Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Rodinné setkání I.

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Sun Sep 03, 2017 10:22 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Mladý Uzumaki ho připravil o pár zářezů na pažbu. Jinými slovy z Hikuma nebyl o nic větší vrah než ped tímhle útokem. Hikumo si nestěžoval a hlavně pochopil, jak to Kaito myslel, když říkal, že se do přímého boje nehodí.
Hikumo na něj kývl, jak to kolegové v boji dělávají. No a pak si vyslechl jeho slova o minimálně deseti nepřátel, kteří mířili k bráně. Silnějších ninjů. O dost silnějších než tihle. Jaj. 
Ta brána byla velká. Velká jak kdyby tím měli procházet bijuu nebo něco jiného velkého. No a do té brány někdo pouštěl chakru. Chakru, co mu byla povědomá. Míchala se do toho ale ještě nějaká, takže si nemohl vzpomenout. 
No...bylo tam vážně deset lidí. Z toho u 4 nedokázal Sharinganem vykoukat nic. To ho trochu děsilo. Neměl rád překvapení. Hlavně ne nepřátelská překvapení. 
"Ty tu velíš." odvětil Soře. Za svůj život se už naučil, že ženám se neodmlouvá.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Sun Sep 03, 2017 11:02 pm

Hikumo -> Sora se usmála. Vypadalo to, že se i trochu bavila. Nejspíše jí to celé přišlo trochu nostalgické. Už tu jen chyběl Itane, co nacvičoval shurikenjutsu. Ale velela tu ona. "Hmm, Kuchiyose už použít nemůžu, Aomaru by mě zabil, že ho tahám z jedné prekérní situace do druhé. Mám trochu riskantní plán, můžu ti věřit?" zazubila se na něj.
Pak bez jakéhokoliv slova vystřelila vpřed. Přeskákala několik trosek a u toho skládala dlouhou řadu pečetí. K tobě zatím doběhl Kaito. "Zase jí jeblo? Takhle zabije jak sebe, tak nás. A já ještě mrtvý být nechci... jdi za ní, hned!" zahuhlal naštvaně, zatímco rozkládal svitky a začal skládat pečetě. Kolem něj se začala tvořit bariera, co se postupně rozšiřovala. "Zapečetím území kolem brány, dá vám to půl hodiny. Pak... jsme v hajzlu. A připomeň jí, že mě to stojí velkou cenu," zabručel ještě.
Hikumo viděl všech deset ninjů. Sory si ještě nevšimli, ale byla to jen otázka vteřin. Ale kdyby jejích pozornost upoutal někdo jiný... no kdo ví.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Sun Sep 10, 2017 12:29 am

Kagami-Uchiha Hikumo

Sora se tam usmívala, jakoby jí tohle bavilo. On se teda moc nebavil. Boj na život a na smrt neměla být zábava. To, že její summon by jí zabil, kdyby ho znovu přivolala, nechal raději být. Sám měl taky jednoho, co by ho klidně odpravil, kdyby ho přivolal. Proto ho radši nevolal vůbec, pokud nešlo vážně do tuhého. Když se zeptala, jestli mu může věřit, Hikumo souhlasně přikývl. Přeci jen byl tak trochu její strejda.
No a najednou Sora vyrazila na ty maníky sama. WTF? Zcvokla se? Taky mu aspoň mohla říct, co chce dělat a ne rovnou vyrazit jak nějaký Rikuto, kterého Hikumo ani neznal. Upřímně něco takového by čekal spíš od Kaita jakožto Uzumakiho ale od Sory....WTF. No a když už je řeč o Kaitovi, ten doběhl k Hikumovi a očividně si o Sořině plánu myslel to samé. Nejradši by nahodil facepalm, ale na to teď nebyl čas. Hikumo se rozeběhl. Avšak neběžel za Sorou, vzal to trochu oklikou, rychleji, než dívka, aby upoutal pozornost tím, co udělá na sebe a nevšimli si tak Sory.
Složil pečeť hada. "Raiton: Gaian!" zvolal a poslal na ty maníky několik paprsků. Ano, neposlal jeden velký, ale několik menších.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Tue Sep 12, 2017 8:23 pm

Sora se dostala doslova mezi nepřátele, kteří byli rozhozeni Hikumovým útokem. Pak konečně dokončila řetězec pečetí a namířila ruce k nebi. Nad nimi se jí začala formovat obrovská ohnivá koule. "Uchiha-ryu: Shōnetsu jigoku!" [Uchiha Hiden: Inferno] vykřikla a pak mávla rukami směrem do země. Koule do ní zahučela a všude po zemi se rozjeli značky jako při Kuchiyose. Pak to všechno explodovalo. Byla to obrovská ohnivá exploze, která pohltila téměř vše, co bylo v Kaitově barieře. Hikumo se asi dost zapotil, plameny šlehaly i kolem něj. Kaito vypadal trochu vyděšený. Evidentně tuhle techniku už někdy viděl.
Jo, jenže kde byla Sora? Nevybuchla i sebe sama? Do těch plamenů jsi nemohl, dokonce jsi nedokázal ani dost vody na suitonovou techniku. Sora evidentně uměla stvořit opravdové peklo. Nebylo to sice tak nebezpečné jako Amaterasu, ale nemělo to do něj daleko. Najednou ti někdo zaklepal na rameno. "Co myslíš, odrovnalo je to," pronesla přívětivě Sora. "Pozor!" křikl Kaito v odpověď...
Ať to bylo jakkoliv, Sora byla evidentně vyčerpaná, i když se nějakým zázrakem dostala zpět k Hikumovi. Toho využili ninjové, kteří byli proti vám. Nejjprve se část plamenů rozestoupila a z ní vyšel jeden vysoký muž. Nebyla vidět jeho chakra, nic. A pak ze země pod vámi vyletěl další, o něco menší a starší. Taktéž mu nebyla vidět chakra. Oba naráz složily pečetě a něco vykřikli. Z kouře, který šel z plamenů se utvořil obrovský vlk, nabral na temnotě a rozeběhl se proti tobě a Soře.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Wed Sep 20, 2017 10:03 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Well...nastalo tam doslova peklo na zemi. Všude samý oheň a horko po výbuchu ohnivé koule. Hikumo se upřímně docela bál, že ho jeho skoro neteř upálí zaživa. Plameny šlehali i kolem něj. Kaito vypadal vyděšeně. Sora byla bůh v kde. Hikumo jí teda nikde neviděl. Pak jí málem probodl katanou, když mu poklepala na rameno. Už otevíral pusu, že jí za vynadá, když v tom se ozval Kaito. Hikumo se zadíval do plamenů a z nich...někdo vyšel. WTF. Jako další ucítil, jak se mu pod nohama hýbe země. Popadl Soru a uskočil s ní dozadu přesně ve chvíli, kdy ze země, kde stáli vyletěl další maník. 
Hikumovi se ti dva nelíbili. Nejen, že přežili tenhle Sořin megaútok, ale ještě neviděl jejich chakru. No a pak si tam z kouře udělaly obřího vlka. To Hikuma trochu urazilo. On tu byl přeci přes vlky. Tahle technika by se mu ale hodila do sbírky vlčích technik. Měl tam už živý vlky, elektrický vlky, blátivý vlky...ale kouřový ještě ne. Hm. Na to teď ale nebyl asi zrovna čas. Běželo to na ně.
Hikumo složil pár pečetí. "Fūton: Shinkū Renpa!" zvolal. Jestliže to bylo z kouře, třeba to fuuton rozežene...když ne...asi byl čas zdrhat.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Wed Sep 20, 2017 10:59 pm

Hikumo -> Zasáhl jsi kouřového vlka svojí technikou, ta ho rozšlehala, jenže jakmile větrná technika odezněla, opět se zcelil do jednoho celku. Vypadalo to, že byl dělaný i proti tomu, aby odolal výhodám fuutonu. Vypadalo to, že budeš muset porušit slib, který jsi dal Soře. Někdy hold Uchiha musel sáhnout po zakázaných očních technikách. A s trochou štěstí mohl vzít s sebou i ty dva blbouny, co tuhle techniku utvářeli.
To naštěstí nemusel, protože pokud se postaral o vlka, vyletěli z poza něj stříbřité řetězy, co ty dva spoutaly a vtáhly do svitku. Kaito pak padl taky hubou na zem. Oheň konečně dohoříval. Všude bylo jen pár mrtvol a pomalu rozpadající se bariera. Měli jste chvíli času... na co?
"Kaito, musíme projít, dokud je čas. Miya musí být varována," pronesla Sora ke Kaitovi, který se dost neochotně zvedl ze země, kde zrovna ležel. Došel až k bráně torii a sedl si před ní. Složil pečetě a brána začala tlumeně zářit.
Sora se mezitím též zvedla a stoupla si k Hikumovi. "Moc ráda bych s tebou strávila více času, strýčku... ale... musíme se rozdělit. Než jsme dorazili, podařilo se několika těm ninjům projít skrz tuto bránu. Budeme je muset najít," řekla zase trochu tajuplně. Asi to chytla od Akitoshiho.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Thu Sep 21, 2017 8:31 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

A sakra. Vlka to sice rozšlehalo, jenže se ten šupák zase složil zpátky a furt běžel proti nim. Fuuton nezabral. Zkoušet suiton se všemi těmi plameny kolem, tak přivolá max...no asi nic, hned by se to vypařilo. Hikumo naštvaně sykl a zavřel oči. "Promiň, Soro." řekl dívce a následně pravé oko otevřel. Zrovna se mu v něm dotočil jeho Mangekyou, který aktivoval a zaměřil se jím na vlka. "Kōshin Kamui..." pronesl a toho kouřového vlka začal vcucávat vír do jiné dimenze. Už se chystal vcucnout i ty dva šupáky, když v tom zpoza něj vyletěly stříbrné řetězy, které maníky spoutaly a vtáhly do Kaitova svitku. 
Hikumo Mangekyou odvolal a pravou rukou si oko zakryl. Nerad tohle používal. 
Tak jako tak Sora začala hned řešit, že musejí projít bránou a informovat Miyu. Takže...Miya byla na druhý straně té brány...hm. No a pak k tomu dodala, že se musejí rozdělit. "Počkat, počkat. A co ten klíč? Bez něj se vrátit nemůžu." připomněl jí svůj úkol. Akitoshi by ho přerazil, kdyby tohle všechno bylo zbytečný.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Sun Sep 24, 2017 7:29 pm

Hikumo -> Sora vypadala naštvaně, když jsi aktivoval Mangenkyou, ale nic neříkala. Viděla, že v téhle situaci není jiná možnost. Vlk zmizel, ti dva protivníci taky. Jen Hikumo viděl chvíli značně rozmazaně. Nebylo to příjemný, ani moc obvyklý, ale v posledních pár dnech dostaly tvoje oči značně zabrat. Chvíli na to pohasl oheň v okolí, jen bariera držela v okolí.
"Neměl jsi to dělat, ale děkuji," pousmála se Sora po chvilce, kdy to rozdýchala. "Nečekala jsem, že to přežijí, byli první," vydechla narážku na svojí techniku.
Kaito mezitím dokončil to, co měl, portál se tlumeně rozzářil a v prostoru mezi pilíři se objevil zvláštně zahnutý prostor. Něco jako Kamui. "Můžeme jít," oznámil Kaito.
Sora se mezitím podívala Hikumovi do očí. "Jo, vidíš... ten asi budeš potřebovat. Omlouvám se, nebude to pro tebe asi příjemné, ale..." přešla k tobě, vytáhla se na špičky a kousla tě do krku. Tebe začalo pálit celé tělo a po těle se ti rozeběhly značky podobné Orochimarově prokleté pečeti. Také tvoje špičáky se teď zvětšily a více zašpičatěly. Cítil jsi, jak ti trochu ztěžklo tělo. "Jelikož nejsi pokrevně spojen s hadím svitkem, budeš to muset předat Akitoshimu hned jak bude možné. Jinak by se mohlo stát, že tě to zničí jako hadí jed," informovala tě Sora omluvně, zatímco Hikuma ještě jednou objala a pohladila ho po tváři. "Snad se brzy uvidíme," pronesla a přešla ke Kaitovi, kterého chytla za ruku. On na tebe s úsměvem mávl a pak oba prošli skrze bránu.
Jak mizeli v tom prostoru, mohl sis všimnout, že v dálce stála osoba v černém plášti. A vedle ní ještě něco. Něco velkého s oranžovou srstí. "Vás Uchihů je čim dál víc," zaslechl jsi mocný hlas, až v tobě zatrnulo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Sun Sep 24, 2017 9:34 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Hikumo už čekal, že ho Sora majzne, ale nestalo se tak. Dokonce se na něj usmála a poděkovala mu. Viděl to...sice trochu mázle, ale viděl. No...co se dalo dělat. 
Kaito tam zatím dočaroval. Hikumovi to připomínalo Kamui...takový velký Kamui. Zvláštní.
Sora očividně zapomněla, že po ní chtěl klíč. Ještěže jí to připomněl. Trochu ho vylekalo, že to pro něj nebude asi příjemné. Už čekal, že mu řekne, že má smůlu a nic mu nedá, protože spěchá nebo tak něco...místo toho k němu jen přešla a....kousla ho do krku? Jako vážně? Sora byla upír nebo co? Hikumo sykl. Přeci jen kousnutí do krku bolí. A pak ho začalo celé tělo pálit. A taky se mu po něm rozeběhly nějaké divné značky a cítil se těžký. Nemluvě o těch prodloužených špičácích. Teď z něj byl očividně taky upír. "Proměním se ráno v hromádku prachu?" zeptal se Sory a mnul si místo, kam ho rafla. Jestli ho takhle uvidí Itane, snad mu nebude zkoušet prohnat kůl srdcem. 
"Takže ho mám rafnout, až ho uvidím, jinak umřu...paráda." povzdychl si nad tím. Také Soru objal. "Také doufám. Rád jsem tě viděl." odvětil jí a pak sledoval, jak prochází branou. Také Kaitovi zamával na rozloučenou. 
Když pak uslyšel ten hlas, zamrazilo ho z toho. Také možná z toho velkého oranžového chlupatého čehosi za branou. 
Hikumo se pak rozhodl počkat, než portál zmizí úplně. Chtěl dát pozor na to, aby Soru s Kaitem nikdo nesledoval. No a pak byl čas na návrat domů a hlavně na zjištění, jestli jeho bratr stále žije.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Sun Sep 24, 2017 11:57 pm

Hikumo -> Sora se teď usmála trochu veseleji. "Ne, jen budeš mít nutkání svlékat se z kůže," odpověděla mu ještě na jeho otázku a pak byli fuč. Brána torii pohasla a i Kaitova bariera začala mizet. To byl jasný signál, že byl čas zmizet, neboť venku už čekala řádka ninjů, aby zjistili, co se tu dělo. A asi nebudou nadšení z toho, když najdou své kumpány ugrillované. A tak ti zbylo jediné, použít Kuchiyose a odletět.
Letěl jsi nějakou dobu, naštěstí nebylo moc těžké poznat, kde Akitoshi bojoval. Věděl jsi, že uběhly skoro dva dny, byla tu šance, že byl buď mrtvý nebo už dávno doma a vařil nějaké pitomosti. Jenže, jak to bylo? Doletěl jsi k velké ploše lesa, který byl vypálený do základu. Sharinganem toho moc vidět nešlo, protože tu bylo příliš zbytkové chakry.Ale vizuálně sis všiml, že zhruba ve středu něco slabě plápolá. Poznal jsi, že to byly dvě Akitoshiho wakizashi, obě obklopené rudým plamenem. Ale Akitoshi tam nebyl.
Kousek od nich jsi však slyšel bublat vodu, byla tam malá kamenná studánka. O ní jsi viděl opřeného svého bratra. Valná část jeho brnění byla pryč a co hůř, skrz na skrz byl probodnutý nodachi. Vlasy měl rozcuchané, nehýbal se. Když jsi se k němu vydal, uvědomil sis, že to, po čem jsi šlapal nebyly jen kusy stromů, ale taky ohořelé kosti a vybavení ninjů. Jen rychlým počtem jsi jich napočítal 38 a to jen v tomto kousku země.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Mon Sep 25, 2017 12:17 am

Kagami-Uchiha Hikumo

Svlékat se z kůže...jasný...hned jak to řekla, dostal nutkání se podrbat na tváři. 
Jakmile se brána zavřela, Přivolal si jestřába a letěl pryč z téhle zatracené země dřív, než se tam stihl objevit nějaký další šupák. 
A tak Hikumo letěl nějakou dobu směrem k místu, kde naposledy viděl svého bratra. Řídil se takovým tím pravidlem, když něco hledáš podívej se tam, kde jsi to viděl naposledy. U jejich otce to uplatnit nešlo, ale u Akitoshiho by to fungovat mohlo. 
Na místě, které se nedalo přehlédnout, našel dokonce bratrovy wakizashi ještě obklopené plamenem. To by mohlo znamenat, že jejich majitel nebude daleko. Hikumo se zrovna chystal prohledat okolí, když uslyšel bublání vody. Rozhodl se podívat tam. Přeci jen, po boji plném ohně člověku vyprahne. To mu připomnělo, že má docela žízeň. No a koho u té pěkné kamenné studánky nenašel...bratra. Opíral se tam o ní. Už se chystal pronést nějakou vtipnou poznámku o odpočívání, když si všiml toho, že je jeho bratr probodnutý skrz naskrz. Hikumo poměrně zbledl a svižně se k němu vydal. Vlastně se k němu rozeběhl a bylo mu jedno, že šlape po ohořelých kostech. Teď ho zajímalo jen to, jak je na tom jeho bratr. "Nii-san!" volal na něj.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Mon Sep 25, 2017 8:11 pm

Hikumo -> No, opíral, spíš u ní tak napůl ležel. Byl poměrně bledý a nehýbal se, alespoň do chvíle, kdy jsi zvolal. Pomalu otevřel oči, měl docela skelný pohled, ale v očích měl stále aktivní sharingan. Ty se na tebe podívaly. Viděl jsi, že musel trochu zamrkat a pak jsi uslyšel svištění někde z poza sebe. Ty dvě wakizashi - došlo ti. Proto byly obklopeny těmi plameny. Vypadalo to, že se ti zabodnou do zad, ale v poslední chvíli stočily směr. Asi dost zaostřil, aby tě poznal. Ty pak dopadly neškodně vedle něj. Pak otevřel ústa. Nejprve vykašlal nějakou krev a pak slabě pronesl: "Hi-Hikumo?" jo, nebylo to nic moc, ale stále žil.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Mon Sep 25, 2017 8:53 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Akitoshi vypadal opravdu špatně. Byl bledý a to nodachi, co ho probodávalo nebylo taky zrovna dobré. Taky očividně špatně viděl, jelikož ho málem z posledních sil probodl těmi svými wakizashi. Naštěstí dost zaostřil a stočil je. 
"Jo, jsem to já. Vydrž, dostanu tě do Konohy..." pronesl k němu a přivolal k sobě toho svého jestřába, na kterém přiletěl. Hikumo sice měl nějaké lékařské znalosti, ale nebyl Aiko a na takovéhle probodnutí si vážně si netroufal. Nemluvě o tom, že ho ten výlet do země vírů docela unavil. Došel k bratrovi a pokusil se ho podepřít z jedné strany a následně ho dostat na záda toho ptáka a pak co nejrychleji směr Konoha a její nemocnice.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Mon Sep 25, 2017 11:05 pm

Hikumo -> S vypětím sil se ti podařilo dostat Akitoshiho na záda svého summona, bylo to dost obtížné, ale všiml sis, že část rány je spálená nějakou technikou, takže tolik nekrvácela. Aspoň ne na venek, ale vevnitř se asi Akitoshi topil ve své vlastní krvi. Ale nakonec jste letěli do Konohy.
Jakmile jste přistáli před nemocnicí tvůj summon pufnul pryč, daleko jsi přetáhl čas na přivolání a sám jsi ucítil značné vyčerpání. Z nemocnice však vyběhli medici s nosítky, přeci jen, kdo by nechal radního vesnice louhovat se v jeho vlastní krve. Druhé měli i pro tebe, záleželo jak moc na hrdinu sis hrál, ale upřímně, už se ti taky dost motala škeble.
Tak jako tak jsi nejspíše zůstal u svého bratra. Medici se tě samozřejmě ptali, co se stalo, Akitoshi byl v bezvědomí a trčela z něj zbraň velká skoro jak on sám. Takhle ho nejspíše nikdo nikdy neviděl.
Posuneme-li se o pár hodin později, Akitoshi byl částečně stabilizován. Ještě rozhodně neměl vyhráno. Navíc, i tobě teď běžel čas, pokud klíč nepředáš brzy, nejspíše by to mohlo stát život i tebe. A taky bylo na tobě jestli dáš vědět Itanemu, že jste v nemocnici.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Mon Sep 25, 2017 11:20 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Hikumovi se naštěstí povedlo dostat svého bratra jak na summona, tak do vesnice, tak do nemocnice. Samotného ho to dost zmohlo. Konoha byla totiž dost daleko a mít tak dlouho přivolaného summona nebylo zdravé. Obzvlášť o takové velikosti. 
Hikumo sice byl hrdina, ale nechtěl medikům přidělávat starosti tím, že jim po cestě dovnitř někde zkolabuje. A tak se jim svalil na ty nosítka, co pro něj přinesli. 
Ohledně toho, co se stalo medikům řekl jen, že je přepadla velká přesila ninjů a nijak blíž to nespecifikoval.
O pár hodin později, soudím, že byl Hikumo už poměrně čilý. Tak jako tak chtěl zůstat poblíž svého bratra. Měl o něj strach. Také měl i strach o sebe, jelikož mohl kdykoliv umřít na tu upíří kletbu, co na něj Sora hodila. Itaneho se rozhodl zatím nevolat. (stejně je to šupák z minulosti) Ve skutečnosti ho nechtěl zatím plašit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Tue Sep 26, 2017 11:14 am

Hikumo -> Ano, Hikumo byl rozhodně čilejší než Akitoshi, ale vzhledem k pečeti, co měl po celém těle a nejspíše i nějakém tom jedu, co mu koloval v žilách se zase moc dobře necítil. Ale chakra se mu pomaličku začala vracet a medici ti daly speciální bojové kuličky proti bolesti.
Akitoshi byl prý mimo ohrožení života, ale stále neměl vyhráno. Vypadalo to, že jen odstranění toho meče dalo medikům zabrat, když tu nebyla Aiko. Asi bylo trochu blbé, že ve vesnici teď byl jen jeden tak nadaný medik a i ten měl teď trochu problémy s vlastním zdravím. Každopádně, hlava klanu Uchiha měla opravdu pevný kořínek, takže najednou začala pomalu otevírat oči. Trochu zamžoural, aby zaostřil na svého bratra. Trochu se usmál. "Tady jsem nebyl dlouho v roli pacienta," byla první věc, co řekl a trochu se uchechtl. Pak zakňučel bolestí. "Jak dlouho tu jsem?" zeptal se potom.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Tue Sep 26, 2017 10:58 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Hikumo se sice necítil dobře, ale rozhodně na tom momentálně byl lépe, než Akitoshi. Byl alespoň vzhůru. Unavený, ale vzhůru. Určitě byl ale dost bledý a ty tmavé znaky na kůži tak asi docela svítily. Zrovna si opět mnul místo, kam ho vampire Sora kousla a odkud se mu táhla ta pečeť, když v tom se jeho bratr probudil a ozval. Hikumo se podíval na bratra a také se uchechtl. "Pěkně jsme si to vyměnili, co?" odvětil mu. Přeci jen tu před pár dny ležel jako pacient on.
"Několik hodin. Jak se cítíš?" zeptal se ho starostlivě.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Wed Sep 27, 2017 12:40 am

Uchiha Akitoshi

Akitoshi se mírně uchechtl a pohnul pravou rukou trochu. "Jak kdyby mi někdo pokrájel půlku vnitřností na kostičky a já si je osmažil. Takhle bídně jsem na tom nebyl hodně dlouho..." povzdechl si, zatímco se začal dívat na svojí pravou ruku. Nedal to na sobě znát, ale chvíli mu trvalo než zaostřil. Ještě maximálně dva nebo tři takovéhle boje a neuvidí už nikdy.
Pak vzhlédl k Hikumovi a trochu se zamračil. "Co je to za pečetě?" zeptal se ho vážným tónem. Nevěděl, že to byl onen klíč. "Mimochodem, splnil jsi svůj úkol?" zeptal se rovnou, když byl u těch otázek.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Wed Sep 27, 2017 12:17 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Podle toho, co Akitoshi říkal, byl na tom dost mizerně. Ale aspoň se mu vracel smysl pro humor. 
Když se ho zeptal na pečetě, chystal se mu odpovědět, jenže Akitoshi položil další otázku. Hikumo přikývl na souhlas. Pak si ukázal na značky na kůži. "To je ono." pronesl. "Prý ti to mám předat jakmile budu moct, jinak mě to zabije, protože nejsem pokrevně spojen s hadím svitkem." vysvětlil mu situaci.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Thu Sep 28, 2017 2:43 pm

Uchiha Akitoshi

Akitoshi si jeho pečetě prohlížel. Vypadalo to, že to viděl prvně. "Omlouvám se, netušil jsem, že to má takovou formu. Každopádně, krom Miyi jsem jediný uživatel hadů, takže..." pronesl a pak natáhl svojí pravou ruku směrem k Hikumovi. "Odhaduji, že mě musíš kousnout,"¨¨ pravil vyčerpaně.
"Hikumo..." začal po chvíli zase. "Poprvé v životě jsem se bál, že to nezvládnu..." svěřil se svému bratrovi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Thu Sep 28, 2017 3:04 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Bylo zajímavé vidět bratra, jak o něčem očividně něco neví. "V pohodě. Nemohl jsi to vědět. A mimochodem nejsi jediný. Miyu-nee jsem nepotkal, za to naší malou neteř..." odvětil a pokusil se pousmát. 
Vzal svého bratra za ruku, kterou k němu natahoval. Když poté pronesl svou teorii, jak se klíč asi tak předává, Hikumo přikývl. "Nevím ale, jestli jsi na to momentálně dost silný..." pronesl k němu starostlivě. 
"Hm?" zareagoval, když ho bratr oslovil. "Já se bál taky." odvětil. Bál se o bratra a před pár dny se i on sám bál, že to nezvládne, když čelil své nevlastní matce.  A kdyby ho tehdy Akitoshi nenašel, asi by to opravdu nezvládl. "Teď jsme si vlastně kvit..." pokusil se trochu zlepšit situaci.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Thu Sep 28, 2017 6:19 pm

Uchiha Akitoshi

Akitoshi teď vypadal chvíli opravdu překvapeně, ale pak se usmál. "Jak se Sora má?" zeptal se klidným hlasem. "Takže jsi Miyu vůbec nezahlédl? Škoda... rád bych věděl, že je v pořádku," postěžoval si trochu.
Pak se ovšem trochu zamračil. "Udělej to. Nebudu riskovat, že příjdu kvůli tomu o bratra," doslova ti přikázal. Ať to bylo jakkoliv, věděl jsi, že v tomhle neustoupí, ani kdyby byl na smrtelné posteli.
V té poslední části zavrtěl Akitoshi hlavou. "Nejde jen o mě... Itane teď nesmí zůstat sám," řekl tiše. "Věřím ti nejvíc z lidem ve vesnici... chci, aby si mu stál po boku. Až mě jednou bude muset nahradit," promluvil vcelku tajemně. Na chvíli uhnul pohledem. Vypadalo to, že měl opravdu starosti.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Thu Sep 28, 2017 7:14 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Hikumo se taky usmál. "Stýská se jí, ale jinak se má podle mě dobře." odpověděl mu. Na jeho další otázku zavrtěl hlavou. "Možná to byla ta osob v plášti, co jsem viděl zdálky, ale s jistotou to říct nemůžu." odvětil.
No a pak se jeho bratr zamračil a doslova mu přikázal, aby ho kousl. Hikumo moc dobře věděl, že hádat se s ním nemá smysl. Povzdechl si.
Následně tam začal mít poměrně depresivní řeči. "Takhle nemluv..." zamračil se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Thu Sep 28, 2017 7:30 pm

Uchiha Akitoshi

Akitoshi pokýval hlavou. "Vypadá to, že děti nám dospívají," řekl jen na téma Sory. I když jí moc nezáviděl výcvik pod vedením Miyi. Věděl jaká dokázala být panovačná.
Jakmile Hikumo Akitoshiho kousl, jeho pečeť zmizela a taktéž se mu ulevilo. Zuby se mu vrátily zpět do normálu. Na Akitoshiho předloktí se místo toho objevila značka podobné té, co měl Orochimaru a používal jí na Kuchiyose. Vypadalo to, že netrpěl žádnými vedlejšími účinky.
"Musím tak mluvit... ztrácím zrak. A co hůř, potvrdila se zpráva matky. V Konoze je zrádce. Ti ninjové byli past na mě. Byli připravení, věděli jak bojovat proti mě, znali většinu mých technik, co jsem používal veřejně a uměli je dobře odklidit z cesty. Používal jsem Mangenkyou víc než kdy jindy. A nerad to přiznávám, ale víš jak jsem na Sharinganu závislý v boji," pronesl vážným, i když stále deprimovaným hlasem. "Navíc, ty máš poslední dobou k Itanemu blíž. Kdyby byl semnou, budou ho více zatěžovat problémy, které nemusejí... a rozšíří temnotu v jeho srdci," vydechl ještě, zatímco se pravou rukou chytil za hlavu. Trochu se mu ruka třásla.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Thu Sep 28, 2017 8:32 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

"Stala se z ní silná kunoichi..." dodal k tomu ještě. Furt měl v živé paměti, jak ho málem ugrilovala s tou bandou ninjů.
Tak jako tak, když Akitoshiho kousl, začal se cítil hned lépe. A dokonce už neměl ty upíří zuby, které ho škrábaly do jazyka, když mluvil. Trochu ho ale iritovalo, že on sám vypadal před tím, jakoby to přehnal s návštěvami tetovacího salónu a Akitoshi měl jen značku na předloktí. 
"Nejenom na tebe. Šli po nás obou. Když k tomu přidáme i to přepadení po cestě z Kiri, kde šli přímo po mně...Někdo se nás chce prostě zbavit. A ať už bude Itane s kýmkoliv z nás, bude do toho zapletený. Navíc...má ke mně blíž jen proto, že jsem jeho strejda a tak ke mě nemusí mít takový respekt jako k tobě. Je to spíš takovej malej bráška." pronesl Hikumo.
Všiml si, jak se mu třese ruka. "Děje se něco? Bolí tě hlava?" zeptal se ho starostlivě.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   

Návrat nahoru Goto down
 
Rodinné setkání I.
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Život ninji-
Přejdi na: