Naruto text-based RPG game.
 
PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Cesta Slimáka

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1544
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Mon Oct 23, 2017 9:12 pm

Konečně jste se odhodlaly k prvnímu kroku. Obě jste se chystaly udeřit, když v tom se nápis na ceduli změnil - Remíza! Tabule pak začala vypadávat vpřed a odhalila průchod, který byl za ní. Vypadalo to, že tato zkouška nebyla o síle, ale pouze o vůli a odhodlání.
Na jednom z balkónů se opět objevil tem mladý blonďatý kluk: "Hodně jste toho udělaly, abyste se dostaly až sem! Neprohrajte!" zakřičel hlasitě a zmizel.
Pokud jste se hned vydaly dál, zaslechly jste ještě: "Opravdu nerada prohrávám..." načež přešel v hlas v krátké zasmání, opět. Hinami byl ten hlas povědomý, jako kdyby ho už slyšela.
Jakmile jste prošly dál, objevily jste se na chodbě v nemocnici. Obě jste měly taštičku s jablíčkem A před vámi byly dveře u kterých byla cedulka: "Uchiha Itane, Mitsuki Gin".
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa

avatar

Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 29. 03. 16

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Tue Oct 24, 2017 9:08 pm

Taiyō Kurama

Taiyō dostala pěkně na frak a to naštěstí Hinami nezačala se sérií útoků.
Na útok od Hinami směrem na břicho Taiyō stihla zkřížit ruce před sebe a trochu se skrčit, aby tak břicho zakryla a dostala ránu do rukou. I tak po zásahu o dva kroky zacouvala. Bolelo to a to se podle všeho Hinami ani nesnažila.
Naštěstí utrpení z boje skončilo. Taiyō trochu litovala, že si nápisu na tabuli nevšimla dříve, ale těžko říct, jestli by to pomohlo. Ruce i pravá noha jí boleli, ale dalo se to přežít. "Jsi fakt úžasná." pochválila Hinami a přitom si mnula ruce. Taiyō bylo jasné, že tohle by v reálu remíza určitě nebyla.
Přes to všechno se jim podařilo projít i další zkouškou, což opět bylo super. Znovu se objevila i iluze mladého blonďáka. Neprohrajeme! Nesmíme! říkala si Taiyō v duchu a pomalejším krokem se vydala do dalšího průchodu. Cestou ještě zaslechla jeden hlas, ale nezdál se jí nijak povědomí, což bylo trochu víc děsivější, snažila se tedy co nejrychleji projít dál.
Ty zkoušky byly čím dál náročnější, tedy aspoň psychicky pro Taiyō. Vykuleně koukala z taštičky s jablíčkem na dveře s cedulkou se jmény a zase zpět na taštičku s jablíčkem a pak i na Hinami a nakonec na dveře s cedulkou. "Gin." přečetla velmi tiše. Aaaaaaa. Co tohle znamená? Proč je tu Gin. Vždyť je daleko odsud a... snad i v pořádku... Aaaaa... není to snad cesta podle Sakury? OOooouuuuu. v duchu panikařila. Navenek byla až na ty vykulené oči v klidu. Když se trochu vzpamatovala z jablíčka a cedulky, tak se konečně rozhlédla i okolo sebe, aby zjistila, že vlastně stojí na chodbě nemocnice. Rozhlédla se tedy ještě jednou, aby zjistila, za tohle jsou jediné dveře.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1171
Join date : 28. 07. 15
Age : 21

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Wed Oct 25, 2017 9:13 pm

Hyuuga Hinami

A tak Hinami Taiyo zasáhla do nohy a pak do rukou. Všimla si toho, jak tabule změnila nápis a následně i vypadla a odkryla tak průchod. Hinami si oddychla, že už spolu nemusejí dál bojovat. 
"Jsi v pořádku?" zeptala se Taiyo starostlivě. Hinami moc dobře věděla, jak taková rána Juukenem bolí. Schytala jich dost během tréninků.
No a pak se vydala spolu s Taiyo tunelem v tabuli, načež se dostali do nějaké nemocniční chodby. Heh? Hinami se zmateně rozhlížela kolem a stejně zmateně se podívala na jabko v tašce a na dveře před nimi. Mitsuki Gin...pokud si správně pamatovala, účastnil se s nimi chuuninské zkoušky. No a druhé jméno... "Itane-kun?" přečetla stejně tiše jako Taiyo a stejně zmateně, jak se celou dobu tvářila. Proč zrovna Itane-kun? Podívala se zase na jabko v tašce... Neměl by tu být spíš Rikuto-kun? napadlo jí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1544
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Wed Oct 25, 2017 10:19 pm

Další dveře v okolí vskutku nebyly. Jen tyto jediné, tedy nebylo jiné cesty. Pokud jste se odhodlaly a vešly dovnitř, spatřili jste každá svůj cíl. Na posteli vpravo ležel Gin, zdeptaně se díval na peřinu postele v sedě a ve tváři měl výraz, který se dal spojovat s deptanosti a zároveň s naštvaností. Na druhé straně byl Itane, tvářil se podobně jako Gin, jen se díval spíše na své ruce, které se naštvaností mírně třásly.
Ve vašich myslích se najednou objevila vzpomínka, kde jste jim vlastně slíbily, že jim přinesete něco dobrého k snědku. A tím mělo být jablíčko. A taky by jim možná trochu prospělo zvednutí nálady.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa

avatar

Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 29. 03. 16

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Fri Oct 27, 2017 8:07 pm

Taiyō Kurama

Ještě když se Hinami ptala Taiyō jestli je v pořádku, tak Taiyō přikývla. Nic zlomeného neměla, jen to bolelo. Takhle přemluvit nohy aby necouvaly a vešly do místnosti, kde byl Gin a Itane bylo mnohem horší. Ale jak napsat Raiden, jinam se jít nedalo a couvnout nemohla. To by nikomu nemohla přijít na oči a ani by to nedokázala, jak by se za sebe styděla.
Stejně jako na souboj s Hinami, tak i pro vstup do místnosti sbírala dlouhou dobu odvahu. Plná nadšení, ale zároveň i strachu vstoupila do místnosti. Netušila, co má čekat, takže když spatřila Gina, bylo jí ho líto. Samozřejmě si všimla i Itaneho, ale doufala, že tomu pomůže Hinami, že je to takhle určitě rozdělené. Celkově ta atmosféra v pokoji byla velmi pochmurná a taková nepříjemná.
Při vstupu do místnosti však pochopila, proč má to jablíčko, to však bylo vše. Co se klukům stalo nevěděla. Znovu chvíli sbírala odvahu. Tohle už netrvalo tak dlouho, jen jeden hluboký nádech a výdech. Povzbudivě mrkla na Hinami a pak si šla sednout k Ginovi na postel. "Ahoj." pronesla Taiyō energeticky a s úsměvem. Kvůli té pochmurné atmosféře jí stálo hodně energie si udržet dobrou náladu a úsměv. "Přinesla jsem ti něco dobrého." povídala dál s úsměvem a předala mu taštičku s jablíčkem. Úplně se nechtěla ptát, co se mu stalo, ale asi by to také chtělo. No prozatím to zkusila jinou otázkou. "Tak co? Už se cítíš na procházku po vesnici?"
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1171
Join date : 28. 07. 15
Age : 21

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Sun Oct 29, 2017 3:01 pm

Hyuuga Hinami

Hinami byla ráda, že je Taiyo v pořádku.
Tak jako tak vešli do těch dveří, kde ležel Itane-kun a poblíž i kluk, kterého Hinami viděla na zkouškách. Pravděpodobně Mitsuki Gin. Oba vypadali zdeptaně. Co se asi stalo...nebo tedy spíš...do jaké situace je to Sakura-san hodila tentokrát. Hinami došlo, že ti dva nebudou skuteční. Nebo alespoň ne Gin-san. Přeci jen ten sem s nimi nešel a byl to ninja z Kiri...takže co by dělal v Konoze?
Hinami se v mysli objevila vzpomínka...vzpomínka na něco, co si tedy nepamatovala, že by se stalo a totálně nedávala smysl...ale to bylo asi tímhle místem.
No a tak Hinami přišla blíž k Itanemu a sedla si na židličku u jeho lůžka. A podívala se kolem, jestli tu není něco, co by se jí mohlo hodit...třeba řekněme nůž nebo talíř nebo tak něco. Zatím byla ticho. Nechala fake Itaneho, aby začal mluvit sám, až bude chtít.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1544
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Sun Oct 29, 2017 10:23 pm

Gin tiše zvedl hlavu a podíval se na taštičku. "Hmm... nemusela ses obtěžovat," pravil zastřeným hlasem. Pevně rukami sevřel peřinu, kterou byl přikryt, až mu zbělely klouby. "Ne, necítím... jdi se projít... třeba se svým zachráncem," pravil Gin skoro až chladně, což bylo něco, co Taiyo z jeho strany v obvyklém případě nezažila. Třeba takový byl ve skrytu, nebo spíš vůbec, to vědělo jen tohle pokřivené místo.
Itane se na Hinami ani nepodíval, to byla první známka něčeho podezřelého. Ani jí nepozdravil. Ale na stolku u postele měl položený malý nožík, takže ten tu byl. On samozřejmě mluvit nezačal, jen vypadal o něco víc zklamaněji. Ale z koho?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa

avatar

Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 29. 03. 16

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Mon Oct 30, 2017 7:48 pm

Taiyō Kurama

Taiyō na Gina překvapeně zamrkala. "Se svým zachráncem?" zeptala se. Vůbec netušila, co myslí. A navíc to řekl takovým mrazivým hlasem. Taštičku s jablíčkem zatím položila na stoleček vedle postele a doufala, že se dozví nějakou další indicii k téhle situaci.
Než Gin odpověděl, či neodpověděl, těžko říct, tak Taiyō začali napadat různé věci. Takže zachránce... a podle všeho to nebyl Gin... ale ten chladný tón... to zní spíše na žárlivost... aspoň já bych tak zněla... ale na koho mohl žárlit?.... Jediný, kdo mě napadá je..... Rin... Taiyō si povzdechla.
Jestli je to tak, tak jsem touhle zkouškou skončila. Já... nedokážu si vybrat. Rozhodně ne teď. A říkat něco hezkého jednomu, i když to je asi jenom iluze... měla bych pocit, že jsem zradila druhého.... Snad aspoň Hinami dokáže pokračovat. říkala si dál v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1171
Join date : 28. 07. 15
Age : 21

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Sun Nov 05, 2017 2:10 pm

Hyuuga Hinami

Hinami vzala ze stolku nožík a zažala jablko krájet. Itane se tvářil ještě zklamaněji, než před tím. Hm...co jen se tomuhle fake Itanemu stalo? Očividně mluvit nechtěl. Hinami věděla, že by tu takhle klidně mohli sedět do konce života, aniž by se něco dozvěděli. Nevím, jestli Hinami slyšela to, co říkal Gin Taiyo, takže to zatím nechám být. 
No a tak, jak Hinami krájela jablíčko, promluvila. "Stalo se něco, Itane-kun?" zeptala se ho.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1544
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Sun Nov 05, 2017 9:52 pm

Než stihl Gin Taiyo odpovědět, uslyšela za sebou kroky. "Ty jsi ještě kvůli tomu frajírkovi nervózní?" ozval se Rin, který došel a pobaveně se podíval na Gina. Ten po něm šlehl nepříjemným pohledem. Nebyl vyloženě nenávistný, spíš vyčítavý, zklamaný a žárlivý. "Ty..." pravil a rozmáchl se naštvaně rukou, až s ní srazil jablko, které prudce odlétlo a praštilo Taiyo do ramene. "Hej! Blboune! To už jsi přehnal!" vykřikl Rin a výhružně zaťal pěst. Jak se v této situaci asi zachová Taiyo?
A co u druhé postele. Dělo se tam vlastně to samé, jen v jiném obsazení. Tentokrát dorazil Rikuto, smál se jako pitomec a promluvil k Hinami: "Snad nejsi kvůli Itanemu nervózní," pravil, za což si sklidil naštvaný pohled od Itaneho. "Rikuto... ty..." procedil mladý Uchiha mezi zuby. "Bojujme spolu, teď a tady!" pravil Itane nečekaně. Copak na to asi řekne naše pacifistka Hinami?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa

avatar

Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 29. 03. 16

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Mon Nov 06, 2017 7:53 pm

Taiyō Kurama

Když promluvil Rin, tak Taiyō leknutím nadskočila. Dokonce se podívala i směrem, který přišel hlas. Opravdu tam Rin najedou stál. Ty nejhorší myšlenky, které Taiyō měla se najednou vyplnily. Najednou tu byli oba dva. A stávalo se to horší a horší.
Dokonce to schytala i jablkem. Naštěstí to bylo jenom nechtěné, takže možná i díky tomu to schytala jenom do ramene. Řekla bych, že víc trpělo to jablko, než rameno. Schytat to do oka, tak už by se dalo velmi, velmi polemizovat, kdo by byl na tom hůř, jestli oko, nebo jablko.
I když si Taiyō pořád snažila říkat, že je to jenom iluze, tak se obávala, že ve skutečnosti by to nebylo o moc lepší. Spíše se přikláněla i možnosti - horší. Takovéhle hádky nesnášela. Už si jich užila dost doma. Měla chuť si zakrýt uši, aby nic neslyšela a hlavně, aby to nemusela řešit. Takový jednoduchý pohyb, který lákal víc a víc.
"Přestaňte." vysoukala nakonec ze sebe. Bohužel jí v danou chvíli zradil hlas, takže to nebylo ani zcela slyšitelně vyřčeno.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1171
Join date : 28. 07. 15
Age : 21

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Mon Nov 06, 2017 11:45 pm

Hyuuga Hinami

To, co se tam dělo pak, Hinami totálně nechápala. Proč fake Itane nesnášel fake Rikuta? A proč se u vedlejší postele hádali Rin s Ginem?
Proč by se měla kvůli Itanemu cítit nervózně? A...proč se ti dva chtěli prát mezi sebou? Hinami tam tak rozkrojila to jablko napůl, mezitím co Itane řekl "Bojujme spolu, teď a tady"
Hinami vstala. Docela rázně. Stála mezi těma dvěma idiotama, což by Hinami nikdy neřekla. A jak Itanemu, tak Rikutovi vrazila do pusy celou půlku jabka, čímž je vlastně umlčela. Pacifista hadr. "Tady jste v nemocnici, ne někde v aréně. Co to s vámi je? Jsme tým." pronesla Hinami a ani nevěděla, kde se to v ní vzalo. Taky hned na to trochu zrudla, jak si to uvědomila. Tak ale byla medik...přece je nenechá rvát se v nemocnici.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1544
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Tue Nov 07, 2017 10:07 pm

Vypadalo to, že obě mužské dvojce vás zatím ignorovali. Minimálně Gin seskočil z postele a šel za Rinem, který si to zamířil ven z pokoje. Něco podobného se dělo vedle, tam prozměnu slezl z postele Itane a vyplivl jablko, stejně jako to udělal Rikuto. Což byla věc, která se u normálního Rikuta prostě neviděla. "Nech nás, nerozumíš tomu," obořil se Itane na Hinami. Oba pak zamířili taktéž pryč.
Pak jste se jako lusknutím prstů objevily na střeše. Obě dua už byly v zápolu boje a bojovali mezi sebou. Vy dvě jste stály u dveří, musely jste se cítit asi ještě víc úzkostlivě než předtím...
"Rasengan!" vykřikl Rin, kterému se začala v ruce formovat koule modré chakry. Gin, který na něj padal ze vzduchu v ruce svíral svůj ninjovský meč obalený chakrou. Pomalu se chystal k úderu. "Chidori!" ozvalo se z druhé strany, kde padal ze vzduchu Itane s rukou obalenou Raitonem. Na druhé straně si Rikuto kolem ruky vystavěl jakýsi kostěný vrták. Oběma vám docházelo, že jestli se takto střetnou, budou následky vážné. A nebyl tu nikdo, kdo by je mohl zastavit. Budete to vy? Vběhnete mezi smrtící techniky?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Medusa

avatar

Poèet pøíspìvkù : 364
Join date : 29. 03. 16

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Thu Nov 09, 2017 9:14 pm

Taiyō Kurama

Né že to tak vypadalo, ale Taiyō byla ignorována a když koukla směrem na Hinami, tak u ní to vypadalo podobně.
Zatím ani nestihla nic udělat a najednou stála na střeše. Tohle přemisťování pěkně blblo hlavu. Ono všechny tyhle zkoušky pěkně blbly hlavu.
No ale co teď? Nejednoduší by bylo, nechat je si to vyříkat a Taiyō by měla klid. Jenže Taiyō takováhle nebyla. Zároveň se jí takovéhle chování Rina a Gina nelíbilo. Bylo to opravdu přehnané. Né, že by si fandila, ale jestli to bylo jenom kvůli ní, což asi bylo, tak to snad ani oba dva kluci neměli o co stát. Mohla by zkusit použít genjutsu, ale ještě nezkoušela chytit do iluze více než jen jednoho člověka, takže by to mohlo dopadnout hůře než ten jejich souboj. To nechtěla riskovat. Slovní domluva také nepomáhala, takže jí nezbylo nic jiného, než opravdu vběhnout mezi smrtící techniky, aby je zastavila. Což tedy i udělala. Ve chvíli kdy čelila smrti stačila ještě dost nahlas zakřičet. "Dost!" tentokrát jí hlas nezradil. Jen doufám, že to není její poslední slovo.
Kdyby náhodou přežila a boj mezi kluky na chvíli utichl, tak ještě dodala: "Takovéhle chování se mi hnusí. Čekala jsem od vás víc, od obou."
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1171
Join date : 28. 07. 15
Age : 21

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Mon Nov 13, 2017 9:37 pm

Hyuuga Hinami

Jasně...nerozumí tomu...tihle dva fake její týmový parťáci byli pěkní idioti a vůbec nebyli jako ti praví. Já bych je tam upřímně nechala a šla domů, ať se klidně pobijou. Avšak Hinami není já a i když jí tohle začínalo lézt na nervy...tedy..spíš z toho byla smutná vidět ty dva takhle. I když bylo fakový. Nesnášela hádky. Jestli se někdy budou hádat i ti opravdoví...tak se asi nechá přeložit do týmu Itaneho strýčka...Tam by byla s Taiyo-chan a Hibiki-kunem. Ti by se takhle určitě nehádali a nešli si po krku. 
Nejradši by se otočila a šla domů, aby tohle nemusela řešit. Takhle jen docela nabručeně nakráčela mezi ty dva fake idioty.  "Stačí!" zakřičela.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1544
Join date : 24. 07. 15

PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Mon Nov 20, 2017 8:16 pm

Inu, vběhnout mezi takovéhle techniky chtělo odvahu. Nadruhou stranu, kdyby se to dostalo až k vám dvěma, nejspíše byste měly značné problémy. Takhle však na poslední chvíli zachytil Rikuta a Itaneho Kenshin a Rina a Gina chytil Hikumo a odhodili každého stranou. Pak se celý ten výjev zastavil. Z pohledu kluků bylo poznat, že by nejspíše nezastavili i když jste se do toho vložily. Sice to nebyli ti praví, ti měli zřejmě více rozumu, ale i tak... možná jste se v tomto okamžiku mohly cítit trochu stísněné, zklamané? Byla tam jistá míra bezmocnosti, měli jste i v reálu, abyste ty dva zastavily, kdyby se do sebe pustili? Byly jste schopné zakročit?
Prostor před vámi se trochu změnil. Teď tam byli už jen dva kluci. Jeden blonďák a jeden, co byl velmi podobný Itanemu. Oba mířili proti sobě a růžovovlasá dívka se snažila dostat mezi ně. Vypadala opravdu zoufale z toho, že je nedokázala zastavit. Zaslechly jste i její hlas: "Co teď?" vypadalo to, že to nebyla otázka na ně, ale na vás dvě.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta Slimáka
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cesta do Sunagakure no Sato.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Hrací místnosti :: Odkaz Sanninů-
Přejdi na: