Naruto text-based RPG game.
 
PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Cesta Hada

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1205
Join date : 28. 07. 15
Age : 22

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Thu Mar 01, 2018 9:18 pm

Aoda ty dva sledoval, jako by sledoval dva retardy...i když...nejenom jako...on sledoval dva retardy. Kdo příčetný by tu vykřikoval slova jako mrkev a řízek...
"Někdy je nejlepššší vrátit se o krok zsspět a podívat ssse na věcss zss jiného úhlu, zssvolit jinak..." pověděl tam Aoda jen tak random věc.
Na otázku, jestli ví, co to znamená, přikývl. "Sssasssuke-sssama kdysssi dávno zssaložššil ssskupinu. Říkali sssi tým Hebi...a pozssději tým Taka." začal Aoda. Itanemu mohlo dojít, podle čeho jeho praděda pojmenoval svou skupinu. "Mezssi jejími čššleny byl i mužšš ssse dvěma osssobnostmi. Sssasssuke-sssama byl jediný, kdo ho dokázssal zsskrotit." vysvětlila Itaneho šála.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red

avatar

Poèet pøíspìvkù : 478
Join date : 29. 02. 16
Age : 25

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Mar 03, 2018 2:17 pm

Kageyama Rin

Rin se sebevědomě uchechtl. "Tak takhle to je." Řekl jako by mu najednou všechno zapadlo do sebe. "Hebi a Taka." Při tom se podíval na stůl a přejel přes vyrytý nápis rukou. "Mužš se dvěma osobnostmi." Zopakoval potichu po Itaneho šále. Potom přikývl a odhodlaně se otočil na Itaneho. Usmál se a pokrčil rameny. "Kdo že je vlastně tenhle Sasuke týpek?" Zeptal se najednou. "Já totiž vůbec netuším, co tady dělám a o čem se tu mluví." Rin při hodinách historie nikdy nedával moc pozor.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1615
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Tue Mar 13, 2018 11:47 pm

Uchiha Itane

Itane si nejprve vyslechl Aodu. "Jo, takže nám prostě chceš říct, že tady jsme naprosto špatně," shrnul jeho rady nakonec a otočil se směrem, kterým přišli. "Doufám, že ten muž tu není někde schovaný..." dodal o něco tišeji a pak se podíval na Rina. Chytil trochu tik do oka, jak nemohl vědět, kdo byl Sasuke?! Pravda, Itane byl na pradědu trochu ujetý, ale prostě! Jak nemohl... to je jak kdyby se ptal, kdo byl Sedmý!
"Uchiha Sasuke, rival Sedmého Hokageho a jeden z těch, co pomáhal chránit Konohu..." vysvětlil krátce Rinovi. "A evidentně se Sedmým udělali tohle místo, kde jsme pro... bůh ví co," zkrátil i odpověď na to druhé. On sám vlastně nevěděl, proč tu byli. Šlo o nějaké silné věci, kterým by určitě nerozuměli.
"Musíme se každopádně vrátit, tady asi moc nevykoukáme," oznámil nakonec suše. Pokud se jim podařilo vrátit na rozcestí, tak pro tentokrát ukázal na tu prostřední cestu. "Co tahle?"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red

avatar

Poèet pøíspìvkù : 478
Join date : 29. 02. 16
Age : 25

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Thu Mar 15, 2018 12:00 am

Kageyama Rin

"Uchiha Sasuke! Aha. Počkej. Uchiha jako Uchiha jako ty!" Ukázal na Itaneho a usmál se jako by právě učinil objev tisíciletí. "Pořád to úplně nedává smysl, ale aspoň tuším, o koho jde. Já mám pocit, že jsem to jméno někdy slyšel. Ve škole asi. Přiznám se, že jsem se spíš soustředil na fyzickou část výchovy, hehe." Šťouchl do Itaneho loktem.
Pak ho prostě následoval zpátky k tomu rozcestí. Itane potom vybral jednu z cest. Rin jen přikývl. "Tahle zní dobře." Přikývl hlavou a vyrazil za Uchihou.
"Rival sedmého říkáš? To musel být hodně silný chlápek. Můžeš mi o něm něco říct? Určitě víš věci, co se neučí v učebnici."

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1205
Join date : 28. 07. 15
Age : 22

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Thu Mar 15, 2018 6:17 pm

Kdyby měl Aoda ramena, pokrčil by jimi, když Itane řekl, že jim naznačuje, že by se měli vrátit. Neměl  tomu však co říct. Nebyl ukecaná žába. 
A tak se Rin s Itanem vrátili stejnou cestou, kterou přišli a dostali se zpět na rozcestí, kde Itane vybral prostřední cestu. Asi random výběr. Byla to ta vlhká chodba. Z jejího stropu občasně padaly kapky vody.
No a když došli na její konec, ocitli se v rozlehlé jeskyni, jejíž většinu zabíralo jakési jezero. Uprostřed něj byl ostrůvek, na kterém stála na podstavci(byl to jen takový kamenný nižší kvádr) socha jakéhosi muže. Měl rovné do půlky krku dlouhé vlasy a na tváři pobavený úšklebek tvořený špičatými zuby. Pravou ruku měl ze shora tak zvláštně za hlavou, jakoby něco držel, i když nedržel nic, zatímco levou měl jednoduše danou v bok. Rinovi trochu připomínal jednoho z těch týpků z Kiri, se kterými se potkal během zkoušky. Toho, se kterým bojoval Rikuto v aréně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1615
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sun Mar 18, 2018 6:03 pm

Uchiha Itane

Vypadalo to, že Rin objevil Ameriku, nebo aspoň se tak tvářil. Naštěstí pak potvrdil, že vlastně ve škole ani tolik pozornosti nedával. "Někdy se dá fyzickým úkonům i vyhnout," neodpustil si poznámku Itane, ale raději se více do sporu nepouštěl.
"Hmm... myslím, že tady Aoda by nám asi napovídal víc. Táta o něm moc nemluví, vím jen málo. Byl opravdu silný a jeho oční techniky překonal jen málokdo. Moc času ve vesnici netrávil, stále plnil nějaké mise s nejvyšším utajením. Ale co vím, tak ne vžycky to byl zrovna příkladný klaďas. Jednu dobu dělal vesnici a hlavně sedmému nemalé potíže," řekl ve zkratce to, co věděl. Nechtěl zase ze Sasukeho dělat světce, tak to prostě řekl tak, jak to viděl on.
Dostali se tedy do další jeskyně. A tady v ní někdo i byl. Itane se zamyslel. Ten maník mu byl povědomý. "Budu hádat.. další z Taky, že?" zeptal se klidně Aody. Určitě ho už někde viděl. Nejspíše v sídle klanu na fotografiích. Dalo se soudit, že tady půjde o nějakou zkoušku ve spojení s vodou a tak si na ní Itane dával sakra pozor. Pozdrav nechal na Rinovi, určitě bude originální. A dlouho jim přeci nešlo o život.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red

avatar

Poèet pøíspìvkù : 478
Join date : 29. 02. 16
Age : 25

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sun Mar 18, 2018 6:49 pm

Kageyama Rin

"Ještěrka?" Moc nerozuměl tomu, proč by někdo jako tenhle Sasuke potřeboval takového divného domácího mazlíčka, ale nehodlal ho soudit. Třeba byl sběratel nebo tak něco. Nicméně z toho, co mu Itane řekl, toho stejně moc nepobral. Chápal, že se jednalo o někoho hodně silného a asi důležitého. Co ho trochu víc zaujalo, bylo to, že to byl někdo, kdo podle Itaneho slov nebyl přímo klaďas. A že dělal potíže. Bylo pro někoho takového ve vesnici místo? Jak to sedmý řešil?
No, než stihl položit další otázku, dostali se do nové lokace. Rinovi při pohledu na sochu vyskočila žilka nad okem. Tenhle týpek vypadal jako ti debilové z Kirigakure.
"Támhle ten se fyzickým úkonům rozhodně nevyhýbal." Zamrkal na Itaneho a šťouchl ho loktem. "Co s ním máme dělat? Můžu ho zničit, jestli chceš."

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta Hada
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Cesta do Sunagakure no Sato.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Odkaz Sanninů-
Přejdi na: