Naruto text-based RPG game.
 
PříjemHledatRegistracePřihlášení

 

 Cesta Slimáka

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta Slimáka - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Cesta Slimáka - Stránka 7 Icon_minitimeSat Jun 16, 2018 11:18 pm

[hinami_jmeno]

Hinami viděla, jak Rin proletěl skrze Rokudaimeho. Jako jo...čekala, že ten útok nevyjde. Přeci jen to byl bývalý hokage. Nejsilnější ninja ve vesnici. I tak jí ale překvapilo, že prostě prolétl skrze něj. Nejvíc ze všeho ale to, jaký vztek v sobě Rin musel mít. 
Poté se obrátil k ní a zeptal se, jestli chce něco říct. 
[rec=hinami]"Vy ve skutečnosti nechcete, aby někdo z nás zemřel, že ne? Během poslední zkoušky se nás Váš ninken zeptal na to, koho z nás bychom obětovali pro splnění mise. Tehdy jsme řekli, že ani jednoho. Ale to Vy víte, jestliže jste nás sledoval, jak jste říkal. Tentokrát jste ale neřekl, že pro splnění mise musí zemřít jeden z nás...Přidal jste tak ještě další možnost a to sebe."[/rec] pověděla Hinami a nadechla se, aby mohla doříct to, co říct chtěla. Čím dál tím více jí to dávalo smysl. "Jenže my dva proti Vám nemáme šanci. A ani o to tu nejde, že ne?" dopověděla Hinami. I jí samotnou překvapilo, co jí během jejího proslovu napadlo.
Poté tam shrnul Rina. Hinami ho vlastně vůbec neznala, ale potom, co teď slyšela, ho znala o něco lépe. I přes to, že moc nechápala, co ho vlastně tak moc trápí. Očividně to ale mělo něco společného s vesnicí. 
Následně shrnul i jí. A to dost přesně. [rec=hinami]"Ne."[/rec] odvětila na to, jestli se plete.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Cesta Slimáka - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Cesta Slimáka - Stránka 7 Icon_minitimeSat Jun 16, 2018 11:56 pm

Hatake Kakashi

Kakashi pokýval hlavou. "Máš pravdu. Navíc, není nutné semnou ani bojovat. Můj čas v této dimenzi je limitovaný. Moji studenti mě požádali, abych rozsoudil ty, co budou plnit jejich zkoušky. Pokud byste nebyli hodni, zabil bych vás," řekl docela chladně, alespoň tu poslední část.
Vzhledem k tomu, že ani jeden z nich nic nenamítal, pokrčil pouze rameny, zajel rukou do pouzdra na opasku a vytáhl si knihu. Tu začal číst.
"Naruto, Sakura a Sasuke, spolu s dalšími několika lidmi, vytvořili toto místo, aby mohli projít pouze mladí shinobi. Zkoušky je měli otestovat stejně jako je v jejich dětství. A že oni to neměli tak snadné jako vy," promlouval k vám. "Můžu vám dát jen pár rad, je na vás jestli je přijmete. Ty..." podíval se na chvilku na Hinami, než se vrátil ke knížce, "...si musíš začít věřit a umět se rozhodnout. Jsi velmi podobná Sakuře, té trvalo dlouhou dobu, než si dokázala dupnout a bojovat za sebe a své blízké. Věřím, že to dokážeš," pronesl k ní klidným hlasem. Hinami byla zvláštní kombinace Sakury před tréninkem s Tsunade a Hinaty. Jestli to bylo na škodu, kdo ví. Spíše ne. Ale nebude to mít lehké.
Pak se ohlédl na Rina: "Tobě bude těžké poradit. Nejsi Naruto, nejsi ani Sasuke. Jsi zatažen do hry, do které nemohu mluvit, ale zároveň jsi příliš mladý na to, aby si chápal veškeré její aspekty. Najdi si svůj názor a neodsuzuj každého podle prvních informací a dojmů. Mohlo by se ti to vymstít a otočit proti tobě." Pokusil se poradit i jemu.  
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cesta Slimáka - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Cesta Slimáka - Stránka 7 Icon_minitimeSun Jun 17, 2018 12:09 am

[rintaro_jmeno]

Pořád tam klečel na zemi zády k šestému a poslouchal, co jim povídal. Možná nepochopil, co se jim snažil říct tím, že jeden musí umřít, ale na tom zřejmě nezáleželo. Podle všeho totiž nemuselo dojít k žádnému boji. Řekl jim toho dost, ale nic z toho Rinovi nedalo žádnou skutečnou odpověď na všechny otázky, které měl.
"Nevím, co mám dělat," řekl potichu Kakashimu. "Vím, že něco dělat musím, ale nevím co. Jakou cestou se vydat."
Pomalu se znovu postavil na nohy. "Co pro vás znamená být hokage?" zeptal se Kakashiho.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta Slimáka - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Cesta Slimáka - Stránka 7 Icon_minitimeSun Jun 17, 2018 3:32 pm

[hinami_jmeno]

Nebudeme si lhát. Hinami se dost ulevilo, když jí Rokudaime potvrdil, že má pravdu a že s ním nebudou muset bojovat. Avšak z věty, že by je zabil, kdyby nebyli hodni, jí přeběhl mráz po zádech.
Poté jim každému dal nějakou radu do života s tím, že je jen na nich, jestli se podle toho zařídí. Ona si prý měla začít víc věřit a naučit se rozhodovat. To bude velmi těžké, když se ani já neumím rozhodovat. Hinami přikývla, že rozumí. 
U Rina to prý však bylo složitější. Podle toho, jak se tvářil a co říkal...vypadal ztracený. Hinami by mu ráda pomohla...jen neměla ponětí jak. Pravděpodobně ani neměla jak mu pomoct.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Cesta Slimáka - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Cesta Slimáka - Stránka 7 Icon_minitimeSun Jun 17, 2018 5:03 pm

Hatake Kakashi

Kakashi otočil stránku, ale stále přitom Rina vnímal. "Nechoď po již vytyčených cestách, udělej si vlastní, víc ti v tomto poradit nemůžu. Jsem již řadu let mrtvý, neznám souvislosti," zkusil mu ještě poradit, ale bylo to těžké. Znal jen to, co si přečetl v dětech, co mu sem byly poslány.
"Ale doporučuji v tomto vzít si příklad z Naruta. Najdi si přátele, co ti pomohou," dodal k tomu všemu.
Když zazněla ona zvláštní otázka, musel se pousmát. "Víš, já sám sebe považoval za nejhoršího Hokageho v historii. Přišel jsem v době míru a ve skutečnosti jsem jen připravoval prostor pro mého studenta. Ale znamená to, že se nestaráš jen o sebe, ale celou vesnici," řekl velmi zkrácenou verzi. Byla pravda, že Kakashi nikdy vyloženě po titulu Hokage netoužil... ale i tak se jim stal.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cesta Slimáka - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Cesta Slimáka - Stránka 7 Icon_minitimeSun Jun 17, 2018 6:00 pm

[rintaro_jmeno]

Udělej si vlastní cestu. O to se snažil, ale pokaždé se dostal na rozcestí, kde si musel vybrat, kudy dál. Teď momentálně stál na křižovatce a to rozhodnutí bylo těžší, než kdy dřív. Kakashi mu řekl, že si má najít přátele, kteří mu pomohou. "Když si nějakého najdu, akorát o něj přijdu," řekl sklesle. Nejdřív to byl Hitoshi, který odešel z vesnice po tom, co spolu bojovali během chuninských zkoušek. Potom přišel o Taie. A nakonec měl pocit, že ztrácí i Taiyo, která si něco začala s jedním z těch mlžných vrahů.
Nakonec mu ale Kakashi odpověděl na jeho otázku. "Starat se o ostatní i za cenu vlastního života," špitl. "Můj kamarád chce být hokage. Je to Uzumaki stejně jako Naruto. To od něj jsem se poprvé dozvěděl, co by to mělo znamenat. Být hokage myslím. Jenže ten aktuální, Sarutobi Hideki se tak vůbec nechová. Slyšel jsem o něm hrozné věci. Viděl jsem, co nechal být. Nechci být jeho nástrojem. Nechci vesnici, ve které někdo nedostane šanci ukázat, co v něm je."
Narovnal se. "Mám vůbec šanci něco takového dokázat nějakým správným způsobem?" Tohle byla zřejmě jeho poslední otázka k bývalému hokagemu.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta Slimáka - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Cesta Slimáka - Stránka 7 Icon_minitimeSun Jun 17, 2018 11:32 pm

[hinami_jmeno]

Hinami to sledovala, i když by to raději nedělala, protože si připadala, jakoby Rinovi lezla do soukromí. Ovšem jinak to nešlo, když tu trčeli spolu.
A tak slyšela to o jeho kamarádech i to o tom, co to znamená být hokage a jeho postoji k nynějšímu hokage. Popravdě jí to nedávalo moc smysl. Nejprve říkal, že když si najde kamaráda, akorát o něj zase přijde, ale potom řekl,že má kamaráda Uzumakiho. Hinami došlo, že tím myslel Rikuta. Navíc tu byla ještě Taiyo, ne? A i ostatní jejich spolužáci. Nedalo se sice říci, že jsou všichni nejlepší kamarádi...ale byli kamarádi, ne? Minimálně po těhle zkouškách určitě.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Cesta Slimáka - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Cesta Slimáka - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jun 18, 2018 11:13 pm

Hatake Kakashi

Potom, co Rin řekl, že o něj vždycky příjde se Kakashi trochu zarazil. Nejdřív to vypadalo, že na to chtěl nějak reagovat, ale nakonec nic neřekl. Tímhle bojem si bude muset Rin projít sám.
A ta jeho poslední otázka byl ještě záludnější než jeho první hláška. "Byli tu tací, co to dokázali. Jestli to budeš i ty, je na tobě. Na takovouto věc nedostaneš návod. Buď to uděláš nebo to vzdáš. Je to o vůli. Řeknu ti jen, že v jednom se to špatně táhne. A že vůbec nejhorší je nechat se tím pohltit," odpověděl ti jak jen mohl a pak ti na chvilku položil ruku na hlavu.
Krátce na to pufnul pryč, evidentně životnost tohoto klonu skončila. Na zemi se jen zformoval krátký nápis z listí: Musíte chvilku počkat.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cesta Slimáka - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Cesta Slimáka - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jun 18, 2018 11:20 pm

[rintaro_jmeno]

"Nevzdám," odpověděl téměř okamžitě. [rec=rintaro]"Jen si musím vybrat cestu."[/rec] Tenhle hokage asi nebyl úplně špatný, ale i tak Rinovi moc nepomohl. Alespoň mu řekl pár věcí, které dávaly celkem smysl. Rozhodně měl pravdu v tom, že sám nedokáže nic. To věděl odjakživa. Vždyť hlavní síla jejich týmu byla v tom, že na sebe navzájem spoléhali. Hokage mu potom položil ruku na hlavu. Rin na něj koukl s vykulenýma očima. Čekal asi, že mu ještě něco řekne, jenže on prostě zmizel pryč. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . [rec=rintaro]"Wow."[/rec]
Co teď? Rin se rozhlédl, jestli se někde neobjevily nějaké dveře, kterými by se odtud dostali. Nic ale neviděl, tak se podíval na Hinami. Trošku zapomněl na to, že tady vlastně byla s ním.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta Slimáka - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Cesta Slimáka - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jun 18, 2018 11:46 pm

[hinami_jmeno]

Rokudaime si ještě s Rinem prohodili pár slov, než bývalý hokage zmizel v obláčku kouře hezky po ninjovsku. Hinami to překvapilo. Protože nečekala, že to udělá. 
Hinami se rozhlédla kolem. Byl tohle konec zkoušky? Jestli ano, proč byli pořád tady? Jak se tak dívala kolem, její oči se střetly s těma Rinovýma. Pak pohled trochu sklopila, jelikož dlouho na někoho zírat bylo...weird. Díky tomu si ale všimla vzkazu na zemi. [rec=hinami]"Asi...asi budeme muset čekat..."[/rec] řekla, aby ve vzduchu neviselo to trapné ticho.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cesta Slimáka - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Cesta Slimáka - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jun 18, 2018 11:52 pm

[rintaro_jmeno]

[rec=rintaro]"Huh?"[/rec] hleděl nechápavě na Hinami. Pak si ale všiml, na co se dívá a došlo mu, proč to řekla. Takže museli chvíli počkat. Čekání bylo rozhodně lepší, než umírání, řezání se, řešení nějakých složitých hádanek. Rin se nadechl a dlouze vydechl. Potom se znovu podíval na Hinami. Ze všech lidí z jeho ročníku znal tuhle holku snad nejméně. A nebo ne? Šestý hokage je tady teď docela slušně nahlas přečetl. Ona sama o Rinovi slyšela věci, které nikdo neměl znát. Jenže co měl dělat? Měl jí říct, ať jde pryč, aby si mohl promluvit s mrtvým hokagem? To určitě. Nedalo se nic dělat.
"Nerozhodná a nejistá, hm?" Řekl nakonec to, co předtím pověděl Kakashi. "Proč?" zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta Slimáka - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Cesta Slimáka - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 19, 2018 12:40 am

[hinami_jmeno]

No...Hinami momentálně nevěděla, co dělat. Na to, že mají čekat,se jí dostalo jen nechápavé huh. Měla říct něco dalšího? Ale co? Její mozek šrotoval a snažil se vymyslet něco inteligentního. Něco, o čem by mohli mluvit..a nebo jestli se spokojit s tím trapným tichem. 
Nakonec ticho rozsekl Rin sám. Zeptal se jí na to, proč je nerozhodná a nejistá, jak říkal Rokudaime.
[rec=hinami]"Protože, když udělám něco špatně, mohlo by to někomu ublížit...nebo stát život..."[/rec] odpověděla mu popravdě.
[rec=hinami]"Víš...máš přátele, kteří ti pomohou. Rikuta-kun, Taiyo-chan na tobě také hodně záleží a...i když to možná nevidíš stejně...i my ostatní..nebo alespoň já...ti pomůžeme, kdykoliv budeš potřebovat..." [/rec]pronesla pak Hinami. V duchu upřímně doufala, že jí s tím Rin nepošle do háje.
Návrat nahoru Goto down
Red
Genin
Red


Počet příspěvků : 946

Cesta Slimáka - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Cesta Slimáka - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 19, 2018 12:54 am

[rintaro_jmeno]

Hinami toho najednou řekla mnohem víc, než Rin čekal. On vlastně vůbec nepočítal s tím, že mu odpoví na jeho otázku. "Jenže pokud neuděláš nic, může to dopadnout stejně. Někdy prostě není čas rozhodovat se nebo cítit nejistotu. Musíš udělat správnou věc a poslechnout svoji intuici." Nebyl zrovna někdo, kdo by překypoval moudrostí, ale jestli v něčem mohl Hinami pomoct, bylo to právě tohle. "Někdy je lepší nemyslet na to a prostě nechat, aby se tvoje tělo hnulo samo. Těžko se to vysvětluje," zasmál se. "Nějací ninjové z jiné vesnice jednou zapálili dům sousedů. Kdybych se rozhodoval, co mám dělat nebo si nebyl jistý tím, jestli jim můžu pomoct, tak by pravděpodobně nežili." Uvedl první příklad, který ho napadl. "Nechci si samozřejmě přikládat všechny zásluhy, já ten dům neuhasil. Vlastně jsem tam ani nebyl já sám. Poslal jsem tam klon, takže nevím, jestli můžu říkat, že jsem pomohl já. Eh, trochu jsem se do toho zamotal," zachechtal se. "Snažím se říct, že může záležet na každé vteřině. Někdy se do toho prostě musíš vrhnout po hlavě a věřit tomu, že děláš správnou věc!" Dobře. Možná to nebyla úplně nejlepší rada, ale bylo to to nejlepší, co Rin dokázal.
"Díky, Hinami. Já vím, že jo. Já jen, Tai leží v nemocnici kvůli něčemu, co se pravděpodobně týká mě. Nebo spíš mýho rodu. Úplně tomu nerozumím. A Hitoshi odešel z vesnice po tom, co jsem ho porazil v boji při zkouškách. Zůstal jsem ve svém týmu sám a nemůžu se rozhodnout, jestli to tak není lepší." Zahleděl se někam do země. "Nechci být sám, ale bojím se, že zase někomu ublížím."
Návrat nahoru Goto down
PP
Chūnin
PP


Počet příspěvků : 1535
Věk : 28
Lokace : Konoha

Cesta Slimáka - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Cesta Slimáka - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 19, 2018 1:29 am

[hinami_jmeno]

Um. Rin tam dal Hinami proslov dlouhý jak ty motivační strýčka Kenshina. Hinami ho pozorně a trochu překvapeně poslouchala. Nečekala totiž, že jí začne dávat rady. Dokonce se s ní podělil o jednu ze svých příhod. 
[rec=hinami]"Pomohl jsi!"[/rec] pronesla, když říkal, že neví, jestli těm sousedům pomohl tím, že tam poslal klon. 
Na jeho slov chápavě přikývla. [rec=hinami]"Díky."[/rec] poděkovala mu za rady, které jí dál a vděčně se pousmála. 
On jí také poděkoval. Poté jí pověděl o svých týmových parťácích. Hinami zavrtěla hlavou. [rec=hinami]"Není to tvá vina. Hitoshi-kun měl určitě nějaký jiný důvod, proč odešel z vesnice. A za věci týkající se tvého rodu nemůžeš...stejně jako já nemůžu za věci týkající se Hyuugů nebo Itane-kun za věci Uchihů. Každý můžeme jen za to, co jsme sami udělali. Pokud za to, co se stalo Taiovi-kun někdo může, tak ten, kdo mu to udělal a to jsi ty nebyl,ne?"[/rec] pověděla ohledně toho. Nic o tom nevěděla, ale člověk přeci neuteče z vesnice proto, že prohrál souboj na zkoušce...to by Hinami musela utéct taky. Pak se na Rina usmála.[rec=hinami] "Nejsi sám."[/rec] řekla ještě. Kdo ví, jak to myslela. Možná myslela Sarua. Sensei byl přeci také člen týmu.
Návrat nahoru Goto down
Raiden
Chūnin
Raiden


Počet příspěvků : 3452
Věk : 28
Lokace : Pardubice

Cesta Slimáka - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Cesta Slimáka - Stránka 7 Icon_minitimeTue Jun 19, 2018 5:19 pm

Vy jste si ještě chvíli tedy povídali a pak jste oba pocítili stejný pocit jako před chvílí. Opět jste byli nasáváni tou divnou technikou a přenášeni někam pryč. Asi jste si na to už zvykli.

>>> Společná cesta
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta Slimáka - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta Slimáka   Cesta Slimáka - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta Slimáka
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Cesta Hada
» Hinamina cesta I.
» Cesta za Spravedlností! - Rin
» Hitoshiho cesta II.
» Cesta Žáby

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Odkaz Sanninů-
Přejdi na: