Naruto text-based RPG game.
 
PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Cesta Hada

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Red

avatar

Poèet pøíspìvkù : 469
Join date : 29. 02. 16
Age : 25

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Mon Jan 08, 2018 2:15 am

Kageyama Rin

Bylo to pro něj celé takové zvláštně ironické. Spolupracovat tu s Uchihou. Celý svůj život žárlil na členy velkých klanů. Maskoval to tím, že o nich mluvil špatně a nerad se k nim přibližoval. Byl si ale vědom tím, kde je ta skutečná pravda. Taky chtěl mít oči, které vidí víc. Chtěl mít talent, který se dědil z generace na generaci. Ty nejlepší učitele. Historii, o které se budou učit další a další potomstvo vesnice. Ta žárlivost nakonec přešla v ta slova, která nahlas říkal a Rin se od dětí, kteří s ním byli ve třídě a k velkým klanům patřili, distancoval. Proto se tolik neznal právě třeba s Itanem, i když spolu byli na akademii. To samé platilo třeba i pro Hinami. A jen k Rikutovi si Rin našel cestu přes jejich společnou retardaci.
Nadřazenost. Byla tam ale skutečně? Do určité míry ano, ta veřejně známá. Uchihové, Hyuugové nebo třeba Sarutobi jsou prostě elitou vesnice, věděl to každý. Ale co ta v Rinově hlavě? Problém byl v tom, že si na to nikdy nedokázal odpovědět. Žárlil na ně protože byli od narození předurčení k tomu, že budou silnější než on? A nebo se jen bál začít tvrdě dřít. Něco v jeho nitru mu říkalo, že se mu konečně podařilo najít odpověď na tuhle otázku.
Poslední týdny. Jeho život se obrátil naruby. Z každé strany mu do hlavy někdo natloukával něco svého a Rin si z toho musel udělat vlastní obrázek. Svoji vlastní skutečnost.
Když se Itane odrážel od Rina, nebylo to proto, že by mu byl nadřazený. Teď momentálně byli tým, i když si to nevybrali. Byli si rovni. Nezáleželo na tom, kdo je z jakého klanu. Záleželo na jejich schopnostech. A ty se odlišovaly. Byli jiní. A být jiný neznamenalo být horší.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1193
Join date : 28. 07. 15
Age : 22

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Mon Jan 08, 2018 6:48 pm

Aoda s Itaneho slezl na zem. Rin vyhodil Itaneho do vzduchu. Ne žádným výbuchem ale normálně rukama. Itane se tak tedy ocitl v letu, který umocnil pomocí své chakry. A pak hodil do stěny téhle díry. 
Kunai se do zdi zabodl a než by někdo stačil napočítat byť jen do jedný nebo na to jen pomyslet, z toho sloupu uprostřed vyletěl silný oštěp přesně do místa, kam Itane zarazil kunai a tam se zarazil docela dost hluboko. Na místo, kde byl oštěp původně...neboli ve sloupu se objevil další. Teď už bylo jasné, co jsou zač ty ostny.
Také bylo jasné, že jestli se té stěny někdo dotkne, dost pravděpodobně umře. Itane mohl děkovat, že ho nenapadlo po té stěně vyběhnout.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1580
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Mon Jan 08, 2018 10:34 pm

Uchiha Itane

Itane polkl. Možná dobře, že tam nešlo tak snadno běhat. Tohle teď mohl mít v sobě. Nadruhou stranu, možná by něčeho takového šlo využít. Respektive, neměli jestřába, který by je snadno vynesl nahoru, ale stále mohli postupovat s plánem na šplhání. Rychle namotal drát zpět, protože byl určitě odseknutý od toho chudáka kunaie, co byl nadobro zavrtaný ve skále. V nejhorším prostě použil svůj.
"No, ještě bych ten plán úplně nezatracoval," vysvětlil rychle a připevnil drát na shuriken. Pak poodstoupil, roztočil to a hodil tak, aby se shuriken omotal spolu s drátem několikrát kolem kopí, které teď měli nad hlavami. S trochou štěstí nevyletí další smrtící železné věci a poslouží jim to jako šance jak se odtud dostat. Protože pak už zbývaly jen raketové boty... a on ty svoje nechal bohužel doma. A proč ho napadaly nápady jak Rikuta... to fakt netušil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1193
Join date : 28. 07. 15
Age : 22

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Jan 13, 2018 8:08 pm

Drát se shurikenem se omotal kolem kopí. Odnikud nic nevystřelilo a kopí bylo stále zabodnuté ve stěně díry. 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1580
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sun Jan 14, 2018 4:35 pm

Uchiha Itane

Vypadalo to, že druhá verze plánu vyšla, alespoň do té snadné části. Itane pak začal šplhat nahoru, hodil to tam on, tak by měl být taky ten, kdo bude případně prošpikovaný a mrtvý. Ale nad tím ani moc nepřemýšlel,už automaticky se snažil bránit ostatní, byť to nebyli jeho nejbližší přátelé. Byl to prostě takový ten nevyslovený instinkt, který byl vtloukán do každého v Konoze, že vesnice je jako rodina.
Ale kdyby to měl připustit, nejspíše by se vymluvil na to, že narozdíl od Rina by měl být schopný reagovat mnohem rychleji na případný útok dalším kopí, jelikož mel Sharingan. Geniální plán, že?
Pokud se dostal až nahoru, aniž by byl probodnut, tak se začal rozhlížet po okolí a zároveň Rinovi naznačil, aby se vydal nahoru zaním.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red

avatar

Poèet pøíspìvkù : 469
Join date : 29. 02. 16
Age : 25

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Tue Jan 16, 2018 5:01 pm

Kageyama Rin

Rinův původní plán se zapíchnutím kunaie vyšel jen do určité míry - respektive do bodu, než místem kontaktu projelo kopí. Rin jen mlaskl a rozhodil rukama. Už se chtěl začít smiřovat s tím, že tam asi umřou. Jenže Itane měl nejspíš jiný plán a využil selhání původního plánu ve svůj prospěch. Zachytil se lanem za kopí. To by mohlo fungovat, pokud se ničeho dalšího nedotknou.
Rin chtěl počkat na to, až Itane vyleze nahoru. Nechtěl to zatěžovat váhou dvou lidí.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta Hada
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Cesta do Sunagakure no Sato.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Odkaz Sanninů-
Přejdi na: