Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Časové sjednocení postav

Goto down 
AutorZpráva
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Časové sjednocení postav   Sat Sep 30, 2017 6:44 pm

Ukončení 4. arcu


Den 1. - v kterém dni se kdo nachází
Tento den se týká: Itane, Taiyo, Ichiro, Ashi a Kaen

Itane - Začínám sobecky sebou. Itane už doma samozřejmě nikoho nenajde, ani mu nebude sděleno kam jeho otec šel. Tudíž nejbližší dny nejspíše depčil a lítal sám po baráku. Naštěstí se Kaen i přes značné nechutě nabídl, že mu pomůže dál procvičovat meditaci.

Taiyo - Taiyo si první den odpočinula a následující dny jí Kaen nabídl, že jí pomůže v dalším tréninku. Trénink probíhal individuálně, tudíž s ostatními moc nepřišla do styku. Stále má Itaneho peněženku, nejspíš už bez peněz.

Ichiro - Kaen ti poskytl také nějaké to školení, jak v praxi, tak teoreticky a opět individuálně.

Ashi - Ty jsi dostala pochvalu za informace a zároveň jsi poslechla lékaře a nechala své zranění plně uzdravit. Navíc, rodina si tě teď držela doma, dokud jsi nebyla 100% fit. Ale aspoň jsi na sebe mohla být pyšná, že jsi doručila všechny informace.

Kaen - Bohužel ani tobě nebyly sděleny informace o momentální lokaci Akitoshiho, jen jsi předal informace Hokagemu. Zbylé dny jsi i přes své protesty cvičil s ostatními v Konoze.

Den 4.
Akitoshi & Hikumo - tento den jste se vrátili z vašich dvou výletů, rovnou do nemocnice, ze které jste byli po několikati hodinách přestěhováni do sídla Klanu Uchiha. Oba jste měli značně těžké hlavy... a taky jste dostali královsky seřváni od jednoho šupáka. Ten se o vás ovšem naoplátku staral, dokud nebyl Hikumo úplně fit a Akitoshi v sobě aspoň udržel pevnou stravu. Itane nečekaně chodil pro rámen do Ichiraku, nevařil.

Den 5.
Tento den se týká: Rin, Taichi a Saru
Rin - Opice vás donesla až do Konohy. Nebyla to úplně nejpříjemnější cesta, ale aspoň jste byli živí. Tebe si v nemocnici nechali jen několik hodin, ošetřili ti menší zranění. Chakra se musela obnovit sama. Měl jsi několik dní na odpočinek teď.

Taichi - Narozdíl od Rina se Taichi neprobral. Ani doktoři nevěděli proč, ale stále setrvával v bezvědomí. Tudíž si ho v nemocnici nechali.

Saru - Saru na tom byl hůř než Rin, doktoři ho museli dokonce i operovat, důvod Rinovi nesdělili. Každopádně se tím svým riskováním odsoudil k delšímu poležení v nemocnici. Mohl však mít návštěvy, takže pokud se Rin hodně nudil, věděl kam mohl jít.

Den 6.
Tento den se týká: Hinami, Kami, Rikuto a Aiko

Hinami, Kami & Rikuto - Vrátili jste se až pozdě k večeru. Doprovodili jste Aiko až do nemocnice, kde vás na její rozkaz prohlédli a pustili domů, abyste si odpočinuli. Aiko vás pochválila za dobře odvedenou práci, ostatní informace pak sdělí vedení vesnice sama.

Aiko - Aiko si svým bojem zajistila místo v pokoji u Saruho. Toho seřvala za to, že to přehání, načež on seřval jí, že to taky přehání. Ovšem dítě, její ruka i zbytek orgánů se začal dávat do pořádku.

Den 7.
Tento den se týká: Hinami a Hibiki

Hinami - Dostala jsi předvolání od Akitoshiho, kterého informovala Aiko. Čekal tě v sídle klanu Uchiha, aby jsi vyřídila vzkaz z mise. Jako jediný chuunin ve vašem týmu jsi to hold měla na starost ty.

Hibiki - Se nám konečně vrátil večer do Konohy. A tam by si měl odpočinout do dalšího dne, protože půjde z akce do akce.

Den 8. - Aktuální den!!!
Část A - Taiyo, Hinami, Rikuto, Hibiki, Rin, Itane
Všechny vás ráno probudila vrána(ať jste byli kdekoliv), že se kolem deváté ráno máte dostavit před sídlo klanu Uchiha v plné polní. Vypadalo to, že vás čekal další náročný úkol. Už jen to, že vám vzkaz velel, že o tom nemáte nikomu říkat znamenalo, že zase budou problémy.

Část B (offscreen) - Hikumo dostal za úkol sehnat zbylé dva držitele Sanninských klíčů, tedy Aiko a Kaena a též je dovést do klanu Uchiha v devět třicet.

Část C - Ashi, Kami a Ichiro
Vám přišel vzkaz, že se v deset hodin máte dostavit do parku, kde se vyřeší vaše problémy ohledně týmu. Ashi byla puštěna z dohledu rodičů, jelikož se její zranění plně zahojilo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Časové sjednocení postav
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Informace :: Informace k fóru-
Přejdi na: