Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Cesta Hada

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Thu Apr 05, 2018 10:13 pm

Uchiha Itane

Chlapec se trochu nechápavě zahleděl na Aodu. "Co je? Čekáš jestli mi nemrdne v hlavě nestanu se Nukeninem a nezabiju kolegu pod vodou?" zeptal se trochu nechápavě, i když to znělo spíš jako něco, co by řekl Rin nebo Rikuto... asi s nimi byl moc dlouho. Následovalo vypravování o další osobě. U jedné poznámky se Itane trochu uchechtl. "Nevíš, co zvládnou moje oči," neodpustil si poznámku. Co si budeme povídat, mladý Uchiha svému Sharinganu hodně věřil, obzvlášť když ho dostal na tu úroveň, na které byl. Ale podle toho, co zažil před pár dny... ještě uměl prd.
"Takže děda pracoval se dvěma šílenci a jedním, co ze sebe uměl udělat želé... a pak, že já mám špatný vkus na kamarády," dodal ještě.

Pak se už vyplavil Rin, takže se vydal k němu. Evidentně dotáhl meč nebo teda aspoň jeho část. "V pohodě?" zeptal se ho Itane pro jistotu, zatímco zbraň a svitek skenoval Sharinganem. Pokud ani on neviděl nic podezřelého, svitek otevřel.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1391
Věk : 23
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Thu Apr 05, 2018 11:04 pm

Itane-> Aoda se na Itaneho také podíval nechápavě. "Je ssslušššnossst dívat ssse do očšší někomu, sss kým mluvíššš." odvětil mu. 
Na to, že neví, co zvládnou jeho oči, se podíval dost skepticky. Doslova tím pohledem říkal 'Jako vážně?'. Pak se zasmál. Syčivě. Doslova se tam Itanemu vysmál. "Jissstě toho vím o shššaringanu vícss, nežšš ty. Zssíssskal jsssi sssnad užšš ty druhé očšši?" pověděl na to. 
"Věděl jsssi, žšše jednu dobu chtěl Sssasssuke-sssama zssničššit Konohu?" zeptal se Itaneho, když tam zkonstatoval, že si jeho praděda neuměl vybírat kamarády. Jinými slovy v Tace byli samí šílenci. 


Itane skenoval zbraň a svitek. Neviděl nic chakrově divnýho. Než ale svitek stihl otevřít, všiml si, že je kraj svitku odkrytý. Jenom tak na pár centimetrů. Viděl v něm něco, co moc dobře znal...očividně ten svitek byl plný výbušných lístků. Asi by nebyl dobrý nápad to otevírat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Fri Apr 06, 2018 5:56 pm

Kageyama Rin

"Jo. Bylo to trochu těžší, ale poradil jsem si." Odpověděl nakonec Rin. Protáhl si ruce a posadil se. "Byl u toho nějakej svitek. Netuším, co v něm je. Možná by nám to mohlo pomoct, na druhou stranu ho ale ani třeba nebudeme potřebovat. Prostě té soše zkusíme vrazit do ruky kus vylovenýho meče a uvidíme, co se stane. Hm?." Navrhl Rin. Sám si těch výbušných lístků určitě nevšiml. Moc si svitek totiž neprohlížel. Spíš se koukal na ten meč. Vypadalo to spíš jako čepel na popravy, než jako zbraň vhodná do boje. Hlavně byl těžký jako kráva.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Fri Apr 06, 2018 10:57 pm

Uchiha Itane

Itane zamrkal a dodal na to jen: "Ah, tak." Pak se mu ta neforemná šála vysmála. Neslušná Aopedie. Jak by asi tak mohl vědět o tom, že když prodělá velký citový šok a pak vydloubne oči vlastnímu otci, strýci nebo matce tak získá ještě silnější oči?! "O jakých očích to mluvíš?" zeptal se ze značnou dávkou zvědavosti v hlase.
Po poslední větě krátce přikývl. "Táta to jednou zmínil. A pak řekl, že mládí je opravdu nerozvážné," odpověděl mu váhavě. Akitoshi o tom opravdu nemluvil rád. Možná proto, že jeho žena musela převzít úděl Sasukeho a odejít z vesnice. Ale o tom Itane nevěděl. Protože proč by Itanemu někdo něco říkal?

No, zpět k misi na záchranu světa. Itane jen tak tak zastavil ruku před svitkem. "Ajajaj... vytáhl jsi nám něco, co má tendenci nás vyhodit do vzduchu," oznámil krátce. Divné bylo, že neviděl chakru z těch výbušných lístků. To by totiž logicky měl. PP nám totiž neřekla, že se jedná o Shibuki. "No, můžeme to zkusit. Ten maník evidentně dost posiloval, aby to unesl," potvrdil Rinovu teorii a s jeho pomocí to nejspíš Suigetsovi donesl.
"Víš, co to je?" neodpustil si poznámku do zvukového vyhledavače Aopedie.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1391
Věk : 23
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Fri Apr 06, 2018 11:45 pm

Itane-> "Jednou na jissstě přijdeššš..." odvětil mu jen k těm druhým očím. A pak, že ten had neví, co dokážou jeho oči. 
Na to, že mladí je nerozvážné, přikývl. 


Pako PP pokonila popis. A taky nevi, že výbušné lístky obsahují chakru. Jinými slovy ano, je to Shibuki. Ale to ani Itane ani Rin nevěděli. A možná ani Aoda. Nemohl vědět všechno. 
Ten meč museli nést oba. Nejtěžší část nastala, když meč zvedali, aby ho dali do ruky soše. Nejen, že ten meč byl těžký jak hovado, ale ještě museli dávat pozor, aby se nepořezali. Nemluvě o těch výbušných lístkách. 
"Netuššším...ale rozsshodně to není to pravé." odpověděla mu jeho šála. Pak se ani Itaneho zase Aoda zadíval. Jako kdyby mu četl v duši. "Ty víššš, csso hledáte. Viděl jsssi ho. Říkal jsssi mi o tom." pověděl mu. Pak se podíval na Rina. "A ty jsssi ho viděl taky." Itanemu hlavou problesklo vzpomínka na zkoušky. O těch Aodovi říkal. O těch z Mlžné. I Rin si vzpomenul na ty debily z Mlžné. Měli divné meče. 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Apr 07, 2018 12:23 am

Kageyama Rin

Tak si táhli tunový meč k soše. Rin z toho měl skutečný pocit sbližování! Usmál se na Itaneho a přátelsky na něj mrkl. Bylo to trochu divné, ale Rin byl tak trochu svůj a bylo mu to upřímně dost jedno. Když se blížili, do řeči se zase pustila ta ještěrka, kterou měl mladý Uchiha kolem krku. Rin se jakoby najednou úplně lekl, pustil meč (pravděpodobně Itanemu na nohu) a uskočil. Zvedl ruku s ukazovákem a namířil jí na šálu.
"Itane, zahoď ho do vody! Rychle!" Zapištěl. "Ten syčák nás špehuje! Jak by mohl vědět něco takovýho?" Zeptal se Uchihy.
"Nikdy předtím jsem ho neviděl. Věř mi. Mám na ještěry paměť." Zavrčel Rin a připravil se do bojového postavení. Hrozně se bál toho, že ho ještěrka viděla, když byl doma celý den sám a nahý si dělal volská oka. Snažil se u toho tancovat electro shuffle. Moc mu to samozřejmě nešlo. Zakopl a padl držou na držák pánve. Vejce to katapultovalo do stropu a do dnes jsou tam od toho fleky jako prase. Rin rodičům nikdy neřekl, že to udělal on. Polkl na sucho. "Jestli to viděl... Nikdo se to nesmí dozvědět."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Apr 07, 2018 12:36 am

Uchiha Itane

Vypadalo to, že Aoda toho věděl nějak moc. Jak to mohl vědět? A hlavně! Proč ten žlutookej dement začal vyšilovat jak kdyby mu měla matka najít pornočasopis pod polštářem?! No, nebylo moc času přemýšlet, Itanemu na nohu letěla asi tak tunová věc. Řekněme, že v té době ještě šli po vodě, takže okamžitě zrušil chakru v chodidlech a stala se další věc, kterou nepreferoval, propadl se do vody. I s tím výbušným mečem! No jestli to bouchne, tak to Rina zabije svými ostatky. Hodlal mu bouchnout pěkně do xichtu.
No, pokud nevybuchl, vylovil se zpět na hladinu a získal opět pevnou vodu pod nohami. "Blbče... hrabe ti?! Bych skončil jak ten legendární cvok v teplákovce s účesem podle kyblíku a obočím, že by se s ním dalo zametat. Teda bez nohy," zakřičel na Rina.
"A věř mi, ve vesnici nás špehuje kde kdo," zabručel dodatečně. Vždyť i on měl na sobě svého času vraní hlídáček, viz. gaiden. "Jak jsi to..." pak si uvědomil jednu věc, jak padal do té vody, tak tu byla tak 99% šance, že mu Aoda sklouzl z krku... hups.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1391
Věk : 23
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Apr 07, 2018 2:00 am

Rin najednou začal vyšilovat. Aoda na něj hleděl jak na dementa. Obzvlášť, když tam Rin říkal, že je špehoval a tak. "Ten kluk sssi zssapomněl vzssít sssvé léky?" zasyšel tiše Itanemu do ucha.
Když je řeč o Itanem. řekněme, že ten prostě uskočil, aby mu meč nespadl na nohu. Stáli totiž na tom ostrůvku a ne na vodě. Tudíž se mladý Uchiha nekoupal...i když by to bylo funny. Meč naštěstí nevybuchl. To by byl dost smutný konec jejich putování. 

Ano...špehoval je kde kdo...co čekat od vesnice plné ninjů.
"Jen jsssem vám nahlédl do vzsspomínek ohledně mečššů..." vysvětlila Aopedia. Určitě použil nějaký Aogoogle v Itane&Rin Browseru.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Apr 07, 2018 2:08 am

Kageyama Rin

"A jak mám sakra vědět, že nám nahlížíš do vzpomínek, ještěrko?! Jak je něco takovýho vůbec možný?!" Zakřičel na něj Rin. Co se legendárního cvoka týkalo, Rin netušil, o kom Itane mluví. Vždyť nevěděl ani kdo je Sasuke.
Pokud jim ale ještěrka nahlížela do vzpomínek, znamenalo to, že pořád mohla vidět, že to byl právě Rin, kdo udělal ty skvrny na stropě v kuchyni. Byla to jen otázka času, než to někde vykecá. Bestie jedna usyčená.
Pak mu to najednou došlo. Meče. "Počkej. Chceš říct, že hledáme meč, kterej jsem už někde viděl?" Zeptal se. Potom se podíval na zrůdnost pokrytou výbušnými lístky. "Tohle jsem teda rozhodně neviděl. To bych si pamatoval." Řekl spíš pro sebe. "Kterej idiot by používal něco tak strašně nepraktickýho?" Rozhodil rukama, než je složil na hrudníku. "Pravděpodobně nějaká žraločí držka z Mlžný."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Apr 07, 2018 7:29 pm

Uchiha Itane

Dobře, tak Itane jen uskočil, škoda, mohli jsme topit hada. No, každopádně, Rin byl retard. "Tohle místo dělali nejmocnější ninjové z Konohy, myslíš, že pro ně bylo těžké vytvořit genjutsu ve kterém by si na sebe vyklopil i to nejtajnější tajemství?" nadhodil směrem k Rinovi, zatímco ještě rozdejchával ten pokus o atentát.
Každopádně, zpět k věci, tím, že jim Aoda takto napověděl mohli rychle uhádnout jak postupovat dál. "Předpokládám, že myslí ty ze zkoušek. Některé z nich jsem navíc pak viděl ještě na naší misi do Kiri. Můžeme vypustit toho milence Taiyo, jeho meč je jak jehla, na to by nepotřeboval takový nápřah a ani svaly. Takže zbývají ty dva. Jeden byl v obvazech a druhý byl velký sekáček na maso. Teď je jen vylovit," začal spekulovat. Neznal jména těch mečů, dokonce si ani pořádně nevybavoval co uměli. "Viděl jsi tam něco takového?" zeptal se Rina a ukázal na vodu.
K nalezenému meči dodal už jen: "No, je to praktické, když chceš někoho vybuchnout."

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Apr 07, 2018 8:31 pm

Kageyama Rin

Chtěl mu odpovědět něco strašně chytrýho, ale Itane mu jaksi zavřel hubu větou, ve které zmínil milence Taiyo. Než se pustíme do dalšího myšlenkového pochodu mladého Kageyamy, je potřeba uvědomit si jednu věc. Rin měl Taiyo rád. Byla mu nablízku v době, kdy byl emocionálně zranitelný. Dlouho se ale neviděli a za takovou dobu se mohlo stát hodně věcí. Nikdy si neřekli nic definitivního. Oba byli navíc dost mladí. Rin by dokázal pochopit, kdyby se objevil někdo jiný. Určitě by ho to mrzelo, protože nedostal ani šanci, ale smířil by se s tím. Z toho co ale Itane říkal, to znělo jako by mluvil o jednom z těch mrdáků z Mlžné. A to bylo něco, co by Rin nikdy v životě nedokázal překousnout. Pokud měl Rin nějaký pomyslený list lidí, kterých se chce co nejdřív zbavit, ti tři šašci se svými postiženými mečíky byli hodně vysoko. Byli to vrazi. Jak by si Taiyo mohla něco začít s někým z nich? Z těch tří? Najednou se mu zamotala hlava. Potřeboval se odtud dostat. Pořádně se nadechl, rozběhl se ke kraji ostrova a skočil šipku do vody. Hledal velký ostrý meč, co vypadal jako sekáček na maso a nebo ten druhý, co vypadal jako mumie.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1391
Věk : 23
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Apr 07, 2018 9:14 pm

Aoda jen poslouchal ty dva. Itane očividně zavřel tomu druhému narušenému chlapci pusu svojí poznámkou o nějakém milenci a ten si šel raději znovu zaplavat. Snad hledal na jinem místě, než před tím, protože před tím tam viděl jen to, co už vytáhl na břeh. 


A tak Rin plaval a hledal. Musel se jednou vynořit, aby nabral vzduch a mohl hledat dál. Po cestě potkal něco, co vypadalo jako velká jehla a taky něco, co vypadalo jako rozbitý kladivo připoutané k půlce sekyry. Ale pak našel něco, co vypadalo jako sekáček. Všichni víme, co to bylo. Rin by ale přísahal, že kdyz to viděl naposled, tak to bylo delší. Tohle byla tak třetina. Možná to ale bylo schované pod pískem, který na dně byl.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Apr 07, 2018 10:14 pm

Uchiha Itane

Itane nechápavě zamrkal. Proč tak najednou ztichl? A proč tak ochotně skočil do té vody? Copak řekl něco špatného? No, nejspíše se to bude muset svést na nějaký Rinův mozkový zkrat. Možná by teď měl pustit do vody nějaké to Chidori, aby se chlapec vzpamatoval. Ale to by bylo ošklivé, to by neměl dělat. Ale bylo by to legrační, určitě by pak vyplul velmi rychle... břichem vzhůru.
"Nevíš, co se mu stalo?" zkusil se zeptat moudrého hada.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Apr 07, 2018 10:21 pm

Kageyama Rin

Rinovi to chvíli trvalo, dokonce se musel i jednou vrátit nad hladinu a nadechnout se. Nakonec se ale podařilo a našel první povědomý meč. Tenhle vypadal jako něco, co by potřebovala Rinova mamka každou neděli, kdy si dávali řízky. Rin měl rád řízky. Nejspíš ne tolik jako třeba Pepa, který bydlel o čtyři baráky dál, ten o nich totiž nezavřel držku. Měl je ale rád. Sakra. Z toho přemýšlení nad jídlem si uvědomil, že má celkem hlad. Všechno to žrádlo na začátku do sebe narval Rikuto a hamburger předtím mu sežral nějaký ten Kokoten nebo jak se jmenoval.
Chytil meč oběma rukama a nohama se opřel do země. Potřeboval zjistit, jestli je v zemi celý nebo je ten malej kousek všechno. To by byl průser, dámy a pánové. To by byl průser.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1391
Věk : 23
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Apr 07, 2018 10:32 pm

Itane-> Aoda se podíval na Itaneho jako na blbce. Čím si jen zasloužil takovéhle duo. "Našššel jsssi rychlou cssessstu do jeho sssrdce i bezss použššití Chššidori." vysvětlil mu moudrý had, který z toho všeho uz byl asi dost unavený. Hlavně z těch dvou individuí.


Rin-> Byl to průser. Nejprve se Rin asi radoval, když z písku vyjelo ještě tak pět centimetrů toho meče. Avšak to bylo všechno. Byl zlomený. A zbytek nebyl nikde v dohlednu. I tak byl ale docela těžký. Chtělo to nějakou levnou pracovní sílu, co by mu s tím helpnula.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Apr 07, 2018 10:43 pm

Kageyama Rin

"By mě jeblo do obličeje." Pomyslel si, když uviděl, že většina meče chybí. Navíc to zase bylo těžký. Nechápal, proč si ti dementi dělaj tak těžký meče. No, jestli mu za tohle pan Uchiha nekoupí aspoň zmrzlinu, tak se s Uchihama přestává bavit. Pustil meč a stejně jako předtím složil pečeť pro klony. Na jednoho by tam ještě chakra být mohla. Kage Bunshin no Jutsu ! Pokud se vedle Rina objevila jeho krásná kopie, společně uchopili meč a začali plavat nahoru. Pokud se jim podařilo i to, vytáhli meč na ostrůvek.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sun Apr 08, 2018 3:25 pm

Uchiha Itane

Velký nechápavý pohled, tak by se dal momentálně Itane definovat. Trvalo mu sakra dlouho než mu došlo, že tím Aoda asi narážel na toho milence. On měl snad Rin něco s Taiyo? Holka se ani nijak nepochlubila! Za to z Gina byla celá červená. To se bude muset vyzkoumat! Každopádně, Itanemu tohle zamýšlení trvalo tak dlouho, že mezitím Rin tahal další meč z vody. Někdo by řekl, že tu dělal levnou pracovní sílu. Ale tak to určitě nebylo! Proto aspoň mladý Uchiha natáhl ruku, aby ho vytáhl ven na hladinu.
"Kdo by si pomyslel, že si z téhle mise uděláme kurz plavání," nadhodil Itane k Aodovi.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sun Apr 08, 2018 5:04 pm

Kageyama Rin

Rin vylezl na ostrůvek za Itanem a hodil meč před sebe na zem. "Máme problém." Ukázal na meč, který rozhodně nebyl ve stavu, ve kterém by měl být. On to jako vlastně problém vůbec být nemusel. Třeba by mu to stačilo. Ale chvíli už tady v téhle podivné dimenzi byli a Rin věděl, že tu nikdy nic nebylo jednoduché.
"Jako ty meče jsou retardovaný a většinou vypadaj naprosto kokotsky. Ale co si pamatuju, tak byl trochu delší." Řekl Uchihovi. Zněl trošičku slaně, co si budem povídat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sun Apr 08, 2018 7:50 pm

Uchiha Itane

Rin měl recht, ten meč byl fakt o něco kratší. "Tohle vypadá, nebo aspoň vypadal jak nějaký popravčí. Ale taky si úplně nedokážu představit, že bych s tím máchal v boji. Možná kdyby na mě nabíhaly hordy bezduchých troubů," potvrdil Rinovu domněnku. Nadruhou stranu, třeba ten Ginův meč, co byl jak jehla, ten už si v boji dokázal představit. Obzvlášť, kdyby dokázal vodit Raiton.
"No, tak mu ho zkusíme dát do ruky, třeba se pak odtud dostaneme?" navrhl a pokusil se ten kucháček odtáhnout až k soše, aby jí ho nacpal do té macaté ruky.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sun Apr 08, 2018 7:54 pm

Kageyama Rin

"Jen si posluž." Mávl rukou a nechal Itaneho, aby meč dotáhl k soše a zkusil jí meč narvat do ruky. Rin se sám podílel dost svým plaváním a teď si chtěl chvíli odpočinout. Itane tu teď odpočíval, takže by měl mít dost síly na to, aby to zvládl sám. Byl ale zvědavý, jestli to bude fungovat nebo ne. Jestli totiž budou potřebovat celý meč, tak jsou nejspíš totálně v háji.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1391
Věk : 23
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Fri Apr 20, 2018 11:52 pm

Rin odpočíval a Itane tahal meč. Jakmile ho ale dotáhl k soše, došlo mu, že má pár problémů. Socha toho typka byla vyšší, než Itane a ještě stala na podstavci. Itane by ten meč musel zvednout nad hlavu. Jenže...na jeho zvednutí potřeboval obě ruce a docela dost síly...a musel by ho držet za čepel, aby jeho rurukojetí dosáhl až do dlaně sochy, u čehož by se mohl nechtíc ošklivě pořezat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sun Apr 22, 2018 10:05 pm

Uchiha Itane

Dobře, tohle byla trochu problematická situace. Itane byl přeci jen ještě kid, tímhle mečem většinou mával někdo dospělý. A i ta socha na steroidech byla evidentně dospělého vzrůstu. "Tak ti nevím, tohle bude chtít asi více rukou," postěžoval si trochu zatrpkle, přeci jen toho už Rin udělal dost. Naštěstí ostří meče bylo jen jednostranné, když se to vezme za správnou část, pořezat by se neměl. Jen se to bude pěkně blbě držet. Počkal tedy, jestli mu Rin půjde pomoci. Pokud ne, tak prostě čapl meč za druhou stranu, ze strany kde to bylo tupý jak Rikuto a boostnul se značnou dávkou chakry a pokusil se to nacpat do rukou té soše.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 645
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sun Apr 22, 2018 11:42 pm

Kageyama Rin

Rin se posadil na zem na turka a položil si ruce na kolena. Sledoval Itaneho, jak tam táhne meč k soše. Zřejmě s tím měl trošku problémy a navíc se ukázalo, že to sám nedokáže vytáhnout. Klasika. Rin chápal, že je i v jeho zájmu, aby tam ten meč dali. Potřeboval se odtud nutně dostat. Už se to táhlo hrozně dlouho a chtěl si zahrát i v Konoze chvíli, než ho zase hodí na další zkoušky. Povzdychl si a plácl rukama. Problém byl, že Rin se tak trochu bál toho, že to celé nějak vybouchne. Proto tam radši nechal jít Itaneho samotného. Ne že by svému momentálnímu parťákovi přál něco špatného. Naopak! Byl rád, že si aspoň trochu rozumí s někým z velkých Konožských klanů. Dokonce by byl i rád, kdyby s Itanem později strávil víc času. Možná by se mohli i spřátelit. Na druhou stranu, lepší on než Rin. Teď otázka. Je namáhavější poslat tam klon nebo to jít prostě zvednout s ním? Moc se mu nad tím přemýšlet nechtělo. Prostě se zvedl a šel Itanemu pomoct. Spolu by to měli zvládnout. Jestli to ale bouchne, tak se bude zlobit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1391
Věk : 23
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Mon Apr 23, 2018 12:09 am

Rin šel tedy Itanemu pomoci. Společnými silami ten meč zvedli dost vysoko na to, aby jeho rukojeť vklouzla do dlaně sochy. A takyže vklouzla. Skoro jako z přesně na tuhle rukojeť byla ta ruka vytesaná. Něco tam cvaklo a meč zůstal na místě. 
To ale bylo všechno. Nic víc se nestalo. Třetina meče asi byla málo a nebo to tak mělo být. Jedno na tom ale dobré bylo...Rin s Itanem nevybuchli.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Tue Apr 24, 2018 10:30 pm

Uchiha Itane

Jo, společnými silami... vypadalo to, že Rin byl skutečně moudřejší jak Rikuto. Rikuto by si tím mečem chtěl dát akorát tak duel. A to by rozhodně nebylo příjemné ani pro jednu stranu. Každopádně, Itane čekal aspoň něco. Třeba... nápovědu? Tajný průchod? Nebo tak něco. Tázavě se proto podíval na Aodu: "Ten meč je na heslo, nebo jak?" Fakt byl teď s nápady v koncích.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi Online
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta Hada
Návrat nahoru 
Strana 6 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Odkaz Sanninů-
Přejdi na: