Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Odkaz Sanninů - Společná cesta

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 533

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Thu Jul 05, 2018 1:58 am

[rikuto_jmeno]

Rikuto udělal z kočky čevabČIČI, což byl jeho plán a vyšel! Jenže než stihl nějak znovu reagovat, tak po něm kočka hodila nůž a ještě na něj běžel KlonRin s rasenganem. To bylo ono, ta technika kterou se nemohl tentokrát nechat trefil, ale zároveň Rikutova šance na poslední útok. Jenže co s tou dýkou? Rikuto sáhl do své kapsy, ve které nebyly hůlky, ale kouřová bomba. Měl opravdu velkou výhodu, že KlonRin běžel přímo proti němu, takže se mohl dostatečně připravit. Rikuto začal koncentrovat poslední zbytky chakry co měl. Muselo to ještě vyjít, i kdyby technika neměla dosáhnout takového efektu jako normálně a i kdyby ho měli odnést. Chystal si techniku, kterou prakticky okoukal od Hinami a pouze ji přizpůsobil svým schopnostem. V ten moment kdy byla dýka před Rikutem, udělal rychlou otočku a zároveň vypustil kouřovou bombu.
[rikuto_rec]Toudaikusa no Mai![/rikuto_rec]
Zakřičel Rikuto a kosti pokryly celé jeho tělo a on se roztočil. Jeho kosti byly opravdu silné, ale Rasengan je Rasengan. Na druhou stranu mohl KlonRina zničit ještě předtím, než ho vůbec zvládne zasáhnout. KlonRin by teoreticky neměl mít znalosti Rikutových technik a díky prvotnímu kouři, který se sice pak okamžitě rozfoukal, tedy neměl vědět, do čeho jde.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1037

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Thu Jul 05, 2018 2:01 am

Hatake Hibiki

Hibikiho technika zafungovala. I když byla nová a všechno, i tak byl Itaneho klon zaplácnut na zdi místnosti, se všemi těmi drátky a nitkami kolem sebe. Hibiki nijak neplánoval to odpalovat. Nechtěl poškodit tohle místo...nijak moc... a chtěl odsud odejít po svých. A taky. Když jeden strhne zeď, někdy to není úplně nejbezpečnější... a kdyby něco udělal ostatním, to by jen tak neustál.
Každopádně, takhle to vyřešil tak, že prostě přiskočil s kunaiem. "Z tohohle si zvyk dělat nebudem." řekl jen Hibiki s úsměvem Itanemu obličeji, do kterého pak prostě kunai zabodl. To by mělo sundat aspoň jednoho, a matematicky tak dokončit Hibikiho díl práce. Víc tady už nedá. Neměl na to prostě chakru. Bylo to mrzuté, ale zbytek bude muset udělat ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Thu Jul 05, 2018 8:05 pm

[rintaro_jmeno]

Get foked boi. Rin byl sám překvapen z toho, jak dobře mu to všechno vyšlo. Hlavně teda proto, že po všech těch zkouškách, už byl značně vyčerpaný. Nestěžoval si ale. Poslal klonBikiho spinkat a ostatním se najednou taky dost dařilo. Asi už zbýval jen poslední fake, se kterým si Rikuto určitě poradí v příštích několika vteřinách. Rin nechal svoje klony zmizet a posadil se na zem. Pořád tu byl ještě ten tygr, ale jestli s ním měli něco dělat, bude potřeba aspoň trochu doplnit síly a popadnout dech.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 472

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Fri Jul 06, 2018 10:59 am

[taiyo_jmeno]


Taiyo ještě měla hodně co dopilovat, ale podle všeho to pro teď muselo stačit. Taiyo byla už taaaak unavená, že se z toho až probrala...... Bylo to hodně zvláštní...... Taiyo pomalu otevřela oči a..... a vlastně viděla jednu ze svých nočních můr. Tygr porazil všechny její kamarády. Málem se jí zastavilo srdce, když v tom si pořádně prohlédla celé své okolí. [myslenky=taiyo]Eeee? Tak moment. Jeden Rin je tamhle a.... a druhý tamhle? Itane .... je tu taky dvakrát? Všichni jsou tu dvakrát? Že bych ještě byla mimo?[/myslenky] Taiyo koukala vyjeveně kolem sebe. I když se štípla a několikrát zamrkala, tak pořád tu všichni, tedy krom ní, byli dvakrát. Nechápavě se posadila na zemi. [rec=taiyo]"Ehmmm, uteklo mi něco?"[/rec] zeptala se tak do prostoru a tajně doufala, že jí to někdo vysvětlí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Fri Jul 06, 2018 10:10 pm

[hinami_jmeno]

Tohle vyšlo lépe, než Hinami čekala. Technika, i přes to, že jí nikdy pořádně nepoužila, zafungovala víceméně tak, jak měla. Klonami se sesunula k zemi. Hinami svým Byakuganem viděla, jaká poškození způsobila. Tohle byla dost nebezpečná technika.
Také se podívala, co jí způsobil Jūken Klonami. Jestli jí to zablokovalo nějaké tenkketsu nebo tak něco. Případně se to pokusila napravit, jestli mohla. 
Poté si všimla, že se Taiyō probudila. A vypadala zmateně. Hinami se jí nedivila. [rec=hinami]"Tygr přivolal naše klony. Jsi v pořádku, Taiyō-chan? Vyděsila jsi nás, když jsi omdlela." [/rec]odvětila Hinami Taiyō, když se ptala, co se tu děje.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Sat Jul 07, 2018 1:56 pm

Ve chvíli kdy Hibiki probodl klonTaneho hlavu, tak se klon začal pomalu zapouštět do země. Stejně tak se začala zapouštět většina ostatních klonů, ve výsledku zbýval jen klonRin a jeho klončka. A pro jistotu si zrekapitulujeme stavy.
Hibiki je vcelku, ale totálně bez chakry a i po fyzické stránce dost unavený.
Rin je na tom o chlup líp, co se chakry týkalo a též unavený.
Hinami nemá vyloženě fyzické zranění, ale po ráně Juukenu od svého klonu má zablokované některé tenketsu na hrudi a docela špatně se jí dýchá. Chakra na tom už taky není nijak slavně.
Itane je tak trochu v bezvědomí a má otevřenou ránu od ramene po loket na levé ruce. Nebyla naštěstí zasažena žádná důležitá tepna nebo žíla, ale i tak z něj teče dost červený. Někdo by se na něj možná mohl podívat, ehm, ehm.

Rikuto začal používat techniku o které ostatní neměli znalosti. Možná, že ta část bude právě ta, co mu zachrání zadek. Ale jak sám napsal, Rasengan je rasengan. Rikuto se točil jak káča a Rin do toho bezmyšlenkovitě práskl. Několik Rikutových kostí přitom prasklo a vznikla nárazová vlna, která ho odmrštila stranou, stejně jako klonRina. Do něj se navíc zapíchlo několik kostí a taky sestřelili kočku, která teď ležela vedle svého pána. [rec=rintaro]"Taiyo, pomoc,"[/rec] zvolal klonRin poměrně zoufale ze země. Evidentně klony nesdílely jen schopnosti...
Rikutovi se značně motala hlava, ale mohl být rád, že nezastřelil nikoho ze svých spojenců.

Mezitím tygr stále šachoval rukami nad tím svitkem. Evidentně nebylo tak snadné ho vzít, když nesplnil všechny zkoušky jako tahle banda. Jenže ho furt bránila ta stupidní bariera.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1037

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Sat Jul 07, 2018 2:02 pm

[hibiki_jmeno]

Hibiki probodl šupákovi hlavu, a ten zmizel do země. Když se pak znova podíval do bojiště, tak už zbýval z klonů jen jeden, a pak samotný Tygr. Hibiki si ale zakládal na tom, že nebyl hlupák, a toho se tady hodlal naprosto držet. Věděl až moc dobře, že v dalším boji už by byl pouze přítěží a nijak moc by nebyl schopný pomoci. Když se rozhlédl kolem, navíc viděl i pomalu krvácejícího Itaneho.
[rec=hibiki]"Postarám se o jeho krvácení. Buďte opatrní."[/rec] pronesl jen do větru. Nevěděl, jestli ho někdo poslouchá, ale věděl, že to bude to nejlepší, co by v tihle cvíli mohl dělat. Bylo mu jasné, že normálně by přispěchala na pomoc Hinami, ale Itane měl tuhý kořínek, chvilku vydrží, a Hinami má mnohem víc zbývající síly, než má Hibiki.
Každopádně, Hibiki udělal, jak řekl. Neměl po ruce žádnou bandáž, ale o takové věci se postarají až později, teď bylo důležité zachránit Itaneho z nejvíc akutního nebezpečí - vykrvácení. Hibiki si roztrhl pomocí kunaie oblečení na takový fáč, aby to měl jendodušší, a začal mu opatrně alespoň vázat ránu. Celou dobu ale u toho sledoval, co dalšího se v místnosti bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 472

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Mon Jul 09, 2018 8:13 pm

[taiyo_jmeno]

[myslenky=taiyo]Aha, takže klony.... Ufffff.[/myslenky] oddechla si Taiyo. Byla ráda, že se o většinu klonů už postarali, protože ona sama by netušila kdo je kdo. [rec=taiyo]"Ano, jsem v pořádku. Omlouvám se."[/rec] řekla směrem k Hinami.
Když na Taiyo zavolal klonRin, dost sebou škubla. Rychle vyskočila na nohy, ale pak se zarazila a raději se ohlédla na ostatní, co na to řeknou. [rec=taiyo]"Klon?"[/rec] zeptala se raději.
Ovšem pořád tu byl i Tygr. Pořád podivně čachroval nad svitkem. Taiyo věděla, že bude muset použít novou techniku, ale taky věděla, že má jenom jeden pokus a nechtěla tedy něco udělat špatně. Tohle se hrozně těžko odhadovalo.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 533

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Mon Jul 09, 2018 10:05 pm

[rikuto_jmeno]

A Rikutův plán vyšel! Dlouze sáhl po jedné z kostí, která zůstala ležet na zemi. Pomocí té kosti se postavil se značnou námahou na nohy. Ztěžka vydechl a vyšel ke KlonRinovi, který prosil Tayio o pomoc a no..prostě mu tu kost píchl přímo do čela. Spíš jí tak jako přiložil a opřel se o ní, protože už i takové bodnutí bylo docela náročné.
[rikuto_rec]Rin by takhle zoufale neprosil..[/rikuto_rec]
Odpověděl prostě. A padl zpátky na zem na zadek a zhluboka vydechoval.
[rikuto_rec]A navíc není tak blbej, aby se mnou bojoval..[/rikuto_rec]
Zavtipkoval ještě, i když na to asi nebyla zrovna vhodná doba.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Mon Jul 09, 2018 10:17 pm

[rintaro_jmeno]

Vážně? Jeho klon tam začal Taiyo prosit o pomoc. To znamenalo dvě věci. Klony určitě neměly stejnou povahu, jen prostě využívali informací, které znaly ke svému prospěchu. A taky to, že se Taiyo konečně probudila. Rin se ohlédl a podíval se na ní. Vypadala v pořádku.
Mezitím se Rikuto postaral o poslední kopii a to znamenalo, že si teď nejspíš budou moct zkusit dát druhé kolo proti tomu šupákovi s maskou přerostlé mourovaté kočky.
Rin se postavil a protáhl si ruce. Rikutova poznámka trošku štípla, ale měl pravdu. Proti Rikutovi v jeho momentálním stavu by prohrál. Jeho techniky byly na krátkou vzdálenost smrtící a Rin proti nim nic neměl.
[rec=rintaro]"Nějaké nápady, co budem dělat s ním?"[/rec] zeptal se ostatních a ukázal na tygra.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jul 10, 2018 1:07 am

[hinami_jmeno]

Hinami se na Taiyo pousmála. [rec=hinami]"Nemusíš se omlouvat. Hlavní je, že jsi v pořádku."[/rec] odvětila jí.
Poté se vydala ke zraněnému Itanemu, kterému se pokoušel pomoct Hibiki. Dost to krvácelo, takže to potřebovalo někoho zkušenějšího. Bez urážky Hibiki. Nemluvě o tom, že Hinami s sebou nosila lékárničku. Takže měla i obvaz, nějaké to šití i dezinfekci.
[rec=hinami]"Ukaž, podívám se na něj."[/rec] pověděla Hibikimu a zkoumala Itaneho zranění. Jistě dokázala vymyslet, co s tím a jak Itanemu pomoci. No a tak také udělala.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jul 10, 2018 11:16 pm

Jakmile Rikuto popravil KlonRina, zmizela i ta kočka. Tím pádem byly všechny klony vyřazeny z boje. Nebyl to lehký boj, chtělo to opět překonat sama sebe a porazit se. Jenže, stále tu byl ten, co za všechno mohl.
Tygr najednou udělal prudký pohyb a chytil svitek, co ležel před ním. Taiyo věděla, že pokud někdy, tak teď. Pozitivní bylo, že ta fialová bariera se začala též stahovat pryč. Evidentně se skrz ní nemohl dostat ani tygr, aby zmizel.
Ostatní, co byli ještě použitelní měli samozřejmě ještě prostor pro last standing. Vašim cílem bylo získat svitek a to se zatím nepovedlo.

Hinami zatím převzala ošetřování Itaneho. Díky jejím zkušenostem se aspoň část krvácení podařilo zastavit. Ale furt byl ještě v bezvědomí a dýchal dost slabě.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1037

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jul 10, 2018 11:33 pm

[hibiki_jmeno]

Hibikimu přecijen přiběhla na pomoc Hinami, i když říkal, ať klidně bojuje dál a nechá ho na tom. Inu... klasická Hinami. Hibiki se usmál, když vytáhla tu lékárničku. [rec=hibiki]"Takže si tu moje fajn oblečení trhám k ničemu, jo?"[/rec] poznamenal jakoby ublíženě, ale bylo jasně slyšet, že si z toho jen dělá srandu, a jeho úsměv tomu napovídal ještě víc.
Tygr mezitím sebral svitek. Hibiki sevřel ruku v pěst, ale bylo to tak všechno, co mohl v momentálním stavu udělat. Prostě už neměl dost síly. Raději dával pozor, aby třeba neskočil na Hinami, když zrovna léčí Itaneho. Ale jinak kromě "fandění" vlastně nedělal doopravdy nic. Ostatní to budou muset zvládnout bez něj.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 533

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Wed Jul 11, 2018 1:08 am

[rikuto_jmeno]

Rikuto se opět postavil pomocí kosti na nohy a namířil jí ostřím směrem na tygra. Měl poměrně výhodu v tom, že i bez chakry byl stále velmi dobrý v taijutsu, takže ještě mohl bojovat. A také šlo o jeho přístup, který ho sice dostane zřejmě ještě v budoucnu do spousty problémů, ale Rikuto se prostě nevzdával. Dokud stojí, tak bojuje. Rikuto věděl, že nejvíc chakry využil zřejmě Hibiki, ale také věděl, že dost možná budou právě Hibikiho dost potřebovat. Tak nějak se k němu tedy doplahočil a podepřel ho tak, že si jeho ruku prostě přehodil přes svoje ramena.
[rikuto_rec]Vidíš ty kosti všude? Jsou pevnější než ocel..[/rikuto_rec]
Pravil potichu a pravou rukou sevřel jeho. Hibiki si mohl všimnout, že mu předal nějaké drátky ze svého vybavení. Ano, i Rikuto nějaké měl. Sice trochu skromnější, protože jednu kapus využíval čistě na hůlky a balení sójové omáčky, ale i tak.
[rikuto_rec]Dobře, nemůžeme na něj zase jen tak naletět. Předtím jsme byli odpočatí a stejně nás zničil jak mě u zkoušky z historie. Musíme na to jít týmově a mámě zřejmě jen jediný pokus. Bylo by fakt mega fajn, kdyby teď někdo vytáhl nějaké eso z rukávu..[/rikuto_rec]
Pravil Rikuto s odhodlaným úsměvem na tváři. Tahle celková spolupráce se mu líbila a když byl Itane magor a teď sundanej, tak se dokonce mohl tak nějak ujat nějaké iniciativy. A to Rikuto rád, moc rád!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Thu Jul 12, 2018 7:52 pm

[hinami_jmeno]

[rec=hinami]"Promiň..."[/rec] odvětila Hibikimu na to, že si tam trhá své oblečení zbytečně.
Hinami se starala o Itaneho zranění. Musela se na to soustředit, aby ránu ošetřila pořádně. Nakonec se jí podařilo část krvácení zastavit. Problém byl v tom, že byl Itane v bezvědomí. Musela ho probrat. No a tak se ho pokoušela vzbudit. Neobešlo se o i bez propleskávání tváří. Nemám popravdě nejmenší ponětí, co se v takovéhle situaci dělá. Hinami to ale určitě věděla. A já Hinami věřím.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Thu Jul 12, 2018 10:01 pm

[rintaro_jmeno]

No, nikdo mu nic neodpověděl. Nahlas si povzdychl a složil ruce na hrudníku. Rikuto teda řekl, že na něj nemůžou naletět stejně jako předtím, ale to tak nějak asi věděli všichni, takže to byla docela zbytečná informace. Na druhou stranu, aspoň se snažil.
Rasengan ho už unavuje. Nebo jak to řekl? Rin toho v rukávu asi víc neměl. Žádné eso, žádné kekkei genkai. Nic. Mohl na něj naběhnout stejně jako předtím a zkusit ze sebe udělat návnadu.
Co kdyby ho prostě nechali, aby vzal ten svitek? Pfff. To asi ne. To by všechno to jejich snažení přišlo vniveč.
[rec=rintaro]"No,"[/rec] prokřupal si prsty. [rec=rintaro]"Jestli někdo něco máte, tak teď!"[/rec] vykřikl a přesně s těmito slovy vyrazil naproti tygrovi. Jako ono to bylo pěkné, že na něj nemohli naběhnout stejně jako předtím, ale stejně tak tady nemohli stát a čekat na zázrak nebo se dlouze domlouvat na tom, co vlastně udělají. Místo toho se rozhodl, že ze sebe prostě udělá návnadu a zkusí stejně jako předtím vytvořit nějaký opening pro ostatní. Bylo to hloupé? Rozhodně. Hrozilo mu nebezpečí? Rozhodně! Chtěl to ve skutečnosti udělat? Rozhodně ne! Ale byla to ta chvíle, o které předtím říkal Hinami. Ta chvíle, kdy se jeho tělo hýbalo samo. Složil pečeť pro Kage Bunshin no Jutsu a vytvořil přesně tolik klonů, kolik ho Raidy vytvořit nechá.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 472

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Thu Jul 12, 2018 10:52 pm

Kurama Taiyō

Taiyo sevřela ruce v pěst tak silně, že jí až zbělaly klouby. Ten Tygr jí hrozně štval. Ale konečně povolilo něco fialového kolem něho.... možná bariéra..... teď jistě přešil čas na její novou techniku.
"Kamarádi, asi mám něco jako eso v rukávu. Nechte to na mě, prosím." řekla Taiyo směrem ke všem kromě Tygrovi, ale řekla to pozdě, Rin už začal jednat. V tu chvíli chtěla Rina zabít. Prostě nemůže chvíli počkat. Stačilo by i minutu. No nic, ..... Rina na kousky vidět nechtěla, a tak rychle zareagovala a vyběhla proti němu a ještě než stačil podniknout nějakou bláznivinu... tak do něj v běhu strčila a snad ho tak vykolejila z trasy. Prostě teď nesměl být u Tygra. "Počkej!" houkla na něho, protože to bylo jediné, co asi stihla.
Taiyo měla v očích hněv, který směřovala na Tygra a nejen hněv. Taiyo na Tygra použila techniku, kterou jí teď Sarada naučila. Nebylo nijak těžké techniku vyvolat, přeci jenom jí používala ani ne před několika minutami. Sice to bylo jen v mysli, ale i to se počítá. Všechno tedy směřovala na Tygra. Těžko říct, jak dlouho techniku udržela a jaké velké škody Tygrovi způsobila, to ví jen Raiden.
Přesto jí něco vrtalo hlavou. Udělali jsme chybu, že jsme sem šli. Jen jsme sem přivedli lidi podobné Tygrovi. Teď už svitek není v bezpečí. říkala si mezitím v duchu. Taiyo se nemusela rozhodovat dlouho. Čapla Itaneho katanu, které byla nedaleko zapíchnuta v zemi a vyrazila přímo proti Tygrovi. I na vzdory možnosti zbytku její techniky tam běžela. Ale neběžela přímo na Tygra, tak nějak doufala, že ten bude mít dost starostí s tím, co mu způsobila sakurová technika. Běžela ke svitku. Nesmí padnout do špatných rukou! křičel vnitřní hlásek a tak se Taiyo napřáhla a sekla po svitku katanou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Sat Jul 14, 2018 8:04 am


[myslenky=sarada]Vskutku čas na eso,[/myslenky] slyšela Taiyo ve své hlavě. [myslenky=sarada]Myslím, že bychom to mohli pojmenovat... Shōshitsu Ōkakōu[/myslenky] [Mizející déšť třešňových květů] řekla ještě Sarada. Pak její přítomnost na chvíli zmizela. Evidentně ti nechtěla narušovat koncentraci. Té jsi potřebovala opravdu dost, ale pak se pomalu začali kolem tygra objevovat plátky sakurových květů. Ty pak začaly "hořet" černou barvou.
[rec=tygr]"Sarada?!" [/rec]zvolal Tygr zatímco na něj dosedaly první lístky. V místě dopadu začalo mizet oblečení a z prvních míst se mu začala téct krev. Tohoto využila Taiyo k tomu, aby se k němu dostala na blízko. Rin tam byl velmi blízko taky, spolu s 8mi klony. Snad Taiyo poslechl.
Vypadalo to, že Taiyino vědomí a vzpomínky a Sarady se teď trochu mísili, protože uvažovala podobně jak ona, respektive přenesla její myšlenku do praxe a šla po tom svitku. Katanou ho přepůlila vejpůl a ta půlka jí spadla do druhé ruky...


[itane_jmeno]

Mezitím co se Taiyo pustila do konfrontace s jejích protivníkem tam Hinami křísila Itaneho. Proplesknutí docela zabralo, protože otevřel oči a zamrkal. [rec=itane]"Hinami?"[/rec] dostal ze sebe a rychle mu došlo, co se stalo. [rec=itane]"Svitek?"[/rec] vypadlo z něj a rozhlédl se. V očích se mu opět roztočil sharingan. Chvíli sledoval tu weird techniku od Taiyo, pak tygra a pak rozpůlený svitek. [myslenky=itane]To bude táta nasranej...[/myslenky] blesklo mu hlavou, ale to neřešil. Když už je poslal na takovouhle sebevražednou misi, musel počítat s tím, že zklamou. Pak si všiml jedné anomálie. A mohla si jí všimnout i Hinami, i když asi ne úplně důkladně, protože na analýzu technik tu byl spíše on. Ale viděla, že ze svitku vyzařuje specifická chakra, stejná jako toho portálu, co je sem poslal. Dokonce i Taiyo cítila jak ze svitku vychází mírné vibrace.
[rec=itane]"Chyťte se Taiyo! Hned!"[/rec] křikl na svoje kolegy, zatímco on řešil malý háček... nedokázal se zvednout.

Tygr se momentálně zajímal o to, aby uhýbal těm kvítkům. Měli jste chvilku.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1037

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Sat Jul 14, 2018 1:34 pm

[hibiki_jmeno]

[rec=hibiki]"V pohodě."[/rec] odpověděl Hinami s lehkým zasmátím. A to ne, že by tuhle situaci nebral vážně, ale někdy je potřeba dokázat se zasmát nad tím, jak v háji všechno je. Jinak je jeden pořád akorát tak v depresi. Každopádně, pak kývnutím i poděkoval Rikutovi, který mu předal nějaké vlastní drátky, a poklepal ho na rameni. Chakru neměl, ale třeba ještě dokáže vymyslet něco použitelného..
No, ale viditelně to nebylo potřeba. Taiyo totiž vyšla z kómatu a zachránila je tam nějakou svou novou technikou. No... a taky rozsekla ten svitek. Teď zrovna byla v pozici, kde kdyby ho prostě vzala, možná by to bylo jednodušší, ale je mi jasný, jak to všechno je, takže ho rozsekla. Nevadí. Musela to být ta "správná" volba.
Každopádně, i Itane se probudil v nejvhodnější chvíli, a viditelně taky hned věděl, co se má dělat. No. Chytit se Taiyo. To pro něj bude vcelku jednoduché, ale pro Itaneho o něco těžší. Hibiki pořád stál hned u něj, tak ho rychle vzal, tak jak se berou, tudíž jako podporu za rameno. [rec=hibiki]"Hinami, pomož mi s ním!"[/rec] pronesl, když se teda pokusil ho psotavit, a společně ho snad budou schopní dostatečně včas donést až k Taiyo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Sat Jul 14, 2018 8:12 pm

[rintaro_jmeno]

Když na něj Taiyo zakřičela, aby počkal, zastavil se. Všechny jeho klony udělaly to stejné. Ono možná stačilo jen něco říct! Nemusela do toho jít hned tak fyzicky. Na druhou stranu se to Rinovi celkem líbilo, ale to si radši nechá pro sebe.
Kolem tygra se najednou objevily nějaké sakurové lístky, které mu daly dost zabrat. [myslenky=rintaro]"To dělá Taiyo?"[/myslenky] Byl hodně překvapený. Mile. Tohle se zatraceně hodilo! No a pak sebrala Itaneho katanu, kterou si tu přehazovali jako horkou bramboru a rozsekla svitek, pro který je sem poslali. Asi to nebylo něco, s čím by pan Uchiha úplně souhlasil, ale určitě to bylo lepší, než kdyby to padlo do rukou někoho špatného. Prostě se s tím bude muset smířit.
Rin se svými klony vyrazil dopředu, aby podpořil Taiyo. Nevypadalo to teda, že by nějakou pomoc potřebovala, ale i tak proti tygrovi poslal všechny svoje klony. Potom se ozval Itane s tím, že se mají chytit Taiyo. Rin to měl ze všech nejlehčí, protože byl nejblíž. Natáhl se a chytil Taiyo za ruku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 472

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Sat Jul 14, 2018 10:11 pm

[taiyo_jmeno]

Ono si to člověk nemusí uvědomit, ale i když měl Tygr plné ruce práce se sakurovými lístky, tak pořád držel ten svitek. A nebudeme si lhát. Taiyo sice předvedla celkem dobrou techniku, ale pořád to byla jen slabá holka a ohledně přetahování s Tygrem o svitek by zrovna nevyhrála. To že ten svitek rozpůlila, byla její jediná šance jak ho získat.
Taiyo začal svitek v ruce vibrovat. Trochu se bála, že jí za chvíli vybouchne v ruce. Pak však Itane zavolal, že se jí mají všichni chytit, což znamenalo, že asi nevybouchne. Taiyo nemotorně zastrčila Itaneho katanu za pásek, aby se jí uvolnila ruka. V druhé ruce pevně svírala půlku svitku.
Jako první se jí chytil Rin..... To raději nebudu komentovat. To že Taiyo zčervenala, toho si prosím nikdo nevšímejte..... Co nejvíce se pak chtěla přiblížit i ostatním, hlavně Itane měl očividně problém. Musí to stihnout.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Sat Jul 14, 2018 11:28 pm

[hinami_jmeno]

Hinami se povedlo Itaneho probudit. Dokonce jí poznal a vzpomněl si, proč tu byli, takže očividně mozek poškozený neměl. Alespoň ne víc, než už byl.
I Hinami se podívala, co se dělo u tygra. Taiyo svitek přesekla. Ups. Všichni ti dospěláci, co je sem pro ten svitek poslali, asi budou nasratí.
Pak si ale všimla, co se to dělo se svitkem a když Itane zakřičel, aby se všichni chytli Taiyo, došlo jí, že má pravdu. No a jelikož se Itane nemohl pořádně hýbat, museli mu pomoct. Zrovna se chystala říct Hibikimu, aby jí s ním pomohl, jenže Hibikiho napadlo přesně to samé a řekl to samé on jí. Hinami jen přikývla a podepřela ho stejně jako Hibiki. Pak se s ním snad co nejrychleji vydali směrem k Taiyo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 533

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Mon Jul 16, 2018 4:03 pm

[rikuto_jmeno]

Rikuto moc nevěděl, co všechno se teď právě odehrálo. Tayio očividně vytáhla nějaké to eso v rukávu, ještě že jí to Rikuto řekl! No a ani se nenadáli a měli najednou půlku svitku a Itane křičel, ať se všichni rychle chytí Tayio. Rikuto chtěl jít pomoct s Itanem, ale Hinami s Hibikim to očividně zvládnou za něj, takže se vydal sám svojí cestou k Tayio. Pokud se včas dostal k Tayio, tak jí prostě položil ruku na rameno. Nějak ho nenapadlo žádné jiné místo, kde by jí mohl chytit. A chytat jí za ruku mu připadalo hloupé jako Rin, takže tak.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jul 17, 2018 10:45 pm

[itane_jmeno]

Itane by se asi normálně trochu cukal, protože měl nějakou tu Uchihovskou hrdost a nehodlal se nechat poponášet, ale tentokrát na to rezignoval a jen se vděčně na ty dva usmál. Upřímně, on by se k Taiyo asi jen tak nedostal. Byl bez chakry a jako bonus kompletně fyzicky vyčerpaný. Objevovat nové techniky uprostřed boje na plné pecky není rozhodně nijak dobré.

Vypadalo to, že aspoň tenhle rozkaz všichni uměli poslechnout. Jakmile se propojili všichni dotekem, chakra ze svitku přeskákala na všechny, což Hinami moc dobře viděla a v tu chvíli jste zmizeli další časoprostorovým portálem pryč.

>>> Hokage Iwa


[npc_name=tygr]Tygr[/npc_name]

Tygr se konečně zbavil všech těch lístečků. Oděv měl na mnoha místech porušený a byly vidět hluboké rány a odkryté části masa. Jak Sarada řekla, první aktivace byla rozhodně silnější, když se dostala i k němu. V tu chvíli jste mu doslova zmizeli pod rukou i s půlkou svitku. Nedostal žádný záchvat nebo tak něco, jen něco zamručel a pak zmizel jiným portálem taktéž pryč.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   

Návrat nahoru Goto down
 
Odkaz Sanninů - Společná cesta
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Cesta do Sunagakure no Sato.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Odkaz Sanninů-
Přejdi na: