Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Cesta Hada

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Thu Oct 12, 2017 11:09 pm

Uchiha Itane

Itane chtěl Hibikiho řádně seřvat, aby do toho posmrtného života tak nespěchal, ale evidentně to nefungovalo, protože ho stále držel. A pak... "Praděda Sasuke?" vydechl když viděl ten výjev historie. Bylo to jako stát uprostřed dějin, dějin, které utvářely současnou Konohu. Evidentně se před lety dostaly do podobné situace. I když, dávalo to smysl, ten Had musel určitě symbolizovat Sasukeho, protože byl předchozím Sanninem.
Když to všechno zmizelo, probral se Itane v jeskyni vedle Hibikiho. Pomalu se zvedl a podíval se na Hibikiho. "Uchiha Sasuke ovládal mocné genjutsu, evidentně jsme v jednom mohli skončit," pronesl jen a pak, ve velké rychlosti, což bylo jeho doménou, udeřil Hibikiho do tváře pěstí. Nebyla to nijak super silná rána, která by ho stála zuby, ale byla pěkně od srdce. "A až zase budeš chtít položit život, tak se na to vykašli a koukej žít! Mrtvej nám nepomůžeš, blbče!" pronesl neobvykle vážným hlasem. Hned na to se otočil k otevřené bráně a ještě, o něco tišeji, dodal: "Pomysli, co by to udělalo s Hinami, kdyby někdo z nás zemřel," načež vyrazil dál.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Thu Oct 12, 2017 11:28 pm

Hatake Hibiki

No.. než stihl udělat cokoliv, dostal ránu přes hubu. Nečekal jí ani trochu, takže se moc nedokázal bránit. Oklepal se po ní. "Jsem shinobi. A někdy je získat čas to nejlepší, co člověk může udělat." pronesl nesměle. Ono to tak bylo. Byla to nebezpečná a riskantní práce, a někdy bylo prostě potřeba nastavit krk.
Člověk nad tím moc nepřemýšlel, ale teď, pár sekund, na to Hibiki měl. Vlastně si nikdy nepřipustil, že by umřel nějak jinak než právě dělajíc svojí práci. Nepředstavoval si to takhle brzy tedy, ale.. že jednou, přecijen. Na takové věci by ale myslet neměl. Rychle to vyhnal z hlavy.
"Nevím, co by to udělalo s Hinami." odpověděl pak jednoduše. Protože nevěděl. V ruce pořád svíral její dárek. Opatrně, ale nenápadně, ho opět vložil k sobě, tam, kam patřil. "Ale vím, že by mi chyběla, ať už se po smrti chodí kamkoli." dodal ještě k tomu, a konečně se pořádně rozhlédl kolem. "Měli bychom jít dál." poznamenal, a vydal se směrem otevřená brána. Opatrně, ale.. snad tam další past nebude takhle blízko. I když nějakou další kulišárnu později určitě čekal.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1391
Věk : 23
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Thu Oct 12, 2017 11:41 pm

No...k tomu nemám moc co dodat. Nikdo Itanemu nezabránil dát Hibikimu po hubě, ani jim neskočil do dohadování. 
Takže přejdeme rovnou k tomu, co vás asi zajímá nejvíc. Prošli jste bránou. Dokud jste nebyli na druhé straně, nic jste neviděli, jelikož vás oslepovalo jasné světlo. No a na druhé straně...jste se ocitli tam, kde jste se asi znovu ocitnout nechtěli...Byla to vaše stará třída. A byla tam spousta lidí, které jste neznali. Zajímavé a i dost děsivé bylo to, že neměli obličej. Místo něj měli jen znak pro strašáka(Hibiki ho moc dobře znal, jelikož Biscuit i Akino ho měli na vestičkách.). 
Oba dva jste si také všimli, že jste měli v ruce papírek s číslem a očíslovaná byla i místa k sezení. Všichni v naprostém tichu už seděli na místech...jen vy dva ne. Pár lidí v Konožských ninja vestách sedělo po stranách místnosti na židličkách a na klínech měli desku napsaní s nějakými papíry a tužkou. A jeden s šátkem na hlavě a oblečen v černém stál vepředu u tabule. Upřímně...bylo to dost creepy. Nikdo se totiž ani nepohnul. 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Oct 14, 2017 5:35 pm

Uchiha Itane

Itane se zamračil. "Ale má to být až poslední možnost," řekl na tohle téma. Nebylo správné uvažovat směrem vlastního obětování. Vždycky musela být nějaká možnost jak zachránit spolubojovníky a sebe. Itane by se tedy za jiné též obětoval, ale ne, dokud by nevynaložil všechny prostředky, které měl aby se z toho dostali všichni.
"Zlomilo by jí to..." řekl pouze. Věděl, že Hinami byla v tomhle ohledu jiná. Vždyť si i vybrala cestu léčení. Chtěla životy zachraňovat, ne je brát.
A tak se tedy šlo dát. Místo prostoru s mlhou došli do místa, kde bylo spoustu strašáků. Respektive to vypadalo jak nějaká zkoušková místnost, protože ti borci podél stěny vypadali jako hlídači. Ale nejděsivější byl ten vepředu. A jelikož měli přidělené čísla, tak hold pokračoval tam, kam ho číslo zavedlo. "Nejspíše nemáme na výběr. Vypadá to na nějaké... pokřivené zkoušky," povzdechl si, protože o tomhle se dějepisné lekce, co chtěl slyšet o pradědovi nezmiňovaly.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Thu Oct 19, 2017 10:41 pm

Hatake Hibiki

Hibiki už na to nijak neposlouchal. Byla to pro něj totiž poslední možnost. On už nic jiného, než ohnivé hady a větrného tygra neměl, a ani nějakým nefér množstvím chakry rozhodně neoplýval. Vydal tam ze sebe všechno, a když viděl, že jinou možnost nemá, rozhodl se získat čas. Udělal by to bez dlouhého uvažování znovu.
"Hmm." pobrouknul jen mrzutě i na druhou věc. Hinami byla shinobi, a i když věděl, že byla taková.. křehká, co se týkalo ztrát a podobně, věřil, že by se z toho nějak dostala. Koneckonců.. byla spousta lidí, co by jí s tím pomohla. Nebyla sama. A stejně tak by byla, kdyby tam umřel Itane, takže.. co se dalo dělat.
No.. pokročili oba do další místnosti. Místnosti doslova plné strašáků. Hibikimu se to pochopitelně vůbec nelíbilo, ale co se dalo dělat. Kysele se usmál.
"Vypadá to, že si zahrajeme divadlo." pronesl, a bez keců se šel posadit na svoje místo. Asi tu nebylo moc co vymýšlet.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1391
Věk : 23
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Mon Oct 23, 2017 11:40 pm

Oba jste se usadili na svá místa. Itane seděl do uličky někde v krajní řadě a Hibiki zase uprostřed v řadě prostřední. Čeho si Hibiki všiml bylo, že šikmo před ním seděl strašák, který měl na mikině znak Hyuuga klanu. Místo před ním bylo prázdné a stejně tak i místo před Itanem.
Neměli jste však moc času na rozhlížení se, jelikož se před vámi na stole zjevilo několik papírů. 
Na tabuli před vámi se zjevil křídou napsaný nápis. Vlastně se objevoval postupně.


Každý začíná s 10 body.
Za každou špatnou odpověď se 1 bod odečte.

Úspěšnost závisí na součtu bodů celého týmu.
Každý, kdo bude přistižen při podvodu, ztratí za každý přestupek 2 body.
Kdo přijde o všechny body, končí a spolu s ním i zbytek týmu.

Poslední otázka bude zadána po uplynutí 45 minut.


Oba jste to moc dobře poznávali. Vypadalo to jako test z akademie. Jako hodně pekelný test z akademie, kde už i jen pravidla k němu zněli jak jedna z otázek. 
Náhle se místností ozvalo hluboké "Začněte!", ze kterého šel respekt. No a se zazněním tohoto slova, se strašáci dali do zkoumání testu a případně i psaní.
Vy jste si všimli, že se vám na papírech před vámi objevily otázky. Avšak...když jste si je tak četli...Nedokázali jste přijít na řešení. Tohle bylo jak noční můra všech školou povinných jedinců.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Fri Oct 27, 2017 11:00 pm

Uchiha Itane

Dobře, jestli ta mlha byla ujetá a OP, tak tohle bylo prozměnu divné a cvaklé. Měli tu jako vyplňovat test a pak co... udělat zkoušku? O tomhle tohle místo být nemělo, ne? Mělo by tu být něco schovaného. Ale, vymýšlel to sedmý a další dva silní ninjové. Takže v téhle retardaci musel být nějaký smysl.
Itane si pročetl otázky a trochu si povzdechl. Byl sice chytrý, aspoň na svůj věk, ale tohle... tohle byl trochu jiný level. Tohle by sotva věděl jeho táta, natož on. Stresoval se tak deset minut než se utvrdil, že z toho dohromady nedá ani jednu otázku. Začal tedy měnit trochu strategii, začal pozorovat okolí. Jak hlídače, tak samotné pisálky se strašákem míso xichtu. Byl tu vůbec někdo, kdo psal?

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Oct 28, 2017 9:47 pm

Hatake Hibiki

No, Hibiki seděl vedle někoho, kdo byl Hyuugovitej strašák. Ti byli chytří a šikovní, což teda nevěděl, že mu k něčemu bude, ale když pak přišla další spousta věcí, tak dost možná ano!
Dostali test. Hibiki si unaveně povzdychl. Tohle mu něco připomínalo. Koukal na papír, a moc dobře si mohl všimnout, že to není jen tak ledajaký test. Bylo to jako psát písemku z pekla. Hibiki to rychle proletěl, pak znova. Tohle byla nějaká pokroucená verze nějaké zkoušky, to bylo jasné.
Každopádně. Dobrá věc byla, že každý test na akademii byl jako z pekla, a nic neumět bylo něco, co Hibiki párkrát taky už zažil, takže nezačal nijak panikařit. Sice by bylo lepší, kdyby si mohl udělat tahák předem, ale.. co se dalo dělat, tohle fakt nemohl odhadnout. Tak raději koukal dopředu. Chtěl zjistit, jestli je to písemka na jiné úrovni, a nebo jestli má někdo actually páru.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1391
Věk : 23
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sun Oct 29, 2017 2:17 pm

Oba jste si všimli toho, že několik lidí opravdu začalo psát. Dokonce i několik dozorčích strašáků si začalo něco psát. Po několika minutách začalo psát i několik dalších lidí. Mezi nimi byl i ten Hyuugovitej strašák vedle Hibikiho. No a později i další. Pak už se jen místností ozývalo ťukání tužky na papír, jak tam všichni psali znaky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sun Oct 29, 2017 10:27 pm

Uchiha Itane

Itane pozoroval tak nějak všechny. Nejprve začal pozorovateli, snažil se zachytit směr jejích pohledů a zjistit, co by tak mohli zapisovat. Zkoušející zmínil podvádění a test to byl šílený, že by někdo doopravdy začal podvádět? Snažil se tak pozorovat ty, které pozorovali dozorci. Pokud tam byl jen náznak podvádění, začal si možná dávat dohromady dvě a dvě. Kéž by tu tak měl Hinami, díky ní by se mohli dostat k informacím na různých papírech. Byakugan měl v tomto smyslu úžasné využití. Se sharinganem to nedokázal, aby viděl skrz předměty. Možná tak, kdyby někdo z účastníků psal chakrou... a to byla blbost. Muselo tu být něco jiného, ale co? Postupně začal obhlížet i ty, co vypadali, že věděli, co dělali. Zjišťoval si jejích umístění a nejlepší výhled ze svého místa na ně.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Nov 04, 2017 12:06 pm

Hatake Hibiki

Hibiki věděl, že je v pravdě a absolutně v hajzlu. Tak nějak neměl moc nápadů, jak by se on mohl dostat k nějakým vědomostem. Sám ten test rozhodně nesloží, neměl nejmenší ponětí, co by tam mohlo být pravdivé.. no, takže další možností bylo pochopitelně opisovat. Jenže! Byly jasně dané tresty za opisování.. a Hibiki, i přesto, že byl dobrý v opisování na akademii, tady to bylo něco trochu jiného. Jeden jednoduše zaneprázdnitelný učitel je něco jiného než celá dozorčí rada.. a Hibiki neměl žádnou cool kamkoli víc vidící techniku. Jeho mnohem silnější stránkou byla čistá destrukce. Hmm. Podepřel si rukou bradu. Jakpak tohleto asi pořeší?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1391
Věk : 23
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sun Nov 05, 2017 2:06 pm

Itane viděl, že píše docela dost lidí a to různě rozmístěných po třídě. Postupem času psalo dokonce čím dál tím více lidí. Dokonce i člověk před ním psal. Za to člověk vedle něj se tam spíš nad tím papírem hroutil. 
No a...jak jen to Hibiki pořeší no? To rozhodovat nemůžu...a nebo vlastně jo...Hyuugovskej strašák popostrčil svůj papír blíž k Hibikimu, takže pokud se Hibiki trochu naklonil mohl tam vidět.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sun Nov 05, 2017 9:56 pm

Uchiha Itane

Itane trochu přimhouřil oči. Chápal ty, co psali od začátku. Ale, že se najednou někdo rozepsal a psal s takovou jistotou? Tady něco smrdělo. Respektive, proč se za podvádění hned nevyhodilo u zkoušky? Proč se jen odečetly body. Proč se u písemného individuálního testu řešil týmový výsledek.
A pak mu to asi začalo docházet. Klíčový prvek, který se je snažil Kenshin naučit - spolupráce. Museli u tohohle testu spolupracovat. Ale jak? Podvodem?! blesklo Itanemu hlavou. Pomalu aktivoval sharingan a zaměřil se na toho týpka, co začal tak aktivně psát. Měl by být schopen napodobit tahy jeho ruky. Jen musel ještě vymyslet, jak dostat případné odpovědi k Hibikimu.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Tue Nov 07, 2017 10:44 pm

Hatake Hibiki

No.. Hibiki tedy teď musel pořádně šrotovat. Co s tímhle bude dělat? Bylo to nějaké tuhé bojování o body, když ho někdo uvidí opisovat, tak tři body dolů.. on prostě nemohl být jen tak chycen. Na druhou stranu... byla to jediná cesta, jak z toho papíru dostat nějaké odpovědi. Hibiki přemýšlel, jak to pocheatovat tak, aby nikdo nevěděl, že to byl on, a aby mohl opisovat.. ale on neměl žádnou infiltrační schopnost nebo něco, co by tomuhle povedlo. No.. a v tu chvíli mu výsledky ukázal Hyuuga strašák nějaké ty výsledky.
Že by to měl pocheatovat starou poctivou cestou? Ale toho si přeci všimnou! Hmm..
Bylo napsané, že za každé chycení se odečtou dva body.
Hibiki se podíval, nenápadně. Měl v plánu jednu důležitou věc. Získat najednou víc, než dva body. Několik úloh. Nemusí mít stoprocentní úspěšnost výsledků. Stačí, když získá nějaký body.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1391
Věk : 23
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Tue Nov 07, 2017 11:04 pm

Itane se pustil do kopírování pohybů strašáka. A byl to chytrý tah. Najednou měl vyplněnou druhou otázku, aniž by věděl pořádně jak a pokračoval čtvrtou.
No a Hibiki...jakmile se podíval do sousedovic papíru...musel se ale maličko naklonit, aby tam viděl...no a těsně vedle jeho hlavy...mezi ním a tím Hyuuga strašákem prolétl kunai a zabodl se do lavice za Hibikim. "Číslo 54 končí a spolu  s ním čísla 53 a 55. Opusťte prosím místnost." ozvalo se od toho děsivého strašáka zepředu. Trojice strašáků se zvedla, mezi nimi i ten týpek za Hibikim, a odešli.
"Číslo 32 končí. Podělals to. Spolu se svým týmem opusťte místnost." ozval se nějaký strašák z hlídačů kolem jen o chvíli později. I tahle trojice se zvedla a odešla. Podobně nakonec bylo vykázáno ještě několik týmů.
"Zbývá 10 minut do zadání poslední otázky." ozval se znovu ten děsivý strašák.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Tue Nov 07, 2017 11:15 pm

Uchiha Itane

Tohle se Itanemu líbilo, vypadalo to, že měl štěstí. Upřímně, bylo mu jedno, kde se dané informace braly, ale hlavně, že vypadaly jako ty správné. Doufal, že i Hibiki najde způsob jak se dostat dál. Už jen proto, že se obětoval v minulé "zkoušce". Ještě aby na to dojel teď znovu. By pak měl asi nejhorší karmu široko daleko. I když... za to, co udělal u Itaneho doma by si to zasloužil, že jo. Ale Itane nebyl svině, takže tady chtěl, aby přežili všichni...
Vypadalo to, že tu byla i možnost, že jeho kolega bude muset vsadit vše do poslední otázky. Snad to bude něco lepšího jak tyhle ostatní.
Co ho však trochu vyděsilo bylo to, že se místnost začala postupně vyprazdňovat. Hlídači asi moc dobře věděli, kdo podváděl a kdo ne.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Thu Nov 09, 2017 9:23 pm

Hatake Hibiki

Užuž se chtěl k tomu nahnout, když v tu chvíli mu přímo před obličejem proletěl kunai. Naštěstí nebyl mířen na jeho obličej, ale za něj... ale i tak to pro něj bylo jasným znamením. Shieet. A stejěn tak odpadával i velký počet ostatních. Tohle nevypadalo dobře.. Hibiki musí přijít na nějakou lepší cestu, jak dostat nějaké odpovědi...
Seděl tam. Říkal si, jak je to mrzuté, jak strašně nic neví, jak dostane shiton, a ještě tam je pořádně zadýcháno z těch nervózních lidí... a pak ho to napadlo. Vzduch. Teplý vzduch. Měl už jenom jeden nápad, ale rozhodl se, že ho použije. Vzpomněl si totiž, jak funguje takový jeden speciální přírodní jev.
Začal nenápadně vypouštět chakru v podobě obou dvou svých elementů, ohně i vzduchu. Ohříval vzduch, který pak posílal nahoru ke stropu. Jasně. Bude tu horko, ale to nebyla jeho pointa. Pointa byla, že takový teplý vzduch, když dojde k dostatečně velké teplotě, tvoří jeden speciální jev, kterému se říká Fata Morgána. Takové hezké, přírodní zrcadlo. Pokud se Hibikimu podaří někde u stropu nenápadně zformulovat bublinu teplého vzduchu, měl by být schopen třeba alespoň něco vidět. A navíc, díky ovládání chakry tu bublinu mohl nastavovat tak, aby se dostala do nějaké pozice, ze které fakt něco uvidí. No.. a vzheldem k tomu, že tam z té nervozity bylo horko anyway... lepší nápad už prostě neměl. Tohle byl jeho poslední pokus.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1391
Věk : 23
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Nov 11, 2017 4:28 pm

Itane čekal na poslední otázku a Hibiki si tam začal čarovat se vzduchem a ohněm. Což nikdy před tím nedělal, že jo. Problém byl...že na to měl jen 10 minut, než bude zadána poslední otázka. Nahoře u stropu se začínalo něco tvořit. Něco jako bublina...taková...deformovaná bublina. Ono...ovládat dvě podstaty chakry najednou je docela dost složitá záležitost, když jste to nikdy nedělali. Problém byl, že jak se ta fucking bublina vlnila, jelikož odmítala držet tvar, tak Hibiki viděl deformovaný obraz. Například viděl osmičku...a nebo to taky mohla být šestka, trojka, nula nebo devítka. Nemluvě o tom, že ten obraz byl zrcadlově, že jo.
"Takže teď vám zadám desátou otázku." ozval se najednou ten strašák vepředu. Všichni strašáci náhle přestali psát a zvedli hlavu. Na chvíli nastalo hrobové ticho. "Pro poslední otázku mám zvláštní pravidla." zase nastala dramatická chvilka ticha. "Za prvé, se musíte rozhodnout, zda na ni budete odpovídat nebo ne. Pokud se rozhodnete neodpovídat, vaše body se redukují na nulu a budete vyřazeni i se zbytkem vašeho týmu." zase chvilka ticha, aby to všichni mohli vstřebat. "Avšak...pokud se rozhodnete odpovídat a odpovíte špatně..." začal ten strašák. Avšak už to nedopověděl, jelikož se na tabuli objevila jediná věta, která mluvila za vše. 'Nikdy se už odtud nedostanete.'
"Nabízím, ale východisko. Můžete se rozhodnout neodpovídat a zkusit to příště znova." pronesl znovu strašák.
Pak bylo chvíli ticho, načež se zvedla první ruka, nějaký maník. "Končím. Promiňte, lidi..." pronesl ten panák. "Číslo 50. končí a spolu s ním i číslo 130 a 111. Opusťte místnost." ozval se jeden z dozorců. Následně se začaly zvedat další ruce a dozorci je ohlásili s jejich týmy jako ty, co končí. Dost se to tam vylidňovalo.
No a co vy dva...zvednete ruku a skončíte nebo budete riskovat, že se z téhle pekelné místnosti nikdy nedostanete?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Fri Nov 17, 2017 5:27 pm

Uchiha Itane

Přišlo zadání desáté otázky. Respektive, spíš pravidla pro desátou otázku. Itane se zamračil. Ta věta na tabuli byla značně zlověstná. Jenže jejích rozkazy byly jasné, měli tu nějaký cíl a ten museli splnit. Nemohli to vzdát, protože poslední otázka byla tak složitá a obtížná. Předchozí sanninové určitě taky necouvli.
Ok, tak sem s tou desátou otázkou, pronesl si pro sebe Itane v mysli a pevně zatnul ruce v pěst. Jestli se to mělo podělat, tak snad se to podělá pořádně. Ale věřil jak sobě tak Hibikimu, že i kdyby byly problémy, tak se z toho dostanou!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Tue Nov 21, 2017 7:01 pm

Hatake Hibiki

Hibiki se snažil, protože věděl, že nic lepšího už nevymyslí. Bohužel, ovládnout takový živel a sklonit si přírodu ke svým kolenům jen tak z fleku se mu nepodařilo, a i když nápad to přeci nebyl špatný - tak nějak jediná věc která ho napadla v jeho dispozici, aneb "těžce useless", ani to nezafungovalo. Tím byl lehce frustrován.
No.. mohl se na to vykašlat, protože zkoušející přišel s tím, že přichází poslední otázka, a že prý, pokud jí nezodpoví... no. Hibiki se zamračil. Nemůže přece ustoupit. Dostal úkol, dostal misi. Kvůli misi byl ochoten i umřít, a stejně tak kvůli příteli, jak dobře ukázal už jen úkol před ním. Teď se, i přes tu frustraci, jeho odhodlání nijak nezmenšilo. Nemůže prostě "odejít a zkusit znovu", tady šlo o bezpečí vesnice!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1391
Věk : 23
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Thu Nov 23, 2017 10:13 pm

Nějakou dobu se nic nedělo. Tedy až na to, jak lidé odcházeli. Pak odcházet přestali a teprve pak se nic nedělo. Asi tak dlouhých 5 minut. 
Najednou osoba před Hibikim zvedla pomalu ruku. Hibiki si té osoby až do teď ani nevšiml. Jakoby v té místnosti ani nebyla. Byl to blonďatý klučina v oranžové teplákovce. A vypadal....no rozhodně jako člověk a ne jako strašák. Zdálo se, že přemohl své ego a vzdá se. Avšak náhle práskl dlaní do stolu před sebou. "Nepodceňujte mě! Já neuteču! Odpovím, i kdybych měl navždy zůstat geninem. Stejně se jednou stanu Hokage, takže je mi to jedno!" hulákal tam. Itanemu to bylo dost povědomé. Ten kluk mu strašně připomínal chováním Rikuta. Nebo tedy alespoň tím křikem. Také mu došlo, že tehdy jim asi nikdo nevyhrožoval tím, že se odtud nikdy nedostanou. Ale to bylo vedlejší. 
Pak se klučina postavil. "Nebojím se!" řekl a pak si nakvašeně sedl se založenýma rukama na hrudi. 
Pak se ozval ten děsivý strašák a konečně už to nebyl strašák, ale lidská bytost. Dost děsivá lidská bytost. Ostatně i ostatní strašáci začali vypadat lidsky. Hibiki si všiml, že Hyuuga strašák, co už nebyl strašák, vedle něho mu tak trochu připomíná Hinami.
Tak jako tak děsivý chlápek se ještě jednou zeptal, jestli si jsou všichni jistí, že chtějí pokračovat a že mají poslední šanci si to rozmyslet. "Nehodlám brát svá slova zpátky. To je moje cesta ninji."

Pár sekund bylo ticho, než se chlápek před tabulí pousmál a na tabuli se objevilo Prošli jste. Pak tabule přepadla dopředu a odhalila dveře.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Fri Nov 24, 2017 10:32 pm

Uchiha Itane

Itane sledoval dění v místnosti. Byl tam nějaký borec, co měl rád silné slova a byl značně Rikutoidní. Nadruhou stranu se pak chování ostatních v místnosti změnilo. Vypadalo to, že ostatní dostali trochu odvahy a rozhodli se pokračovat. Itane se pousmál. Na svůj tým ani nepomyslel, broukl si v mysli. Jak prorocké, neřekl tohle už někdo jednou? Ale to bylo jedno. Atmosféra v místnosti se rázem změnila na poměrně poklidnou, strašáci dostali opět formu a na tabuli se objevila uvolňující věta. Evidentně se bojovat nemuselo.
Itane se tedy zvedl a vyrazil ke dveřím. "Tak tohle jsme zvládli. Evidentně tu chce někdo sešrotovat naše sebevědomí," pronesl k Hibikimu, zatímco nahlédl na cestu dál. Proč tu někdo raději nemohl naservírovat nějakou rybu s rýží a přátelsky si pokecat o tom, jak ten svitek získat. A nebylo by ve výsledku lepší ten svitek raději zničit? "Příjdu si jak v učebnici historie," povzdechl si.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Nov 25, 2017 2:05 pm

Hatake Hibiki

Hibiki si tam prohlédl celou tu scénu. Bylo to takové docela vtipné..Hibikimu to něco hrozně připomínalo, a celé si to bez problému vyslechl. Nechával svoji ruku pod bradou, tak, jak se předtím soustředil a musel dát odpočinout své těžké hlavě, ale na tváři měl pochopitelně úsměv. Také si všiml, že vedle něj Hyuuga strašák doopravdy připomíná Hinami... akorát její vlasy byly zcela jiné. I tak to ale rozhodně nebylo daleko.
No, chlapík dopovídal a rozjel se úsměv. Otevřely se dveře.. a vypadalo to, že mladíci mají cestu dál zajištěnou. Itane hnedka začal mrzutovatět. Hibiki se pořád musel pousmívat. "Hmm.. spíš zkouška odhodlání." označil to klidný Hibiki. Neviděl hned všechno tak negativně. "No.. lepší tohle, než historii vůbec neznat, hádám." dodal k tomu ještě, když s kývnutím poděkoval stašákovi vedle sebe za to, že se mu pokusila dát věci na opsání.. a pak se konečně vydal také směr dveře.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1391
Věk : 23
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Nov 25, 2017 7:43 pm

Oba naši hrdinové prošli dveřmi a ocitli se....v lese? Ano. V lese. Na jedné velké větvi jakéhosi stromu. Pokud se podívali kolem, uviděli v dáli věž. Věž, kterou moc dobře znali. 
No a také uviděli zase toho černovlasého kluka, co byl podobný Itanemu, ten vypadal, že má bolesti a držel se za krk, a vedle něj klečela růžovovlasá dívka. A naproti nim...creapy mana. Nebo to byla ženská? Těžko říct. Rozhodně to ale vypadalo na slizouna nějakého. Dokonce měl velkej jazyk. A byl nepřirozeně bílej. 
"Sasuke-kun mě vyhledá....aby našel sílu..." pronesla ta osoba dosti syčivým hlasem. Všechno na té osobě bylo divné. Poté se obraz změnil. Opět Itane s Hibikim stáli na větvi. Tentokrát ale v Konoze. No a dole na zemi se odehrávala nějaká bitka. Itane-like kluk proti třem klukům a jedné holce. Děda Sasuke, jak by řekl Itane, visel dosti zmlácený hlavou dolů, jak ho jeden z maníků držel za nohu.
"Pojď s námi a Orochimaru-sama ti dá sílu..." pronesla ta dívka. 
Následně se scéna opět změnila. Naši hrdinové se ocitli v tmavé jeskyni asi. Vypadalo to na nějaký podzemní úkryt. Byla tam jedna cesta. Cesta lemovaná mřížemi, za nimiž byli osoby bez tváří. Po tě cestě šel zafačovaný chlápek, následovaný tím Itane-like klukem a ještě nějakým chlápkem.
"Je mi jedno jak...dej mi sílu." řekl ten klučina. Když se ten zafačovanec otočil, tak i přes to, že vypadal jinak,Itanemu s Hibikim připomněl toho slizouna z Lesa Smrti, kterého viděli před chvilkou. Možná to bylo tím okem, co mu z obvazů koukalo. 
Tohle v obou chlapcích vzbudilo jistý pocit. A také myšlenku. Kdyby potřebovali zesílit, za kým by šli? A byli by schopní kvůli tomu zahodit všechno, kdyby museli? Náhle všichni zmizeli a oba chlapci zůstali v prázdné chodbě. 
Hibiki před sebou uviděl v chodbě stát jakousi postavu. No a Itane zase viděl postavy dokonce dvě. Avšak ani jeden z nich nepoznal, koho to vidí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Nov 25, 2017 9:54 pm

Hatake Hibiki

Hibiki zůstával potichu skrz celou tu prohlídku historií. Jednak proto, že neměl co říct, jednak proto, že chtěl slyšet všechno, co si tam mezi sebou přízraky minulosti řeknou, ale v neposlední řadě taky proto, že sám přemýšlel nad tím, co vidí. Myšlenka mu do toho přišla hned. Ale stejně tak i odpověď. Hibiki nebyl avenger. Hibiki nebyl někdo, kdo by MUSEL hodně rychle zesílit. Ne teď. Jasně, chce udělat z Hatake zase známý klan, ale kvůli tomu rozhodně nechtěl zahazovat vesnici. Nebo přátele. To ale byla druhá věc. Neměl sám tušení, co by byl schopen udělat, kdyby se něco stalo Hinami. Kdyby měl jít pro ní. Dost možná by pak přešel lajnu... ale Hibiki jasně doufal, že to se nikdy nebude muset dozvědět. No.. a pak před sebou v chodbě Hibiki viděl nějakou postavu. Nevěděl, kdo to je, ale neměl strach. Vydal se tedy postavě blíž, i když byl připraven na nejhorší, neboť jeden nidky neví.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta Hada
Návrat nahoru 
Strana 2 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Odkaz Sanninů-
Přejdi na: