako nějaký záporák z Béčkového filmu. "Rád tě poznávám, Ashi." Řekl dost hlubokým hlasem. Potom si všiml, že sebou má nějakého pejska. "Oooo!" A najednou byl zase při svém starém já. "Ty jsi ale roztomilej." Natáhl k pejskovi ruku, podrbal ho na hlavě a jestli o končetinu nepřišel nějakým krutým způsobem, znovu se podíval na Ashi. "Kageyama Rin." Představil se. "Dnes v noci budu pánem vašeho osudu!"

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa

avatar

Poèet pøíspìvkù : 390
Join date : 29. 03. 16

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Wed Apr 18, 2018 7:42 pm

Taiyō Kurama

Schovaná za vzdálenějším rohem pozorovala, jak se to u Rina začíná scházet. "Hmm počkat. Tady je něco špatně." říkala si pro sebe Taiyō. Začala přemýšlet, cože jí to vlastně Rin říkal, když jí k sobě zval, ale nemohla si přesně vybavit ty slova, jenom si vzpomněla jak sebevědomě a zapáleně při tom vypadal. Hold k sežrání. No jenže co teď s tím dortovým zákuskem, který byl plný jahod ve tvaru srdíček.  S tím tam přeci nemůže přijít. No jo, ale domu už se také vrátit nemůže. To by jí zabralo hrozně času.
Klid, jen klid. Jsi přece dobrá v genjutsu ne, kdyby něco, tak si jistě poradím? Nejtěžší bude proklouznout do kuchyně a dort poupravit. Jen ho nikdo nesmí vidět před tím. uklidňovala se v duchu Taiyō. Po tomhle konečně vyrazila ze svého úkrytu, jako kdyby nikdy ukrytá nebyla a jako kdyby nic pozdravila všechny. "Ahoj. Doufám, že se nečeká už jen na mě?" ale bylo jí jasné, že tak trochu čeká.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1652
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Wed Apr 18, 2018 11:51 pm

Uchiha Itane

Itane na Rinovo gesto zareagoval přesně jak se očekávalo... pověsil mu na ruku tašku s tím jídlem, co přinesl. Aneb jak se zbavit zátěže hned na začátku. "Tak kde je zbytek?" usmál se pobaveně, když v tom se u něj zastavilo něco chlupatého. Mladý Uchiha se rozzářil a okamžitě malého psíka podrbal za ušiskami. Krutý to kryptonit tu odhaloval. "Ahoj, Ashi. Tak jsi nás přeci vyčmuchala," dloubl si přátelským tónem, ale ve chvíli, kdy se Rin začal shýbat k Shiromarovi, jeho výraz se změnil na ten typický anime - zabiju tě! Nejrychlejší by bylo asi píchnout mu kunai do krku, k tomu teď byla ideální příležitost, ale nemohl vytáhnout všechny páky hned, tak to neudělal.
"Á, Taiyo, vždycky pozdě, ale přece!" ušklíbl se na ní, zatímco oplatil Rikutovo "oprášení ruky o bundu" , jen s tím rozdílem, že on ho natvrďáka flákl loktem zboku do žeber, když to nečekal. Rikutova kostra by to měla vydržet, tak co...
Ä pak udělal opět něco drsného, dál si dřepl k Shiromarovi a věnoval se jemu. Inu, priority na dnešní večer byly jasné. Ale Ashi tu samozřejmě taky rád viděl!

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Mina

avatar

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 27. 07. 17

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Thu Apr 19, 2018 12:25 pm

Inuzuka Ashi

To, že bol jeden z pachov Uzumaki jej mohlo dojsť hneď, keďže jej skoro praskli ušné bubienky. Celá sa rozochvela a trochu nadskočila s čím jej vypadla krabica sušienok z rúk, ale rýchlo ju zase chytila, s čím trochu odstúpila od zdroja toho jakotu. Aj keď jej to zas tak nepomôže. Našťastie Itane ani ten takzvaný retard Rin neboli tak ujačaní a po chvíľkovom pískaní v ušiach bola už zase v poriadku. Aj keď Rin to zo začiatku uhral na hlbší hlas, ale v momente ho prezradil vyšší hlas, keď zbadal Shiromara. Prikývla si tak, keďže radšej sa bude sústrediť na pachy, ktoré sa jej daria už zapamätávať.
"Em... veľmi ma teší," prikývla znovu s priateľským úsmevom. Na Itaneho sa pobavene zazubila a šťuchnutím nohy ho jemne kopla do lýtka. "Jo, vyčmuchala som teba," reagovala na jeho konštatovanie so značným pobavením. Shiromaru sa zatiaľ nechal hladiť, pričom po ich rukách hľadal a čmuchal nejakú maškrtu v podobe nejakého kusu mäsa alebo inej dobroty. "A toto je Shiromaru," dodala nakoniec a kývla na psíka u nich, ktorý nadšene zaštekal, keď ho Ashi predstavila. Nehovoriac o tom, že aj on sám bol úplne bez seba, keď mal toľko pozornosti a vrtel u toho nadšene s chvostom. Keby mu tá pozornosť niečo dala, to by bolo ešte lepšie. Hneď na to ucítila ďalší blížiaci sa pach a automaticky sa otočila tým smerom, ale hneď ich dievča pozdravilo. "Ahoj!" zvolala s úsmevom, pričom sa dievčaťu pozerala niekam na čelo. Už z takého počtu nových neznámych ľudí bola trochu nervózna, ale znovu tie pochybovačné myšlienky zahnala. Vyzerá to ako na fajn bláznivú skupinku a nebude tu sama ako dievča, čo je tiež skvelé.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto

avatar

Poèet pøíspìvkù : 461
Join date : 29. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Thu Apr 19, 2018 2:53 pm

Uzumaki Rikuto

No a nová dívka málem shodila sušenky na zem! Ježiš to by bylo škody! No a taky pěkně Rikuta odignorovala a ruku mu nepodala. Což Rikuto zahrál na frajera a jen se pousmál a nataženou rukou si projel pačesy. Od akademie si je nechal trochu dorůst, vypadal pak jako větší frajer. Přece jen, jeho vzor se taky ostříhal až starší! No a aby toho nebylo málo, dostal ještě slušnou ranu loktem pod žebra, na což smutně zakňučel a něco si zamumlal pod vousy, kdyby nějaké měl.
Ahoj Tayio..
Pravil na jeho styl neobvykle klidně, protože si stále rukou mnul místo, kam dostal od Itaneho. Tohle si říkalo o nějakou revenge, ale ještě bylo příliš brzy. Navíc byl momentálně rád, že si konečně zapamatoval její jméno. Prej s nima chodila na akademii, což jí Rikuto odsouhlasil, i když jí nevěřil. Přece by si během hodiny všiml někoho s takovou barvou vlasů. Rintarda viděl vždycky.
Můžu hrát proti němu..?
Pravil Rikuto trochu nabručeně a ukázal na Itaneho. Teamwork op.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red

avatar

Poèet pøíspìvkù : 499
Join date : 29. 02. 16
Age : 25

PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    Thu Apr 19, 2018 3:25 pm

Kageyama Rin

No a jako na zavolanou se objevila i Taiyo. Vypadalo to, že tohle byli všichni. "Ahoj, Taiyo!" Zavolal na ní a začal mávat jako idiot. "Teď už se nečeká vůbec na nic. To je důležitý!" Ještě se otočil na pejska, kterého Ashi představila jako Shiromara. "Taky mám zvířecího parťáka! Kočku. Jmenuje se Koneko. A pokud vím, tak kočky a psi jsou od přírody největší kamarádi, takže jestli budeš chtít, Shiromaru, můžu ti jí přivolat!" Zazubil se na chlupáče.
No a pak Rikuto položil otázku, která Rina přivedla zpět do jeho tajemné game masterovské nálady. "Hm-hm-hm..." Zasmál se. "Rikuto, Rikuto. Svůj osud si budeš určovat sám svým rozhodováním. Nejsou žádná pravidla! HA-HA!" V pozadí se zablesklo. "Teda. Samozřejmě až na pravidla, který určím." Dodal zase normálním hlasem. "Tak jo! Pojďte dovnitř. Jestli si potřebujete odložit věci, můžete je nechat u mě v pokoji."

"A tak se vyzyvatelé přesunuli dovnitř. Pán jeskyně - Kageyama Rintaro-sama je dovedl na místo, kde začne jejich dobrodružství - do podkroví. Právě tam už byl připraven stůl, u kterého stálo celkem šest židlí. Jedno místo v čele stolu před sebou mělo třípanelovou zástěnu. Na stole bylo několik různých druhů kostek. Spousta papíru a tužek."


Která místa si vyberete?:
 

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kostky jsou vrženy!    

Návrat nahoru Goto down
 
Kostky jsou vrženy!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Psychologický test logického uvažování

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Speciální mise-
Přejdi na: