Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Hatake Hibiki

Goto down 
AutorZpráva
Eshen
Admin
avatar

Počet příspěvků : 1042

PříspěvekPředmět: Hatake Hibiki   Wed Jul 29, 2015 6:07 pm

Jméno:
Hatake Hibiki
Věk:
12 let
Místo původu:
Konohagakure
Hodnost:
Genin
Pohlaví:
Muž
Klan/rodová linie:
Klan Hatake
Kekkei Genkai:
NeníStyl boje:
Hibiki je v boji velice aktivním ninjou, na začátku nechybějící v předních liniích případného boje, ze kterého strach rozhodně nemá. I přesto, že Taijutsu není jeho hlavním zaměřením, i tak ho většinou používá, dokud to jen jde, z jediného toho důvodu, že ho to baví. Až v úzkém, nebo při dlouhém boji, sáhne po svém hlavním zaměření, čímž je ninjutsu, kde má tendenci se z boje trochu stáhnout a pracovat v pozadí.
Taijutsu: Není v něm nijak extrémně dobrý, ale zatraceně snaživý už jen z toho důvodu, že ho Taijutsu baví. Bohužel na něj nemá zrovna talent, a proto je pro něj učit se nové techniky dost těžké, i tak se ale snaží a není rozhodně špatným bojovníkem.
Ninjutsu: Ninjutsu je hlavní Hibikiho disciplínou. Všechny ty techniky z akademie zvládá bez problémů, a dále pokračuje ve zdokonalování se. Také je zde největší potenciál ze všech, a ač nevěnuje Ninjutsu tolik času jako Taijutsu, má na něj mnohem více talentu a tak ho i mnohem lépe zvládá.
Genjutsu: Jak není špatný v Ninjutsu a Taijutsu, tak je strašný v Genjutsu. Už jen ten název mu nic neříká, a i když z toho je smutný, protože je to velká slabina, i tak ani nic nedokáže, ani ho to nebaví.
Kekkei Genkai: Není.
Zbraň, vybavení:
Co všechno jen Genin může potřebovat, Kunaie, malé shurikeny.. nebojí se chopit se jemu nových předmětů a vyzkoušet, čeho jsou schopné.

Podstata:
Katon - Oheň
Techniky:
- C - Katon: Hōsenka no Jutsu


- C -Katon: Ryūka no Jutsu

- A - Katon: Yamata no Orochi
Hibiki vyvolá osm velkých ohnivých hadů, které pak může použít k útoku nebo obraně podle libosti. Každý had se ovládá samostatně.

Tréninky
Zlepšení kontroly chakry a manipulace s ohnivou podstatou chakry


Vlastnosti:
Mezi Hibikiho nejsilnější vlastnosti jednoznačně patří odvaha – Hibiki se nenechá jen tak něčím zastrašit. Patří naprosto určitě mezi optimisty. Mezi jeho pozitivní vlastnosti se také řadí to, že je doopravdy milý a snaží se podporovat a pomoci svým bližním, jak jen je to možné. Stejně tak je velice odhodlaný, a jen tak něco ho nezastaví na jeho cestě stát se silnějším.
Jeho největší slabinou je ovšem to, jak rychle dokáže měnit nálady, a jaký je to nervák. Je doopravdy silně náladový, a hodně záleží na tom, „jak se vyspal“, aneb den ode dne se nálada mění. Stejně tak se tam dá určitě zařadit tvrdohlavost až na mezkovské úrovni. Je pravdou, že na přátele se snaží být vždy milý, ale ani to se mu někdy nepovede, pokud je doopravdy hodně naštván.. a hodně ho naštvat není až tak složité.
Má rád akci, svoje přátele, dívky, učení se nových věcí, trénink, klan Sarutobi
Nemá rád poflakování se pro nic, stresové situace, hádky s kamarády
Sen:
Chtěl by se stát dost silným na to, aby byl schopen přinést klan Hatake ke slávě a důležitosti.
Životopis postavy:
Hibiki je synem Hatake Tamury a Kazeniro Inoue. Jeho matka bohužel umřela při jeho složitém porodu, a tak nejen, že jí Hibiki nikdy nepoznal, ale také je tím pádem i jedináčkem. Hibiki se už od prvních krůčků chtěl stát Shinobim stejným, jakým byl jeho otec. Bohužel, jeho otec, který byl jouninem, byl zabit v jedné misi bandity při přepravování jednoho z místních vysoce postavených, a tak Hibiki zůstal také sirotkem. To se stalo, když mu byly tři roky.
Hibiki byl ale přijat na výchovu jedné z větví klanu Sarutobi. Hibiki v nich našel novou rodinu, a vlastně dokázal žít i docela spokojené dětství. Díky svým sociálním schopnostem a nebojácnosti navázat jakékoli nové vztahy, udělal si z velké spousty svých spolužáků a vrstevníků přátele, a tak netrpěl tak, pro sirotky charakteristickou samotou. Navíc, klan Sarutobi se o něj staral jako o vlastního, a Hibiki k nim chová nadosmrti vděčnost.
Sarutobi také podporovali jeho snahy o kariéru shinobi, a tak mohl trénovat, učit se a snažit se pod jejich vlastními shinobi. A také, že dělal, co uměl. Je poměrně talentovaný, a tak se mu povedlo procházet všemi zkouškami docela bez větších problémů, většinou končící mezi prvními lidmi ve své třídě. Kromě talentu je totiž také tvrdě pracujícím, a taky to bylo na jeho výsledcích vidět. Vlastně, jednoduše shrnuto, dokázal díky Sarutobi klanu prožít hezké, normální dětství. Teď, jako ninja, procházejíc i závěrečné zkoušky bez jakéhokoli problému, se snaží získat dost síly na to, aby jako poslední zbývající člen Hatake klanu dokázal rodinu obnovit do původní slávy.. nebo ideálně dokonce ještě zvednout.
Obrázek Postavy:
Spoiler:
 
Po získání svojí čelenky, nosí ji kolem krku.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://narushadow.forumczech.com
 
Hatake Hibiki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Postavy :: Postavy :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: