Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Odkaz Sanninů - Společná cesta

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jun 19, 2018 6:20 pm

Kageyama Rintaro

Už Hinami nestihl odpovědět, protože je oba zase přenesla nějaká technika jinam. Znovu se setkali s ostatními. Rin si oddychl, když uviděl, že jsou všichni v pořádku. Hlavně teda koukal na Rikuta, který mohl reagovat podobně jako on na ten úkol, který dostali od Kakashiho. Rychle se ještě podíval, jestli někdo není nějak vážně zraněný. Během toho se pohledem na chvíli zastavil u Taiyo. Pořád se na ní ještě zlobil, ale v tuhle chvíli se to rozhodl nechat být. Byl moc unavený na nějaké drama.
Šestý jim řekl nějaká další moudra a předtím než definitivně zmizel, je znovu někam přenesl. Tentokrát se skupina objevila v nějakém velkém sále a výjimečně tu byli všichni. Žádné další rozdělování se asi konat nebude. Rin měl radost z toho, že jsou konečně v cílové rovině a bude se moct vrátit domů, pořádně se najít a zajít si na záchod, protože už se mu fakt chtělo.
Jenže ono to nikdy nemůže být jednoduché, že? Objevila se před nimi totiž nějaká podivná trhlina, ze které vylezl chlápek s maskou tygra. Rinovi to hned trklo. Ta maska vypadala dost podobně jako ta, kterou nosil ten slepičí vývar. Najednou to do sebe zapadlo! Tak proto měl slepici. Tygr už byl zabraný!
Pak ho trkla další věc. Došlo mu, že tohle už asi nebude součástí zkoušky, pokud je ten týpek nějak spřízněný s tou slepicí. Well, shit. Prý mu někdo pomohl dostat se tam. Lhal bych, kdybych řekl, že se Rin trochu nebál, že s ním ta slepice něco udělala a právě díky tomu se tam mohl dostat.
Itanemu najednou mrdlo, začal tam tomu chlapovi vyhrožovat smrtí a při tom na něj útočit. "Itane, ty pitomče, počkej!" zakřičel na Uchihu. Tohle bylo docela nepříjemné. Rinovi došlo, že Itane toho chlápka asi už potkal, jinak by si nedokázal vysvětlit jeho chování. Taky mu došlo, jak debilně vypadal, když sám útočil na Kakashiho.
Tohle nepůjde. Jestli je ten tygr stejně silný jako jeho slepičí kamarád, budou muset spolupracovat, aby vůbec přežili. Rin se rychle ohlédl, aby se podíval, kdo tam všechno vlastně je, protože je to pitomec. Během toho si všiml divného červeného oka Taiyo. Nestihl jí na to ale upozornit, protože začala padat. Rychle se natáhl, aby jí chytil.
Hibiki se mezitím připravil. Vypadalo to, že se chystá podpořit Itaneho. Zřejmě zatím analyzoval situaci. Jestli si Rin správně pamatoval zkoušky, Hibiki ovládal oheň a uměl ho používat i z dost slušné vzdálenosti. To by se mohlo hodit.
"Lidi, potkal jsem někoho podobnýho. Taky měl zvířecí masku a to on poslal Taie do nemocnice." Jako on jim asi nemusel říkat, že ten chlap bude silný. Nejspíš to došlo všem. Jen nechtěl, aby na něj někdo zbrkle útočil. Taky ale bylo potřeba pomoct Itanemu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 472

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jun 19, 2018 9:01 pm

[taiyo_jmeno]

Opět byli všichni spolu  na jednom místě a všichni byli v pořádku. Dokonce to vypadalo i na konec všech těch zkoušek. Taiyō samozřejmě nechtěla předbíhat, ale hrozně se těšila na konec toho všeho. Hlavně i proto, že měla dost podnětů, o kterých musela popřemýšlet a vyřešit je.
Kakashi jim dal ještě jednu poslední radu. Když o tom Taiyō zauvažovala, tak Kakashi měl samozřejmě pravdu, ale hlavně před touhle zkouškou si nikdy pořádně neuvědomila, jak jsou přátelé důležití. Teď věděla, že pro tuhle partu obětuje i život. Každý okolo ní měl něco do sebe.
Taiyō zachytila Rinův pohled. Vypadalo to, že se zlobí. Teď už však Taiyō věděla proč. Přesto se na něho mile usmála a doufala, že si to nebude špatně vykládat.
Puf... další přesun. Snad už patřil k posledním. Taiyō úplně nechtěl zase všechny vidět třikrát, takže raději napočítala do 3 než oči otevřela. [myslenky=taiyo]Tak přeci jenom konec?.... Nebo konečná zkouška?[/myslenky] zapřemýšlela Taiyō, protože tady nebylo nic zadarmo. Už.. už chtěla navrhnout, aby se všichni společně vydali sálem za svitkem když v tom něco prasklo. V tu chvíli se pro Taiyō celý ten děj neuvěřitelně zrychlil. Poznala ho.... poznala tu masku. V obličeji se jí míchal vztek i zděšení. Nebyl ani čas přemýšlet, jestli ona nemůže za to, že se sem ten šmejd dostal. Jen cítila, že něco je špatně s jejím okem. [myslenky=taiyo]Teď ne....[/taiyo_myslenky] řekla si v duchu. Chtěla podpořit Itaneho. Chtěla před tím šmejdem ochránit tajemství svitku, ale nestihla ani jedno. Ten tlak na oko byl tak silný, že z toho až odpadla. Taiyō  měla štěstí, že ji Rin nenechal tvrdě spadnout na zem a zachytil jí.
Taiyō uslyšela známý hlas a otevřela oči. Bylo to neuvěřitelné, proti ní stála Sarada a Taiyō se opravdu od ní chtěla učit, ale teď na to prostě nebyl čas. [rec=taiyo]"Sarada-sama..."[/rec] Pokud je titul špatně, tak se omlouvám. vydechla překvapeně. [rec=taiyo]...já ..... velmi se omlouvám, ale je tam ten s tou tygří maskou..... a Itane proti němu vyrazil... a ... musím mu pomoc.... "[/rec] snažila se ze sebe vysoukat nějakou srozumitelnou větu a také nechtěla urazit Saradu. Jinak to vznášení v prostoru bylo super, jako kdyby létala.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 533

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jun 19, 2018 11:25 pm

[rikuto_jmeno]

Už to vypadalo, že bude klídeček, když v tom se tam objevil muž s maskou lva. Nebo..něčeho takového. Itane překvapivě hned vystartoval, což Rikuto čekal spíš od sebe, než od něj. Taky si docela užil, když na něj Rin zakřičel a taky, že to Itane udělal tak rychle, že ten první pitomec nebyl on.
[rikuto_rec]Tak jo. Hinami a Itane, použijte svoje oči a zkuste objevit nějakou jeho slabinu. Rine, jdeme na něj..[/rikuto_rec]
Pravil Rikuto odhodlaně a prokřupal si pěsti. Následně zaujal bojové postavení.
[rikuto_rec]Yanagi no Mai[/rikuto_rec]
Pravil Rikuto a z různých kloubů na těle mu zase začaly růst kosti. On během zkoušky nemusel bojovat ani jednou, takže byl prakticky připravený na svých klasických 110%. Docela bez rozmyslu se rozeběhl směrem na toho borce, hodlal použít chvat, který trénoval s Kenshinem před zkouškami. Prostě se rozeběhl a před frajerem vyskočil do vzduchu do takového přemetu. Během tohoto otočení by měl mít nepřítel docela nepříjemnou situaci, protože na něj prakticky útočilo hned několik čepelí z několika směru.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Tue Jun 19, 2018 11:34 pm

Uchiha Sarada

Sarada zavrtěla hlavou. "Vím moc dobře, kdo tam je. Proto jsem tady, on byl spouštěč pojistky, co jsem do tebe vložila. Problém je, že jim nemůžeš pomoci. Ne teď. Nefungují na něj genjutsu," oznámila ti jeden velký problém. Nic krom genjutsu jsi neměla. A co si budeme povídat, fyzicky se Taiyo sice zlepšila, ale to tady nestačilo.
"Musíme si nejprve promluvit. Když jsem cestovala se svým otcem, narazili jsme na některé příslušníky klanu Kurama. Zaujali mě jejích schopnosti v genjutsu. Jejich síla však nikdy nebyla taková, jakou chtěli. Měli historky o tom, jaká by měla být. Trochu jsem to zkoumala. A zjistila jsem, když se vám trochu pomůže, dokážete něco, čeho téměř nikdo jiný není schopen," pokračovala v učitelském výkladu.
"Představ si, že by si dokázala část genjutsu materializovat do skutečného světa a díky tomu vymazat kus toho, co už v reálném světě je, aby se udržel rovnováha," vysvětlila další podstatnou věc. "Vytvoř iluzi něčeho, co ti je blízké a vybaví se ti v paměti rychle," řekla pak.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Wed Jun 20, 2018 12:19 am

[hinami_jmeno]

A zase byli před pomníkem. Tentokrát na něm snad už nebyly jejich jména. Na to to zjišťovat ale nebylo moc času. Rokudaime totiž měl ještě něco na srdci. Hinami ho pozorně poslouchala a plně s ním souhlasila. Ona si přátel velmi vážila. No a pak se bývalý hokage rozplynul a oni se objevili zase někde jinde.
Byly tam sochy a podstavec a svitek. Stačilo pro něj jen dojít...jenže něco prasklo. Objevil se tam někdo další. Hinami z něj přeběhl mráz po zádech. Itane proti němu hned vystartoval s tím, že ho zabije. Určitě ho už potkal. Přímo z něj čišela nenávist. [rec=hinami]"Itane-kun, stůj!"[/rec] zavolala za ním stejně jako Rin. 
Rikuto jí a Itanemu řekl, aby se svýma očima pokusili najít nějakou slabinu. Hinami to nejprve dost překvapilo, protože něco takového od Rikuta nečekala. Ten se vrhl do bitvy spolu s Itanem. Hinami tedy aktivovala svůj Byakugan a proskenovala chlápka. Všimla si, že měl masku. Podobnou už jednou viděla. 
Taiyo tam omdlela a Rin jí zachytil. Jakožto správný medik se k nim Hinami přiblížila, aby se mohla na dívku podívat. Také jí proskenovala.
Rin se ozval, že potkal také někoho se zvířecí maskou a že ten někdo může za Taiův pobyt v nemocnici. [rec=hinami]"Také jsem jednoho potkala...s koňskou maskou. Ale byla uvězněna v krystalu."[/rec] pronesla i ona.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Wed Jun 20, 2018 12:54 am

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"Hinami,"[/rec] oslovil Hyugu a chytil jí za zápěstí. "Strašně moc bych si přál, abys teď zjistila, co je s Taiyo špatně, jenže." Rin větu spolkl jako velký suchý knedlík, který se mu na chvíli zasekl v krku. "Rikuto má pravdu. Budeme potřebovat tvoje oči. Itane je na tom stejně jako předtím já. Ten nám nemůže pomoct tak jako ty." Narážel samozřejmě na to, co ze všech přítomných viděla jenom Hinami. Jeho amok a následný útok na Kakashiho. Rin Taiyo položil na zem a sám se taky otočil na soupeře. "Sleduj každý jeho pohyb, každou techniku, kterou použije."
Rin moc dobře věděl, že tohle není žádná dětská hra. Stál před nimi silný soupeř a chyba mohla znamenat smrt. Ještě než vyrazil za Rikutem, se pořádně rozhlédl po okolí, jestli někde nenajde něco, čeho by v boji mohli využít. To byla jedna z prvních věcí, které v týmu dělali. Průzkum prostředí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Wed Jun 20, 2018 7:40 am

Tygr sledoval vaše chování. Možná jste ho nudili, neboť jednu ruku držel celou dobu za zády. Levou však natáhl proti technice, co proti němu poslal Itane. Hinami i Itane mohli zachytit, že se prostor mezi technikou a dlaní zvláštně zavlnil a ta technika zmizela.
Co se týkalo prostředí, nebylo tam nic, co by šlo využít. Byla to prostě obrovská hala, bez překážek, jen se sochama vzadu. Skoro zbytečné to stavět takto velké.
A když připočítáme Rikutův útok, on šel svéhlavě na blízko. Jenže ten chlapík udělal několik jednoručních pečetí a Rikuto narazil do neviditelné překážky. Byla zřejmě pevnější jak ocelový plát. I některé jeho kosti se nalomily. Hinami a Itane mohli vidět masivní zeď z chakry mezi Tygrem a Rikutem.
Hinami si všimla něčeho divného. Neviděla chakra systém toho chlapa. Viděla jen jeho chakrovou siluletu. To přinášelo mnoho problémů. Zaprvé nebude schopná využít pořádně své klanové techniky na něj a taky s Itanem vůbec nepoznají jestli koncentruje někde chakru.


[itane_jmeno]

Itane byl sice ovládaný zlobou, ale stále to byl Itane. V boji vždycky přemýšlel, aby přežil jak on, tak jeho kamarádi. A bylo mu jasné, že tenhle chlápek byl nebezpečnější než cokoliv v té jeskyni. Vždyť sakra zařidil smrt kandidáta na Hokageho!
Jakmile tedy pohltil jeho útok, důkladně to proskenoval Sharinganem. Ve výsledku z toho nezjistil nic, ten chlap nějak částečně blokoval pohled na něj. Jenže ve chvíli, kdy tak udělal aktivoval Raiton Chakura Mōdo. Jediný kdo ho v tu chvíli mohl spatřit byla Hinami a i pro ní to byla docela čmouha. Itane použil svojí rychlost, aby se dostal k tomu svitku. Objevil se u podstavce a pokusil se ho vzít. Jakmile se k němu však rukou přiblížil odhodila ho stranou nějaká síla. Hinami a i on si teď všimli, že už kolem svitku ten maník umístil svojí chakru, tudíž nejspíš nějakou vrstvu ochrany. Itane teď trčel na krají u zdi. Asi se mu solidně motala šiška.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1037

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Wed Jun 20, 2018 1:14 pm

[hibiki_jmeno]

Hibiki sledoval boj svým sice normálním, ale alespoň vcelku bystrým okem. Neviděl sice chakru, ale dokázal si představit, do čeho to tam Rikuto tvrdě narazil. Zase ale nevěděl, jestli je to chakra jako taková, nebo v podstatě vzduchu. Jedno z toho by to mělo být, když to tedy nebylo vidět... co ho zaujalo ještě víc bylo to, jak bez problému sežral Itaneho techniku. Buďto dokázal techniky vstřebávat a brát z nich chakru, což by znamenalo, že Hibiki sám nebude moc v boji použitelný, a nebo dokázal pomocí časoprostorové techniky soupeřící věci poslat někam jinam. Hibiki se lehce skláněl k této teorii vzhledem k tomu, jak se jim sem dostal.
Hibiki z kleče jen vytáhl několik kunaiů a házel je. Jeden někam, kde si myslel, že bude zeď před Rikutem, jeden přímo na soupeřícího týpka, a jeden přímo na ten svitek, protože si i všiml Itaneho, jak ho to odkoplo. [rec=hibiki]"Hinami. Řekni mi, co tam vidíš?"[/rec] zeptal se pak Hinami, která by měla být pořád někde kolem, mezitímco dával pořád pozor na bojiště.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 533

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Wed Jun 20, 2018 1:22 pm

[rikuto_jmeno]

Rikuto se chystal na svůj cool útok, když v tom jako by narazil do neviditelné zdi. Některé jeho kosti i popraskali, což Rikuto usuzoval, že se muselo jednat o nějakou bariéru. To by snad nezvládl ani stlačený vzduch.
[rikuto_rec]Pokud je to bariéra..[/rikuto_rec]
Pravil Rikuto a polkl. Věděl, že ho to bude stát hodně chakry, ale Rikuto nevěděl čím si prošli ostatní a jestli jsou fit na souboj. Navíc to vypadalo, že tenhle chlápek nějakým způsobem požíral techniky ostatních, takže to bylo asi hlavně na něm a Rinovi.
[rikuto_rec]Sawarabi no Mai[/rikuto_rec]
Pravil Rikuto a zmizel do země. No, Hinami určitě věděla o co jde, takže mohla možná ostatní varovat. Rikuto s ní sice trénoval, aby trefil jen nepřítele, ale jeden nikdy neví. Rikuto nebyl nejchytřejší, ale nezažil bariéru, která by měla i spodní stranu, takže útok ze zpod se zdál jako dobrej nápad. Chvilku byl klid, ale rázem začali ze země vylétat kosti.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 472

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Wed Jun 20, 2018 6:24 pm

[taiyo_jmeno]

Taiyō Saradu pozorně poslouchala. [myslenky=taiyo]Pojistka?.... nemůžu jim pomoci?.... genjutsu na něho nefunguje?[/myslenky] opakovala si v duchu. To ohledně nefungujícího genjutsu k jejímu sebevědomí opravdu nepomohlo. Posmutněle svěsila hlavu.
[myslenky=taiyo]Copak zvládnu něco jiného než genjutsu? Mohu opravdu zvládnout něco, čeho nikdo jiný není schopen? Lze vůbec materializovat genjutsu?[/myslenky] ptala se sama sebe, ale dál poslouchala Saradu. Nedovolila si jakkoliv zaprotestovat. O materializovaném genjutsu slyšela jen málo a ještě jí to přišlo jako povídačky, ale uposlechla Saradu, přeci jenom toho dost zažila, tak jistě bude vědět. Taiyō tedy přikývla a snažila se vytvořit iluzi něčeho blízkého. No jo, ale čeho...? Myšlenky jí v hlavě zmateně poletovaly z jedné strany na druhou. Rin, Gin, Itane, tygří maska, co ostatní...... bylo toho tolik. Taiyō se těmi myšlenkami prodírala, až jako kdyby jí něco osvítilo. Vzpomněla si na jedno místo. V jejich sídle na zahradě, která není zas až tak velká, stojí jedna sakura. Taiyō pod ní často sedává a sleduje jak z ní pomalu padají růžové lístky. Ano, to bylo ončo. Taiyō se soustředila a (snažila se) vytvořila iluzi okvětních lístků sakury.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Wed Jun 20, 2018 6:35 pm

Uchiha Sarada

Sarada pozorovala Taiyo při jejím snažení. Moc dobře poznala, že měla dívka problém si vybrat, co by mělo být tím správným prvkem. Proto jí nechávala čas. Sice ho neměli příliš, protože i když trénink probíhal čistě v mysli dívky, tak okolní čas plynul normálně. Ani Uchihové neměli možnost si libovolně hrát s časem.
Chvíli se nic nedělo, ale pak se postupně začala objevovat kvítka sakury v okolí Taiyo. Na tváři její učitelky se objevil mírný úsměv. "Zajímavé," okomentovala to pouze takto. "A teď, vzpomeneš si na boj proti mě? Jak jsi použila část mé síly a tvou ruku obklopil onen plamen? Co jsi tehdy cítila?" zeptala se jí dál. Evidentně Taiyo nemusela trénovat tím, že by do něčeho bušila, tady šlo opravdu primárně o přípravu mysli.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Wed Jun 20, 2018 7:04 pm

[hinami_jmeno]

Rin najednou chytil Hinami za zápěstí. Ta se na něj překvapeně podívala a vylechla si ho. Tohle byl doslova útok na její nerozhodnost. Bylo to buď pokusit se pomoct Taiyo nebo pomoci zbytku skupiny. Hinami se podívala na Taiyo a pak na ostatní. Itane s Rikutem se vrhli do boje. 
Rin měl pravdu. Itane jí opravdu připomínal Rina z předtím. Hinami na Rinova slova souhlasně přikývla a zaměřila svou pozornost na tygra. Sledovala ho pozorně. 
Hibiki jí vyzval, aby jim řekla, co vidí. Hinami dost překvapilo co vidí. 
[rec=hinami]"Před tím, než ta technika zmizela, se před jeho dlaní zavlnil prostor...asi to byla nějaká časoprostorová technika..."[/rec] oznámila první věc, které si všimla. 
Poté zaútočil Rikuto a narazil do stěny z chakry. [rec=hinami]"Vytvořil před sebou silnou stěnu z chakry...možná nějakou bariéru..." [/rec]obeznámila je s tím, co vidět nemohli.
[rec=hinami]"Nevidím jeho chakra systém, jen jakousi siluetu z chakry..." [/rec]pronesla další divnou věc. Popravdě to bylo dost divný. To se chakrou obklopil celý? (nevím totiž, co by viděla, kdyby tomu tak bylo. Ráda bych odpověď, pls). To se vlastně dalo zjistit pohledem na Itaneho. Well...nebo taky ne, protože z něj byla šmouha. Fucking Flash...zase si hraje s multiversem. 
Sledovala dál. Itane se pokusil vzít svitek, ale odhodilo ho to do pryč. Hinami se podívala na ten svitek.[rec=hinami] "Něco udělal s tím svitkem. Je kolem něj jeho chakra."[/rec] informovala své kolegy. 
No a pak viděla, co se chystal Rikuto udělat.[rec=rec] "Teď to tu bude možná dost nebezpečné. Když vám řeknu, ať uskočíte, udělejte to." [/rec]řekla jim a dávala pozor i na zem, jestli se neblíží kosti.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Wed Jun 20, 2018 7:13 pm

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"Jestli dokáže přenášet ninjutsu, tak to většina z nás bude mít celkem na houby,"[/rec] řekl. Tohle celou věc dost znepříjemňovalo. Rikuto na něj zkusil zaútočit, ale chlápek to vykryl nějakou neviditelnou bariérou, což potvrdila Hinami, která jí nejspíš díky byakuganu viděla.
Hinami říkala, že nevidí jeho chakra systém, ale jen nějakou siluetu. Na to Rin nereagoval, protože po pravdě netušil, co by na to řekl. Co se ale svitku týkalo. "Starej Uchiha říkal něco o tom, že ten svitek chce někdo ukrást ne? Musel mluvit o tomhle týpkovi. Pravděpodobně si to nějak pojistil." Další nepříjemnost. Když Hinami říkala, že se možná blíží nebezpečí a bude potřeba uskočit, Rin trochu couvl, aby byl blíž k Taiyo, která v bezvědomí asi jen těžko uskočí. Jen pro jistotu, kdyby jí musel vzít.
"Hinami," oslovil Hyugu. "Něco mě napadlo. Říkala jsi, že se před ním nějak zvlnkovalo prostředí, než poslal Itaneho útok pryč, že jo? Je možný, že na to bude mít nějaký omezení. Třeba tam bude nějakej čas, během kterýho se to jakože nabíjí a nemůže to znovu použít. To by mohlo platit i pro tu bariéru, ne?" Podal to celé typicky po Rinovsku. "Budeme ho muset zavalit technikama a sledovat to."


Naposledy upravil Red dne Thu Jun 21, 2018 5:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 472

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Wed Jun 20, 2018 9:19 pm

[taiyo_jmeno]

Taiyo nechtěla předbíhat, ale podle lehkého úsměvu na tváři její učitelky možná udělal nějaký malinkatý, nepatrný pokrok.
Sarada pokračovala. Tentokrát však v otázkách. Taiyo nemusela přemýšlet moc dlouho. Ty pocity jí stále připomínalo tetování na ruce, zčernalé nehty, šedivý pramen vlasů a občas červené oko. [rec=taiyo]"Hmmm... no bylo to velmi opojné. V danou chvíli jsem se cítila... neporazitelná..... že s lehkostí porazím kohokoliv."[/rec] odpověděla, jak to v danou chvíli cítila.
Takovýhle trénink jí vyhovoval, ale věděla, že příprava mysli není vše. I u ostatních jutsu toho má ještě hodně co dohánět.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Wed Jun 20, 2018 9:55 pm

Uchiha Sarada

Saradě se opět vrátil neutrální výraz a poslouchala informace o tvých pocitech. Jednou na to kývla hlavou. "Dobře. Teď je potřeba, aby si tu vůli přenesla do své techniky. Zhmotni svůj pocit nepřemožitelnosti. Kontroluj svojí chakru a proměň její tvar tak, aby vytvořily ony lístky. Nechceš pouhou nehmotnou iluzi. Chceš něco hmatatelného, něco s čím se dá pracovat!" dávala jí další pokyny. Tohle bylo něco mnohem těžšího než Taiyo kdy dělala. Tady potřebovala přímou kontrolu i nad tvarem chakry. Musela se soustředit. Nebylo to nic, co dělala dřív, tady pracovala s opravdovou chakrou. Tohle určitě nevýjde na první pokus a tak nás možná čeká nějaké to vztekání.

Tygr vás sledoval. Evidentně jste ho zatím bavili, protože vás neposlal do žádného jiného prostoru. Nebo možná nemohl? No, to se asi nedozvíte. Jednu chvíli koukal zvědavě na Rikuta. Přesněji v ten moment, co se začal zapouštět do země. Pouze v klidu složil dvě ruční pečetě, mezitím co k němu letěli ty kunaie. Jeden se neškodně zastavil o barieru, která zastavila Rikuta. Kunai letící na barieru se odrazil stejnou rychlostí jakým přiletěl. A ten, co letěl přímo na tygra... ten odrazil Tygr kunaiem, co mu vyklouzl z rukávu. Evidentně se mu nechtěla plýtvat chakra na kunaie. Nebo prostě musel přejít k manuální práci?
Pak začaly ze země vyjíždět kosti. On lehce vyskočil do vzduchu. Jako kdyby to čekal. Člověk by řekl, že po výskoku taky musí dopadnout, ale vy jste si všimli, že najednou stál ve vzduchu. Pod nohami mu slabě svítilo nějaké zelené světlo a Hinami mohla jasně vidět, že je to zase nějaká plocha tvořená chakrou. Teď se na vás díval pěkně shora.
Ostatní měli ovšem štěstí, že se nevrhli dopředu, protože jinak by všechny Rikuto probodal. Kosti teď zabírali půlku místnosti.


[itane_jmeno]

Pomalu se zvedl na nohy, trochu se oklepal a hned na to se vrátil k ostatním. Fronline nechal zatím na Rikutovi, evidentně si chtěl hrát na ježečka. [rec=itane]"Ke svitku se nedostaneme, dal na to divnou barieru. Čim rychleji jsem to zkusil zvednout, tím silněji mě odrazila,"[/rec] informoval je o tom, co bylo umístěné kolem svitku. Mezitím skenoval toho chlápka Sharinganem. [rec=itane]"Hinami, vidíš, to co já? Nebo respektive... nevidíš?"[/rec] zeptal se své kolegyně. Tohle ještě neviděl. Sharingan sice neviděl tak detailně body chakry, ale viděl její proudění skrz tělo. Jenže teď viděl jen siluetu a nazdar. Takhle nemohl vědět kdy hromadí chakru. Co byl ten chlap sakra zač? [rec=itane]"Možná, že kdybych použil Chidori, tak bych se mohl dostat skrz jeho obranu,"[/rec] začal tam spekulovat. Problém byl, že to by se musel dostat opravdu blízko.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Thu Jun 21, 2018 10:43 pm

[hinami_jmeno]

Hinami dál sledovala, co se děje na "bojišti". 
Rikutovy kosti vyjely ze země, ale maskovaný muž vyskočil do vzduchu a vytvořil si jakousi plošinu z chakry. Tahle dokonce byla viditelná i pro ostatní. [rec=hinami]"Další bariéra."[/rec]
Itane se jí zeptal, jestli vidí to, co on.[rec=hinami] "Ano. Žádný chakra oběh."[/rec] odpověděla mu.
Rin se jí následně ptal na otázky, na které nemohla s jistotou odpovědět. Nebyla expert na bariéry a časoprostorové techniky. 
[rec=hinami]"Ano."[/rec] odvětila na to, že říkala, že to zvlnkovalo prostředí. Když se ale zeptal, jestli by pro tu bariéru mohlo platit časové omezení, jen se na něj podívala. [rec=hinami]"Já nevím...možná."[/rec] odpověděla mu. Jak už jsem říkala...Hinami nebyla expert na časoprostorové techniky a bariéry a dokonce ani na jejich používání ve stejnou dobu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Thu Jun 21, 2018 11:55 pm

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"Ok, Hinami,"[/rec] oslovil ještě jednou svoji novou kamarádku. [rec=rintaro]"Jdu na to. Vždycky když na něj někdo použije ninjutsu, sleduj co udělá. I kdyby tam měla být jedna vteřina, kdy to nebude moct použít, řekni nám to!"[/rec] Zhluboka se nadechl a začal se soustředit na cíl před sebou. Musel brát v úvahu všechno. Nejen nepřítele, ale i spojence, kteří s ním už bojovali. Rikuto tam používalo nějakou techniku, která vůbec nevypadala jako něco, co by se mělo použít v týmovém souboji. Byl to ale Rikuto. Byl to sice idiot, ale nepoužil by to, kdyby věděl, že může ublížit kamarádovi. Musel to mít pod kontrolou. Aspoň tomu Rin věřil.
Problém byl, že ten chlápek si tam s nimi hrál. Rinovi to hodně připomínalo tu slepici. Ten s nimi taky rychle udělal krátký proces a vlastně celou dobu byli na jeho milost. Tenhle chlap ale Rinovi připadal silnější. O to víc strašidelné to bylo.
Sáhl do své výbavičky, která už byla téměř prázdná a vytáhl jednu kouřovou bombu. Práskl s ní do země před sebou, aby ten chlápek nevěděl, který z nich je pravý.
[rec=rintaro]"Kage Bunshin no Jutsu!"[/rec] Vytvořil čtyři klony a zároveň s nimi vyběhl z kouře. Dvě kopie vyrazily po pravé straně, dva po levé. Rin se držel více méně na středu. Ten chlap uskočil před Rikutovou technikou. Byl teď na nějaké plošince ve vzduchu. S tím Rin neměl problém. Mezitím, co tam Itane spekuloval nad tím, jestli na něj použít chidori nebo ne, se rozhodl naplno zaútočit. Klony po stranách udělaly jednoduchý manévr. Byli po dvojicích, takže jeden chytil toho druhého za ruku, roztočil se a vší silou hodil druhý klon proti tygrovi. Takhle na něj z každé strany letěla jedna Rinova kopie. Rin se ho momentálně nesnažil porazit. Věděl, že to nezvládne, ale mohlo se mu podařit udělat nějaký opening pro někoho jiného. Klony sloužily jako rozptýlení. To skutečné přišlo právě teď. Rin vyskočil, odrazil se od Itaneho ramene (promiň, Itane) a rozletěl se přímo na šupáka. V ruce se mu zformovala modrá koule. [rec=rintaro]"Rasengan"[/rec] zakřičel. Pokud jeho útok přesune do nějaké jiné dimenze nebo něco, možná se tím vytvoří příležitost pro někoho jiného, kdo by ho pak mohl trefit jinou technikou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1037

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Fri Jun 22, 2018 12:15 am

[hibiki_jmeno]

Hibiki si to všechno shrnul. Takže před Rikutem byla zeď, kterou Rikuto vyřešil svým vlastním svědomitým způsobem... a teď z podzemí lítala spousta kostí. Zajímavá technika, a určitě dost nebezpešná, bohužel pro všechny. Ale zatím to vypadalo, že Rikuto to dokázal nějak ovládat. To bylo fajn. Šupák měl nějak divně rozvrženou chakru, ale byl nějak bráněný, a stejně tak nějak bránil i svitek samotný. A používal časoprostorové techniky, kterými se dokázal vyhnout různým útokům. To bylo celé vcelku... zajímavé. A souhrnně, Hibiki pořádně nevěděl, co s tím dál dělat.
Rin hodil kouřovou bombu, a tím zakryl nejen sebe, ale i věci kolem. To Hibikimu přecijen naskytlo nápad. Když byl zahalen kouřem, konečně se postavil...a přeměnil se na co nejbližší obraz Rina, který si jen dokázal teďka vybavit. Henge už používal na infiltraci v poli, a navíc byl dobrý s chakrou, takže by se mu to mělo podařit. Pak vyběhl z kouře, jako pátý Rinův klon, klon navíc.
Sledoval, co dělají ostatní klony, a běžel s jednou skupinou, tou vpravo.. aby mohl naběhnout úplně dozadu, za záda soupeře. Dokázal si představit, že Rin by něco takového udělal, mít o klona navíc. Úplně soupeře obklíčil.
Když vyrazily Rinovi boční kloni, vyrazil i on. Těsně před tím, než by měl dorazit, ale nehodlal prostě jen praštit jako další klon. Nebude se schovávat dlouho. Už další pohyb a technika ho odhalí. [rec=hibiki]"Fūton: Byakko!"[/rec] zahulákal, a pokusil se prostě šupáka proříznout rukou horizontálně na dvě poloviny. Proč Byakko, a ne bezpečná Yamato no Orochi z dálky? Protože fūton byl nejlepší element na trhání nějakých bariér a ochran. Doufal, že to alespoň přinese zmatek do řad tohohle šupáka, jestli nic jiného.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 533

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Fri Jun 22, 2018 3:33 pm

[rikuto_jmeno]

Rikuto se dostal zpátky na povrch a zjistil, že jeho technika vlastně neudělala nic. Maximálně ho stála hodně chakry. Znaveně si setřel kapky potu z čela, tohle byla opravdu namáhavá technika. Naštěstí věděl, že si to může dovolit, protože kosti má už vytvořené a při taijutsu využívá minimální množství chakry v porovnání s touhle technikou. Mezitím Rikuto sledoval, co dělají ostatní. útočili na něj ze všech stran. A Rikuto se hodlal přidat. Doběhl přímo pod šupáka a čekal na jeho reakci na jejich útoky. Měl zřejmě jedinou cestu kam jít a to bylo nahoru. Nebo to zase zastaví nějakou bariérou? Kdo ví. Rikuto se každopádně nechtěl plést mezi několik šupáků a jejich techniky, takže naopak čekal na reakci toho bastarda a hodlal útočit hned po nich. Nedopřát mu ani chvíli klidu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 472

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Fri Jun 22, 2018 4:00 pm

Taiyō Kurama

Taiyo poslouchala pokyny. To co po ní Sarada chtěla nikdy předtím nedělala, ani se o to nepokoušela... vlastně jí to ani nikdy nenapadlo. To po mně chce opravdové neporazitelné okvětní lístky? ptala se sama sebe hloupě. Ale já umím jen genjutsu, tohle je nad moje síly....... mračila se, ale nahlas nic neřekla. Dost, ty jedna hloupá! Tady nejde o tebe. Tady jde o kamarády, kteří tam bojují s tygrem..... zkus aspoň trochu zazářit jako sluníčko. vynadala si nakonec.
Taiyo se trochu pousmála a přikývla. "Ano, dám do toho vše." odpověděla Saradě a začala se snažit o to, co jí Sarada nadiktovala.
Snažila se vybavit ten pocit nepřemožitelnosti do posledního detailu, pak ho zhmotnit a všechno kolem toho, jak říkala Sarada. Jenže ono to nebylo tak jednoduché, než když se to jenom popíše. Taiyo se opravdu snažila, ale zajím se u toho jen vztekala. Normálně by se na to asi vykašlala a zkusila to někdy jindy, ale na to teď nebyl čas. Měla opravdu velkou chuť s tím vším praštit a už jít konečně domu. Taiyo se ale nevzdávala. Zavrzala zuby a snažila se dál.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Sat Jun 23, 2018 12:08 am

[npc_name=sarada]Uchiha Sarada[/npc_name]

Sarada sledovala pokusy Taiyo. V jednu chvíli se zdálo, že se vytvořilo několik narůžovělých chmíříček ve vzduchu. Dívka se musela asi solidně zapotit, aby vytvořila jenom to. Její momentální učitelka k ní a během jejího soustředění jí položila ruku na hlavu. [rec=sarada]"Dýchej klidně, zaměř se jen na ten tvar a půjde to,"[/rec] hlesla tiše, zatímco jí nechávala se soustředit.
Trvalo to nějaký čas, Taiyo určitě věděla, že její přátelé musí mít prostě problémy a že jim zatím neměla jak pomoci. Kombinací pocitů a soustředění nakonec vytvořila několik letících kvítků sakury. Jenže, tyhle zatím byly neškodné. [rec=sarada]"Vnímala jsi tu energii, kterou jsi dala na vytvoření?"[/rec] zeptala se tě okamžitě.

Tygr stál ve vzduchu a čekal na další pobavení. Všichni jste byli zřejmě odhodlaní ho porazit a to ho bavilo o to víc. První přišel na řadu Rin a jeho kouřové bomby. Problém v takto uzavřeném prostoru byl, že zadní část pak zůstala zahalená v dýmu ještě nějakou dobu. Chudák Hinami a Taiyo. Každopádně, použil jsi útok s klony na odvedení pozornosti. Díky tvé manipulaci s chakrou byla i tvá chakra rozložená mezi jednotlivé klony, takže by neměl být poznat rozdíl mezi originálem a kopií. Ale i tak hodil po klonech jen kunaie obalené namodralou chakrou, čímž je zlikvidoval. Za to k originálnímu Rinovi natáhl jen ruku. Jak se k němu blížila modrá koule zhuštěné chakry... zívl. "Rasengan mě už nudí. Fuuin!" zasyčel a kolem Rinovy ruky se objevily nějaké černé značky, které omotaly rasengan a ten byl najednou fuč. Pak poslal Rina pěstí k zemi, přímo na Rikutovy bodce z kostí, pokud je majitel nedokázal sám zlikvidovat. V tu chvíli asi dorazil i Hibiki, protože se snažili útoky co nejvíce synchronizovat a co víc, snažil se do této chvíli vypadat jako Rin. "Dám ti radu. Henge je technika, která oklame amatéry. Problém je, že ty neumíš zamaskovat vlastní chakru a proto je to zbytečné," dovolil si k Hibikimu krátkou přednášku, zatímco lehce uskočil dozadu a Hibiki narazil do další bariery, která sice začala praskat, ale neprorazil jí až k tygrovi. Vzhledem k tomu, že byl Hibiki trochu vzdělanější a dával pozor, nejspíše mu došlo, že ten chlápek zároveň ovládá nějakou senzibilní techniku. V tu chvíli se však tygr otočil na druhou stranu, kolem jeho levé ruky se objevila zelená energie, kterou pak udeřil Itaneho, který se tam objevil.
Rikuto teď měl na výběr, pomoci Rinovi nebo zespodu zaútočit na toho kripla v masce.
A Hinami. Ta to zatím sledovala zpovzdálí. Jenže k čemu to bylo? Sice viděla, jak ten maník spouští jednotlivé techniky, respektive, jak se v různých částí té siluety objevovala silnější chakra, ale nedokázala z toho příliš přečíst. Její Byakugan nebyl dělaný na analýzu a podrobné vidění technik. Na to tu byly jiné oči. A ty se momentálně válely opět v rohu místnosti.


[itane_jmeno]

Itane sledoval výpad Hibikiho a Rina. Věřil, že by to mohlo vyjít a tak se rozhodl si to pojistit. Vyčkával dokud nebudou až u něho a pak se mu probleskl do zad. Nečekal, že je odrazí tak snadno a tak místo toho, aby mu on uštědřil seknutí katanou, kterou právě držel v ruce, dostal pěstí takovou silou, že ho to opět odhodilo až na kraj místnosti. Z úst mu vystříklo trochu krve, potom co narazil.

Tygr potom, co vás odrazil, se vzdálil a dopadl na zem před svitek. "Jste dobří. Moc dobří, ale chybí vám zkušenosti. Kdybyste byli lépe koordinovaní, jeden by se obětoval a šel na blízko. Další by využil plošný útok, kdyby to nevyšlo a další by na mě ve velké rychlosti zaútočil už na začátku. A Hyuuga by nestál vzadu, ale pokusil by se mi zablokovat tenketsu i když by nevěděl přesně kam mířit," neodpustil si přednášku, zatímco se kolem něj a podstavce vystavěla fialová bariera. "Teď na vás už nemám čas, musím zjistit jak odtud svitek odnést," řekl, zatímco složil sérii pečetí. "Kyōmen Shūja no Jutsu!" pronesl tiše a položil ruku na zem. Před barierou začalo ze země vyjíždět 5 postav. Rikuto, Rintaro, Hibiki, Hinami a Itane. Všichni vypadali naprosto stejně jako vy ve chvíli, kdy se tu objevil tygr.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1037

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Sat Jun 23, 2018 12:24 am

[hibiki_jmeno]

Hibiki se zamračil. Narazil na další bariéru. Nutno říct, že ne každý silný shinobi dokáže tak jednoduše rozpoznat chakru. Byla spousta šupáků, kteří si mysleli, že se svojí silou jsou tak mocní, že něco jako kontrola či rozpoznání chakry vůbec nebudou nikdy potřebovat. A někdy je nejlepší ten nejjednodušší trik i na toho nejmocnějšího oponenta. V tuhle chvíli to tak ale nebylo, a Hibiki neudělal nic víc, než že vyplácal chakru sobě, a maximálně tak zlomek chakry i soupeři, i když nevěděl, jestli něco takového vůbec pozná.
No. V dalším aktu už chtěl Hibiki usmažit šupáka Yamatou uvnitř jeho vlastních bariér, ale to zase nestihl, protože šupák vyskočil a hopsnul nad svitek. A co hůř, vyvolal tam něco, co vypadalo jako přesně jejich klony. Hibiki si dokázal představit, co asi taková technika mohla dělat, a na nic nečekal. Složil pečeti, které měl v původním plánu složit tak jako tak. [rec=hibiki]"Katon: Yamata no Orochi!"[/rec] zahulákal. Poslal dva hady sám na svůj klon, jednoho si nechal u sebe na obranu, a pak jednoho na každý z ostatních klonů.
Jeden pochopitelně zbýval. Ten šel rovnou po soupeři, aby se nenudil. Hibiki až moc dobře znal svoje slabiny... a moc dobře věděl... že oproti svojí vlastní technice nemá naprosto žádný způsob obrany. Byakko by jen zhoršil popálení. A tak musel vyvolat tuhle techniku rychleji, než by to případně vyvolal jeho klon...pokud to ten klon dokázal. Ale Hibiki to nehodlal riskovat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Akimoto_Makoto
Genin
avatar

Počet příspěvků : 533

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Sat Jun 23, 2018 1:10 am

[rikuto_jmeno]

Rikuto koukal na útok svých kamarádů, ale dopadli stejně tragicky jako Aki u zkoušek. No, tohle byl teda pech. Rikuto nepřemýšlel ani vteřinu. Když šlo o život jednoho z jeho přátel, dokonce nejbližšího, tak šel útok stranou. Okamžitě se rozeběhl a vší silou skočil přímo do padajícího Rina, aby je oba srazil na zem mimo jeho kosti. To jak se ony kosti ruší, netuším..sooo. Rikuto se oprášil a pomohl Rinovi na nohy. Pohlédl na klony, které vyvolal ten šupák.
[rikuto_rec]Lidi! Můžeme je sejmout týmově. Nebo rychle vymyslete, kdo má bojovat s kým. Přišel jsem o docela dost chakry. Myslím, že my všichni. A nevím jak jsou na tom oni.[/rikuto_rec]
Zakřičel Rikuto.Poté se podíval na Taiyo, která stále ležela bezvládně na zemi. Ani si toho nevšiml, musela omdlít ještě před soubojem.
[rikuto_rec]Hinami, jak je na tom?[/rikuto_rec]
Zeptal se Rikuto mezitím, co si z ramene tahal kostěný meč. Rikuto mohl být největší retardátor ve vesnici, ale nikdy nezapomínal na svoje kamarády. A s Tayio si prošel většinu téhle zkoušky. Byla kamarádka a on se držel mota svého hrdiny. Nic není důležitějšího, než kamarádi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 472

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Sat Jun 23, 2018 4:21 pm

[taiyo_jmeno]

Taiyo tušila, že to bude složité, ale tohle bylo opravdu opravdu hoooodně složité. Dávala do toho všechno. Musela se kontrolovat a zároveň to musela zvládnout za hrozně krátký čas. [myslenky=taiyo]Ostatní jistě s tygrem bojují a dávají do toho vše. Jenže to znamená, že jim může brzo dojít chakra. Musím to zvládnout! Musím je ochránit![/myslenky] křičelo něco uvnitř Taiyo.
I když Sarada byla jen jakási vzpomínka uvnitř Taiyo, tak jí nepřestala pomáhat a radit. [rec=taiyo]"Dobře."[/rec] přikývla Taiyo. Jedním hlubokým nádechem a výdechem se snažila uklidnit a znovu se zaměřit na hmotné neporazitelné okvětní lístky.
[myslenky=taiyo]Musím se snažit. Musím získat sílu. Sílu, abych je ochránila... Rine, Itane, Hibiki, Rikuto a Hinami.... vydržte.... prosím.[/myslenky]
Po několika neúspěšným pokus se konečně objevilo pár letících kvítků sakury. Zase se o kousek posunula kupředu. [rec=taiyo]"Ano... vnímala."[/rec] odpověděla Taiyo. Při posledním pokusu konečně našla tu správnou kombinaci chakry, vůle a soustředěný.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Sat Jun 23, 2018 9:30 pm

[npc_name=sarada]Uchiha Sarada[/npc_name]

Opět nechala Taiyo, aby si trochu pohrála s tím, čeho dosáhla. Pak jí ťukla do čela jak to dělal Itachi Sasukemu a Sasuke Saradě. [rec=sarada]"Nemůžu ti moc pomoci, ale teď by to mohlo jít líp,"[/rec] řekla. Taiyo pocítila příval neznámé energie. Byla částečně její a částečně nebyla. Její kontrola nad vytvořenými lístky se zlepšila a taky je znásobila. Ale pořád to byly jen lístky.
[rec=sarada]"Dobře, teď ta těžší část. Musíš si představit, jak ty lístky na něco dopadají a svojí vytvořenou energií odebírají energii, neboli formu tomu, na co dopadají. Je to nejtěžší krok. Je možné, že se ti to nepovede..."[/rec] na chvíli se odmlčela. Musela jí nějak motivovat. [rec=sarada]"Ale selhání tu nyní možné. Tvoji kamarádi mají problémy. A ty neuspěješ bez jejích pomoci! Bojuj!"[/rec] přikázala Sarada, zatímco ustoupila dozadu a před Taiyo se v prostoru objevil velký plyšový medvěd. Její cíl!


Hibiki začal jako první útočit na vytvořené klony. Jenže jeho klon začal instinktivně jednat taky. Složil pečetě a kolem něj se též objevilo osm hadů. A všechny udělali to, co originální, čímž se všechny střetly ve vzduchu. Působila v nich stejně silná chakra, takže mohlo jít o vzdušné přetahování, které jen spalovalo chakru. Ale drželo to tak Hibikiho-klona v šachu.
Rikutův klon si zatím vytáhl kostěný meč z ramene.


[itane_jmeno]

Itane se pomalu sebral z toho posledního útoku a viděl, jak tam ze země vyrůstá on sám. A další, co tu byli s ním. Chvíli se na ně díval a pak se šíleně rozesmál. Asi mu už chudákovi fakt přeskočilo z toho, že si tu s nimi hrál vrah jeho babičky. A nebo ne? Zvedl se a přiskočil k originálnímu Hibikimu. U toho se přestal smát. [rec=itane]"No, nevím jak vy, ale už nějakou dobu si chci dát přes hubu. Teď k tomu mám konečně příležitost,"[/rec] řekl pobaveně a prokřupal si prsty. Chtěl tím své přátele trochu motivovat. Museli tohle vyhrát. Ale nesdělil jim jeden fakt, který viděl svým sharinganem... jejích duplikáty měli víc chakry než aktuální originály. Byly zkopírovány na začátku, před bojem. A to by mohl být problém. Jenže by to mohlo působit jako demotivace a tak si to zatím nechal pro sebe.
[rec=itane]"Hinami. Jsou časy, kdy má být medik vzadu. Ale teď ten čas není, co myslíš?"[/rec] pronesl směrem k poslední člence týmu, která zatím držela poslední linii. Nechtěl Hinami nijak ohrozit, ale teď bude potřeba, aby porazila sebe sama. Rikutův plán se prohodit byl sice dobrý, ale nikdo neznal sám sebe líp než oni. Pokud jim chtěl tygr udělat bonusovou zkoušku, udělal to opravdu výborně. A taky si tím možná zajistil to, že po něm teď půjdou všichni z konožské šestky.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   

Návrat nahoru Goto down
 
Odkaz Sanninů - Společná cesta
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Cesta do Sunagakure no Sato.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Odkaz Sanninů-
Přejdi na: