Naruto text-based RPG game.
 
PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Odkaz Sanninů - Společná cesta

Goto down 
AutorZpráva
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1652
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Sun Nov 26, 2017 11:34 pm

První kdo se objevil byl Rikuto a Rin. Stáli na kamenité půdě, všude byl klid a skoro tma. Krátce na to se vedle nich objevila Hinami a Taiyo. Vypadalo to, že jste se konečně dostali do bodu, aby se vaše cesty opět sešli. Ale na jak dlouho? Měli jste chvíli na výměnu informací. Ale ta nebude trvat dlouho...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red

avatar

Poèet pøíspìvkù : 499
Join date : 29. 02. 16
Age : 25

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Mon Nov 27, 2017 3:37 pm

Kageyama Rin

"Co znamená...Být hokage?" Před očima měl pořád tu scénu, které byl právě svědkem. Sedmý v jejich věku, který nasadil svůj vlastní život v sázku, aby zachránil někoho, kdo v něj nevěřil. Mohlo ho to stát všechno. Ale on to udělal. A nevzdal se. A dokázal tím změnit srdce někoho, kdo o žádnou změnu vlastně ani nestál. Někoho, pro koho vesnice a životy lidí v ní, neměly skoro žádnou hodnotu. Takové odhodlání musí být nezlomné. Co ale člověka zocelí natolik, aby si šel za svým a nikdy nesešel z cesty? Co z Uzumaki Naruta udělalo toho muže, který se pak stal sedmým hokagem?

Přimhouřil oči a podíval se na svoji levou ruku, ve které předtím tvořil rasengan. "Riskovat svůj život za ostatní a věřit v ně?" Rin cítil, jak se mu rozbušilo srdce. V břiše cítil takové zvláštní, skoro až nepříjemné sevření.
Po dlouhé době na něj přišlo něco, čeho se skutečně bál. Skutečná nejistota. Je možné, že by svým odhodláním dokázal taky někoho změnit? Že by to vlastně všechno šlo vyřešit úplně jinak? Byl na něco takového dost silný?

Ruka se mu začala lehce třást, a tak jí sevřel v pěst a pravačkou se chytil za zápěstí, které pevně sevřel. Palcem si levou ruku trochu promasíroval, a pak je obě dvě schoval do kapes kalhot. Pohledem pořád šmátral někde po zemi, takže si ani nevšiml toho, že se tam objevily Taiyo s Hinami.

Zatím Rin došel k jednomu závěru. Bude si s někým muset promluvit.


_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akimoto_Makoto

avatar

Poèet pøíspìvkù : 461
Join date : 29. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Mon Nov 27, 2017 3:54 pm

Uzumaki Rikuto

Rikuto koukal na celou tu scénu. Sedmý byl jeho idol, ale nikdy neslyšel o tom, že málem zemřel při bránění nějaké babči. Každopádně Rikutovi se potvrdilo, z jakého důvodu chce být jako Sedmý. Nikdy se nevzdával, i když byl na pokraji sil, tak bojoval pro svoje přesvědčení. Rikuto se spokojeně usmál, trochu ho mrzelo, že Sedmého nikdy nepotkal, kéž by se narodil do jeho doby!
Nikdo v tebe nevěřil a ty si jim to všem nandal..
Pravil spokojeně Rikuto sám pro sebe, když sledoval mladého Sedmého. Rikuto si vzpomněl na svoji prohru na zkouškách, kdy vypadl hned po prvním souboji, co tak hloupě prohrál. Tehdy se chtěl vzdát, jenže to by musel celý život chodit pod tou kamennou hlavou Sedmého a studem by se propadl. Zavázal se osobním slibem, že bude velebit jméno Uzumaki a to taky dokáže! Rikuto trochu záviděl, že Rin ovládá techniku Sedmého, on se nikdy nebude moct schopnostmi přiblížit k Sedmému. Celkově, ani podobností technik, ale sdílel s ním houževnatost a dokonce i jméno...Uzumaki.
I já jim to nandám..!
Pravil nakonec Rikuto odhodlaně a pozvedl pravou ruku se zvednutým palcem. Poté přišlo jenom bílé světlo a oni leželi na kamenité půdě.

Jeden by řekl, že je to super čas na svačinku, ale Rikuto musel momentálně vstřebávat všechny informace, které teď viděl. Takže vytáhl z kapsy jen čokoládovou tyčinku. Sotva si kousl, tak vedle něj padla Hinami a Tayio.
Hin..
Vykřikl Rikuto, ale poté se zastavil. Jak, že se jmenovala ta druhá holka? Nemohl přece zakřičet Hinami a ty druhá holko, nebo něco takového, to by bylo blbé i na něho.
..holky..!
Zakřičel Rikuto a rozešel se k nim, z batůžku vyndal flašku s vodou. Ano, i on měl v tašce jednu malou flašku vody. Otevřel jí a podal ji holkám.
Jste v pohodě?
Zeptal se mile a pokud byla potřeba, tak jim pomohl na nohy.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa

avatar

Poèet pøíspìvkù : 390
Join date : 29. 03. 16

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Mon Nov 27, 2017 7:16 pm

Taiyō Kurama

Konečně se Taiyō rozjasnilo. Stála na nějaké kamenité půdě a někdo na ní zakřičel, tedy ne úplně na ní, ale někdo zvolal holky. Když konečně správně zaostřila, tak zjistila, že to byl ten... no ten.....ehmmm.... jo Rikuto. Taiyō pak zahlédla i Rina. "Jo. Myslím, že v pohodě. Děkuji. A co vy dva?" poděkovala, ale vodu nechtěla. Zároveň se také zeptala na stav těch dvou. To že jí bolela ruka a noha a vlastně celé tělo úplně nezmiňovala.
Znovu se několikrát rozhlédla kolem sebe. Opravdu jsme teď prožili to, co jsme prožili? Opravdu jsem dočasná žačka Sarady? Nezdálo se mi to všechno? zapřemýšlela chvíli.
Pak se znovu několikrát rozhlédla. "Hibiki a Itane tu ještě nejsou?" nahodila otázku do prostoru. Tak přeci jenom jsme něco museli prožít. zhodnotila Taiyō nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1224
Join date : 28. 07. 15
Age : 22

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Mon Nov 27, 2017 9:01 pm

Hyuuga Hinami

Hinami poslouchala Aiko a její rady do budoucna. Poté jí takhle ta neskutečná Aiko požádala o něco, o co jí požádala i ta pravá. "Hai!" odsouhlasila to Hinami. No a pak vše zčernalo a když znovu otevřela oči, byla někde kdoví kde. Za to ale uslyšela známý hlas. Otočila se za ním a uviděla Rikuta a kousek za ním i Rina. 
"Rikuto-kun..." vydechla trochu překvapeně a zároveň i úlevou, že je v pořádku. A nejenom on. Na Rikutovu otázku přikývla. Také by se zeptala, jak jsou na tom oni, ale zeptala se Taiyo. 
Tahle čtveřice zatím byla v pohodě. Ale... no a na to, na co se chtěla zeptat, se zeptala najednou Taiyo.


No a jen asi o dvě minuty později se tam najednou objevila i poslední dvojice.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 946
Join date : 23. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Mon Nov 27, 2017 9:05 pm

Hatake Hibiki

Hibiki jen s úsměvem přikývl na své učitele, když ti je spokojeně poslali dál. Hibiki zajímalo, co měla znamenat psolední část. Všechno předtím jasně chápal, chápal, co jim to mělo říct.. ale ta poslední část byla dost nejistá. Určitě tam někdo, kdo dělal všechny ty kontrapce a úkoly, nepřichystal právě jejich učitele. Byla to stará bezpečnostní opatření.. no, ale co se dalo dělat.
Každopádně, teď se mu naskytl mnohem příjemnější pohled. Všichni jeho spolužáci, co se vydali na cestu taky! Nemusel dlouho koukat, jestli jsou fakt všichni - koneckonců, byli jen čtyři, mimo něj a Itaneho. "Pěkně zdravím." pronesl s lehkým úsměvem, když se tam teda objevil. Byl rád, že je všechny vidí... nezapomněl tedy na to, že vlastně při zkouškách jednou technikcy i umřel, ale kvůli tomu tady před ostatními pochmurný nebude. Nemusí to nikdo vědět.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com Online
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1652
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   Mon Nov 27, 2017 11:26 pm

Uchiha Itane

Vypadá to, že dostali svolení pokračovat dál. Raději se neptal jak mohl někdo vytvořit tak věrnou iluzi jejích učitelů. Kdyby se totiž zeptal, chtěl by to totiž nejspíše také umět. A něco takového pro něj rozhodně zatím nebylo. Musel se spokojit s tím, co měl.
"Yo," pronesl k ostatním, když se u nich objevili. Evidentně všichni žili a to bylo dobré znamení. Pokud to tedy nebyly věrné napodobeniny. Rikuto zase žral, takže... možná to byl fakt ten pravý. "Všichni v pohodě?" zeptal se. Protože pokud byl nějaký čas na ošetření, tak to bylo nejspíše teď.

Protože pak se začaly dít zase nějaké šílené věci. Respektive, v černé prostoru před vámi se objevili tři postavy. Jeden babo-chlap s hadíma očima, bělovlasý stařík s velkým svitkem na zádech a blondýnka s velkými přednostmi. "Viděli jste počátek, uvidíte průběh, ale konec nespatříte. Taková je cesta našich dědiců, takový je náš odkaz," pronesli všichni svorně. Momentálně byli asi nejsehranější v celém životě.
Pak začali odcházet. Za tím bělovlasým šel mladý blonďák v oranžové větrovce, za tím hadem šel černovlasý kluk, který po vás stihl šlehnout velmi chladným pohledem a za blondýnkou cupitala růžovovlasá dívka.
Krátce na to se celé scéna změnila. Objevili jste se na velkém bojišti, kde leželo spousta mrtvých, zraněných a tak podobně. Zároveň tam bylo několik osob, které vám přišli povědomé. Byli to příslušníci některých klanů z Listové. Vepředu na jednom šutru stál blonďatý kluk a vedle něj ten černovlasý mladík. Oba byli vyšší, vyzrálejší. Kousek za nimi stála i růžovovlasá dívka. "Teď by sis měla odpočinout, Sakuro-chan. Jdeme, Sasuke!" pronesl ten blonďák. Dívka s tím však evidentně nesouhlasila. Vyskočila k nim.
"Sakuro-chan?" "Myslíš, že jsem jen nějaká slabá chudinka, co s vámi nemůže držet krok? Myslíš, že Tsunade-sama jako jediná z tří Legendárních Sanninů nedokáže dostatečně vycvičit svého žáka? Stejně jako ty patřím do týmu Sedm a vycvičil mě člen Legendárních Sanninů." "Hmm.. Yosha! Tým sedm konečně zpět! Jdeme... Sakuro-chan, Sasuke!" "Jasně," "Jo!" odsouhlasil tento tým. Taiyo a Hinami mohli poznat, že Sakura nebyla už ta, co se považovala za slabou. Naruto měl respekt ostatních přátel a Sasuke se rozhodl spolupracovat s ostatními. Ale co víc. Za nimi stáli ti další. Jejích spolužáci a přátelé. "Už je to pěkně dlouho, co se naše třída takto sešla, co?" pronesl jeden kluk z klanu Akimichi. Upřímně... necítili jste se teď podobně?
Následoval krátký přehled boje proti nepřátelům, kteří pro vás byli velmi nevýrazní, nepoznávali jste ani jejích tvar. Nejspíše byli nepodstatní. Ale dostali se opět do situace, kdy stáli vedle sebe a skládali pečetě. "Kuchiyose no Jutsu!" vykřikli svorně.
"A někdy teď... právě nastupuje nová trojka!" ozval se zpoza vás Orochimarův hlas. Pak se vyvalila vlna bílého dýmu. Před vámi se objevil obrovský slimák, obří žába a obří had - Katsuyu, Gamakichi a Aoda. Koukali na vás...

Všechno až do teď vypadalo spíš jako nějaké představení, když v tom druhá generace Sanninů zmizela a zůstali jen summoni. "Beru si tyhle dva," pronesla Katsuyu-sama a Hibikiho a Hinami obalila její zmenšená podoba >>> Cesta slimáka
"Já tyhle!" vykřikl Gamakichi a omotal Rikuta a Taiyo jazykem. >>> Cesta Žáby
"A vy jste moji!" zasyčel Aoda a omotal svým tělem Rina a Itaneho. >>> Cesta Hada
A tak jste se nachvíli zase viděli všichni, no.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Odkaz Sanninů - Společná cesta   

Návrat nahoru Goto down
 
Odkaz Sanninů - Společná cesta
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Cesta do Sunagakure no Sato.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Odkaz Sanninů-
Přejdi na: