Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Cesta Hada

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Thu Mar 01, 2018 9:18 pm

Aoda ty dva sledoval, jako by sledoval dva retardy...i když...nejenom jako...on sledoval dva retardy. Kdo příčetný by tu vykřikoval slova jako mrkev a řízek...
"Někdy je nejlepššší vrátit se o krok zsspět a podívat ssse na věcss zss jiného úhlu, zssvolit jinak..." pověděl tam Aoda jen tak random věc.
Na otázku, jestli ví, co to znamená, přikývl. "Sssasssuke-sssama kdysssi dávno zssaložššil ssskupinu. Říkali sssi tým Hebi...a pozssději tým Taka." začal Aoda. Itanemu mohlo dojít, podle čeho jeho praděda pojmenoval svou skupinu. "Mezssi jejími čššleny byl i mužšš ssse dvěma osssobnostmi. Sssasssuke-sssama byl jediný, kdo ho dokázssal zsskrotit." vysvětlila Itaneho šála.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Mar 03, 2018 2:17 pm

Kageyama Rin

Rin se sebevědomě uchechtl. "Tak takhle to je." Řekl jako by mu najednou všechno zapadlo do sebe. "Hebi a Taka." Při tom se podíval na stůl a přejel přes vyrytý nápis rukou. "Mužš se dvěma osobnostmi." Zopakoval potichu po Itaneho šále. Potom přikývl a odhodlaně se otočil na Itaneho. Usmál se a pokrčil rameny. "Kdo že je vlastně tenhle Sasuke týpek?" Zeptal se najednou. "Já totiž vůbec netuším, co tady dělám a o čem se tu mluví." Rin při hodinách historie nikdy nedával moc pozor.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Tue Mar 13, 2018 11:47 pm

Uchiha Itane

Itane si nejprve vyslechl Aodu. "Jo, takže nám prostě chceš říct, že tady jsme naprosto špatně," shrnul jeho rady nakonec a otočil se směrem, kterým přišli. "Doufám, že ten muž tu není někde schovaný..." dodal o něco tišeji a pak se podíval na Rina. Chytil trochu tik do oka, jak nemohl vědět, kdo byl Sasuke?! Pravda, Itane byl na pradědu trochu ujetý, ale prostě! Jak nemohl... to je jak kdyby se ptal, kdo byl Sedmý!
"Uchiha Sasuke, rival Sedmého Hokageho a jeden z těch, co pomáhal chránit Konohu..." vysvětlil krátce Rinovi. "A evidentně se Sedmým udělali tohle místo, kde jsme pro... bůh ví co," zkrátil i odpověď na to druhé. On sám vlastně nevěděl, proč tu byli. Šlo o nějaké silné věci, kterým by určitě nerozuměli.
"Musíme se každopádně vrátit, tady asi moc nevykoukáme," oznámil nakonec suše. Pokud se jim podařilo vrátit na rozcestí, tak pro tentokrát ukázal na tu prostřední cestu. "Co tahle?"

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Thu Mar 15, 2018 12:00 am

Kageyama Rin

"Uchiha Sasuke! Aha. Počkej. Uchiha jako Uchiha jako ty!" Ukázal na Itaneho a usmál se jako by právě učinil objev tisíciletí. "Pořád to úplně nedává smysl, ale aspoň tuším, o koho jde. Já mám pocit, že jsem to jméno někdy slyšel. Ve škole asi. Přiznám se, že jsem se spíš soustředil na fyzickou část výchovy, hehe." Šťouchl do Itaneho loktem.
Pak ho prostě následoval zpátky k tomu rozcestí. Itane potom vybral jednu z cest. Rin jen přikývl. "Tahle zní dobře." Přikývl hlavou a vyrazil za Uchihou.
"Rival sedmého říkáš? To musel být hodně silný chlápek. Můžeš mi o něm něco říct? Určitě víš věci, co se neučí v učebnici."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Thu Mar 15, 2018 6:17 pm

Kdyby měl Aoda ramena, pokrčil by jimi, když Itane řekl, že jim naznačuje, že by se měli vrátit. Neměl  tomu však co říct. Nebyl ukecaná žába. 
A tak se Rin s Itanem vrátili stejnou cestou, kterou přišli a dostali se zpět na rozcestí, kde Itane vybral prostřední cestu. Asi random výběr. Byla to ta vlhká chodba. Z jejího stropu občasně padaly kapky vody.
No a když došli na její konec, ocitli se v rozlehlé jeskyni, jejíž většinu zabíralo jakési jezero. Uprostřed něj byl ostrůvek, na kterém stála na podstavci(byl to jen takový kamenný nižší kvádr) socha jakéhosi muže. Měl rovné do půlky krku dlouhé vlasy a na tváři pobavený úšklebek tvořený špičatými zuby. Pravou ruku měl ze shora tak zvláštně za hlavou, jakoby něco držel, i když nedržel nic, zatímco levou měl jednoduše danou v bok. Rinovi trochu připomínal jednoho z těch týpků z Kiri, se kterými se potkal během zkoušky. Toho, se kterým bojoval Rikuto v aréně.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sun Mar 18, 2018 6:03 pm

Uchiha Itane

Vypadalo to, že Rin objevil Ameriku, nebo aspoň se tak tvářil. Naštěstí pak potvrdil, že vlastně ve škole ani tolik pozornosti nedával. "Někdy se dá fyzickým úkonům i vyhnout," neodpustil si poznámku Itane, ale raději se více do sporu nepouštěl.
"Hmm... myslím, že tady Aoda by nám asi napovídal víc. Táta o něm moc nemluví, vím jen málo. Byl opravdu silný a jeho oční techniky překonal jen málokdo. Moc času ve vesnici netrávil, stále plnil nějaké mise s nejvyšším utajením. Ale co vím, tak ne vžycky to byl zrovna příkladný klaďas. Jednu dobu dělal vesnici a hlavně sedmému nemalé potíže," řekl ve zkratce to, co věděl. Nechtěl zase ze Sasukeho dělat světce, tak to prostě řekl tak, jak to viděl on.
Dostali se tedy do další jeskyně. A tady v ní někdo i byl. Itane se zamyslel. Ten maník mu byl povědomý. "Budu hádat.. další z Taky, že?" zeptal se klidně Aody. Určitě ho už někde viděl. Nejspíše v sídle klanu na fotografiích. Dalo se soudit, že tady půjde o nějakou zkoušku ve spojení s vodou a tak si na ní Itane dával sakra pozor. Pozdrav nechal na Rinovi, určitě bude originální. A dlouho jim přeci nešlo o život.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sun Mar 18, 2018 6:49 pm

Kageyama Rin

"Ještěrka?" Moc nerozuměl tomu, proč by někdo jako tenhle Sasuke potřeboval takového divného domácího mazlíčka, ale nehodlal ho soudit. Třeba byl sběratel nebo tak něco. Nicméně z toho, co mu Itane řekl, toho stejně moc nepobral. Chápal, že se jednalo o někoho hodně silného a asi důležitého. Co ho trochu víc zaujalo, bylo to, že to byl někdo, kdo podle Itaneho slov nebyl přímo klaďas. A že dělal potíže. Bylo pro někoho takového ve vesnici místo? Jak to sedmý řešil?
No, než stihl položit další otázku, dostali se do nové lokace. Rinovi při pohledu na sochu vyskočila žilka nad okem. Tenhle týpek vypadal jako ti debilové z Kirigakure.
"Támhle ten se fyzickým úkonům rozhodně nevyhýbal." Zamrkal na Itaneho a šťouchl ho loktem. "Co s ním máme dělat? Můžu ho zničit, jestli chceš."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Thu Mar 29, 2018 12:32 am

Uchiha Itane

Itane se trochu uchechtl. "Jo no, Rikuto by určitě udělal nějakou poznámku, že ten maník dlouho neměl holku," doplnil Rinovu doměnku Itane, zatímco zase místnost skenoval sharinganem. "S tím bych se ještě neukvapoval. Nejprve to omrkneme," řekl Itane zatímco přešel k vodě. Díky tomu, že byl jeho souboj na chuuninských zkouškách jako poslední, měl spoustu času sledovat různé souboje. A tenhle byl nápadně podobný tomu, co bojoval s Rikutem. Itane proto položil ruku na vodní hladinu a vyslal do ní Raitonový impulz. To by mělo ochromit pasti, které by tu mohli být. Tedy, pokud by ta voda byla stejného rázu jako ten maník.
"Předpokládám, že tohle je další z Taky, že?" zeptal se pro ujištění Aody.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Thu Mar 29, 2018 1:04 am

Aoda nic neříkal,dokud Itane nepovyprávěl o svém pradědovi. Na všechny ty věci o tom, jak měl silné oční techniky a tak, přikyvoval. "Byl nukeninem...šššel cssessstou pomsssty...dokud mu ten blonďatý hoch a několik dalššších neotevřely očšši." pověděl pak.
No a to už došly do té jeskyně. Rin si začal utahovat ze sochy toho muže a Itane se přidal.
Itane zkusil poslat do vody Raitonový impulz. Jestli to něco udělalo, nebylo to znát. Jednoduše to vypadalo, že se nic nestalo. Za to si ale Itane všiml, jak přišel blíž k tomu jezeru, že na podstavci té sochy je něco vyryto. Takhle z dálky to ale neviděl pořádně. 
"Ano...Hōzssuki Sssuigetsssu. První čššlen, kterého Sssasssuke-sssama vybral." odpověděl Itanemu na to, jestli je to další z Taky, Aoda.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sat Mar 31, 2018 6:58 pm

Kageyama Rin

Itane k Rinově vtípku přidal naprosto zřejmý dodatek. I tak se Rin ale usmál. Uchiha ještě nebude úplně marnej.
Pak se zakecal s ještěrkou o věcech, kterým Rin zase nerozuměl, takže to nechal být a jenom poslouchal. Popravdě ani moc netušil, co Itane dělá s tou vodou. Viděl nějakou elektřinu, ale to bylo všechno.
Vůbec nechápal, co tu vlastně mají dělat. Tam s Rikutem předtím aspoň tušil. Bylo to tam o žraní a bojování s vlastními kopiemi. Tady asi skládali nějakou básničku ze slov, co jim tu někdo napsal nebo co. Rinovi básničky moc nešly. Nejlepší výtvor byla asi básnička, kterou kdysi složil pro sousedku, do které se zamiloval. Bylo mu asi šest. V duchu si na to zavzpomínal.

Yuki, Yuki, ty máš ale boky.
Nemám rád brouky, buchty se dělaj z mouky
Poď se mnou ven, dáme si nanuky

Teď když nad tím tak přemýšlel, tak si uvědomoval, že to byl strašnej odpad. Teď by určitě dokázal vymyslet něco mnohem kvalitnějšího. Jeho mysl byla přece jen trochu jinde a navíc prošel obrovským vývojem. Zažil dobré věci, špatné věci. Všechno by se to určitě promítlo na jeho tvorbě. Promnul si bradu a nahodil soustředěný výraz a mezitím co Itane přemýšlel nad dalším krokem, Rin se dal do vymýšlení básničky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sun Apr 01, 2018 9:03 pm

Uchiha Itane

Dobře, vypadalo to, že voda byla bezpečná. Aspoň zatím. Během toho testování si samozřejmě všiml i toho nápisu. Došel tedy přes vodní hladinu blíž, aby si ho mohl přečíst. Rina zatím nechal kroutit svými boky, aby dostal nanuky. Přitom si moc dobře dával pozor, kam to vlastně leze.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Sun Apr 01, 2018 9:35 pm

Zatímco Rin si skládal básně, Itane přecházel po vodě k ostrůvku. Při tom si všiml, že se na dně jezera cosi lesklo a bylo toho hned několik, když se více rozhlédl. Na různých místech jezera. Možná si s ním ale jen hrály jeho oči. 
Tak jako tak dostal na ostrůvek. Nic ho nesežralo, nic ho nenapadlo...
Teď už i lépe viděl na tu rytinu. Byla to slova. Nějaká hádanka asi...

Muži, jenž jest z vody tvořen,
šermířem mlhy toužil se stát,
odkaz démonův navrácen být musí,
jenž nepřátel krev pil a hlavy ťal.
Jen tak bude opět celý
ten příchod démona druhý.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Mon Apr 02, 2018 11:10 am

Kageyama Rin

Rin ale nic vymyslet nedokázal. Rozhodně ne nic, co by bylo lepší než výtvor jeho šestiletého já. Takže to nechal být a když Itane zamířil přes vodu k ostrůvku, vydal se za ním. Těch lesklých věcí si asi všiml, ale nepřipadalo mu to nijak podezřelé.
Přečetl si nápis, který u sebe socha měla vyrytý. Stejně jako předtím mu to nedávalo smysl. Nic o těchto lidech z Taky nevěděl na rozdíl od Itaneho.
"Odkaz, jenž nepřátel krev pil a hlavy ťal." Na tohle snad nepotřeboval nikoho znát. "Předpokládám, že tím je myšlena nějaká zbraň. Asi meč?" Podíval se na Itaneho. "Vypadá to, že v té jedné ruce by měl něco držet. Ale nic v ní nemá."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Mon Apr 02, 2018 11:50 pm

Uchiha Itane

Itane si přečetl stejně jako Rin ta slova. "Hmm... ti tři, co byli na zkouškách měli zvláštní meče. Nemůže to být nějak propojené s Mlžnou?" nadhodil zamyšleně a podíval se na Aodu. "Co byl ten vodní člen Taky zač?" zeptal se zvědavě. Momentálně byl asi jen Aoda schopný je poučit.
"Vidím ve vodě něco... jakože úlomky. A nebo je to jen odraz světla. Nevím, ani svým očím tu nevěřím. A něco mi říká, že se v té vodě úplně dobrovolně koupat nechci," prozradil Rinovi. Pokud se ten maník opravdu uměl měnit na vodu... co když tahle voda byly jeho vnitřnosti nebo tak něco.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Tue Apr 03, 2018 12:37 am

Aoda se na Itaneho tak zvláštně podíval, u toho mu zakmital jazyk, jak už to hadi dělávají. "Asssi máššš na mysssli sssedm legendárních šššermířů z Mlžššné. Kažššdý čššlen měl zssvláššštní mečšš." pověděl pak. 
"Pocházssel zsss Mlžššné. Poté ho zssajal Orochššimaru-sssama a dělával na něm pokussy. Zssajímala ho jeho ssschopnost měnit sssvé tělo na vodu...Sssasssuke-sssama ho osssvobodil, aby ho naverboval do týmu Hebi...Myssslím, že chtěl posssbírat mečšše Mlžššných šššermířů a zssaložššit je zssnovu sss ním jako vůdcssem...Nikdy ssse mu to nepovedlo...o ten první hned zasse přišššel." pronesl ohledně toho, co byl ten vodní člen zač.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Tue Apr 03, 2018 10:52 am

Kageyama Rin

Rin se podíval do vody. Všiml si toho na cestě na ostrůvek, ale nevěnoval tomu moc pozornosti. "Pokud máš pravdu, tak se stejně nehnem, dokud to nevylovíme a nevrátíme to do ruky té sochy." Podíval se na Itaneho. "Pokud je to teda ten meč. Těžko říct. Odtud to asi nezjistíme." Povzdychl si a začal si protahovat ruce. Potom si rozepnul mikinu, hodil jí na zem. Pod ní měl jen síťované tričko a to si klidně namočit mohl. Shodil ještě boty, než se postavil na kraj ostrůvku. "Kdyby na mě zaútočila nějaká příšera, máš moje povolení udělat ty svoje -" Začal mávat rukama. "Elektrický věci." Potom zvedl ukazováček. "V míře. Ještě mám pár věcí, co potřebuju udělat." Pak se odrazil a skočil šipku do vody. Snažil se hledat ty lesklé věci, které předtím viděl. Jestli se skutečně jedná o kousky meče.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Tue Apr 03, 2018 12:42 pm

Uchiha Itane

Aoda byl fakt chodící wikipedie. Tak šermíři z Mlžné. A co měla Konoha? No, takové otázky by si měl asi nechat na jindy. Teď museli splnit misi a ne získávat nové a nové informace. "Uměl nějaký ten meč pít krev?" zkusil to Itane jako výstřel do tmy.
Rin se mezitím odhodlal k potápění. "Jasný, upeču tě jen středně, neboj," ubezpečil Rina s úsměvem a začal sledovat okolí. Jakmile se Rin potopil, začal se připravovat na to, že ho možná bude muset lovit. A to by nemuselo být snadné. No, v nejhorším použije Aodu jako udici.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Tue Apr 03, 2018 4:04 pm

Konoha měla Sanniny a země ohně kdysi dvanact strážných ninjů. Aoda se na Itaneho zamýšlené zadíval. "Nevím. Ale jeden jedl chššakru." pověděl had. 
Rin si svlékl mikinu a boty a šel si zaplavat se žraloky...ne, dělám si srandu, žádní tam nebyli... zatím. 
Potápěl se čím dál tím hlouběji, protože to bylo hluboké jezero. Naštěstí v něm ale byla čistá voda, takže viděl dobře a asi z toho ani nechytí nějakou ošklivou nemoc. 
Po krátké chvilce rozhlížení, zahlédl odlesk. To, co Rin našel, vypadalo jako půlka opravdu velkého sekačku na maso, ke kterému bylo přiděláno něco, co vypadalo jako velký svitek.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Tue Apr 03, 2018 5:11 pm

Kageyama Rin

Když si Rin všiml toho sekáčku, došlo mu, že je to pravděpodobně přesně ta věc, kterou hledá. Jenom rozhodně nevypadal jako že je celý. Spíš jen půlka. Potopil se teda ještě hlouběji, přímo k té půlce meče, u kterého byl mimochodem i nějaký svitek. Netušil, co to je, ale hodlal to řešit až později. Chytil meč a zkusil s ním plavat nad hladinu. Teď už jen aby ho dokázal unést.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Tue Apr 03, 2018 8:30 pm

Uchiha Itane

Tahle část byla zatím na Rinovi. A taky na PP, jestli teda pošle na Rina žraloky nebo podobnou havěť. "Kdo byl tím posledním v týmu Taka? Hádám, že podle tří cest tam bude ještě další člen," neztrácel čas, neboť tak nějak tušil, že tam stejně budou muset jít. Tak ať nad tím může přemýšlet pěkně z čerstva.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Wed Apr 04, 2018 1:54 am

Rin-> Rin popadl tu půlku divné zbraně a zatáhl. Byla to opravdu fuška, ale jelikož to byla jen půlka zbraně, tak se mu podařilo jí vytáhnout. Bylo to ale dost náročné. Zkusil s tím plavat na hladinu...avšak už v půlce cesty mu začal docházet kyslík. Ten meč či co to bylo ho totiž táhl ke dnu. Byla to přeci jen velká kovová věc. Rinovi došlo, že sám s tou věcí  nemá šanci doplavat až na hladinu. 


Itane-> Aoda se upřeně zadíval na Itaneho. Bylo to skoro až děsivé. Přeci jen mít hada omotaného kolem krku, co na vás upřeně hledí a vy jen můžete uvažovat, jestli nepřemýšlí nad tím, že vás prostě rafne do ksichtu... Chvilku mu trvalo, než Itanemu odpověděl. "Karin." odpověděl mu nakonec. 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Wed Apr 04, 2018 1:04 pm

Kageyama Rin

Rin cítil, že mu dochází kyslík. Mohl meč pustit, vyplavat na povrch, nadechnout se a zkusit to znovu. Jenže podruhé by to bylo pravděpodobně o dost náročnější. Mohl samozřejmě požádat Itaneho o pomoc, ale pořád se bál toho, že tu na něj někde bude čekat nějaká pitomá past a bude potřebovat někoho, kdo bude moct zasáhnout zvenčí. Kdyby tu byli oba a něco na ně fakt skočilo, mohlo by je to stát život.
Už to byla nějaká doba, co naposledy používal techniky. Nějaká část chakry se mu musela vrátit. Pustil meč a složil pečeť. "Kage bunshin no jutsu!" Zkusil vyvolat dva klony, aby mu pomohli vytáhnout meč na hladinu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2092
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Wed Apr 04, 2018 11:56 pm

Uchiha Itane

Itane sledoval Rina jak se pod hladinou snažil. Evidentně tam fakt něco bylo, protože začal něco tahat vzhůru. Itane se už začínal pomalu odstrojovat, aby mu šel pod tu vodu pomoci, když v tom Rin udělal pečeť pro Kage bunshin. Ta byla tak specifická, že na ní nepotřeboval ani sharingan. Snad mu to výjde. Jinak se bude muset pustit za ním.
Pravda, kdyby Itane nevyrůstal se summonerem hadů, měl by asi nahnáno. A ono to bylo creepy i tak. Vždyť ani mocný Akitoshi nepřivolával hady tak často, protože k některým, hlavně těm velkým, měl docela respekt. Polkl tedy a položil otázku: "Víc toho k ní nemáš?"

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1382
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Thu Apr 05, 2018 7:09 pm

Rin->Rin pustil meč a ten začal zase klesat ke dnu. Klesl o několik metrů, než se k němu dostaly Rinovy klony. Společnou prací se Rinovi a jeho dvojníkům povedlo dostat sebe i mec na hladinu. Málem to ale nezvládli. Jeho plíce mu po cestě chtěly vypovědět službu a nadechnout se té studené vody kolem. A abychom moc nezdržovali, tak ten meč nakonec dostali i na břeh.


Itane-> Aoda stále hypnotizoval Itaneho. "Pocházssela zss klanu Uzssumaki a bývala kunoichi zss Kusssagakure, nežšš jí pod sssvá křídla vzssal Orochššimaru-sssama. Sssloužššila mu do doby, nežšš ssse přidala k Sssasssukemu-sssama. Měla velmi sssilné léčššivé ssschopnosssti. Ssstačššilo sssi do ní kousssnout. A taky dokázssala ssskvěle rozsspozssnávat chššakru. Dokoncsse lépe, nežšš by to zssvládly tvoje očšši. Zssa to její povaha byla příššerná. Byla výbušššná a posssedlá Sssasssukem-sssama." pověděla Aopedie.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Red
Genin
avatar

Počet příspěvků : 635
Věk : 26

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   Thu Apr 05, 2018 7:13 pm

Kageyama Rin

Rin a jeho klony meč zahodili někde na břehu ostrůvku. Klony zmizely a Rin sebou práskl na zem. Snažil se svůj dech uklidnit, ale moc mu to nešlo. Plíce ho bolely. Rozhodně chvíli potřeboval pauzu. Podíval se na Itaneho, který tam zrovna vedl nějaký rozhovor se svojí ošklivou šálou. Pohledem mu naznačil k meči, u kterého byl svitek. Rin netušil, co v něm je, ale mohlo jim to pomoct s úkolem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Hada   

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta Hada
Návrat nahoru 
Strana 5 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Cesta do Sunagakure no Sato.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Odkaz Sanninů-
Přejdi na: