Naruto text-based RPG game.
 
PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Cesta Hada

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1565
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Nov 25, 2017 11:02 pm

Uchiha Itane

Dobře, opět zabrousil do jakési podivné historie. Praděda Sasuke a prababička Sakura. Rozhodně však nevypadali jako šťastná rodinka. Spíš naopak, ten chlapo-ženská byl poměrně děsivý. Trochu se zamračil, když to sledoval dál. Orochimaru... to jméno znal. Učil jeho pradědu, ale zároveň zabil i třetího Hokageho. Byl v tom nějaký chaos, skákali v časové ose dál a dál. A to nejhorší, co viděl bylo asi to poslední. Opravdu se Sasuke takto dožadoval síly? Pravda, trochu mu to připomínalo jeho, když vyžadoval více tréninku po Hikumovi. Ale on jí chtěl pro ochranu ostatních, tady mu to tak nepřišlo. Aspoň podle tónu hlasu Sasukeho.
Za kým by šel? Itane byl ohledně schopností hodně různorodý. Základy mu od začátku poskytoval spíše Hikumo, ale dokázal mu pomoci i Kenshin. Otec by mu nadruhou stranu teď mohl hodně pomoci s ovládáním sharinganu, když už dosáhl jeho plného potenciálu. Takže, sám nevěděl. Asi by začal nejprve u sebe. Ale teď tu před ním stály dvě postavy. Prohlédl je sharinganem a pak k nim bezváhání vykročil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1186
Join date : 28. 07. 15
Age : 21

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sun Nov 26, 2017 11:12 pm

Opravdu to byla celá pravda? Mohl Itane s čistým srdcem říct, že chtěl sílu jen k ochraně přátel? Nebo to byla jen záminka a ve skutečnosti prahl po pomstě těm maskovaným grázlům, co oživujou mrtvý babičky a zabíjejí skoro tety? 
Hibikimu tohle všechno možná trochu připomnělo, jak mu tajemný hlas nabízel, že pokud bude potřebovat sílu, má se vrátit do Kiri k úkrytů těch šupáků, co unášejí děti. Navíc...nikdo neřekl, že potřebujete zesílit hned teď. Bylo řečeno "kdyby někdy potřebovali".
Tak jako tak oba dva se vydali směrem k postavám. 
Hibiki nakráčel před známou tvář. Stál tam náš známý opičák. Saru. Zatímco Itane se ocitl před svým strýcem a postavou v kápi. Jediné, co Itane z té druhé osoby viděl byl milý úsměv a pěkně rudý sharingan. Podle všeho to ale byla žena. Itanemu na ní přišlo něco velmi povědomého, ale nevěděl co.
Tajemná žena natáhla k Itanemu ruku a něžně ho pohladila po tváři. "Itane. Jednoho dne...až přijde ten správný čas...mě najdi. Budu na tebe čekat." pronesla, usmála se a ruku zase odtáhla, načež ustoupila o několik kroků dozadu.
"Můžeme vám pomoct zesílit, abyste ochránili své blízké, pokud budete sami chtít." začal Hikumo. "Ale nebude to zadarmo. Budete pro to muset tvrdě dřít a nevzdat to, i když se to bude zdát beznadějné." pokračoval Saru. "A hlavně si to zasloužit...Zvládnete to?" dokončil to Hikumo. 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1565
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sun Nov 26, 2017 11:40 pm

Uchiha Itane

Byla pravda, že se pomstít chtěl. Jeho zloba byla v tomto směru opravdu silná a možná by v budoucnu mohla převážit ve stejnou cestu, kterou se nakonec vydal Sasuke. Itane si to však zatím neuvědomoval, i když někteří z jeho okolí již ano. Otázka byla, zdali nebude pozdě až si to uvědomí i on. Jenže, jak to zjistit?
Místo toho tu měli tři osoby. Hikuma, ženu se sharinganem a učitele posledního týmu... nějaký Saru. Itane se zaměřil primárně na tu ženu. Byla mu povědomá a její dotek byl tak hřejivý. Mohla by to být... Pokud měl za ní jednou přijít, tak určitě příjde!
Pak se přeorientoval na ty dva, kteří jim chtěli dát nejspíš nějaké moudro do života, respektive jim chtěli pomoci, aby dokázali ochránit své blízké. "Zvládneme!" odpověděl Itane prostě, protože si byl stoprocentně jistý, že tak odpoví i Hibiki. Snad to tak bylo správně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 927
Join date : 23. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Mon Nov 27, 2017 7:53 pm

Hatake Hibiki

Hibiki stál a poslouchal, co jim mistrové mají říct. Byli tam nakonec tři.. Saru, Hikumo, a pak nějaká další Uchiha paní. Jak Hibiki, tak Itane tam technicky měli dva ze svých učitelů... nebo tak to bral aelspoň Hibiki podle toho sharinganu a podle toho, jak se zachovala k Itanemu. Dál to ale nijak neprozkoumával.
"Nic dobrého není zadarmo." ukončil to Hibiki s lehkým pokývnutím navíc na znamení, že to zvládne. Bude dřít. Na to, aby si zasloužil zesílit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1186
Join date : 28. 07. 15
Age : 21

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Mon Nov 27, 2017 8:59 pm

Všichni tři se pousmáli, když uslyšeli vaše odpovědi. "Hodně štěstí." pronesl Saru, načež Hikumo dodal "A nezklamte nás." 
No a pak všechno zčernalo a vy jste se objevili po boku svých kamarádů. 


---> 
Odkaz Sanninů - Společná cesta
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1186
Join date : 28. 07. 15
Age : 21

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Mon Nov 27, 2017 11:42 pm

Zde se pro změnu objevili Rin s Itanem. Přesněji řečeno Na zemi ležel Rin a po něm se válel Itane, který měl pro změnu pocit, že má něco kolem krku. Skoro jak šálu. Jen takovou...no nebylo to zrovna huňaťoučký a měkkoučký. A tak trochu to syčelo.
Jakmile se ti dva trochu rozkoukali, zjistili, že se nacházejí v opravdu hluuuuuuuuboké jámě, uprostřed které byl jeden jediný opravdu vyyyyyyyyyyysokýýýýýýý sloup. Asi tak stejně jako byla hluboká ta jáma. Jen pro info. Rozhodně jste nedokázali prostě vyskočit ven. Na to to bylo až moc hluboký.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1565
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Tue Nov 28, 2017 11:00 pm

Uchiha Itane

Dobře, věděl, že byl tým 7 super silný, ale že až tak... to nečekal. A to byl potomek dvou z nich. Ovšem, čeho si všiml, byli i ti spolužáci. Opravdu si byli podobní, jen v té podobě, že jich bylo o něco míň. Aspoň momentálně. A když už to vypadalo, že si budou užívat jen nějaké divadlo, chňapl jeho a Rina had a... bum.
Itane se probral na Rinovi. Chvilku mu trvalo než to zaregistroval, ale pak se z něho hned zkoulel dolů. To ovšem nebylo to nejdivnější, ještě víc se lekl, když zjistil, že má něco kolem krku. "He?" osahal to a až pak se na to podíval.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red

avatar

Poèet pøíspìvkù : 464
Join date : 29. 02. 16
Age : 25

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Wed Nov 29, 2017 12:05 am

Kageyama Rin

"WHOA!"
Vykřikl Rin najednou. Skoro jako by se až teď vzpamatoval z toho svého dumání nad svoji roli v celém tomhle velkém ninja světě. Uvědomil si, že je zase někde úplně jinde. V nějaké hodně hluboké jámě. A navíc tu s ním už nebyl Rikuto, místo něj to byl ten Uchihovic kluk - Itane. Byl to syn toho pána, co jim dával za úkol tuhle misi.
Všiml si toho, že má Itane kolem krku hada (předpokládám). Chtěl ho určitě uškrtit! To Rin nemohl dopustit. Navíc, nepůsobilo by moc dobře, kdyby se mu něco stalo, když byl zrovna jenom s Rinem. Určitě by pak mělo hodně lidí nepříjemné otázky a tomu se chtěl vyvarovat.
"Nehýbej se!" Zakřičel panicky a začal v ruce tvořit rasengan.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1186
Join date : 28. 07. 15
Age : 21

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Wed Nov 29, 2017 12:41 am

Ano. Itane měl opravdu kolem hada. Takového modrého. Vypadal jako ten, kterého Rin s Itanem viděli před tím. Ten, který je hňapl. Jen...byl tak trochu menší. O dost menší. A hlavně...neškrtil ho...zatím.
Itane ho začal osahávat. Had zvedl hlavu tak, aby viděl Itanemu do obličeje. "Bacha, hochu, kam saháš."varoval ho had, mrkl a zasyčel. Neznělo to zrovna přátelsky. Na důkaz toho, že to bylo spíše varování, trochu utáhl sevření kolem Itaneho krku. Avšak jen krátce, než zase povolil. Pak se otočil na Rina, co tam začal tvořit rasengan. "Heh."uchechtl se syčivě, pokud se tomu dá tak říkat a jen sledoval, jestli Rin urazí Itanemu hlavu rasenganem nebo ne. Jeho starost to nebyla, že jo...

had:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1565
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Dec 02, 2017 9:17 pm

Uchiha Itane

Itane věděl, že provokovat hady se nevyplácelo. Jeho táta je sice moc nepoužíval, ale když už, tak to stálo za to. "Hehe... nebudeš ty Aoda?" zeptal se Itane pana hada trochu nejistě. Na historkách o Sasukem vyrůstal, znal i jeho hlavního hadího summona. Jen teda nečekal, že se uměl takto zmenšovat. Myslel si, že je to strašně moc velký had, co je schopný bojovat se stovkou ninjů.
Pak se konečně podíval na Rina, který tam rotoval nějakou chakrou v ruce. "Eee... trávil jsi moc času s Rikutem, měkne ti mozek," pronesl k němu, zatímco rukami naznačil, že rozhodně nebyl dobrý nápad útočit tady něčím tak silným. Stačila krátká analýza sharinganem, aby zjistil, že použité chakry na techniku je opravdu hodně. A že by mu to fakt mohlo ustřelit hlavu. "Je to přítel... aspoň myslím. A určitě nám poví, kde jsme, žejo?" nadhodil raději. Protože o tomhle místě nikdy neslyšel.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red

avatar

Poèet pøíspìvkù : 464
Join date : 29. 02. 16
Age : 25

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Dec 02, 2017 9:31 pm

Kageyama Rin

"Oh. Ok." Rin se podíval na rotující kouli v ruce. "Eh. Problém." Řekl a výmluvně se zazubil na Itaneho. "Já jen že vždycky když jsem to použil, tak jsem s tím pak někde fláknul. Ani jeden z mých mistrů mi neřekl, jak to vypnout." Možná mu z toho trávení času s Rikutem vážně měkl mozek. Těžko říct. Ironie byla, že on Rin s chakrou pracovat uměl. Jen na něj občas přišly takové chvilky, kdy jeho tupost přebila všechno ostatní. "Nějaká rada? Pane hade?" Podíval se nejdřív na Itaneho, pak na toho hada, co měl kolem krku.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1186
Join date : 28. 07. 15
Age : 21

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Dec 02, 2017 9:50 pm

Had sledoval Rina s koulí v ruce. V tom se ozval Itane. Otočil na něj hlavu. "Nečekal bych, že mne budeš zsssnát chlapče..." odpověděl mu asi tak, jakože mu neodpověděl, ale odpověď z toho byla dosti jasná. Dále pak sledoval Rina a jeho kouli. Tuhle techniku znal. Upřímně si trochu myslel, jestli není příbuzný s přítelem Sasukeho-sama. Hloupý na to byl dost. Dokonce nevěděl, jak ten rasengan vypnout a ptal se na rady."Na tvém míssstě bych zssskusssil facsssepalm..."poradil had zcela vážným syčením.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red

avatar

Poèet pøíspìvkù : 464
Join date : 29. 02. 16
Age : 25

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Mon Dec 04, 2017 10:46 pm

Kageyama Rin

Rin se na hada podíval tupým pohledem. Pak se podíval na rasengan. Pak zase na hada. "Chceš mi říct, že když se tím trefím do držky, tak se to vypne?" zeptal se. To bylo až moc jeblý i na Rina. "Co kdybych to prostě." Začal rukou mávat jako by mu hořel rukáv a on se ho odhodlaně snažil uhasit. Muselo to vypadat dost směšně. Hlavně s tím odhodlaným výrazem, který měl Rin v obličeji. No, rasengan najednou zmizel. "Aháá!" Prohlásil vítězoslavně. "Stačilo mávat rukou!" Zdvihl na Itaneho palec a zazubil se. "A pak že se géniové rodí jen do velkých klanu."

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1565
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Tue Dec 05, 2017 11:06 pm

Uchiha Itane

Itane se na hada trochu pousmál. "Spolupracoval jsi s mým předkem," vysvětlil zkráceně. Nikdo přeci nemusel vědět o mírně fanatickém obdivu. Pak však přišla ta chvíle, kdy se měl stát Aoda rádce. Itane zamrkal a rychle zamával rukami k Rinovi, aby to rozhodně nedělal. "Spíš by to vyplo tebe," usoudil krátce při Rinově prvním verdiktu. Pak už jen nezbývalo nic jiného než sledovat postup vypínání techniky. Mladému Uchihovi začal po jeho poslední hlášce trochu cukat koutek, měl rozhodně celý seznam toho, co by mu mohl říct, ale raději to nechal. Znal Rikuta, ten taky nespolupracoval, když mu někdo něco vytkl. A tady to vypadalo na stejnou mozkovou skupinu.
Místo toho se Itane začal věnovat okolí. Nejprve sharinganem zapátral po jakékoliv chakrové stopě a dalších neobvyklostech. Pak přešel k tomu vyyyyyyyyyyyyysokému sloupu. Vyzkoušel jak se k němu dalo přichytit pomocí chakry.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1186
Join date : 28. 07. 15
Age : 21

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Wed Dec 06, 2017 10:10 pm

"Hmm..." zahmoval had na to, že pracoval s Itaneh předkem. Potomek Sasukeho-sama...zajímavé.
Had Rinovi neodpovídal. Jen si tam tak vyplazoval ten svůj hadí jazyk. Kdyby se ale hadi mohli nějak tvářit...tvářil by se určitě zklamaně, když to Rin vyřešil jen zběsilým máváním ruky. "Dělá tohle časssto?" zeptal se Itaneho na mladého Kageyamu. 
Itane si sharinganem ničeho nevšiml. Tedy kromě toho...a toho by si všiml i bez sharinganu, že ztoho sloupu trčely ostny. Ne takové jako z kaktusu, ale spíš takové...skoro jako špičky šípů...poměrně velkých šípu. Šlapat na to by asi nebyl nejlepší nápad.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta Hada
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Cesta do Sunagakure no Sato.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Odkaz Sanninů-
Přejdi na: