Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Inuzuka Ashi

Goto down 
AutorZpráva
Mina
Genin
avatar

Počet příspěvků : 126

PříspěvekPředmět: Inuzuka Ashi   Thu Jul 27, 2017 10:37 am

Jméno:
Ashi

Věk:
12

Místo původu:
Konoha

Hodnost:
Genin

Pohlaví:


Klan/rodová linie:
Inuzuka

Kekkei Genkai:
Žiadny


Styl boje:
Keďže sa narodila bez dvoch zmyslov – zraku a chuti, sú jej ostatné zmysly silnejšie. Taktiež má svojho partnera – psa Shiromara, ktorý je jej skvelým pomocníkom a vďaka nemu je životy ninji o niečo jednoduchší. Bojuje na blízko alebo na strednú vzdialenosť, keď práve hádže shurikeny či kunaie. Na väčšiu vzdialenosť si netrúfa, pretože je menšia pravdepodobnosť, že by protivníka trafila alebo by ho bola schopná znovu lokalizovať.

Taijutsu:
V taijutsu najviac vyniká, aj keď je v ňom priemerná, stále sa má čo učiť. V boji na blízko si najviac verí, keď má pri sebe Shiromara a hlavne, že všetky jej fungujúce zmysly sú v poriadku (ak nie je v nejakom oslabení). Najviac sa snaží však uhýbať a blokovať, aby sa dokázala sústrediť na pohyby protivníka a vedieť kam a kedy uderiť.

Ninjutsu:
Má celkom dobrú kontrolu chakry, len ju niekedy spotrebuje viac než je treba. Ninjutsu využíva vždy, keď musí, hlavne sa spolieha na svoje zmysly. Spoločne s taijutsu je to ďalšia vec, ktorú hodne trénuje.

Genjutsu:
Dokáže sa z Genjutsu dostať, ak je schopná ho rozpoznať, ale vzhľadom na jej hendikepy nie je schopná ho využívať a preto sa naň príliš nesústredí.

Kekkei Genkai:
Žiadny

Zbraň, vybavení:
Na pravom stehne nosí puzdro na kunaie. Vzadu na pase nosí tašku, kde sa nachádzajú shurikeny, bojové pilulky, dymovnice a obväz.

Podstata:
Zatiaľ neznáma

Shiromaru
Shiromaru je šteňa, ktorého dostala ako členka klanu Inuzuka, ktorý je známy tým, že ninjovia tohto klanu majú za partnerov pri boji psov. Dostala ho, keď ešte bola malá a časom si na seba zvykli.
V boji je rýchly a väčšinou dokáže včas Ashi upozorniť na hroziace nebezpečenstvo. Ale ešte majú pred sebou veľa tréningu, aby zdokonalili synchronizáciu a komunikáciu v boji.
Pri požití bojovej pilulky sa jeho srsť zmení na bielu a oči naberajú červenú farbu.

Vzhľad Shiromara:
 

Techniky:
Základné techniky z akadémie

C
Gatsūga
D
Shikyaku no Jutsu
Jūjin Bunshin
Tsūga
Tieto techniky Inuzuka klanu sa intenzívne učí, ale ešte ich nevie dobre ovládať, udržať formu a ešte nie je tak úplne zosynchronizovaná so Shiromarom. A, samozrejme, minie pri ich používaní príliš veľa chakry.


Vlastnosti:
Keďže sa Ashi narodila bez zraku a chuti, nemala to už od začiatku ľahké. Aj keď ju rodina podporovala a Shiromaru bol jej verným priateľom, mala stále podkopané sebavedomie a mala pocit, že je prekliata alebo ju niekto za niečo potrestal. Zvykala si dlhú dobu na orientáciu, zvládanie hlasitých zvukov, výrazných pachov a taktiež citlivosti na všetko, čoho sa dotkla. Hlavne si musela dávať pozor na to, čo zje, pretože chuť necíti. Bolo to pre ňu utrpenie a brala to ako najväčší trest. Na akadémii sa to viac stupňovalo, ale nakoniec túto bariéru prelomila. Teraz je ako vymenená. Nič si nerobí zo svojich hendikepov, niekedy si robí aj sama zo seba srandu. Je usmievavá a veselá a niekedy aj taká rebelka. Počas boja si však zanecháva chladnú hlavu a spolieha sa na Shiromara.
Najväčší strach má z absolútneho ticha a že nebude nič cítiť. Preto sa väčšinou zdržuje v meste, kde počuje hlasy ľudí a iných vecí alebo v prírode, kde počuje zvieratá, hmyz a tak.

Sen:
Dokázať sebe, svojej rodine, obyvateľom Konohy a vlastne celému svetu (a hlavne tým, čo jej podkopávali nohy), že aj slepé dievča sa dokáže stať schopnou kunoichi.

Životopis postavy:
Ashi sa narodila bez dvoch zmyslov – bez zraku a chuti. Zo začiatku jej rodina nechcela, aby sa stala ninjou, aj keď nad tým váhali. Nechceli jej odoprieť to právo a zase nechceli, aby mala ťažký život, ktorý by bol zrejme krátky práve kvôli jej hendikepom. Od mala jej rodina pomáhala, ale zase ju nerozmaznávala. Musela sa naučiť rozpoznávať veci sama a taktiež ako sa orientovať. Už ako malá dostala šteňa – Shiromara, ktorý sa stal neskôr jej najlepším priateľom. Ashi chcela nasledovať svoju sestru a svojho otca a stať sa ninjou.
Na akadémii to naozaj nemala ľahké. Učitelia trochu spochybňovali jej schopnosti a hlavne, že sa dostane až k záverečným skúškam. Spolužiaci sa rozdelili na dve skupiny – jedna skupina ju ignorovala a druhá ju zase šikanovala. Mala dosť nízke sebavedomie a jej známky boli priemerné. Istú dobu to vyzeralo, že z akadémie aj bude musieť odísť, ale nakoniec rozhovor s jej otcom a sestrou jej dodali novú energiu.  Odhodlane trénovala a učila sa ďalej. Jej sebavedomie sa napravilo úplne po tom, čo sa jej podarili zdolať záverečné skúšky – potom sa jej povaha akoby zázrakom zmenila a našla si nový cieľ, ktorý zmenil jej prístup k životu. Ako geninovi sa jej stal hneď prvý trapas, a to keď dostala po skúškach ninja čelenku – dala si ju na čelo naopak, čo bola hneď prvá vec, z ktorej sa práve smiala než aby sa hanbila a schovala hlavu medzi ramená ako to kedysi robievala.

Najbližšia žijúca rodina:
Inuzuka Hitai – otec (shinobi - jonin):
 
Inuzuka Mineko – matka (kvetinárka, pôvodom Haruhana) :
 
Inuzuka Senaka – staršia sestra (kunoichi – chuunin) :
 

Obrázek postavy:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 2186
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Inuzuka Ashi   Thu Jul 27, 2017 5:27 pm

Vítej! Schváleno!

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Inuzuka Ashi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Postavy :: Postavy :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: