Naruto text-based RPG game.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Rodinné setkání I.

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Rodinné setkání I.   Tue May 23, 2017 2:43 pm

Akitoshi a Hikumo poklidně opustili Konohu. Samozřejmě, nebylo to tak nenápadné jak si Hikumo nejspíše plánoval, ale vzhledem k tomu, že chtěl kus cesty absolvovat Akitoshi s ním, nebylo nejspíše zbytí. Pravda byla taková, že spolu na misi nebyli zatraceně dlouho. Pokud se oba zamyslí, uvědomí si, že naposledy to bylo, když zachraňovali právě Itaneho a Soru. A to už byl nějaký ten rok zpět. Akitoshi vybral cestu lesem, vyhovovalo mu víc, když jen tupě přeskakoval ze stromu na strom, než aby řešil případné pocestné.
"Přemýšlel jsi, co jim případně řekneš, pokud se ti je podaří najít?" zeptal se bratra Akitoshi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Tue May 23, 2017 4:03 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Hikumo si tak vedle Kiby a Akitoshiho skákal po stromech. Byl lehce nabručený z toho, jak se jeho plán o nenápadnosti rozplynul jak pára nad hrncem. Kiba byl zase nabručený, že mu Hikumo vlastně naprosto zbytečně sebral jeho ninja čelenku, to proto byl také v té nemocnici tolik smutný, jen jak vešli do místnosti. 
No a pak se po nějaké době Akitoshi zeptal, jestli už ho napadlo, co řekne, až Miyu najde. "No...nejprve pozdravím, možná trochu zavzpomínáme na staré časy...a pak něco ve smyslu 'Potřebuji, abys mi to půjčila. Závisí na tom osud celé Konohy a možná i světa.' a pak mě asi praští nebo pošle někam." podělil se s bratrem o svůj tok myšlenek. "Nejsnadnější by bylo, kdybych jí mohl prostě říct pravdu, ale to nemůžu, že ne?" dodal ještě s povzdychnutím.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Tue May 23, 2017 5:23 pm

Uchiha Akitoshi

"Pravda, já bych to nejspíše odmítl. Ale až půjdu do důchodu, tak proč ne,"
zasmál se Akitoshi návrh se sledováním. Byla pravda, že on zrovna moc po hlídání netoužil. "Ale... mohl bych to použít mezi sebou a Miyou. Aspoň bych věděl, že je v pořádku," posteskl si. Udržovat vztah na dálku bylo komplikované. On i jeho babička o tom něco věděli. Na vězně souhlasně přikývl.
Teď se ale už fakt rozesmál. "Myslím, že tě praští... a pak se rozesměje," pronesl Akitoshi. Živě si dokázal Miyu představit, jelikož byla o něco průbojnější a pocitově otevřenější jak většina Uchihů. "A jinak... řekl bych, že budeš muset. Ať jsi sebevětší rodina, stále je to jedno z největších tajemstvích, co máme. A už jen to, že o tom víš... chápeš, ne?" dodal.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Tue May 23, 2017 6:12 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Přesně jak si Hikumo myslel, Akitoshi je ten typ, co sleduje všechny kolem sebe, ale aby někdo sledoval jeho, to je mu proti srsti. Na Aktoshiho další slova přikývl. Přesně na to samé myslel, když tuhle ninja pomůcku/techniku vymýšlel. Stejně tak myslel i na Tatsuyu. Kdyby aspoň věděl, že je jejich otec živý a zdraví. Takhle neměl jistotu v ničem. Mohl třeba někde ležet těch dvanáct let ležet ve škarpě.
"Taky si myslím." odvětil s úsměvem ohledně toho, že ho Miya pravděpodobně praští. Hikumo měl Miyu rád. Bral jí jako starší sestru. Už od prvního dne na něj byla hodná. Opravdu jí nechtěl lhát. No a podle všeho ani nemusel. Hikumo se na Akitoshiho překvapeně podíval. "Takže jí mám říct pravdu. To jsem rád, opravdu jí nechci lhát." pronesl a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Thu May 25, 2017 8:37 pm

Uchiha Akitoshi

"Ne, nelži jí... víš, že to pozná. Vždycky to poznala!" řekl skoro až vyděšeně Akitoshi. Nerad by přišel o svého brášku rukami své milované. By opravdu nebylo příjemné. Pak trochu zrychlil, zřejmě chtěl mít tuhle cestu, co nejrychleji z krku.
Byli jste už skoro u bodu, kdy jste se měli rozdělit, když v tom začal Kiba cítit přítomnost někoho dalšího. Toho samého si všiml Akitoshi a asi po půl minutě i Hikumo. Akitoshi okamžitě aktivoval sharingan a zastavil na jednom stromě. V dálce za vámi běželo několik ninjů. Měli oblečení konožanů, ale jejích tváře jste nepoznávali ani jeden. Měli i čelenky. Akitoshi se zamračil. Napočítali jste jich vizualně šest, ale Akitoshi ještě rychle za zády ukázal číslovku osm. Vypadalo to, že odhalil další dva skryté.

Šest ninjů se zastavilo před Akitoshim. "Na žádost Hokageho se máte oba okamžitě vrátit do Konohy, hned!" pronesl jeden z nich.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Thu May 25, 2017 11:38 pm

Kagami-Uchiha Hikumo


"Jo, to vím." odvětil Hikumo a musel se zakřenit při vzpomínce na to, jak Miya vždy vše prokoukla a také tomu, jak vyděšeně to Akitoshi řekl. Následně dokonce musel zrychlit, jelikož Akitoshiho tenhle rodinný výlet přestával bavit a chtěl to mít rychle za sebou. Jenže po nějaké době, když se už skoro měli rozdělit, si Hikumo všiml, že si Kiba s Akitoshim něčeho všimli a jen o maličkou chvililičku později si toho všiml taky. Stejně jako jeho bratr, i Hikumo zapl svůj sharingan a zadíval se do dáli za nimi.
Viděl 6 ninjů z Konohy, které totálně neznal. Podle toho, jak se Akitoshi mračil, se mu buď nelíbilo, že k nim míří a nebo je taky nepoznával. Navíc se mu nezdálo to, jak Akitoshi ukázal za zády, že jich není šest ale osm. Hikumo taky pátral pohledem po okolí, jestli něco neuvidí. Dokonce i Kibovým zvířecím instinktům se tohle nelíbilo.
No a to už se před nimi ta  šestice zastavila a řekla, co měla na srdci. "Že ty jsi mu zapomněl předat tu mojí žádost o dovolenou, že jo?" rýpl si do bratra. Avšak něco mu na tomhle smrdělo. Proč by Hokage posílal šest ninjů plus dva, co se ukrývají, aby je přivedli zpátky? Vždyť by stačili dva nebo poslat jestřába. Tak jako tak byl Hikumo připravený té bandě vyprášit kožichy kdyby náhodou a mluvní nechal na bratrovi.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Fri May 26, 2017 12:23 am

Uchiha Akitoshi

"Já jsem na misi z pověření Hokageho a můj bratr mě pouze doprovází. Nechápu tedy, proč bychom se měli vracet," pronesl chladným hlasem, zatímco si je prohlížel. Hikumo si mohl uvědomit, že ani jeden z těch ninjů se na vás nedíval přímo, všichni koukali jen na vaše ruce nebo nohy. Až moc dobře věděli, že stojí proti Uchihům. Což vypovídalo jasně, že tu pěkně lžou, protože člověk upřímný by se jim do očí podíval.
Chvilku bylo ticho, vypadalo to, že ninjové přemýšleli, co dál. Nehýbali se, moc dobře věděli, že jakýkoliv pohyb prozradí sharinganu víc než by chtěli. Co bylo divné, že nikdo neviděl ty zbývající dva. Ani Kiba je necítil a to měl sakra frňák. Najednou se ozvalo zapískání. V tu chvíli se všichni ninjové sehnuli. Zepředu i zezadu letěla na Uchihy chakrová vlna založená na fuutonu o takové rychlosti, že by mohla hravě oddělit jejích hlavy od těl.
Akitoshi se prudce pohnul a seskočil o větev níž, tím se vyhnul všesměrovému útoku. Doufal, že to samé stihl udělat Hikumo. "Běžte!" zakřičel a vytasil dvě wakizashi. Obě obalila plamenná chakra. Pokud se mu ninjové nechtějí podívat do očí, aby to vyřešil bez krve, tak to půjde s krví. "Splňte svůj úkol!" přikázal a Hikumo mohl cítit, jak kolem sebe jeho bratr koncentruje chakru, pak se odrazil, až větev na které stál praskla a během okamžiku se dostal mezi šesticí ninjů. Byli na něj připravení, ale stále stáli proti sharinganu. Akitoshi uhýbal veškerým útokům, ale zatím se mu nedařilo ani jednoho zranit. Co si Hikumo vybere?

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Fri May 26, 2017 1:36 am

Kagami-Uchiha Hikumo

Jo. Něco tu rozhodně smrdělo, když se jim ani nepodívali do očí. Hikumo měl chuť použít aspoň na jednoho z nich takovou pěknou genjutsu techniku, jakou před nějakým časem učil Taiyo. Avšak neudělal to. Chytit jen jednoho by nebylo produktivní.
Tak jako tak měl z toho všeho Hikumo fakt špatný pocit. Ti ninjové nic nedělali, ale byli opravdu nehorázně podezřelí a navíc Hikumo nikde pořád ty dva zbývající neviděl. A dokonce ani Kiba nevypadal, že by je našel. 
Pak se ozvalo zapískání a všichni ninjové se sehnuli. Hned na to si Hikumo všiml i důvodu jejich skrčení. Hikumo na nic nečekal a také seskočil na nějakou nižší větev. Kiba také nezůstal pozadu. 
Následně na ně Akitoshi zakřičel, aby ho tu nechali a splnili úkol. Ano. Úkol byl důležitý, ale polovina jeho zbývající rodiny byla důležitější. Hikumo věděl, že je Akitoshi silný. Dokonce pravděpodobně silnější než on sám. Ale...Hikumo moc dobře viděl, že se do těch zmetků nemůže trefit. Problém ani tak nebyla ta přesila, s tou si Akitoshi zvládal poradit, ale tohle bylo celé divné, plus tu někde byli ti zbylý dva. 
Hikumo vytasil katanu, kterou mu půjčil Itane. Vzpomněl si při tom na jeho slova "Pomůže ti porazit ty, co po tobě jdou." Kdyby jen věděl, že na tohle dojde tak brzy. 
Poté se rozeběhl dál cestou, kudy chtěli jít původně s Akitoshim. Vypadalo to jako útěk, ale opak byl pravdou. Odmítal utéct a nechat ho tu na pospas těmhle zmetkům. A to také neudělal. Rozhodl se najít ty dva ukryté maníky. Před tím jedna ta technika vyletěla zpoza nich, proto se vydal nejprve tam. Třeba tak odláká nějaké nepřátele nebo na sebe přiláká alespoň ty dva neviditelné šupáky.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Fri May 26, 2017 3:50 pm

Hikumo -> Když jsi ty zmetky chvíli pozoroval sharinganem, začínal jsi chápat, proč se do nich Akitoshi pustil nablízko. Respektive, věděl jsi o svém bratrovi, že ve většině bojů se ani neobtěžoval pohnout, že mu stačily techniky na dálku. Ale tady úplně změnil přístup. Všiml sis totiž, že ti parchanti se periodicky plácají navzájem a pouštějí do sebe chakru. Tudíž znemožnili použití jakéhokoliv základního genjutsu. A ani Akitoshi nedokázal použít Tsukuyomi na 6 lidí najednou. Vypadalo to, že si tu někdo udělal domácí úkol na klan Uchiha a využíval všech znalostí proti nim.
Každopádně, ve chvíli, kdy jsi vytasil katanu, přejel po ní elektrický výboj, malý pozdrav od jejího majitele a poslední připomínka, že na tebe chtěl dávat pozor.
"Katon: Gōka Mekkyaku!" ozvalo se ve chvíli, kdy se Hikumo začal vzdalovat. Akitoshi vytvořil plamenou kruhovou hradbu, která začala pohlcovat okolní les. Tím se uzavřel s těmi šesti a dal tak Hikumovi čas zmizet. Aspoň teda doufal, že zmizí.

Potom jsi konečně uviděl ty dva. Hnali se za tebou, oba nad hlavami točili dlouhými řetězy. Ty ti pak hodily po rukách, aby tě chytli a zastavili.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Fri May 26, 2017 6:05 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Jeho sharinganu neuniklo, jak se ti zmetci vzájemně plácají, aby se probudili z případného genjutsu. Z toho a z toho, jak se jim před tím odmítali podívat do očí, mu došlo, že na ně byli dost připravení. 
Jen mu vrtalo hlavou, kdo to je a kdo je poslal. Pochyboval totiž, že je poslal Hokage, jak říkali. Hikumo to spíš viděl na tygra. Nemohla být náhoda, že po něm někdo jde dvakrát za tři dny.
Když vytasil katnu, musel se pousmát, jakmile si všiml výboje. Teď však nebyl čas na nostalgii a hezké vzpomínky. Byl čas nakopat někomu zadek. 
Jak se Hikumo začal vzdalovat, uslyšel, jak bratr zvolal název techniky a zpoza něho k němu dolehlo trochu žáru z toho. Ohlédl se a uviděl hradbu z plamenů. Za tohle mu ochránci přírody nepoděkují. Snad celý ten les nelehne popelem. 
Po chvíli si Hikumo všiml těch dvou zbývajících. Běželi za ním a mávali si tam řetězy. Hikumo skočil na větev přímo před kmen stromu zrovna ve chvíli, kdy po něm hodili ty řetězy. Tam se odrazil a vyskočil šikmo na vyšší větev, kde se točil i s Raitonem nabytou rukou. "Raijū Hashiri no Jutsu: Sō!" Z oné ruky vyrazil právě onen Raiton, který nabral podobu dvou psů nebo vlků nebo co to bylo. Běželi cik cak s tím, že na konci jejich cesty se měli zakousnout každý do jednoho z protivníků.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Fri May 26, 2017 6:23 pm

Hikumo -> Vypadalo to, že ty maníky ani moc nepřekvapovalo, že jsi prvotnímu útoku uhnul. Hned jak jsi zformoval Raitonový útok, oni narychlo poskládali stejné pečetě a foukli. Už podle použitých pečetí jsi poznal, že se bude jednat o techniku založenou na Fuutonu. Tvé vlky rozřezala téměř neviditelná vzduchová vlna, kterou ti dva vypustili. To zároveň potvrdilo, že tihle dva byli ti maskovaní, jelikož prakticky stejnou techniku použili, aby oddělili vaše hlavy předtím. Co však bylo horší, že ty dvě vzdušné vlny teď letěli prudce proti tobě.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Fri May 26, 2017 10:22 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Hikumovi jeho útok moc nevyšel, jelikož jeho raitonové vlky rozsápala fuutonová vlna. Teď už bylo opravdu jasné, že tihle dva byli ti dva, kteří chyběli do osmi, co napočítal Akitoshi. No a ta vlna teď letěla na něj a chtěla ho zabít! Hikumo nechtěl být zabit a ani chycen. Bůh ví, co by se mu pak stalo. Třeba by ho oživili jako Saradu  nebo by ho okradli o orgány nebo o oči. Hikumo měl svoje orgány a oči rád. Proto tedy seskočil na nižší větev. Po cestě skládal v rychlosti pečetě. "Katon: Bakufū Ranbu!" pronesl a na nepřátele se vyřítila spirála tvořená ohněm.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Sun May 28, 2017 6:39 pm

Hikumo -> No jo, poslat Uchihy do lesa není nikdy dobrý nápad. Naštěstí tahle technika nebyla tak plošně zaměřená jako ta předchozí Akitoshiho. Ale i tak byla nepříjemná. I když ti chlapíci zachovávali docela klid. Jeden z nich poskládal několik pečetí a pak položil ruce na zem. Před nimi vyjela masivní zemní zeď, takže se jim nic nestalo. Oni teď neviděli na tebe, ale ani ty na ně. Stěna byla posílená chakrou, takže ti nedovolovala vidět jejích chakru za ní.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Tue May 30, 2017 5:28 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Začínalo tam být poměrně horko, ale maníci to vyřešili poměrně chytře a schovali se za zeď. Hikumo očima s aktivovaným sharinganem pátral po okolí, kdyby se náhodou maníci rozhodli, že zeď bude jen zástěrka. Pokud je nikde v okolí neviděl, složil pečeť hada a místo ohnivé spirály, která proti zemní technice moc nezmohla, na ně poslal něco jiného. Něco, co by mělo mít nad zemí výhodu. "Raiton: Gian!" zvolal a vypálil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Thu Jun 01, 2017 4:37 pm

Hikumo -> Ano, tahle technika měla rozhodně proti zemní technice výhodu. Probořila jí dokonale. V ten okamžik jsi skrze trosky spatřil záblesk chakry. Byl to jeden z těch ninjů. Druhý tam však už nebyl. Kde byl? To byla otázka. Najednou jsi zpoza sebe zaslechl zašplouchání a to už se na tebe valila vodní vlna, která byla schopná přelomit stromy, které jí stály v cestě.
A aby toho nebylo málo, pocítil jsi nával silné chakry z míst, kde bojoval Akitoshi. A nebyla to jen jeho chakra. Během chvíle se objevil hliněný obr a vzápětí rudé Susanoo v humanoidním stavu.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Fri Jun 02, 2017 4:06 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Díky své cool Raitonové technice zjistil, že za tou zdí je maník jen jeden. Nah...kdyby ten druhej aspoň umřel nebo tak něco, ale ne...oba byli živí a zdraví a jeden někde v háji. Tohle už byla otrava, obzvlášť, když za sebou uslyšel šplouchání a uviděl jak se na něj valí vodní vlna. Hikumo složil jednoduchou pečeť a najednou tam stál třikrát. Jeden z Hikumů chytil zbylé dva za ruku, roztočil se a hodil je. Jeden letěl směrem k té zdi dole a katanu v jeho druhé ruce obalil raiton. Druhý Hikumo byl zahozen do větví stromů, které stáli z dosahu ničivé vlny. Odtamtud pátral po tom druhém maníkovi. No a ten tří tam zůstal stát a složil pár pečetí. "Raiton: Jibashi!" pronesl zrovna, když se ho vlna chystala sejmout.
Mezitím Hikumo pocítil silnou chakru z míst, kde bojoval Akitoshi. Jenže...to nebyla Akitoshiho chakra. Hikumo začínal mít o bratra starost. Obzvlášť, když uviděl Susanoo. Věděl sice, že je jeho bratr silný, hodně silný, ale...i tak měl starost. Přeci jen ti maníci sem přišli připravení na boj proti Uchihům, bylo jich víc a teď ta chakra.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Sun Jun 04, 2017 5:51 pm

Hikumo -> Hikumo se začal klonovat. Což bylo většinou dobré, jen trochu nepraktické na rozložení chakry. Ale díky tomu manévru nebyl rozjebaný vodní vlnou. Pokud tedy nebyl ten klon, který zůstal před vlnou a připravoval Jibashi. Jibashi totiž vlnu elektrizovalo, ale to taky sestřelilo onen klon. Pokud to byl klon. Pokud to byl Hikumo, znamenalo to nepříjemné problémy pro něj. V bezpečí byl jen ten, co byl hozen do větví stromů. Sharinganem zachytil strůjce té techniky. Byl u nedaleké říčky, asi 50 metrů. Vlna udělalo tunel, takže díky tomu jsi ho viděl.
A ten u zdi neměl moc času, vlna se mu hrnula do zad, takže měl jen krátkou dobu na to, aby zredukoval svého protivníka. Ten však už byl připravený, před ním se vznášelo několik kamenných úlomků ze zdi, které proti Hikumovi poslal. Z vlny si zřejmě moc hlavu zatím nedělal.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Sun Jun 04, 2017 7:30 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Ne, Hikumo opravdu nebyl ten klon, kterého smetla vlna. Nebyl blbej, aby se nechal sejmout a zachránil své klony. 
Hikumo u zdi, na kterého letěly úlomky, měl v rukou raitonem obalenou katanu. Tou se pokoušel ty kamenné úlomky odrážet. 
No a poslední Hikumo...ten, co viděl toho druhého maníka...skryl svou chakru a vydal se k němu po stromech z boku. Když se dostal poměrně blízko,složil pečeť ptáka a vypálil na maníka střely vzduchu
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Tue Jun 06, 2017 8:53 pm

Hikumo -> Než stihl Hikumo zaútočit na toho maníka pomocí vzdušných technik, zaslechl praskání větví a vlastně celých stromů. Směrem k nim se řítil ten kamenný obr, kterého vytvořili proti Akitoshimu. Respektive padal. Oba jste měli akorát chvilku na to, abyste uskočili. Na "mrtvole" obra stál Akitoshi, už bez Susanoo. "Neměl jsi zmizet?" pronesl rázně, zatímco se díval směrem od kterého s obrem spadl. Hikumo si mohl všimnout, že těch šest ninjů se zvedalo a pospíchalo za ním.
Klon mezitím odrazil úlomky kamenů. Chlapík zatím vytáhl kosu na řetězu a mrštil jí za posledními úlomky. Byla obalená nějakou větrnou technikou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Tue Jun 06, 2017 10:48 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Hikumo tedy nestihl zaútočit na toho maníka. Upřímně ho to docela iritovalo. Navíc se musel vyhnout tomu letícímu kamennému monstru, na kterém si Akitoshi zasurfoval směrem k němu. No a právě on mu víceméně vynadal. Ne doslova, ale v kontextu to vyšlo nastejno. 
"Rodina se neopouští. Navíc jsem měl dva furt za zadkem." odvětil bratrovi.
Hikumův klon sledoval maníka před sebou, proto také viděl, jak vytahuje kosu obalenou fuutonem. Klon vytáhl několik shurikenů, které nabyl raitonem a hodil je po úlomcích. Raiton kolem katany zrušil a vyslal do něj také fuuton. Sice nebude mít typovou výhodu, ale ani nevýhodu. Kdepak asi byla ta vlna...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Tue Jun 06, 2017 11:55 pm

Uchiha Akitoshi

Akitoshi se trochu pousmál potom, co mu Hikumo řekl, ale nakonec i zavrtěl hlavou. "Jsou na na mě připravení. A na tebe očividně taky. Jdi! Musím použít techniky, které by mohli zničit i tebe," pronesl vážným hlasem, zatímco sledoval jak vlna zasáhla jak klon, tak toho jednoho chlapíka. Klon byl včudu a onen ninja byl omráčen. Akitoshi skočil k němu a podíval se mu sharinganem do očí. Protivník se chytil za hlavu a pak už se nehýbal. Nebylo to Tsukuyomi, ale každý věděl, že jsou i jiné genjutsu, které dokáží dostatečně odrovnat.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Thu Jun 08, 2017 11:19 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

No...bratr očividně pomoct opravdu nechtěl.Dokonce vyhrožoval technikami, které by zničili i jeho. Hikumo nechtěl být zničen vlastním bratrem. Několikrát se mu to už málem sice podařilo jeho kulinářskými pokusy, ale tohle byl jiný level...možná...těžko se to posuzuje. A tak si jen Hikumo povzdychl. "Koukej se pak vrátit živý a zdraví domů, jinak si nás s Itanem nepřej." pronesl ještě k bratrovi a pak se tedy, jak nejrychleji mohl vydal dál, i přes to, že se mu nelíbilo, že tu Akitoshiho nechává samotného.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Mon Jun 12, 2017 4:50 pm

Uchiha Akitoshi

Akitoshi se pousmál a kývl, zatímco se kolem něj zase rozhořelo jeho Susanoo. Hikumo si ještě z dálky mohl všimnout, že dostávalo jinatší tvar, bylo podobné tomu, co měla Sarada - Obrněné Susanoo. "Totsuka no Tsurugi!" zahřímal Akitoshi a pak se roztočil i se Susanoo, Hikumo najednou neviděl chakru ani jednoho z protivníků. Kiba, který zřejmě afkoval však přiskočil zpět k němu a varoval ho, že ucítil pach dalších 12ti ninjů. Susanoo zatím zmizelo.

Hikumo -> Pomalu ti docházelo, proč Akitoshi nechtěl, aby si zůstával. Zaprvé to vypadalo na dlouhou bitvu a zadruhé nejspíš nechtěl, aby se ti něco stalo. Vzal to na sebe. Tobě nezbývalo nic jiného než poslechnout jeho přání a splnit úkol. Otázkou bylo, zdali půjdete přímo k moři a pak do Země vírů nebo to vezmete po pobřeží trochu nenápadnějším způsobem, tedy jak jste si přáli - v přestrojení.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
passionpower
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1370
Věk : 22
Lokace : Konoha

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Fri Jun 16, 2017 11:54 pm

Kagami-Uchiha Hikumo

Hikumovi se vůbec nelíbilo, že tam bratra musel takhle nechat. Se zaťatými pěstmi a zuby pokračoval dál v cestě, kde se k němu připojil opět Kiba, který opravdu afkoval...upřímně jsem na něj zapomněla...Co však nebylo dobré, bylo, že cítil pach 12 dalších ninjů. To mu moc klidu nedodalo, spíše naopak. Hlavně to přežij v pořádku, nii-san. pomyslel si v duchu při běhu. Už přišel o hodně lidí a nerad by k nim počítal i Akitoshiho. By pak byl na Itaneho sám a z toho by ho asi jeblo. 
Tak jako tak se rozhodl pokračovat tak, jak se s Akitoshim domluvili. Po pobřeží.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Raiden
Chūnin
avatar

Počet příspěvků : 1953
Věk : 23
Lokace : Pardubice

PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   Sat Jun 17, 2017 2:31 pm

Hikumo -> I když tě tížilo svědomí, plnil jsi rozkazy. S Kibou jste dorazili do vesnice, kde byly i horké prameny. Bylo to veselé místo, všude pobíhaly děti, smáli se a podobně. Jakmile spatřili Kibu, vzrušeně se k němu vrhli a ptali se tě, jestli se na něm dá povozit. Dospělí na tebe pohlíželi s poklidem, přeci jen jsi nevypadal jako ninja. A tebe už začínal sužovat slušný pocit hladu.

_________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Rodinné setkání I.   

Návrat nahoru Goto down
 
Rodinné setkání I.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Shadows of the Future :: Život ninji-
Přejdi na: