Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Hyuuga Hinami

Goto down 
AutorZpráva
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Hyuuga Hinami   Wed Jul 29, 2015 8:52 pm

Jméno:
Hinami 
Věk:
12
Místo původu:
Konoha 
Hodnost:
Chuunin
Pohlaví:
Klan:
Hyuuga
Kekkei Genkai:
Byakugan


Styl boje:
Hinami se specializuje na boj z blízka(kdo by to byl u Hyuugy řekl, že).
Taijutsu:
V tomhle ohledu Hinami vyniká, neboť to, jakožto členka Hyuuga klanu, má doslova v krvi. I když by to do ní nikdo na pohled neřekl, její rány jsou rychlé a bolestivé.
Ninjutsu:
Kromě technik z akademie, které se jí podařilo poměrně rychle ovládnout, umí jen jednu další techniku. Umí velmi dobře manipulovat s chakrou, proto se nějaká nová jutsu může poměrně snadno naučit. Stejně tak by jí mohly jít i léčebné techniky, které se do budoucna hodlá naučit. 
Genjutsu:
Neovládá, jediné, co zvládne, je uvolnit se z genjutsu pomocí Kai.
Kekkei Genkai:
Byakugan - Uživatel Byakuganu má téměř 360 stupňové zorné pole s výjimkou malého asi centimetrového slepého místa za prvním hrudním obratlem(mezi lopatkami), který je jeho jediná známá slabina. Uživatelé Byakuganu vidí cokoli v rozsahu 50 metrů kolem nich, což z nich dělá bojové experty na blízko. Byakugan také dává uživateli schopnost vidět skrz cokoliv na extrémně dlouhé vzdálenosti(Vzdálenost v závislosti na vytrénování, mohou to být až desítky kilometrů).
Jeden z nejmocnějších aspektů Byakuganu je schopnost vidět vnitřní chakrový oběh (Keirakukei). Pokud je Byakugan dostatečně vyvinutý, může uživatel vidět jednotlivé chakra body, které umožňují zastavit úplně protivníkův tok chakry tak, že oponent nemůže vykonávat techniky, které vyžadují použití chakry, nebo naopak proud uspíšit. Mistři Byakuganu mohou dokonce zabit jediným úderem.
Poslední schopností Byakuganu je vypouštění chakry z celého těla. Málo shinobi toto dokázalo a pouze Hyuugové na to mají talent odmala a právě díky tomu se lehce dostávají z mnoha Genjutsu, i když jsou sami na tuto oblast mírně řečeno leví.
Hinami ovládá svůj Byakugan skvěle vzhledem k jejímu věku. Vidí skrz předměty na vzdálenost jednoho kilometru. Vidí tok chakry i chakrové body a dokáže ze všech svých tenketsu vypouštět chakru.
Zbraň, vybavení:
kunaie, shurikeny, výbušné lístky, bombičky a struny – aneb klasická výbava shinobi, dále s sebou nosí nějaké ty obvazy a speciální léčivou mast klanu Hyuuga.
 
Podstata:
Suiton - voda
 
Techniky: 
Techniky z akademie + chození po voděTréninky:
1.trénink - Zlepšení rychlosti a přesnosti úderů při používání Jūkenu. 
2.trénink - Kontrola chakry a manipulace s vodní podstatou

Vlastnosti:
Hinami je milá a přátelská osoba, která s radostí pomáhá ostatním(připadá si tak užitečně). Je velmi empatická a už od pohledu dokáže říci, jestli danou osobu něco netrápí. Naslouchá ostatním, ať už jde o problémy, úspěchy či cokoliv jiného. Sama se však moc nesvěřuje. Pokud jí něco trápí, nechává si to pro sebe a snaží se si to vyřešit pokud možno sama, protože nechce svými problémy zatěžovat ostatní, kteří mají určitě své starosti. Navenek se však snaží tvářit vesele s úsměvem na tváři. Dalo by se říci, že myslí víc na ostatní než na sebe. Často se také podceňuje.
Oblíbené: příběhy(ať už strašidelné, romantické nebo dobrodružné), motýly a světlušky, květiny, své sourozence a přátele
Neoblíbené: pavouci a hadi, hádky(obzvláště ty, ve kterých skončí mezi oběma stranami), nespravedlnost
 
Sen:
Stát se velmi silnou kunoichi – důvody a) uznání otce a dědečka b) možnost pomoci více lidem
 
Životopis postavy:
Hinami se narodila jako prostřední ze tří dětí a to hned do vedení klanu. Její dědeček byl a je vůdcem klanu a její otec se jím měl stát hned po něm. Možná také proto od ní dost očekávali, sice ne tolik jako od jejího bratra, ale dost. Za svůj život si nejednou musela vyslechnout onu větu „Proč nemůžeš být víc jako tvůj bratr.“ a „Tvůj bratr ve tvém věku tohle a tamto..“, což jí dosti ubíralo na sebevědomí. Avšak i přes to měla svého bratra moc ráda a on zase jí. Dával na ní pozor už od malička, utěšoval, povzbuzoval a pomáhal jí, kdykoliv potřebovala. O to se sice snažila i její matka, ale, když přišla na svět Hotaru, musela se více věnovat jí. Další, kdo jí párkrát pomohl s tréninkem, byl i její strýc, kterého si oblíbila. Lidé ve vesnici si Hinami také oblíbili, jelikož už od mala nabízela s úsměvem pomoc, kde se dalo. Ať už šlo o pomoc s nákupem, či ztracenou kočku. 
No a tak Hinami rostla a rostla, učila se nové věci a zlepšovala ty starší. Snažila se ze všech sil, vychodila akademii se skvělými výsledky, trénovala do padnutí, avšak její bratr byl stále ten lepší. I přes to se ale dál nevzdává a snaží se zesílit, aby byla schopná pomoci více lidem, než zvládne teď a aby na ní její rodina byla pyšná. 

Rodina:
Hyuuga Ryobe – dědeček, vůdce klanu
Hyuuga Kenshin – strýc
Hyuuga Asako - teta
Hyuuga Kano – otec, následník klanu
Hyuuga Hitomi – matka
Hyuuga Hayato(18) – starší bratr, velmi talentovaný ninja 
Hyuuga Hotaru(6) – mladší sestra, student akademie
 

Obrázek postavy:
Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Hyuuga Hinami
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Shijin Hyuuga
» Shijin Hyuuga vs. Yoshiro Tomoki
» Ruby Hyuuga

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Postavy :: Postavy :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: