Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Odkaz Sanninů - Společná cesta

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1037

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Sun Jun 24, 2018 1:35 pm

[hibiki_jmeno]

No, Hibiki upřímně z tohohle nebyl nijak moc moudrý. Už ve školce mu říkali, že oheň člověk ohněm neuhasí, a tak tohle pro něj nebylo nic víc, než pořádná dávka do frustračního kabinetu, který se už počas zkoušek plnil do skoro naprosté úplnosti. No. V tomhle případě ho nenapadalo moc věcí, a tom usel přemýšlet doopravdy rychle, protože Hibiki je Hibiki a Hibikimu dochází chakra při takovém využití technik dost, dost rapidně. Takže musel tenhle souboj ukončit rychle. Ne proto, že by snad nějak superspěchal aby se mohl dostat na hlavního šupáka, ale prostě proto, že pokud to nestihne, umře.
Měl ještě jeden takový záložní plán. Ale ten když nevyjde, tak bude doopravdy a čestně v háji. Ostatní mohli třeba bojovat v nějakém prodlouženém boji, ale Hibiki prostě nemohl.
Nechal rozpadnout jednoho z hadů, co letěl na vlastní klon, aby tím nepřátelským hadem propadl, a pak ho v rychlosti zase složil, aby vlétl na soupeře. Sám věděl, že tak nechává jednoho nepřátelského hada, aby vletěl na něj. Takže automaticky využil svého hada, co si nechal v záloze, aby zastavil toho, co na něj teď půjde. Počítal s tím, že klon-Hibiki udělá to stejné, ale to bylo součástí plánu - nebylo to nic, než odtáhnutí pozornosti, protože Hibiki musel využít něčeho, co klon-Hibiki neměl a nemohl, a věděl o tom. A co měl tenhle pravý Hibiki tady navíc? V celé místnsoti jen jednu věc. Kunaie, co hodil na začátku boje s tygrem. A jeden takový kunai byl u svitku, takže se dalo počítat s tím, že bude mezi Hibikim a klon-Hibikim. Takže mu hezky zatáhl za provázek, aby se kunai vrátil a preferovaně se hezky zabodl klonovi přímo do zad.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 472

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Mon Jun 25, 2018 9:48 pm

[taiyo_jmeno]

Taiyo si promnula čelo, do kterého jí ťukla Sarada. Jí to nic neříkalo, ale pro Saradu to jistě znamenalo hodně. Po ťuknutí do čela ovšem Taiyo pocítila příval neznámé energie. Taiyo nechtěla být drzá, ale musela se zeptat. [rec=taiyo]"Vydrží mi vaše pomoc chvíli? Myslím tím, že až se proberu a budu čelit tygrovi, tak jistě budu potřebovat trochu vaší pomoci..."[/rec] Díky nové síle šla kontrola nad lístky mnohem lépe.
Trénink však pokračoval. Taiyo poslouchala a trochu ztrácela motivaci, ale potom, co Sarada zmínila její kamarády, tak zatnula zuby a řekla si, že to prostě zvládne. Ale ten plyšový medvěd jí dostal. [rec=taiyo]"Ehmmm..... to je plyšový medvěd..... nemůžu zaútočit na plyšového medvěda...... vždyť je to přeci roztomilý plyšový medvěd."[/rec] sic nerada, ale zaprotestovala.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Mon Jun 25, 2018 11:52 pm

[hinami_jmeno]

Hinami na Rinova slova přikývla a sledovala každý tygrův pohyb. Akorát...viděla houby...jen sem tam trochu silnější prochy chakry.
Nikomu z jejích přátel nevycházely útoky, které proti maskovanému chlápkovi zkoušeli.
Následně se tygr přemístil ke svitku, dal jim přednášku a vyvolal něco, co vypadalo jako jejich klony. Klony, které měly víc chakry jak oni samy. Hyuuga by možná zaútočil na nepřátelské tenketsu...avšak ona byla medik. 
Hibiki se hned pustil do útoku na klony. Avšak jeho útok byl odražen. 
Rikuto se jí zeptal, jak je na tom Taiyo. Well...jak to měla vědět, když měla sledovat tygra?! Ještěže Byakugan viděl i dozadu, takže se nemusela otáčet, aby se na Taiyo podívala. 
Itane se rozesmál. Hinami z toho přeběhl mráz po zádech. Snad se nezbláznil z toho všeho hněvu, co z něj vyzařoval.
Pak řekl něco o tom, že si už dlouho chce dát přes hubu a následně jí řekl něco...co byla asi pravda. Její klon byl něco jako její zodpovědnost. Nemohla to jen tak na někoho hodit. Nemluvě o tom, že by pak klony byly v početní výhodě. Hinami si povzdychla. Jako by nestačilo, že se museli dřít se všema těma zkouškama...teď se vynořila další...plus tu byl nějaký op chlápek. Bylo to dosti iritující. Jestli najde toho šupáka, co sem tygra vzal s sebou, asi mu dá juuken do břiha... jop...až tak jí to iritovalo.
Hinami tedy postoupila dopředu a připravila se na boj. [rec=hinami]"Zkuste se moc nezranit...jakože sebe ne je...em..."[/rec] pronesla Hinami. Totálně jí nevyšlo říct to, co chtěla. Tak nějak tušila, že až a jestli porazí Klonami, tak bude mít o dost míň chakry, než už má a že jí moc nemá. Kdyby pak měla ještě někoho léčit...nemuselo by to vyjít.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jun 26, 2018 10:22 am

[npc_name=sarada]Uchiha Sarada[/npc_name]

Taiyo měla rozhodně zajímavou otázku a hlavně logickou vzhledem k situaci. Sarada zavrtěla hlavou. [rec=sarada]"Čim víc síly ti půjčím, tím víc si zkrátím čas, který budu moci působit v tvé mysli a blokovat něco, na co ještě nejsi připravená. Ovšem... z historických záznamů je prvotní aktivace tvých nových schopností spojená s větší silou než je obvyklé. Jedná se totiž o intuitivní použití, kdy tělo nevědomě použije veškeré zdroje energie, co má. Ale bude to momentálně jednorázovka. Proto musíš uspět!"[/rec] sdělila ti další informace k tomu, co se s tebou momentálně dělo.
Pi další poznámce už to nebylo tak vlídné. Sarada si povzdechla a její sharingan se roztočil. V tu chvíli se začal medvěd měnit do podoby člověka. Před Taiyo teď stála kopie Tygra.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jun 26, 2018 3:05 pm

[rintaro_jmeno]

Na vteřinu uvěřil tomu, že by toho chlapa mohl svým rasenganem sestřelit. Jenže potom se na něj otočil, chytil ho za ruku, řekl že ho už rasengany nudí a vytvořil na Rinově ruce nějaké podivné značky, kvůli kterým jeho technika prostě zmizela. Paráda. Jenže tam to samozřejmě neskončilo. Dostal kopačku, která ho poslala přímo na ty bodáky, které vytvořil Rikuto. Rin si v záloze naštěstí nechal nějaké klony, aby je mohl využít právě v takových případech. Už se k tomu chystal, ale naštěstí se do toho vložil Rikuto a odhodil Rina stranou.Nejednalo se o příjemnou záležitost, ale byla efektivní. Nechal si od Rikuta pomoct na nohy. [rec=rintaro]"Díky,"[/rec] usmál se na Rikuta a plácl ho po rameni.
Mezitím už byl ten tygří chlap u svitku a něco povídal. Rin poslouchal, co ten šupák říkal, ale moc velkou pozornost tomu nevěnoval. Pravděpodobně se je snažil rozhodit. Radši se díval kolem sebe a pozoroval, jak jsou na tom ostatní. Všichni, co se do toho chlapa pustili, využili hromadu útoků. Navíc všechny ty zkoušky předtím. S chakrou na tom nebyli nejlíp, co si budeme povídat. Nejčerstvější tu asi byly Hinami s Taiyo.
Když chlap domluvil, použil nějakou podivnou techniku, kterou vyvolal kopie všech přítomných kromě Taiyo.

Hibiki se do nich chtěl bez čekání pustit, jenže druhý Hibiki se postaral o to, aby jeho pokus zastavil. Rikuto nadhodil, že by je mohli zkusit sejmout týmově. [rec=rintaro]"A nebo oni můžou sejmout týmově nás."[/rec]
Rikutova druhá myšlenka byla lepší. Vybrat si, kdo s kým bude bojovat. Neměli by to ale prodlužovat, jinak se jejich kopie pustí do nich. Itane se tam smál. Že prý už si chtěl rozbít hubu dlouho. Rinovi nepřipadalo jako dobrý nápad bojovat proti svým kopiím. Hibikiho klon jasně ukázal, že dokáže to stejné, co on. A možná byli ještě silnější. Vyvolal je přece jen super silný týpek, co si je tu dával jednoho po druhém.
Mezitím k nim došla i Hinami, která byla podle všeho taky připravená k boji. To bylo jen dobře. Pět proti pěti.
[rec=rintaro]"Měli bychom je dostat co nejdál od sebe, ať si nemůžou pomoct."[/rec] Znamenalo to samozřejmě, že oni - ti skuteční, si mezi sebou taky moc pomoct nezvládnou, ale Rin věřil tomu, že to musí risknout.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 533

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jun 26, 2018 5:27 pm

[rikuto_jmeno]

Rikuto pozoroval celou situaci. Viděl, jak Hibiki brání perfektně Hibikiho. Jenže náš Hibiki už použil několik technik předtím, takže tenhle souboj prakticky nedával smysl. Měl by ho porazit. Měl víc chakry a měl umět to samé co on. Rikuto bez slova došel k Itanemu a jednu mu vrazil. Nelíbilo se mu jeho chování.
[rikuto_rec]Já měl zase dlouhou dobu chuť udělat tohle. Nenech tady kvůli nějakým svým osobním problémům ohrozit naše životy. Nevíme co ta technika umí. To že my se známe neznamená, že oni neznají stejně nás. Rin má pravdu, je lepší se zamyslet a rozdělit se. Společně najdeme kombinaci, kdo je silný proti komu. Ale nedělej zbrklá rozhodnutí, nebuď větší debil jak já..[/rikuto_rec]
Pravil Rikuto a podal Itanemu ruku, aby mu buď pomohl na nohy, pokud spadl, nebo aby mu odsouhlasil jeho část plánu. Bylo to takové nepřirozené, být najednou ten, který má rozhodovat o nějakém plánu. A být ten rozumnější.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jun 26, 2018 11:03 pm

Klon Hibiki zareagoval přesně tak jak Hibiki očekával, vykryl hada tím, co měl připraveného na obranu. To dalo Hibikimu spoustu prostoru na to, aby využil kunaie a zaútočil tak zezadu. Jenže v tu chvíli se pohnul klon Hinami a klon Itane. Oba si ho museli všimnout. Klon Itane přerušil drát svojí katanou a klon-Hinami odklonil kunai svým kunaiem. Evidentně i tihle šupáci uměli spolupracovat. Takže to Rin uhodl. A měli víc chakry. Co horšího se mohlo stát, že ano?

[itane_jmeno]

Dostal ránu od Rikuta a to rozhodně nebylo pěkné. Ne že by Itaneho chování bylo teď nějak pěkné, byl prostě jen vytočený na maximální level a jeho mladistvá mysl se s tím ještě nedokázala dostatečně vyrovnat, ale i tak se jen zakymácel a chvíli na toho blbouna koukal. Trochu se zřejmě vzpamatoval, protože mu nenarval chidori do srdce. [rec=itane]"Hmm... ale tohle ti nezapomenu,"[/rec] povzdechl a dotkl se čelisti do kterého ho praštil. Pak se vrátil pohledem k těm klonům. Jenže ty zřejmě už přestalo bavit se jen dívat...

Rikuto-klon ze sebe nechal vyrůst několik kostí a jako bonus si obrnil pravou ruku. Pak se rozeběhl vpřed. Mířil směrem k Rinovi. Klon-Rin prozměnu složil několik známých pečetí a předním se z dýmu kouře objevila kočka. Nebyla tak malá jako dřív. Trochu nám povyrostla a měla v hubě lesknoucí se dýku. Měla však zvláštní skelný pohled. Kočka se pak vyřítila naproti Hibikimu. Byla po čertech rychlá. Hinami klon aktivoval Byakugan a vystřelil proti Rikutovi. Měla připravený ukazovák na pravé ruce. Originální Hinami bylo jasné, že pokud zasáhne správný bod, je Rikuto vyřazenej. Itane klon se rozsvítil jak žárovka a téměř během okamžiku už útočil na Hinami svojí katanou na blízko. Hibiki klon se obalil větrnou chakrou a ještě k tomu použil Katon: Hosenka no jutsu proti Itanemu.

[itane_jmeno]

Byl rád, že vůbec stíhal všechny ty útoky očima. Jejích kloni se rozhodně poučili a použili to nejlepší, co měli a to v té nejlepší podobě. Čert ví jestli by to tak dobře vůbec zvládly originály. Mladý Uchiha neměl moc času si vybírat komu jít pomoc. Sám věděl, že jeho blesková podoba je příliš nebezpečná a trénovaná přímo proti Hinami. Proto použil to samé, aby vycounteroval útok na ní a ona mohla jít pomoci zase někomu jinému. Zároveň tak unikl ohnivé technice, která jen profrčela někam do zdi. [rec=itane]"Ochraňte své kamarády! Tak jak nás to tu učili!"[/rec] křikl na ostatní, zatímco se přetlačoval se svým klonem.

Hibiki klon však vyrazil k Itane duu. Evidentně chtěl využít zákonitosti elementů a sejmout Itaneho.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1037

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jun 26, 2018 11:29 pm

[hibiki_jmeno]

No, Hibiki nepřestával tak nějak sledovat situaci všude, jak jen to jeho jeho oči a hlava dokázaly stíhat. Ostatní klony zachránily klona Hibikiho, který by byl jinak nahraný. To bylo mrzuté, stačilo by, aby byli ostatní kloni nějak zabavení, a už by bylo o klon se kterým bojovat méně. Hibiki pak vynadá Itanemu, že tam dělal takovou scénu a kvůli tomu se to všechno zdrželo, pokud tuhle šaškárnu přežijí. I tak ale Hibikiho napadalo tisíce horších scénářů k tomuhle stavu.
Tak například, Hibiki klon někam běžel, a to jednoduše znamenalo, že to Hibiki-klon dělá špatně. V téhle situaci určitě. Itane tam najednou dělal hustého, a křičel, jak mají ochránit svoje kamarády. Well, na tos měl myslet předtím, než si tam běžel dělat blbosti, šupáku. Hibiki neměl jedinou obrannou techniku, jediná ochrana, kterou měl, bylo zabití soupeře rychleji, než on sám bude zabit. A když na něj běžela Rinova kočka, situace se nijak neměnila.
Běžela rychle, ale Hibiki stejně neměl dost síly, a ani ty správné síly, na to, aby s ní bojoval. Co on ale věděl, tak Rin zase neměl jedinou techniku, která by ho ochránila před Hibikiho schopnostmi. [rec=hibiki]"Katon: Hōsenka no Jutsu!"[/rec] zahulákal, a pustil rychlou bouři menších ohňů na Rina, mezitímco využil předposledního hada, toho, kterého původně poslal proti tomu tyhřímu šupákovi. Chtěl, aby se Rin vyhýbal menším ohňům a zezadu ho sežral ten had. Proč tohohle? Protože všichni ostatní hadi drželi v šachu jiné hady, co by jinak byly namířené zrcadlově na jeho kamarády, ale k tomuhle hadovi žádný kamarád nepatřil. Byla to jeho jediná možnost.
No, a pokud to nevyšlo, tak mohl maximálně tak vytáhnout kunai a modlit se, aby to stačilo na nájezd kočky. Ne, že by si myslel, že to stačit bude, ale lepší to s Hibikiho technickou výbavou prostě už nebude. Neměl nic, jak by se mohl bránit. Nezbývalo mu, než jít all-in.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jun 26, 2018 11:48 pm

[rintaro_jmeno]

Když tam Rikuto vrazil Itanemu, Rin si schoval pusu pod ruku a uchechtl se jako idiot. Byla to seriózní situace a Rin to věděl. Nedokázal v ten moment ale popřít svoji povahu. Zpátky k věci! Vypadalo to, že se dál povídat nebude, protože jejich kopie začaly útočit.
Na Rina se vyřítil klon-Rikuto. Ještě předtím samozřejmě vypustil ty svoje odporné kosti. [rec=rintaro]"Vážně chceš tancovat? Víš jak to většinou dopadá."[/rec] Jestli byl stejný jako skutečný Rikuto, tak by se mu mohlo podařit ho trochu vyprovokovat. Hibiki tam mezitím začínal rozjíždět grilovačku s nějakou Kloneko nebo co to bylo za zrůdu s nožem v hubě. [rec=rintaro]"Proč já nedostanu zabijáckou superkočku s nožem v tlamě? Život je hrozně nefér, kopiový Rikuto,"[/rec] zakroutil hlavou. [rec=rintaro]"Tak jdem na to!"[/rec] Na nic už dál nečekal, vyrazil tomu kostíkovi naproti. Věděl ale, že k němu nemůže přímo na tělo. Ještě by ho Rikuto popíchal jak ježeček. Ve vzduchu složil pečeť. [rec=rintaro]"Kage Bunshin no Jutsu"[/rec] vyvolal jeden klon, který chytil za ruce. Udělal s ním otočku a pokusil se ho hodit přímo na klonKuta.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 472

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Wed Jun 27, 2018 7:55 pm

[taiyo_jmeno]

[rec=taiyo]"Blo....blokovat něco, na... na co ještě nejsem připravená?"[/rec] vykoktala ze sebe Taiyo. Tohle větou tomu Sarada moc nepomohla. No ono vlastně tomu nepomohla ani těma dalšíma. Taiyo zavrtěla hlavou.[rec=taiyo]"Dobře.... chápu.... jednorázovka... dát do toho všechno a pro tenhle okamžik se už raději na nic neptat, ale přesto bych.... jestli to samozřejmě přežiji..... dostala pár otázek.... ne... odpovědí.... myslela jsem odpovědí."[/rec] Taiyo se do toho začala zamotávat a tak raději uznala za vhodné přestat mluvit a soustředit se na danou techniku.
Naštěstí jí Sarada soustředění trochu ulehčila, když plyšového medvídka změnila na Tygra. Taiyo si tedy podle instrukcí začala představovat, jak lístky dopadají na Tygra. A zároveň si představovala jak lístky na místa kam dopadnou, ta odebírají energii/formu. Snažil se to pojmout jako: čím víc energie odeberou z Tygra tím víc okvětních lístků může Taiyo stvořit a odebírat další energii/formu. Kdyby se jí na to někdo zeptal, tak mu to dozajista nedokáže správně vysvětlit, ale sama o sobě dobře chápala, co se po ní chce.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Wed Jun 27, 2018 11:42 pm

[hinami_jmeno]

Strhla se tam mela. KlonItane se na ni vrhnul a OrigoItane ji před ním ochránil. Ona tak mohla jít pomoci někam jinam. Na Rina se vrhl KlonRikuto a ten mu šel naproti. Hibiki útočil na KlonHibikiho, který se zase chtěl plést mezi Itane duo. Na Hibikiho zase útočil KlonRin. Tomu by se asi pomoc šiknula.
Jenže pak si všimla těch dvou, kteří zbyli. Klonami útočila na Rikuta. A naše Hinami věděla, že to by mohl být celkem průšvih. Jestli se trefí do správného místa...Rikuto skončil. 
No a tak Hinami na nic nečekala a jala se pomoci svému teammatovi. Složila v rychlosti dvě pečetě. [rec=hinami]"Suiton: Mizuame Nabara"[/rec] a flusla své dvojnici její syrupovou techniku na nohy. Nemířila pod ně, ale trochu výš. Pokud jí to nechytí, alespoň tak upoutá její pozornost.
Běžela k nim. [rec=hinami]"Pomož Hibikimu-kun, Rikuto-kun." [/rec] houkla na Rikuta.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 533

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Thu Jun 28, 2018 2:11 pm

[rikuto_jmeno]

Na Rikuta letěla KlonHinami. Rikuto věděl, že je to jen obyčejný klon, ale furt to byla Hinami a nechtělo se mu jí mlátit. Zvládne to vůbec? V tom ale přiběhla skutečná Hinami a KlonHinami spoutala nějakou technikou.
[rikuto_rec]Ja-jasný..![/rikuto_rec]
Zakřičel Rikuto a zvedl palec na pravé ruce. Poté se rozeběhl pomoct Hibikimu, na kterého útočil Rin. Rikuto věděl, že má docela výhodu proti jeho technice s klony kvůli svým kostem, díky kterým může útočit na více cílů naráz.
[rikuto_rec]Doton: Domu![/rikuto_rec]
Pravil Rikuto a jeho pravá pěst zčernala. Musel dostat tu kočku dřív, než doběhne k Hibikimu. No a tak k ní běžel z boku a doufal, že jí dožene ještě předtím, než bude u Hibikiho a jednou silnou ránou pěstí jí vypne.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Fri Jun 29, 2018 11:25 pm

[npc_name=sarada]Uchiha Sarada[/npc_name]

[rec=sarada]"Dostaneš odpovědi jakmile bude po všem a bude vhodná chvíle na to, abychom si promluvili," [/rec]ubezpečila tě Sarada, ovšem otázkou samozřejmě bylo, co pro ní byla ta správná chvíle. Ale teď asi nebyla vhodná chvíle to zjišťovat.
Zatím lístky neškodně padaly na imaginárního Tygra. Nic se nedělo. Možná to mohlo být trochu zoufalé, ale po chvíli se některé lístečky začaly trochu měnit. Jejích okraj se "rozhořel" černou energií. Hodně vzdáleně to připomínalo plameny. Byl to velmi zvláštní pocit, ale cítila jsi jak se energie přelévala z okolí do lístků. Kus oblečení Tygra pomalu začal mizet. Ale rozhodně to nebylo dost rychlé, aby se to dalo efektivně použít v boji, alespoň zatím.


Hadí boj pomalu vypršel, už jen proto, že ta technika žrala extrémní množství chakry, ale z posledních sil lízl klon Rina po zádech. Ten tak zakopl a hodil držku na zem. Ale udělal to stylově, jako správný Rin. Během dopadu totiž použil Kage Bunshin a ostatní klony se na něj momentálně sesypaly jako živý štít.
Klon Rikuta se zatvářil pitomě. Jak jako tancovat? Na moment přerušil svůj útok a udělal tam nějaké divné taneční kreace, zatímco z něj rostlo ještě víc kostí. Takový pěkný bodlinka. V tu chvíli už na něj letěl klon. To ho dostalo do varu! A tak předvedl tu správnou taneční kreaci a do klonu se zabodlo několik kostí. Ten pak pufnul, ale celý tenhle výkon minimálně klonKuta zdržel.
Hinami se zatím snažila postarat sama o sebe, takže vyblila lepivou dávku sirupu po své dvojnici. To přerušilo její přímý útok na Rikuta a donutilo jí to uskočit. Nechtěla se přilepit. Přilepená Hyuuga byla k ničemu Hyuuga. Podobně jako originální Hinami zřejmě nebyla příliš rozhodná, protože teď zůstala stát a jen Byakuganem sledovala situaci.
Rikuto využil toho, že mu Hinami zachránila prozatím život a šel ho prozměnu zachránit Hibikimu. Drsně se pustil do té kočky a uštědřil jí útok z boku, na který neměla jak dost rychle zareagovat. Takže odletěla kamsi stranou a děsivě zamňoukala. Nezmizela však. Chvíli se válela a pak znovu vyskočila na nohy. Bok, který měla částečně proražený kvůli Rikutově technice se pomalu začal opravovat. Kolik, že životů měly kočky?


[itane_jmeno]

Tady to bylo trochu problematické, ne jen že se předháněl sám se sebou, kdo má lepší sharingan a uhne tomu druhému, zároveň se na něj řítil klon Hibikiho, který po ukončení hadí techniky přešel na boj na blízko. Což bylo neobvyklé, jenže ani pro uživatele sharinganu bez pořádných zkušeností nebylo možné, aby se bránil dvěma takovým technikám. A tak se stalo, že se najednou ozval cinkot, jak Itanemu vyletěla katana z rukou a dopadla kus od Taiyo. Následně, zatímco uhýbal meči svého protějšku do něj z boku udeřila větrná technika, která prošla skrz Raiton Chakura Mōdo. Itaneho to odrazilo stranou a udělalo mu to dlouhý šrám přes celou levou ruku. Kdyby původně nebyl částečně chráněný svojí technikou, tak by nejspíše přišel o ruku. A na to bylo ještě moc brzo.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1037

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Fri Jun 29, 2018 11:57 pm

[hibiki_jmeno]

No. Hibikimu došla chakra, ale bylo to tak nějak docela těsně včas. Dokázal totiž alespoň nějak sežehnout KlonRina, který tak neměl volné pole působnosti. I tak mu to pořád nevyšlo tak, jak by chtěl, a hůř, byl absolutně vyšťavený. A protože to nevyšlo, jak by Hibiki potřeboval, byl by vydán na milost a nemilost té kočce, ale... na záchranu přispěchal Rikuto. [rec=hibiki]"Díky, Rikuto."[/rec] hlesl Hibiki vyčerpaně. Klečel na jednom koleni z toho, kolik chakry tam už vyházel. V rychlosti prohlédl bojiště. Nutno říct, pořád ani jeden z klonů nepadl, a to znamenalo jediné. Hibiki taky ještě padnout nesmí. Nesmí nechat jeho kamarády, aby přešli do tak velké nevýhody.. Hibiki se zamyslel, a rychle přemýšlel, kde by se hodil nejvíce. No. Určitě nejvíc problémů vypadalo, že má Itane, a jako bonus, to se hodilo. Zrovna na svojí vlastní stupidní kloní kůži měl totiž zaděláno nejvíc tak jako tak.
Bude muset pomoci s klony i v boji s minimálním množstvím chakry. To nikdy není jednoduché, obzvlášť ne pro Hibikiho, který byl v Taijutsu bez podpory Ninjutsu docela podprůměrný. Ale on už bude muset něco vymyslet. Hibiki nechtěl nic víc, než zažehnout potenciál svého klonu.
Vytáhl několik nitkovitých kunaiů, protože to byla jeho nejschopnější zbraň, a hodil je. Neházel je po klonHibikim, ale za něj a kolem něj. S nitkami se potom rozeběhl směrem ke svému klonovému já. A jeho plán? Jakmile se alespoň nějaké nitky dotknou KlonHibikiho, chtěl je zažehnout pomocí rychlé Katon: Ryūka no Jutsu, která nebrala moc chakry. Oheň vcelku dobře hoří, když má dostatek vzduchu, a KlonHibiki byl vzduchem doslova obalený.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 472

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Sun Jul 01, 2018 9:23 pm

[taiyo_jmeno]

Vhodná chvíle? To se snadněji řekne, než udělá. Většinou když tohle někdo řekl, tak ta vhodná chvíle nikdy nenastala. Tak snad to není nic tak hrozného.
Celá tahle situace byla neuvěřitelně zoufalá, takže další trocha zoufalství se v tom úplně ztrácelo. Taiyo ze sebe vydávala všechno. Opravdu se snažila plnit pokyny od Sarady. Po nějaké chvilce se konečně začalo něco dít. Přeci jenom to soustředění a koncentrace k něčemu byla. Pořád však byla na začátku a ještě tu techniku musela dost vypilovat. Přesto měla Taiyo radost. Ta technika se jí zdála dost silná na to, aby dokázala zachránit všechny své přátelé.
Teď už Taiyo věděla, co je vše zapotřebí, aby techniku zvládla. Začala tedy pracovat na vychytání mušek a zrychlení.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 533

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Mon Jul 02, 2018 3:01 pm

[rikuto_jmeno]

A Rikuto to stihl! Jenže..ta kočka měla nějakou super mega rychlou regeneraci?! Rikuto protočil oči, opravdu nečekal, že bude bojovat zrovna proti kočce.
[rikuto_rec]Tak jo čiči..[/rikuto_rec]
Pravil Rikuto odhodlaně a protočil v ruce kostěný meč. Rikuto neměl nejmenší tušení, jak má bojovat proti kočce. Normálně bojoval proti lidem, takže tak nějak tušil, co má dělat nebo tak. Ale co má dělat s kočkou? To jí má jako jen tak zabodnout, nebo co? A není to trochu morbidní zapíchnout kočku? I když byla velká a měla nůž, tak to furt byla kočka.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Mon Jul 02, 2018 8:28 pm

[rintaro_jmeno]

Fajn, KlonKuto měl stejnou povahu jako skutečný Rikuto. Nebo aspoň tu natvrdlost. Jinak si totiž Rin nedokázal vysvětlit, proč tu začal tancovat jako tupec, když to vlastně jako tanec vůbec nemyslel!
Klon Rikutovu kopii zdržel, ale ničeho jiného Rin nedosáhl. Nevěděl jak přesně tahle jeho nechutná technika funguje. Napadlo ho, že když ho takhle něco trefí, tak možná kosti zmizí, ale nezmizelo vůbec nic a kdyby na něj teď naběhl, nejspíš by akorát dostal propíchnuto. Nerad to přiznával, ale tenhle match-up se mu zase až tak nezamlouval. Rikuto byl na blízko pravděpodobně nejsilnější ze všech přítomných. Rin sám nebyl úplně k zahození, ale proti těm kostem neměl nic. Rozhodl se nenavázat na svůj předchozí útok a radši si držel odstup. Moc z jeho výbavy už mu taky nezbývalo, protože kunaie i shurikeny použil v předchozích zkouškách.
Ne, potřeboval, aby klonkostíka odrovnal někdo jiný. Rychle se rozhlédl po bojišti a akorát zrovna uviděl, jak vzduchem proletěla Itaneho katana a zapíchla se vedle Taiyo. Rin na sucho polkl, tohle totiž bylo těsné.
Taiyo byla momentálně mimo nebezpečí, ale Itane ne. Měl problémy, protože se na něj vrhly dva klony. Rin se ještě otočil na KlonKuta. [rec=rintaro]"Rikuto, ty jsi chytrý kluk. Vím, že uděláš správnou věc. Počkej tady, nehýbej se. Tvůj pán kočička tě pak pochválí."[/rec] Potom co nejrychleji vystřelil směrem, kde ležela Taiyo. Přeskočil jí, chytil do levačky Itaneho katanu, a pak prostě vyrazil směrem k Uchihovi. Během toho po očku koukal po klonKutovi. Pokud by měl někomu přidělat problémy, poslal by jeho směrem další klon. Taky tak nějak doufal, že si toho všimne někdo, kdo Rikutově technice rozuměl víc a byl schopný mu nějak ublížit. MRK MRK HINAMI MRK MRK. Nebylo to úplně ideální, nechat ho takhle tam, jenže Rin proti němu nic neměl, a kdyby nikdo nepomohl Itanemu, mohlo by ho to stát cenu nejvyšší.
Skočil mezi Itaneho a KlonTaneho. Druhému zmíněnému se postavil do cesty. Zatočil si s mečem v ruce.[rec=rintaro]"Hej, Itane. Plánuješ tam spát nebo co?"[/rec] zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Mon Jul 02, 2018 9:42 pm

[hinami_jmeno]

Hinami přiměla svou kopii se vzdálit. To dalo prostor Rikutovi k tomu, aby šel pomoci Hibikimu. No...Rikuto tam fightil s kočkou, která odmítala umřít.[rec=hinami] "Rikuto-kun, musíš jít po klonu Rina-kun a ne po kočce."[/rec] houkla na svého teammata.
Rin mezitím nechal Klonkuta tam, kde byl a šel pomoci Itanemu. Um...jako vážně? Fakt ho tam jen tak nechal? No...Hinami měla proti sobě svůj klon...nemohla jí tam jen tak nechat a jít fightit s Rikutovským klonem. Mohlo by to ošklivě dopadnout pro někoho z jejích přátel. Zároveň ale také nemohla bojovat proti dvěma klonům najednou. 
Hinami se rozeběhla proti Klonami. Vytáhla z pouzdra několik shurikenů a hodila je po Klonami. Chtěla jí přimět použít Kaiten. Při tom po očku dávala pozor na Klonkuta. Byla by dost nerada, kdyby jí narušil plán.

Pokud se Klonami opravdu chystala použít Kaiten...a že by to Hinami z jejího postoje měla poznat...zastavila se a vyčkávala na vhodný okamžik. Na chvíli, kdy Klonami bude ukončovat své točení. Mělo by tam nastat krátké okno...příležitost. Sama se postavila do správné pozice. [rec=hinami]"Hakke Sanjūni Shō"[/rec] a zaútočila.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jul 03, 2018 9:24 am

[npc_name=sarada]Uchiha Sarada[/npc_name]

Taiyo se pomaličku začínalo dařit. To bylo dobře, protože docházel čas. Čim dál víc okvětních plátků dostávalo ten "plamenný" okraj a začínali působit na vytvořené tělo Tygra. Odebírali mu formu a samy postupně mizely. Autorka techniky sice cítila vyčerpání, i když byly jen v její mysli, ale pokud si dostatečně věřila, mohla by to dostat pod kontrolu. [rec=sarada]"Musíš se do toho vcítit. Potřebuješ, aby to vyšlo a ochránilo to jak tebe, tak ostatní,"[/rec] nabádala tě Sarada. Byla pravda, že na rozdíl od genjutsu se tohle muselo provést neomylně a pod kontrolou. Protože stejně jako to působilo na nepřítele by to mohlo působit na spojence.


Hibiki přešel na boj, který nevyžadoval příliš chakry. Což byl sice trochu problém, protože neměl nějak oslnivou zásobu technik, které by tu mohl efektivně použít, ale snažil se, co jen mohl. Jeho snažení si však všiml jeho dvojník, který začínal být značně odrátovaný. Chvíli nejspíše uvažoval o tom, že půjde zabít Itaneho, ale nakonec se otočil sám k sobě. Evidentně měl stejné pohnutky jako originál. A v tu chvíli začal taky metat odrátované shurikeny jak jen se dalo. Vznikl tak prostor plný drátů, volných i promotaných. Bude vzájemné grilování? Třeba KlonBiki přešel na Hibikiho taktiku boje.
Kočka se nyní zaměřila na Rikuta. Evidentně jí nasral. Tentokrát se přímo rozběhla na tebe. Čelní útok bylo asi to jediné, na co měla mozkové buňky. Nebo jsi jí možná připadal jako lahev smetany, co my víme. Mezitím jsi však dostal i cenou radu od Hinami.
Jak všichni víme, Hinami byla hodná a milá, všem se snažila pomoc a taky byla totálně nerozhodná. Ve spoustě věcí, co se týkalo taktiky spoléhala spíše na ostatní. Ale teď se snažila bojovat sama za sebe a možná i za své přátele a to jí možná umožnilo začít uvažovat víc sama za sebe. Jelikož i klon byl Hyuuga, roztočil se logicky Kaitenem, aby nemusel jinak uhýbat kunaiům. To dalo Hinami prostor, aby zaútočila podle jejího plánu. Kdo jiný by dokázal efektivně vyřadit Hyuugu než Hyuuga. Problém byl, že její technika ještě nebyla kompletně. Jakmile jí dokončila, měla KloNami pořád způsob na boj. Z několika tenketsu uvolnila Juuken, který Hinami odhodil dozadu. Asi to bude chtít trochu víc konvenční metodu.


[itane_jmeno]

Itane značně krvácel a necítil se zrovna nějak fajn. Vždyť zrovna dostal rekt od sebe a klonu Hibikiho. Netušil, co ho vlastně štvalo víc. S tím se bude muset poprat později. A co hůř, jeho vlastní klon se k němu s pobaveným úšklebkem vydal, točíc katanou v ruce. Evidentně si chtěl tuhle porážku vychutnat, stejně jako by si jí vychutnal originál. Aby toho nebylo málo, ještě si musel píchnout i Rin. Mladý Uchiha tedy zatl zuby a zamračil se. Musel uvažovat. Vždycky byl ten, co používal ve svém týmu mozek. A od toho v tomhle boji upustil. V klidu se nadechl a pak si rukou, kterou měl v pořádku vlepil facku. Teď nebyl čas na zlobu, ta babičce život nevrátí. [myslenky=itane]Mysli... co bude fungovat... mají víc chakry, stejné techniky... [/myslenky]v tu chvíli mu svitlo.

Malý Itane zrovna seděl na verandě a sledoval strýce, co trénoval na zahradě. Blonďák měl kolem pravé ruky několik jisker Raitonu a snažil se o nějakou techniku. Dítěti na verandě se na tom asi nejvíc líbili jiskřičky, ale i tak volalo [rec=itane]"Chidori, Chidori!"[/rec] Starší poloUchiha se tím nechal vyvádět z míry a stále se soustředil. Bleskové chakry přibývalo a on švihl rukou před sebe. Od ruky mu vystřelil proud Raitonu, který se začal formovat do podoby vlka. Malý Itane zatleskal a rozutíkal se ke strýcovi. [rec=itane]"Nauč mě to taky!"[/rec] hulákal. Strýc ho odbyl jen s ťuknutím do čela.

[rec=itane]Nauč mě to taky...[/rec]

Itane stál na kraji jezírka, které měli v klanu Uchiha. Podle všeho se tu jeho předci učili používat Katon, ale to on v momentálním stavu nedokázal. Musel najít vlastní cestu jak útočit libovolně na dálku. Bylo to krátce po jeho propuštění z nemocnice, ještě předtím než si jeho otec sezval všechny na tu velkou akci. Kolem jeho pravé ruky se objevila chakra, která se přeměnila na bleskovou formu. Vzpomínal na strýce, který trénoval kdysi v zahradě. Jak se to jen tehdy jmenovalo? Raiton: Raijū Tsuiga... Ale Itaneho cíl byl strýce překonat. Chtěl překonat všechny Uchihy. A proto se nemohl spokojit s ničím jednoduchým. Blesková chakra tedy obalila i jeho levou ruku...

[rec=itane]"Raiton: Raijū Kōgeki"[/rec] pronesl Itane a složil jednoduchou pečeť pro soustředění chakry. Obě jeho ruce se přitom obalili Raitonem, podobně jako při Chidori. Pak jednou namířil směrem ke stropu a druhou přímo před sebe. Bedlivě přitom prostor před sebou sledoval Sharinganem. Díky tomu nemohl minout! Od jeho ruky mířící dopředu vystřelil bleskový vlk, stejně jako ten Hikumův, ale od jeho druhé ruky vystřelil do vzduchu jestřáb. Obě techniky docela svítili a letěli přímo na klonItaneho. Ten byl obalený Raitonem, ale díky tomuhle mohl vidět velký kulový. Jenže, pokud by ho tyhle techniky zasáhly ve chvíli, kdy byl chráněný, jen by se to vyrušilo. A tak to udělal Itane trochu jinak. Než se s ním techniky střetly, prudce zatočily obě zvířata do stran, oběhly klona a obě to napraly do klonKuta, který teď neměl protivníka. Ne jen, že to prorazilo skrz doton obrany, ale zároveň ho to paralyzovalo. S mírným kouřem od hlavy se pak sesul k zemi. Jenže Itane taky začal ztrácet vědomí. [rec=itane]"Hibiki je slabý na blízko. Zaútoč ze všech stran. Viděl jsem tvé techniky... zvládneš jich víc..."[/rec] řekl značně neurčitě k Rinovi a odpadl. Snad to pochopí.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1037

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jul 03, 2018 1:20 pm

[hibiki_jmeno]

Je těžké překvapit sám sebe, což si tady Hibiki až moc dobře pociťoval. A stejně tak celá plocha bojiště, protože to tam najednou v jejich části bylo plné drátů a nitek, připravené celé vzplát. Hibiki se rychle zamyslel nad tím, jestli společná destrukce jeho i jeho klona něčemu pomůže... ale pak slyšel Itaneho něco hulákat na Rina. Byla to vcelku pravda.. Hibiki na blízko slabý byl. Teda, určitě oproti někomu specializovanému tímto typem, jako byl Rin. A když viděl, že klon Rikuta, který byl společně s klonem Hinami asi největší hrozbou pro Hibikiho, padl, rozhodl se, že se to přecijen pokusí ještě vyřešit lépe. Udělá Rinovi prostor na to, aby mohl sundat klona Hibikiho, a sám zachrání toho stupidního Uchihu na druhé straně, co teď už nezvládal ani stát.
Udělal pár rychlých pečetí. [rec=hibiki]"Fūton: Daitoppa!"[/rec] zahučel novou techniku Hibiki. Technika, která by mohla zpřetrhat jak všechna ta lanka, která tam byla, a tím uvolnit prostor Rinovi, a stejně tak i pořádně trefit Itaneho klona. Snad to nějak dopadne.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 533

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jul 03, 2018 4:34 pm

[rikuto_jmeno]

Rikuto furt přemýšlel, jak na tu kočku, když v tom na něj zakřičela ta holka, co ho hrozně moc chce, aby šel po KlonRinovi. Což, dávalo docela smysl. Takže Rikuto pouze přikývl a chtěl se rozeběhnout na KlonRina, jenže mezitím na něj běžela ta kočka. Byla to kočka s dýkou, takže popravdě Rikuto nečekal nic velkého. No a tak jí vyběhl naproti a měl v plánu klasický filmový movement proti šelmám. Před nimi se sklouznout a zespoda je pěkně rozpárat. Pokud to vyšlo, tak si získal nějaký čas na Rina. Pokud ne, tak zbytek postu ignorujme a pokračujme se soubojem proti kočce.

S Rinem už měl nějaké zkušenosti, takže docela věděl, co má očekávat. A popravdě věděl, že je docela dobrý ježek na jeho klony. Jenže moc dobře si pamatoval tu rotující techniku a věděl, že se nemůže nechat zase trefit.
[rikuto_rec]Tak kde jsi Rintarde..![/rikuto_rec]
Zakřičel Rikuto a tak nějak doufal, že se neotočí skutečnej Rin, protože..jo, byl to taky Rintard. Rikuto se rozeběhl na KlonRina a zkusil to provně prostě jednoduše na přímo s taijutsu. Furt měl na sobě kosti a v ruce navíc meč, takže proč nezačít nějak jednoduše a vidět, jak zareaguje ten klon. Přeci jen Rikuto se většinou spíš bránil, nebyl ten, co něco vymýšlel.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jul 03, 2018 4:50 pm

Kageyama Rintaro

KlonTane jim šel pomaličku naproti a nevypadalo to moc dobře. Rin byl odhodlaný bojovat s ním. Měl na pomoc dokonce zbraň skutečného Itaneho. Sám ale moc dobře věděl, že jí nedokáže používat na takové úrovní jako Uchiha. Na druhou stranu byl rád, že má něco, čím se může pokusit vykrýt jeho případné útoky mečem.
K ničemu takovému ale naštěstí nemuselo dojít, protože Itane se vzpamatoval a vypálil proti jeho kopii neskutečně luxusně vypadající techniku. Rin se na chvíli nedokázal ubránit pádu brady, když viděl ta raitonová zvířata. "Tohle je síla Uchihů?" pomyslel si v ten moment. Vypadalo to jako něco, co bude schopné velké destrukce. Jenže místo toho, aby to napálil do klonTaneho, poslal to přímo proti klonKutovi. Rina to trochu překvapilo, ale pak mu to došlo! Itane to udělal kvůli tomu, aby Rikuto nikomu neublížil a oni dali bombastickej team-up, kterej tohle anime ještě nevidělo. Rin už si chystal nějakou hlášku, kterou by to všechno začal, jenže pak tam Itane začal odpadat a řekl mu, ať jde na klonBikiho. Rinův výraz se změnil z cool-pošklebku na tupý výraz rozhořčeného idiota. Na druhou stranu to ale dávalo docela smysl. Rin Hibikiho zase tolik neznal, takže úplně nevěděl, na co přesně se specializuje. Když mu to ale teď Itane řekl, bylo konečně jasné, co musí udělat. A nereagoval na to sám. Skutečný Hibiki měl skvělý přehled a byl schopný přizpůsobit se Itaneho taktice. Tohle byla ta týmová práce, o které mluvil šestý hokage. Hibikiho předek.
Rin vedle sebe do země zapíchl Itaneho katanu a složil pečeť. Jestli se někdy soustředil na to, aby byl schopný využít dobře všechnu svojí zbývající chakru, tak to bylo právě teď. "Kage Bunshin no Jutsu!"
Kolem Rina by se měly objevit čtyři klony. Tři před ním a jeden za ním. Tři klony vepředu se rozběhly proti Hibikiho kopii. Dva klony vyrazily do stran, aby všichni neútočili z jednoho směru, protože to si upřímně říkalo o průser v podobě nějaké rychlé ohnivé techniky. Rin s klonem za zády se taky rozběhl. Během své cesty k bělovlasé kopii Hatakeho v levé ruce začal tvořit Rasengan.

Přesně jak Itane řekl - útočit ze všech stran. Klony by měly útočit v krátkých časových prodlevách ze tří směrů a Rin se to sám chystal ukončit jedním rasenganem do obličeje. A nebo ne? "Využijte naší dnešní nabídky!" zakřičel Rin a vyskočil do vzduchu. Klon za jeho zády zmizel. V napřažené levé ruce měl rasengan. "Kontaktujte nás a k zakoupení jednoho rasenganu dostanete druhý zdarma!" S těmito slovy proti klonBikimu práskl i druhou rukou, ve které mu klon vytvořil druhý rasengan. "Rasenrengan!"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 472

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jul 03, 2018 8:37 pm

[taiyo_jmeno]

I když se vlastně celý trénink odehrával v její mysli, tak Taiyo cítila vyčerpání. Přesto pořád pokračovala. Jediné nad čím přemýšlela, byla ochrana jejich přátel a úplné zničení tygra..... Ano, píšu to teď v každém postu, ale je to pravda. Bála se okamžiku, až se probudí z tohoto tréninku. Bála se, že se techniku nestihne naučit dostatečně rychle a její kamarádi a hlavně Rin tam budou ležet na zemi..... a nebudou se hýbat. Brala tenhle strach ze ztrát a snažila se ho proměnit na potřebnou energii. Věděla, že si musí představovat, jak tygr pomocí její techniky zmizí... a nejen představovat, ale opravdu to tak udělat..... nesměla udělat chybu, jinak by to mohlo stát životy jejích přátel i jí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jul 03, 2018 9:39 pm

Hyūga Hinami

Hinami její útok nevyšel. Dostala odražíno. Co jiného čekat od vlastní kopie. I když to byl klon, myslel stejně a uměl to samé. Hm... Jestli uměl to samé...nejlepší způsob, jak ho překvapit, je použít něco, co neumí. Jenže to neumí ani Hinami. Hm... Co s tím? Nebyla nějaká technika, u které by věděla, jak na ni a mohla by jí dokázat zvládnout? 
Hinami svitlo. Něco tu přeci jen bylo.

Hinami pročítala knihy související s léčením. Mezi nimi se nacházelo i několik lékařských technik. Jedna z nich jí zaujala o něco více. Bylo vážně něco takového možné? Když se nad tím zamyslela trošku více, možné to bylo. Bylo to dosti podobné bojovému stylu Hyuugů. Působilo to na druhého i bez vnějšího poškození. Vypadalo to jako něco, co by mohla zvládnout.

"Shishou...já...četla jsem o téhle technice. Neumím si ale přesně představit, jak to vypadá...Ukázala byste mi jí?" zeptala se Hinami své učitelky. Tu následně sledovala svým Byakuganem, jak onu techniku používá na rybu. Té pak Hinami v rámci tréninku musela zachraňovat život.

Ten den, kdy se vrátili z mise, při které potkali Kami a poté, co předala vzkaz určený Itanemu otci, se Hinami ve svém pokoji plně soustředila na svou chakru v ruce poté, co složila několik ručních pečetí. Pokoušela se techniku, na kterou se tehdy ptala Aiko, naučit. Bylo to těžké a složité. Možná proto se jí nepodařilo dosáhnout požadovaného výsledku.

Měla by se jí pokusit použít? Co když se to ale ani tentokrát nepovede? Nic jiného jí ale nenapadalo. Nezbývalo, než to zkusit. Hinami složila pár ručních pečetí. Tygr, Kůň, Králík, Krysa, Pes. Následně se soustředila na chakru ve své pravé ruce, kterou pak dlaň s nataženými prsty obalila. Muselo to být ostré. "Chakura no Mesu." Poté vyrazila proti Klonami. Útočila stejně, jakoby útočila Juukenem. Až na to, že její pravačka řezala.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Thu Jul 05, 2018 1:14 am

Hibiki začal jednat a vložil do toho něco nového. A právě to bylo potřeba. Klony sice znali vaše veškeré používané pohyby a techniky, ale nedokázali se přemluvit a udělat něco víc. A právě to bylo klíčem. Klon Itane tedy nečekal plošný větrný útok, který ho odvál stranou, respektive to s ním solidně mrdlo do zdi a Raiton ne Raiton, tady byl nahranej. Taky to šlo trochu pojistit tím, že se většina drátů teď namotala na něj, protože je na něj Hibiki tak trochu foukl. Ale pokud se bude chtít Hibiki pojistit, bude pak pro něj problém i dýchat, jeho zásoba chakry byla kompletně u nuly.
Ve stejném duchu uvažovala Hinami, která také sáhla po něčem novém, neozkoušené. Sice to nebylo úplně standardní použití, pokud tedy nejste Kabuto, ale mohlo to překvapit. Sice to nebylo něco, co by asi Hinami aplikovala běžně, ale vyrazila vpřed. Klonnami sice reagoval podobně, ale ona měl jen Juuken. Zasáhla jím Hinami ve stejné chvíli, ale bylo pozdě. Chakra skalpel, který nebyl zdaleka pod dobrou kontrolou prořízly svaly a okrajově i některé tepny na hrudi klonu. Ten se sesul k zemi. Hinami se "jen" těžce dýchalo. Byla to pořádná pecka.
Rin se pustil do svého obvyklého čarování. Jenže tentokrát se dělo něco divného. Kolem vlasů mu na chvíli vystoupila zvláštní růžová chakra a místo klasických 4 klonů se jich objevilo 8. Rozhodně lepší pro distribuci rasenganů. Hibiki se ani nestihl zažehnout, protože ještě původně držel koncentraci na svém originálu. Pak dostal šlupku dvojitým rasenganem a šel taky spinkat.
Rikuto v tom trochu plaval. Bojoval s kočkou, kterou sice ukázkově naporcoval, jenže ta se o pár metrů vedle zase začala dávat dohromady. Ať to bylo co to bylo, bylo to cool a efektivní v boji. A tentokrát už jen nevyrazila tvrdohlavě vpřed, ale chytila tu dýku v hubě ocasem a švihla jí směrem k Rikutovi. Za tou dýkou se rozeběhl i Klon Rin, který se dokázal po tom líznutí ohněm dostat ještě na nohy. V ruce mu teď svítil Rasengan. Běžel přímo proti originálu Rikuta.

Taiyo -> Po nějaké chvíli to vypadalo, že je technika poměrně stabilní. Nebylo to zrovna něco, co by nechalo zmizet hory, ale použít se to dalo. Taiyo se najednou začala cítit unavená a usínala uvnitř své vlastní mysli. To však zapříčinilo opačný efekt v reálném světě. Pomalu se probrala. Viděla rozhodně divnou situaci. Itane v bezvědomí a druhý Itane připláclý na zeď. Hibiki trefený rasenganem a Hibiki koukající na Itaneho ve zdi. Hinami zasažená Hinami. Rin útočící Rasenganem na Rikuta a taky nějakou kočku. Rikuto elektrizující na zemi. Z tvého pohledu to mohlo být sakra zmatečné.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   

Návrat nahoru Goto down
 
Odkaz Sanninů - Společná cesta
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Cesta do Sunagakure no Sato.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Odkaz Sanninů-
Přejdi na: